Betcatcher Logo

Saturday - 2017/02/18

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Chile Primera B Clausura
23:00
Nublense — Coquimbo Unido
ATP Memphis USA
23:00
Basilashvili, Nikoloz — Kukushkin, Mikhail
Brazil Catarinense Serie A
22:30
Tubarao — Joinville SC
Brazil Paulista Serie A1
22:30
Sao Paulo SP — Mirassol SP
22:30
Ponte Preta SP — Red Bull Brasil SP
22:30
Sao Bento SP — Botafogo SP
Liga Profesional Boliviano Apertura
22:15
Oriente Petrolero — Real Potosi
Colombia Primera A Apertura
22:00
Deportivo Cali — Club Cortulua
Paraguay Primera Division Apertura
22:00
Sol de America — Deportivo Capiata
Chile Primera B Clausura
22:00
CDSC Iberia — Union La Calera
USA NCAA Men
22:00
Purdue Boilermakers — Michigan State Spartans
Portugal Primeira Liga
21:30
Sporting Lisbon — Rio Ave FC
Peru Primera Division Verano
21:30
Juan A. de Chiclayo — Comerciantes Unidos
ATP Rotterdam Netherlands Doubles
21:16
Herbert P H / Mahut N — Dodig I / Granollers M
Uruguay Primera Division Apertura
21:00
Danubio FC — CA Fenix
ATP Challenger Tour Tempe USA
21:00
Milojevic, Nikola — Gabashvili, Teimuraz
21:00
Novikov, Dennis — Sandgren, Tennys
Spain LaLiga
20:45
Sevilla FC — SD Eibar
Italy Serie A
20:45
FC Empoli — Lazio Roma
Netherlands Eredivisie
20:45
FC Utrecht — PEC Zwolle
Belgium Pro League
20:30
SV Zulte Waregem — St. Truidense VV
Belgium First Division B Second stage
20:30
KSV Roeselare — Royal Antwerp FC
Poland Ekstraklasa
20:30
GKS Piast Gliwice — KKS Lech Poznan
Italy Lega Pro Girone C
20:30
Fidelis Andria — US Casertana 1908
20:30
Foggia Calcio — Matera FC
Brazil Pernambucano Serie A1 Championship round
20:30
Santa Cruz PE — Sport Recife PE
Gibraltar Premier Division
20:30
Lynx FC — Europa Point FC
USA NHL
20:05
Montreal Canadiens — Winnipeg Jets
Switzerland Super League
20:00
Young Boys Bern — FC St. Gallen
Spain LaLiga2
20:00
Girona FC — RCD Mallorca
France Ligue 1
20:00
SM Caen — Lille OSC
20:00
FC Metz — FC Nantes
20:00
SCO Angers — AS Nancy
20:00
FC Lorient — OGC Nice
Belgium Pro League
20:00
AS Eupen — KV Kortrijk
20:00
Royal Mouscron — Waasland-Beveren
Colombia Primera A Apertura
20:00
Boyaca Patriotas — Tigres FC
Brazil Paulista Serie A1
20:00
Gremio Osasco Audax SP — Corinthians SP
20:00
Novorizontino SP — Ituano SP
Liga Profesional Boliviano Apertura
20:00
Guabira Montero — Universitario de Sucre
USA NCAA Men
20:00
Mississippi St.Bulldogs — Florida Gators
Netherlands Eredivisie
19:45
PSV Eindhoven — NEC Nijmegen
19:45
Heracles Almelo — SBV Excelsior
Israel Premier League
19:30
Maccabi Tel Aviv — Hapoel Kiryat Shmona
Brazil Carioca Serie A
19:30
Nova Iguacu RJ — Macae Esporte RJ
19:30
Vasco Da Gama RJ — Portuguesa Rj
19:30
Resende RJ — Bangu RJ
19:30
Fluminense RJ — Volta Redonda RJ
Brazil Mineiro Modulo I
19:30
Urt MG — Cruzeiro MG
ATP Rotterdam Netherlands
19:30
Goffin, David — Herbert, Pierre Hugues
ATP Buenos Aires Argentina
19:30
Nishikori, Kei — Berlocq, Carlos
Portugal Primeira Liga
19:15
CD Feirense — Boavista FC
ATP Challenger Tour Bergamo Italy Qualifying
19:03
Safranek, Vaclav — Hanfmann, Yannick
Romania Liga I
19:00
CS Universitatea Craiova — Steaua Bucuresti
Peru Primera Division Verano
19:00
