Betcatcher Logo

Saturday - 2017/05/06

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Ecuador Serie A Primera Etapa
23:30
CD River Plate Ecuador — El Nacional Quito
WTA Madrid Spain
23:27
Konta, Johanna — Siegemund, Laura
Chile Primera Division
23:00
Audax Italiano — Santiago Wanderers
Argentina Primera B Nacional
23:00
Atletico Parana — CA Chacarita Juniors
Paraguay Primera Division Apertura
23:00
Sol de America — Cerro Porteno
Peru Primera Division Verano
22:30
Juan A. de Chiclayo — UTC de Cajamarca
Colombia Primera A Apertura
22:15
Atletico Huila — Envigado FC
Argentina Primera B Nacional
22:05
CA All Boys — Nueva Chicago
Argentina Primera Division Torneo Inicial
22:00
Racing Club — Gimnasia La Plata
Portugal Primeira Liga
21:30
CS Maritimo Madeira — FC Porto
USA Major League Soccer
21:00
Seattle Sounders — Toronto FC
Argentina Primera Division Torneo Inicial
21:00
CA Patronato Parana — Atletico Lanus
Italy Serie A
20:45
Juventus Turin — Turin FC
Spain LaLiga
20:45
Granada CF — Real Madrid
Republic of Ireland Premier Division
20:45
Sligo Rovers FC — Limerick FC
Poland Ekstraklasa Championship Round
20:30
Wisla Krakow SA — KS Lechia Gdansk
Hungary NB I
20:30
MTK Budapest FC — Ferencvarosi TC
Chile Primera Division
20:30
San Luis de Quillota — Deportes Temuco
Argentina Primera B Nacional
20:30
Brown de Adrogue — Instituto AC Cordoba
Uruguay Primera Division Apertura
20:30
Defensor Sporting — Nacional de Football
20:30
River Plate Montevideo — Racing Club Montevideo
Gibraltar Premier Division
20:30
ST Josephs FC — Europa Point FC
Romania Liga 1 Championship round
20:15
CFR Cluj — Dinamo Bucuresti
World Championship
20:15
Germany — Sweden
Republic of Ireland First Division
20:00
Cabinteely FC — Longford Town FC
France Ligue 1
20:00
AS Nancy — AS Monaco
20:00
FC Lorient — SCO Angers
20:00
Lille OSC — FC Metz
20:00
EA Guingamp — Dijon FCO
20:00
Toulouse FC — SM Caen
Belgium First Division Playoffs 2A
20:00
Lierse SK — Union Saint-Gilloise
Belgium First Division Playoffs 2B
20:00
Sporting Lokeren — Royal Mouscron
20:00
KV Kortrijk — KSV Roeselare
Switzerland Super League
20:00
FC Vaduz — Grasshopper Zuerich
Spain Liga ACB
20:00
Rio Natura Monbus — Real Betis Energia Plus
France Pro A
20:00
Le Mans Basket — Antibes Sharks
Argentina Primera B Nacional
19:30
Club Villa Dalmine — San Martin de Tucuman
Israel Premier League Playoffs 1 6
19:30
Bnei Sakhnin FC — Beitar Jerusalem
Greece Cup
19:30
PAOK FC — AEK Athens FC
Portugal Primeira Liga
19:15
FC Pacos Ferreira — CD Feirense
Kuwait League
19:15
Al Nasr — Al Kuwait SC
ATP Challenger Tour Savannah USA
19:15
McGee, James — Sorgi, Joao Pedro
Bulgaria First Professional League Relegation Round
19:00
FC Pirin Blagoevgrad — Beroe Stara Zagora
Croatia 1. HNL
19:00
NK Lokomotiva Zagreb — HNK Rijeka
Slovakia Superliga
19:00
1. FC Tatran Presov — ZP Sport Podbrezova
19:00
MFK Zemp. Michalovce — MSK Zilina
19:00
FK Senica — MFK Ruzomberok
Switzerland Challenge League
19:00
Servette Geneva FC — FC Chiasso
Czech Republic 1. Liga
19:00
Bohemians 1905 — SK Slavia Prague
19:00
1 FC Slovacko — MFK Karvina
Poland I liga
19:00
Olimpia Grudziadz — Wigry Suwalki
Ecuador Serie A Primera Etapa
19:00
U. Catolica del Ecuador — Deportivo Cuenca
WTA Madrid Spain
19:00
McHale, Christina — Arruabarrena Vecino, Lara
England Premier League
18:30
Swansea City — Everton FC
Germany 1. Bundesliga
18:30
Hertha BSC — RB Leipzig
Spain LaLiga
18:30
FC Barcelona — Villarreal CF
England League Two
18:30
Stevenage FC — Accrington Stanley
18:30
Luton Town — Morecambe FC
18:30
Blackpool FC — Leyton Orient
18:30
Colchester United — Yeovil Town
18:30
Crawley Town — Mansfield Town
18:30
Crewe Alexandra FC — Barnet FC
18:30
Exeter City — Carlisle United
18:30
Grimsby Town — Plymouth Argyle
18:30
Hartlepool United — Doncaster Rovers
18:30
Newport County — Notts County
18:30
Portsmouth FC — Cheltenham Town
18:30
Wycombe Wanderers — Cambridge United FC
Austria 1. Bundesliga
18:30
SK Rapid Vienna — Wolfsberger AC
18:30
SK Sturm Graz — SKN St. Polten
18:30
SV Ried — Admira Wacker
Italy Serie A
18:00
SSC Napoli — Cagliari Calcio
Belgium First Division Playoffs 2A
18:00
Yellow-Red Mechelen — Waasland-Beveren
Czech Republic FNL
18:00
SFC Opava — MFK Vitkovice
Poland Ekstraklasa Relegation Round
18:00
Gornik Leczna — Wisla Plock SA
Estonia Premium Liiga
18:00
Nomme Kalju FC — Jalgpallikool Tammeka
Hungary NB I
18:00
Videoton FC — Szombathelyi Halad?s
18:00
Mezokovesd Zsory — Budapest Honved FC
18:00
Gyirmot FC — Diosgyori VTK
Russia Premier League
18:00
FC Spartak Moscow — FC Tom Tomsk
Spain LaLiga2
18:00
Rayo Vallecano — Levante UD
18:00
Numancia CD — UCAM Murcia
Turkey Sueper Lig
18:00
Atiker Konyaspor 1922 — Alanyaspor
18:00
Galatasaray Istanbul — Kasimpasa
Slovenia PrvaLiga
18:00
FC Luka Koper — NK Domzale
Norway Eliteserien
18:00
Molde FK — Aalesunds FK
Israel Premier League Playoffs 7 14
18:00
Hapoel Tel Aviv — Hapoel Ashkelon
18:00
Hapoel Haifa — Bnei Yehuda Tel Aviv
18:00
Hapoel Kiryat Shmona — Hapoel Kfar Saba
WTA Madrid Spain
18:00
Cornet, Alize — Bouchard, Eugenie
ATP Istanbul Turkey
18:00
Raonic, Milos — Troicki, Viktor
ATP Estoril Portugal
17:56
Muller, Gilles — Anderson, Kevin
Switzerland Challenge League
17:45
Wil 1900 — Neuchatel Xamax
ATP Madrid Spain Qualifying
17:36
Seppi, Andreas — Taberner, Carlos
Turkey 1. Lig
17:30
Denizlispor — Eskisehirspor
Egypt Premier League
17:30
Petrojet FC — Misr Lel Makasa
Russia National League
17:30
FC Spartak Nalchik — FK Khimki
WTA Madrid Spain Qualifying
17:30
Dodin, Oceane — Soler Espinosa, Silvia
France Ligue 1
17:00
Paris Saint-Germain — SC Bastia
Croatia 1. HNL
17:00
HNK Hajduk Split — NK Osijek
Finland Veikkausliiga
17:00
HIFK — Rovaniemi Palloseura
Chile Primera Division
17:00
Palestino — OHiggins FC
Poland I liga
17:00
MKS Kluczbork — Chrobry Glogow
17:00
Pogon Siedlce — GKS Katowice
Belarus Vysshaya League
17:00
FC Dinamo Minsk — FC Gomel
Serbia Superliga Relegation Round
17:00
FK Backa — FK Cukaricki
Serbia Superliga Championship Round
17:00
FK Vozdovac — FK Red Star Belgrade
Algeria Ligue 1
17:00
MC Oran — ES Setif
17:00
JS Kabylie — CS Constantine
17:00
Mouloudia Club dAlger — DRB Tadjenant
ATP Madrid Spain Qualifying
17:00
Carballes Baena, Roberto — Youzhny, Mikhail
16:31
Bellucci, Thomaz — Donskoy, Evgeny
Bulgaria First Professional League Relegation Round
16:30