Real Garcilaso — Sport Huancayo
Austria ABL
19:00
ECE Bulls Kapfenberg — BSC Raiffeisen Panthers Furstenfeld
ATP Delray Beach USA Qualifying
18:56
Pospisil, Vasek — Kozlov, Boris
Egypt Premier League
18:45
El-Entag El-Harby — Ismaily SC
England FA Cup
18:30
Wolverhampton — Chelsea FC
Germany Bundesliga
18:30
Hamburger SV — SC Freiburg
Spain LaLiga
18:30
Deportivo La Coruna — CD Alaves
Netherlands Eredivisie
18:30
FC Twente Enschede — SC Heerenveen
Austria Bundesliga
18:30
SK Rapid Vienna — Admira Wacker
18:30
SCR Altach — SKN St. Polten
18:30
SV Mattersburg — Wolfsberger AC
Spain Segunda B
18:30
SD Gernika — SD Amorebieta
Greece Super League
18:30
Asteras Tripolis — Panathinaikos Athens
Sweden SHL
18:30
Rogle BK — Farjestads BK
18:30
Linkopings HC — Karlskrona HK
18:30
HC Orebro — HV 71
Saudi Professional League
18:25
Al Shabab FC — Al-Ittihad Jeddah
Iceland League Cup A
18:15
Fram Reykjavik — Throttur Reykjavik
Italy Serie A
18:00
Atalanta — FC Crotone
Poland Ekstraklasa
18:00
WKS Slask Wroclaw — Wisla Krakow SA
Hungary NB I
18:00
Debreceni VSC — Ferencvarosi TC
ATP Buenos Aires Argentina
18:00
Carreno Busta, Pablo — Dolgopolov, Alexandr
Switzerland Challenge League
17:45
FC Aarau — FC Le Mont LS
17:45
FC Wil 1900 — FC Zurich
Switzerland Super League
17:45
FC Luzern — FC Thun
Finland Liiga
17:30
Lukko Rauma — Assat Pori
Turkey Tuerkiye Kupasi Final Round
17:30
Pinar Karsiyaka — Efes Anadolu Istanbul
Israel Premier League
17:15
MS Ironi Ashdod — Bnei Sakhnin FC
Slovakia Superliga
17:00
FK Senica — MSK Zilina
Turkey Sueper Lig
17:00
Caykur Rizespor — Galatasaray Istanbul
Portugal Primeira Liga
17:00
Moreirense FC — GD Estoril Praia
17:00
GD Chaves — FC Arouca
France Ligue 1
17:00
Olympique Marseille — Stade Rennes
Croatia 1. HNL
17:00
GNK Dinamo Zagreb — NK Slaven Belupo
Israel Premier League
17:00
Bnei Yehuda Tel Aviv — Hapoel Raanana
Serbia Superliga
17:00
FK Cukaricki Stankom — FK Javor Matis
Bulgaria First Professional League
16:30
Gorna Oryahovitsa — Botev Plovdiv
Czech Republic 1. Liga
16:30
SK Slavia Prague — FC Vysocina Jihlava
Greece Super League
16:15
PAS Giannina FC — AO Kassiopi
ITF Women Altenkirchen Singles W WITF GER 02A
16:05
Lemoine, Quirine — Rybarikova, Magdalena
Denmark Superligaen
16:00
Silkeborg IF — AC Horsens
England FA Cup
16:00
Huddersfield Town — Manchester City
16:00
Millwall FC — Leicester City
England National League
16:00
Barrow FC — Torquay United
16:00
Wrexham FC — Aldershot Town
16:00
North Ferriby Utd — Dover Athletic
16:00
Gateshead FC — Forest Green Rovers
16:00
Woking FC — Southport FC
16:00
Boreham Wood — York City
16:00
Maidstone United — Chester City
16:00
Eastleigh FC — Tranmere Rovers
16:00
Dagenham & Redbridge — Guiseley FC
16:00
Bromley FC — Solihull Moors FC
England National League North
16:00
Stockport County — United of Manchester
England National League South
16:00
Maidenhead Utd — Whitehawk
16:00
Eastbourne Borough — Gosport Borough
Sweden Svenska Cup
16:00
IF Brommapojkarna — Helsingborgs IF
Scotland League One
16:00
East Fife FC — Brechin City FC
16:00
Airdrieonians — Livingston FC
16:00
Queens Park FC — Alloa Athletic FC
16:00
Albion Rovers FC — Stenhousemuir FC