Neftochimik Bourgas — Gorna Oryahovitsa
Belarus Vysshaya League
16:30
FC Slutsk — FC Minsk
Italy Lega Pro Girone A
16:30
Como Calcio — US Viterbese 1908
16:30
US Cremonese — Racing Club Roma
16:30
US Arezzo — Olbia Calcio
16:30
Tuttocuoio — AC Renate
16:30
Carrarese Calcio — Lupa Roma
16:30
AC Pistoiese — AS Livorno
Finland Naisten Liiga
16:30
TPS (W) — Aaland United (W)
WTA Madrid Spain
16:26
Bertens, Kiki — Makarova, Ekaterina
World Championship
16:15
Slovakia — Italy
16:15
Belarus — Czech Republic
England Premier League
16:00
Bournemouth AFC — Stoke City
16:00
Burnley FC — West Bromwich Albion
16:00
Hull City — Sunderland AFC
Sweden Allsvenskan
16:00
Halmstads BK — AIK Stockholm
Finland Kakkonen
16:00
Kajha — JBK Pietarsaari
Austria 1. Bundesliga
16:00
SV Mattersburg — RB Salzburg
Finland Kakkonen
16:00
Kultsu FC — Sudet
Iceland 1 deild
16:00
Throttur Reykjavik — Haukar Hafnarfjordur
Spain LaLiga2
16:00
RCD Mallorca — Elche CF
Scotland Championship
16:00
Hibernian FC — St Mirren FC
16:00
Dumbarton FC — Falkirk FC
16:00
Greenock Morton FC — Dundee United
16:00
Queen of The South FC — Dunfermline Athletic
16:00
Raith Rovers FC — Ayr United
Scotland Premiership
16:00
Motherwell FC — Ross County FC
16:00
Kilmarnock FC — FC Dundee
16:00
Celtic FC — FC St Johnstone
Scotland League One
16:00
Airdrieonians — Queens Park FC
16:00
Albion Rovers FC — Livingston FC
Ukraine Premier League Championship Round
16:00
FC Shakhtar Donetsk — FC Zorya Lugansk
Scotland League One
16:00
Stranraer FC — East Fife FC
Scotland League Two
16:00
Elgin City — Cowdenbeath FC
16:00
Montrose FC — Clyde FC
16:00
Stirling Albion — Arbroath FC
16:00
Forfar Athletic — Annan Athletic
16:00
Berwick Rangers — Edinburgh City
Slovenia PrvaLiga
16:00
NK Radomlje — NK Celje
Sweden Superettan
16:00
Degerfors IF — Dalkurd FF
Finland Veikkausliiga
16:00
FC Lahti — Seinajoen JK
16:00
FC Ilves — IFK Mariehamn
Finland Ykkonen
16:00
AC Oulu — FC Haka Valkeakoski
Belarus Vysshaya League
16:00
FC Slavia Mozyr — FC BATE Borisov
Russia National League
16:00
Zenit St Petersburg II — FC Mordovia Saransk
Spain Primera Division Femenina
16:00
Valencia CF (W) — FC Barcelona (W)
Norway 2nd Division
16:00
Kjelsaas — KFUM Oslo
ATP Istanbul Turkey
16:00
Schwartzman, Diego Sebastian — Cilic, Marin
ATP Estoril Portugal
16:00
Carreno Busta, Pablo — Ferrer, David
WTA Rabat Morocco
16:00
Pavlyuchenkova, Anastasia — Schiavone, Francesca
ATP Madrid Spain Qualifying
15:43
Janowicz, Jerzy — Herbert, Pierre Hugues
15:38
Kuznetsov, Andrey — Ruud, Casper
WTA Madrid Spain
15:32
Doi, Misaki — Keys, Madison
Germany 1. Bundesliga
15:30
Borussia Dortmund — 1899 Hoffenheim
15:30
Borussia M?gladbach — FC Augsburg
15:30
FC Ingolstadt — Bayer Leverkusen
15:30
Bayern Munich — SV Darmstadt 98
Poland Ekstraklasa Relegation Round
15:30
GKS Piast Gliwice — WKS Slask Wroclaw
Russia Premier League
15:30
Arsenal Tula — FC Rostov
Jordan League
15:30
Al Wehdat — Al Hussein Irbid
15:30
Al Faisaly — Sahab SC
15:30
Shabab Al Ordon — Al-Baqaa
WTA Madrid Spain
15:30
Zhang, Shuai — Sevastova, Anastasija
ATP Challenger Tour Ostrava Czech Republic
15:30
Travaglia, Stefano — Pavlasek, Adam
France Ligue 2
15:00