Scotland League Two
16:00
Elgin City — Clyde FC
16:00
Berwick Rangers — Forfar Athletic
16:00
Edinburgh City — Montrose FC
16:00
Arbroath FC — Stirling Albion
Scotland Championship
16:00
Raith Rovers FC — Hibernian FC
16:00
Dumbarton FC — Ayr United
16:00
Greenock Morton FC — Falkirk FC
Scotland Premiership
16:00
Heart of Midlothian — Inverness CT
16:00
Celtic FC — Motherwell FC
16:00
Partick Thistle — Hamilton Academical
Spain LaLiga2
16:00
UCAM Murcia — Real Valladolid
England Championship
16:00
Birmingham City — Queens Park Rangers
16:00
Cardiff City — Rotherham United
16:00
Nottingham Forest — Sheffield Wednesday
16:00
Barnsley FC — Brighton & Hove Albion
16:00
Ipswich Town — Leeds United
16:00
Burton Albion — Norwich City
16:00
Wigan Athletic — Preston North End
England League One
16:00
Milton Keynes Dons — Fleetwood Town
16:00
Chesterfield FC — Bury FC
16:00
Coventry City — Gillingham FC
16:00
Swindon Town — Oldham Athletic
16:00
Shrewsbury Town — AFC Wimbledon
16:00
Southend United — Northampton Town
16:00
Walsall FC — Peterborough United
16:00
Port Vale FC — Bristol Rovers
England League Two
16:00
Barnet FC — Portsmouth FC
16:00
Wycombe Wanderers — Carlisle United
16:00
Accrington Stanley — Colchester United
16:00
Blackpool FC — Crewe Alexandra FC
16:00
Doncaster Rovers — Luton Town
16:00
Grimsby Town — Mansfield Town
16:00
Crawley Town — Morecambe FC
16:00
Cambridge United FC — Newport County
16:00
Exeter City — Stevenage FC
16:00
Cheltenham Town — Yeovil Town
16:00
Leyton Orient — Notts County
Austria Bundesliga
16:00
SK Sturm Graz — FK Austria Vienna
Chile Primera Division
16:00
Santiago Wanderers — Universidad Catolica
England League One
16:00
Rochdale FC — Charlton Athletic
ATP Buenos Aires Argentina Doubles
16:00
Cabal J S/Farah R — Bolelli S/Fognini F
Sweden Svenska Cup
16:00
IFK Goteborg — Ljungskille SK
Finland Liiga
16:00
Jukurit Mikkeli — Saipa Lappeenranta
16:00
Vaasan Sport — HIFK Helsinki
16:00
JYP Jyvaskyla — KalPa Hockey
16:00
HPK Hameenlinna — TPS Turku
WTA Doha
16:00
Wozniacki, Caroline — Pliskova, Karolina
Greece Cup
16:00
BC Panathinaikos — BC Aris Thessaloniki
Sweden SHL
16:00
Skelleftea AIK — Djurgaardens IF
16:00
Leksands IF — Vaxjo Lakers
Germany Bundesliga
15:30
Eintracht Frankfurt — FC Ingolstadt
15:30
Hertha BSC — Bayern Munich
15:30
Borussia Dortmund — VfL Wolfsburg
15:30
1. FSV Mainz 05 — Werder Bremen
15:30
1899 Hoffenheim — SV Darmstadt 98
Czech Republic 1. Liga
15:30
FK Teplice — FC Zbrojovka Brno
Poland Ekstraklasa
15:30
Korona Kielce SA — Wisla Plock SA
Hungary NB I
15:30
Videoton FC — Ujpest FC
15:30
Gyirmot FC — Paksi FC
Czech Republic 1. Liga
15:30
1 FC Slovacko — FK Baumit Jablonec
ATP Challenger Tour Cherbourg France
15:30
Benneteau, Julien — Marterer, Maximilian
ATP Rio de Janeiro Brazil Qualifying
15:04
Kovalik, Jozef — Clezar, Guilherme
Italy Serie B
15:00
Perugia — Virtus Entella
15:00
Spezia Calcio — Trapani Calcio
15:00
Pro Vercelli — Benevento Calcio
15:00
Vicenza Calcio — Ascoli
15:00
Carpi FC — Brescia Calcio
France Ligue 2
15:00
Stade Brest — AC Le Havre
Finland Suomen Cup
15:00
HIFK — FC KooTeePee
Israel Premier League
15:00
Hapoel Kfar Saba — Maccabi Haifa
France National
15:00
GS Consolat Marseille — Concarneau
ATP Rotterdam Netherlands
15:00
Tsonga, Jo Wilfried — Berdych, Tomas
Russia KHL
15:00
CSKA Moscow — HC Spartak Moscow
15:00
SKA St. Petersburg — Torpedo N. Novgorod
15:00
Severstal Cherepovec — HC Sochi
ATP Rio de Janeiro Brazil Qualifying
14:58
Kicker, Nicolas — Garin, Christian
India I League
14:35
Mumbai FC — Bengaluru FC
Italy Lega Pro Girone C
14:30
Vibonese Calcio — Juve Stabia
14:30
Virtus Francavilla — Cosenza Calcio
14:30
US Siracusa — AS Melfi
Italy Lega Pro Girone B
14:30
Venezia — Pordenone
Italy Campionato Primavera Girone A
14:30
Latina (Yth) — Napoli (Yth)
Bulgaria First Professional League
14:00
FC Pirin Blagoevgrad — Levski Sofia
Sweden Svenska Cup
14:00
Orebro SK — Atvidaberg FF
14:00
Ostersunds FK — Varbergs BoIS
Turkey 1. Lig
14:00
Altinordu — Adana Demirspor
Turkey Sueper Lig
14:00
Basaksehir FK — Gaziantepspor
Germany 3rd Liga
14:00
Preussen Munster — SG Sonnenhof Grossaspach
14:00
SSV Jahn Regensburg — FSV Frankfurt
14:00
Holstein Kiel — Fortuna Cologne
14:00
Wehen Wiesbaden — FSV Zwickau
14:00
Werder Bremen II — SC Paderborn
14:00
FC Magdeburg — VfL Osnabruck
14:00
RW Erfurt — SF Lotte
14:00
Chemnitzer FC — VfR Aalen
Malaysia Super League
14:00
Pahang FA — Pulau Pinang
14:00
Perak FA — Johor Darul Takzim FC
Germany Regionalliga Southwest
14:00
FK Pirmasens — Wormatia Worms
Germany Regionalliga West
14:00
Rot-Weiss Ahlen — Bonner SC
Serbia Superliga
14:00
FK Napredak — FK Vozdovac
14:00
FK Borac Cacak — FK Backa BP
Malaysia Super League
14:00
Kuala Lumpur — PDRM
England FA Cup
13:30
Burnley FC — Lincoln City
Greece League
13:30
Chania FC — GS Apollon Smyrnis
Spain LaLiga
13:00
Sporting Gijon — Atletico Madrid
Romania Liga I
13:00
CS Voluntari — CS Gaz Metan Medias
Germany 2nd Bundesliga
13:00
VfL Bochum — FC Kickers Wurzburg
13:00
Greuther Fuerth — Fortuna Dusseldorf
ATP Rotterdam Netherlands Doubles
13:00
Koolhof W / Middelkoop M — Rojer J J/Tecau H
ATP Rio de Janeiro Brazil Qualifying
13:00
Daniel, Taro — Gaio, Federico
13:00
Cecchinato, Marco — Giannessi, Alessandro
Finland Suomen Cup
12:30
JJK Jyvaskyla — FC Ilves
India I League
12:05
Mohun Bagan AC — DSK Shivajians
Bulgaria First Professional League
12:00
Neftochimik Bourgas — PFC Montana 1921
Australia A League
12:00
Perth Glory FC — Brisbane Roar FC
Russia KHL
12:00
HC Barys Astana — HK Avangard Omsk
Vietnam V League
11:00
SHB Da Nang — CLB BD Thanh Hoa
WTA Dubai UAE Qualifying
09:00
Mertens, Elise — Hlavackova, Andrea
09:00
Zheng, Saisai — Martinez Sanchez, Maria Jose
South Korea WKBL
09:00
Guri KDB Life Winnus (W) — Samsung Blueminx (W)
South Korea KBL
08:00
Dongbu Promy — KCC Egis
Australia A League
07:35
Wellington Phoenix FC — Melbourne City FC
WTA Dubai UAE Qualifying
07:30
Boserup, Julia — Chang, Kai Chen
07:30
Minella, Mandy — Zhu, Lin
Japan Super Cup
05:35
Kashima Antlers — Urawa Red Diamonds
ATP Memphis USA
04:26
Dzumhur, Damir — Harrison, Ryan
USA NHL
04:05
Anaheim Ducks — Florida Panthers
Mexico Primera Division
04:00
Rojos de Veracruz — UANL Tigres
USA NCAA Men
04:00
Stanford Cardinal — California Golden Bears
Mexico Liga de Ascenso Clausura
03:00
Min. de Zacatecas — Club Celaya
USA NCAA Men
03:00
Richmond Spiders — VCU Rams
ATP Memphis USA
02:30
Young, Donald — Isner, John
Mexico Liga de Ascenso Clausura
02:00
Potros UAEM — Loros Universidad
USA NCAA Men
02:00
Yale — Princeton Tigers
Colombia Primera A Apertura
01:45
Deportivo Pasto — Jaguares de Cordoba
ATP Memphis USA Doubles
01:45
Huey T / Mirnyi M — Ebden M / Tomic B
Peru Primera Division Verano
01:00
Academia Cantolao — Ayacucho FC
ATP Buenos Aires Argentina
01:00
Berlocq, Carlos — Monteiro, Thiago Moura
USA NCAA Men
01:00
Oakland — Valparaiso Crusaders
01:00
Akron Zips — Kent State G. Flashes
Brazil Gaucho
00:30
Brasil de Pelotas RS — Ypiranga RS
Paraguay Primera Division Apertura
00:10
General Diaz — Club Guarani
Chile Primera B Clausura
23:00
Nublense — Coquimbo Unido
Brazil Catarinense Serie A
22:30
Tubarao — Joinville SC
Brazil Paulista Serie A1
22:30
Sao Paulo SP — Mirassol SP
22:30
Ponte Preta SP — Red Bull Brasil SP
22:30
Sao Bento SP — Botafogo SP
Liga Profesional Boliviano Apertura
22:15
Oriente Petrolero — Real Potosi
Colombia Primera A Apertura
22:00
Deportivo Cali — Club Cortulua
Paraguay Primera Division Apertura
22:00
Sol de America — Deportivo Capiata
Chile Primera B Clausura
22:00
CDSC Iberia — Union La Calera
Portugal Primeira Liga
21:30
Sporting Lisbon — Rio Ave FC
Peru Primera Division Verano
21:30
Juan A. de Chiclayo — Comerciantes Unidos
Uruguay Primera Division Apertura
21:00
Danubio FC — CA Fenix
Spain LaLiga
20:45
Sevilla FC — SD Eibar
Italy Serie A
20:45
FC Empoli — Lazio Roma
Netherlands Eredivisie
20:45
FC Utrecht — PEC Zwolle
Belgium Pro League
20:30
SV Zulte Waregem — St. Truidense VV
Belgium First Division B Second stage
20:30
KSV Roeselare — Royal Antwerp FC
Poland Ekstraklasa
20:30
GKS Piast Gliwice — KKS Lech Poznan
Italy Lega Pro Girone C
20:30
Fidelis Andria — US Casertana 1908
20:30
Foggia Calcio — Matera FC
Brazil Pernambucano Serie A1 Championship round
20:30
Santa Cruz PE — Sport Recife PE
Gibraltar Premier Division
20:30
Lynx FC — Europa Point FC
Switzerland Super League
20:00
Young Boys Bern — FC St. Gallen
Spain LaLiga2
20:00
Girona FC — RCD Mallorca
France Ligue 1
20:00
SM Caen — Lille OSC
20:00
FC Metz — FC Nantes
20:00
SCO Angers — AS Nancy
20:00
FC Lorient — OGC Nice
Belgium Pro League
20:00
AS Eupen — KV Kortrijk
20:00
Royal Mouscron — Waasland-Beveren
Colombia Primera A Apertura
20:00
Boyaca Patriotas — Tigres FC
Brazil Paulista Serie A1
20:00
Gremio Osasco Audax SP — Corinthians SP
20:00
Novorizontino SP — Ituano SP
Liga Profesional Boliviano Apertura
20:00
Guabira Montero — Universitario de Sucre
Netherlands Eredivisie
19:45
PSV Eindhoven — NEC Nijmegen
19:45
Heracles Almelo — SBV Excelsior
Israel Premier League
19:30
Maccabi Tel Aviv — Hapoel Kiryat Shmona
Brazil Carioca Serie A
19:30
Nova Iguacu RJ — Macae Esporte RJ
19:30
Vasco Da Gama RJ — Portuguesa Rj
19:30
Resende RJ — Bangu RJ
19:30
Fluminense RJ — Volta Redonda RJ
Brazil Mineiro Modulo I
19:30
Urt MG — Cruzeiro MG
Portugal Primeira Liga
19:15
CD Feirense — Boavista FC
Romania Liga I
19:00
CS Universitatea Craiova — Steaua Bucuresti
Peru Primera Division Verano
19:00
Real Garcilaso — Sport Huancayo
Egypt Premier League
18:45
El-Entag El-Harby — Ismaily SC
England FA Cup
18:30
Wolverhampton — Chelsea FC
Germany Bundesliga
18:30
Hamburger SV — SC Freiburg
Spain LaLiga
18:30
Deportivo La Coruna — CD Alaves
Netherlands Eredivisie
18:30
FC Twente Enschede — SC Heerenveen
Austria Bundesliga
18:30
SK Rapid Vienna — Admira Wacker
18:30
SCR Altach — SKN St. Polten
18:30
SV Mattersburg — Wolfsberger AC
Spain Segunda B
18:30
SD Gernika — SD Amorebieta
Greece Super League
18:30
Asteras Tripolis — Panathinaikos Athens
Saudi Professional League
18:25
Al Shabab FC — Al-Ittihad Jeddah
Iceland League Cup A
18:15
Fram Reykjavik — Throttur Reykjavik
Italy Serie A
18:00
Atalanta — FC Crotone
Poland Ekstraklasa
18:00
WKS Slask Wroclaw — Wisla Krakow SA
Hungary NB I
18:00
Debreceni VSC — Ferencvarosi TC
Switzerland Challenge League
17:45
FC Aarau — FC Le Mont LS
17:45
FC Wil 1900 — FC Zurich
Switzerland Super League
17:45
FC Luzern — FC Thun
Israel Premier League
17:15
MS Ironi Ashdod — Bnei Sakhnin FC
Slovakia Superliga
17:00
FK Senica — MSK Zilina
Turkey Sueper Lig
17:00
Caykur Rizespor — Galatasaray Istanbul
Portugal Primeira Liga
17:00
Moreirense FC — GD Estoril Praia
17:00
GD Chaves — FC Arouca
France Ligue 1
17:00
Olympique Marseille — Stade Rennes
Croatia 1. HNL
17:00
GNK Dinamo Zagreb — NK Slaven Belupo
Israel Premier League
17:00
Bnei Yehuda Tel Aviv — Hapoel Raanana
Serbia Superliga
17:00
FK Cukaricki Stankom — FK Javor Matis
Bulgaria First Professional League
16:30
Gorna Oryahovitsa — Botev Plovdiv
Czech Republic 1. Liga
16:30
SK Slavia Prague — FC Vysocina Jihlava
Greece Super League
16:15
PAS Giannina FC — AO Kassiopi
Denmark Superligaen
16:00
Silkeborg IF — AC Horsens
England FA Cup
16:00
Huddersfield Town — Manchester City
16:00
Millwall FC — Leicester City
England National League
16:00
Barrow FC — Torquay United
16:00
Wrexham FC — Aldershot Town
16:00
North Ferriby Utd — Dover Athletic
16:00
Gateshead FC — Forest Green Rovers
16:00
Woking FC — Southport FC
16:00
Boreham Wood — York City
16:00
Maidstone United — Chester City
16:00
Eastleigh FC — Tranmere Rovers
16:00
Dagenham & Redbridge — Guiseley FC
16:00
Bromley FC — Solihull Moors FC
England National League North
16:00
Stockport County — United of Manchester
England National League South
16:00
Maidenhead Utd — Whitehawk
16:00
Eastbourne Borough — Gosport Borough
Sweden Svenska Cup
16:00
IF Brommapojkarna — Helsingborgs IF
Scotland League One
16:00
East Fife FC — Brechin City FC
16:00
Airdrieonians — Livingston FC
16:00
Queens Park FC — Alloa Athletic FC
16:00
Albion Rovers FC — Stenhousemuir FC
Scotland League Two
16:00
Elgin City — Clyde FC
16:00
Berwick Rangers — Forfar Athletic
16:00
Edinburgh City — Montrose FC
16:00
Arbroath FC — Stirling Albion
Scotland Championship
16:00
Raith Rovers FC — Hibernian FC
16:00
Dumbarton FC — Ayr United
16:00
Greenock Morton FC — Falkirk FC
Scotland Premiership
16:00
Heart of Midlothian — Inverness CT
16:00
Celtic FC — Motherwell FC
16:00
Partick Thistle — Hamilton Academical
Spain LaLiga2
16:00
UCAM Murcia — Real Valladolid
England Championship
16:00
Birmingham City — Queens Park Rangers
16:00
Cardiff City — Rotherham United
16:00
Nottingham Forest — Sheffield Wednesday
16:00
Barnsley FC — Brighton & Hove Albion
16:00
Ipswich Town — Leeds United
16:00
Burton Albion — Norwich City
16:00
Wigan Athletic — Preston North End
England League One
16:00
Milton Keynes Dons — Fleetwood Town
16:00
Chesterfield FC — Bury FC
16:00
Coventry City — Gillingham FC
16:00
Swindon Town — Oldham Athletic
16:00
Shrewsbury Town — AFC Wimbledon
16:00
Southend United — Northampton Town
16:00
Walsall FC — Peterborough United
16:00
Port Vale FC — Bristol Rovers
England League Two
16:00
Barnet FC — Portsmouth FC
16:00
Wycombe Wanderers — Carlisle United
16:00
Accrington Stanley — Colchester United
16:00
Blackpool FC — Crewe Alexandra FC
16:00
Doncaster Rovers — Luton Town
16:00
Grimsby Town — Mansfield Town
16:00
Crawley Town — Morecambe FC
16:00
Cambridge United FC — Newport County
16:00
Exeter City — Stevenage FC
16:00
Cheltenham Town — Yeovil Town
16:00
Leyton Orient — Notts County
Austria Bundesliga
16:00
SK Sturm Graz — FK Austria Vienna
Chile Primera Division
16:00
Santiago Wanderers — Universidad Catolica
England League One
16:00
Rochdale FC — Charlton Athletic
Sweden Svenska Cup
16:00
IFK Goteborg — Ljungskille SK
Germany Bundesliga
15:30
Eintracht Frankfurt — FC Ingolstadt
15:30
Hertha BSC — Bayern Munich
15:30
Borussia Dortmund — VfL Wolfsburg
15:30
1. FSV Mainz 05 — Werder Bremen
15:30
1899 Hoffenheim — SV Darmstadt 98
Czech Republic 1. Liga
15:30
FK Teplice — FC Zbrojovka Brno
Poland Ekstraklasa
15:30
Korona Kielce SA — Wisla Plock SA
Hungary NB I
15:30
Videoton FC — Ujpest FC
15:30
Gyirmot FC — Paksi FC
Czech Republic 1. Liga
15:30
1 FC Slovacko — FK Baumit Jablonec
Italy Serie B
15:00
Perugia — Virtus Entella
15:00
Spezia Calcio — Trapani Calcio
15:00
Pro Vercelli — Benevento Calcio
15:00
Vicenza Calcio — Ascoli
15:00
Carpi FC — Brescia Calcio
France Ligue 2
15:00
Stade Brest — AC Le Havre
Finland Suomen Cup
15:00
HIFK — FC KooTeePee
Israel Premier League
15:00
Hapoel Kfar Saba — Maccabi Haifa
France National
15:00
GS Consolat Marseille — Concarneau
India I League
14:35
Mumbai FC — Bengaluru FC
Italy Lega Pro Girone C
14:30
Vibonese Calcio — Juve Stabia
14:30
Virtus Francavilla — Cosenza Calcio
14:30
US Siracusa — AS Melfi
Italy Lega Pro Girone B
14:30
Venezia — Pordenone
Italy Campionato Primavera Girone A
14:30
Latina (Yth) — Napoli (Yth)
Bulgaria First Professional League
14:00
FC Pirin Blagoevgrad — Levski Sofia
Sweden Svenska Cup
14:00
Orebro SK — Atvidaberg FF
14:00
Ostersunds FK — Varbergs BoIS
Turkey 1. Lig
14:00
Altinordu — Adana Demirspor
Turkey Sueper Lig
14:00
Basaksehir FK — Gaziantepspor
Germany 3rd Liga
14:00
Preussen Munster — SG Sonnenhof Grossaspach
14:00
SSV Jahn Regensburg — FSV Frankfurt
14:00
Holstein Kiel — Fortuna Cologne
14:00
Wehen Wiesbaden — FSV Zwickau
14:00
Werder Bremen II — SC Paderborn
14:00
FC Magdeburg — VfL Osnabruck
14:00
RW Erfurt — SF Lotte
14:00
Chemnitzer FC — VfR Aalen
Malaysia Super League
14:00
Pahang FA — Pulau Pinang
14:00
Perak FA — Johor Darul Takzim FC
Germany Regionalliga Southwest
14:00
FK Pirmasens — Wormatia Worms
Germany Regionalliga West
14:00
Rot-Weiss Ahlen — Bonner SC
Serbia Superliga
14:00
FK Napredak — FK Vozdovac
14:00
FK Borac Cacak — FK Backa BP
Malaysia Super League
14:00
Kuala Lumpur — PDRM
England FA Cup
13:30
Burnley FC — Lincoln City
Greece League
13:30
Chania FC — GS Apollon Smyrnis
Spain LaLiga
13:00
Sporting Gijon — Atletico Madrid
Romania Liga I
13:00
CS Voluntari — CS Gaz Metan Medias
Germany 2nd Bundesliga
13:00
VfL Bochum — FC Kickers Wurzburg
13:00
Greuther Fuerth — Fortuna Dusseldorf
Finland Suomen Cup
12:30
JJK Jyvaskyla — FC Ilves
India I League
12:05
Mohun Bagan AC — DSK Shivajians
Bulgaria First Professional League
12:00
Neftochimik Bourgas — PFC Montana 1921
Australia A League
12:00
Perth Glory FC — Brisbane Roar FC
Vietnam V League
11:00
SHB Da Nang — CLB BD Thanh Hoa
Australia A League
07:35
Wellington Phoenix FC — Melbourne City FC
Japan Super Cup
05:35
Kashima Antlers — Urawa Red Diamonds
Mexico Primera Division
04:00
Rojos de Veracruz — UANL Tigres
Mexico Liga de Ascenso Clausura
03:00
Min. de Zacatecas — Club Celaya
02:00
Potros UAEM — Loros Universidad
Colombia Primera A Apertura
01:45
Deportivo Pasto — Jaguares de Cordoba
Peru Primera Division Verano
01:00
Academia Cantolao — Ayacucho FC
Brazil Gaucho
00:30
Brasil de Pelotas RS — Ypiranga RS
Paraguay Primera Division Apertura
00:10
General Diaz — Club Guarani
ATP Memphis USA
23:00
Basilashvili, Nikoloz — Kukushkin, Mikhail
ATP Rotterdam Netherlands Doubles
21:16
Herbert P H / Mahut N — Dodig I / Granollers M
ATP Challenger Tour Tempe USA
21:00
Milojevic, Nikola — Gabashvili, Teimuraz
21:00
Novikov, Dennis — Sandgren, Tennys
ATP Rotterdam Netherlands
19:30
Goffin, David — Herbert, Pierre Hugues
ATP Buenos Aires Argentina
19:30
Nishikori, Kei — Berlocq, Carlos
ATP Challenger Tour Bergamo Italy Qualifying
19:03
Safranek, Vaclav — Hanfmann, Yannick
ATP Delray Beach USA Qualifying
18:56
Pospisil, Vasek — Kozlov, Boris
ATP Buenos Aires Argentina
18:00
Carreno Busta, Pablo — Dolgopolov, Alexandr
ITF Women Altenkirchen Singles W WITF GER 02A
16:05
Lemoine, Quirine — Rybarikova, Magdalena
ATP Buenos Aires Argentina Doubles
16:00
Cabal J S/Farah R — Bolelli S/Fognini F
WTA Doha
16:00
Wozniacki, Caroline — Pliskova, Karolina
ATP Challenger Tour Cherbourg France
15:30
Benneteau, Julien — Marterer, Maximilian
ATP Rio de Janeiro Brazil Qualifying
15:04
Kovalik, Jozef — Clezar, Guilherme
ATP Rotterdam Netherlands
15:00
Tsonga, Jo Wilfried — Berdych, Tomas
ATP Rio de Janeiro Brazil Qualifying
14:58
Kicker, Nicolas — Garin, Christian
ATP Rotterdam Netherlands Doubles
13:00
Koolhof W / Middelkoop M — Rojer J J/Tecau H
ATP Rio de Janeiro Brazil Qualifying
13:00
Daniel, Taro — Gaio, Federico
13:00
Cecchinato, Marco — Giannessi, Alessandro
WTA Dubai UAE Qualifying
09:00
Mertens, Elise — Hlavackova, Andrea
09:00
Zheng, Saisai — Martinez Sanchez, Maria Jose
07:30
Boserup, Julia — Chang, Kai Chen
07:30
Minella, Mandy — Zhu, Lin
ATP Memphis USA
04:26
Dzumhur, Damir — Harrison, Ryan
02:30
Young, Donald — Isner, John
ATP Memphis USA Doubles
01:45
Huey T / Mirnyi M — Ebden M / Tomic B
ATP Buenos Aires Argentina
01:00
Berlocq, Carlos — Monteiro, Thiago Moura

ARCHIVE

2020 November
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st