Stade Brest — Olympique Nimes
Italy Serie B
15:00
Virtus Entella — Hellas Verona
15:00
Brescia Calcio — Latina Calcio
15:00
AS Avellino — FC Bari 1908
15:00
Vicenza Calcio — Ternana Calcio
15:00
Carpi FC — Sportiva Salernitana
15:00
Frosinone Calcio — Trapani Calcio
15:00
AC Cesena — Novara Calcio
Turkey Sueper Lig
15:00
Genclerbirligi — Adanaspor
15:00
Trabzonspor — Kayserispor
Norway 1st Division
15:00
Arendal FK — Jerv FK
Malaysia Super League
15:00
Melaka — Johor Darul Takzim FC
Poland I liga
15:00
FKS Stal Mielec — Podbes. Bielsko-Biala
Belarus Pervaya Liga
15:00
FC Orsha — Neman-Agro
Turkey TBSL
15:00
Demir Insaat Buyuk. — Darusafaka Dogus
ATP Munich Germany
15:00
Chung, Hyeon — Pella, Guido
France National
14:35
GS Consolat Marseille — US Boulogne
ATP Madrid Spain Qualifying
14:32
Istomin, Denis — Cervantes Huegun, Inigo
14:21
Estrella Burgos, Victor — Donaldson, Jared
14:10
Lacko, Lukas — Dolgopolov, Alexandr
Germany 3rd Liga
14:00
FSV Mainz 05 II — VfR Aalen
14:00
FC Magdeburg — FSV Frankfurt
14:00
SC Paderborn — FSV Zwickau
14:00
Wehen Wiesbaden — SG Sonnenhof Grossaspach
14:00
Holstein Kiel — Hansa Rostock
Czech Republic 1. Liga
14:00
FK Baumit Jablonec — FC Viktoria Plzen
Germany Regionalliga Bavaria
14:00
TSV 1860 Munich II — Wacker Burghausen
Germany Regionalliga Southwest
14:00
1 FC Saarbrucken — FC Homburg
Russia National League
14:00
FC Dinamo Moscow — Fakel Worenesch
China Super League
13:35
Chongqing Lifan — FC Henan Jianye
13:35
Shanghai SIPG — Guizhou Zhicheng FC
ITF Women Lleida Singles W WITF ESP 05A
13:35
Stokke, Melanie — Saez Larra, Olga
England Premier League
13:30
Manchester City — Crystal Palace
Scotland Premiership
13:15
Inverness CT — Hamilton Academical
Spain LaLiga
13:00
Sporting Gijon — Las Palmas UD
Russia Premier League
13:00
FC Amkar Perm — CSKA Moscow
Ukraine Premier League Championship Round
13:00
Olimpik Donetsk — Chernomorets Odessa
Germany Regionalliga Bavaria
13:00
VfR Garching — FV Illertissen
Thai League
13:00
Muang Thong United — Navy Football Club
WTA Madrid Spain Qualifying
12:54
Rogers, Shelby — Vekic, Donna
WTA Madrid Spain
12:30
Tsurenko, Lesya — Pliskova, Karolina
World Championship
12:15
Switzerland — Slovenia
12:15
Latvia — Denmark
Japan J.League
12:00
Sanfrecce Hiroshima — Vissel Kobe
Estonia Premium Liiga
12:00
Paide Linnameeskond — Tallinna FC Infonet
Russia National League
12:00
Spartak Moscow II — FK Tambov
12:00
FK Tyumen — FC Shinnik Yaroslavl
WTA Madrid Spain Qualifying
12:00
Parmentier, Pauline — Errani, Sara
WTA Madrid Spain
11:00
Vinci, Roberta — Kasatkina, Darya
WTA Madrid Spain Qualifying
11:00
Kontaveit, Anett — Duque Marino, Mariana
11:00
Larsson, Johanna — Brady, Jennifer
WTA Prague Czech Republic
11:00
Barthel, Mona — Pliskova, Kristyna
ATP Madrid Spain Qualifying
11:00
Giraldo, Santiago — Monteiro, Thiago Moura
11:00
Basilashvili, Nikoloz — Kuhn, Nicola
Romania Liga 2
10:30
Metalul Resita — FC Brasov
Czech Republic FNL
10:15
Pardubice — MAS Taborsko
Russia National League
10:00
Yenisey Krasnoyarsk — FC Sokol Saratov
China Super League
09:30
Tianjin Quanjian — FC Changchun Yatai
Russia National League
09:30
FC Luch-Energiya — FC Ska-Energiya Khabarovsk
ATP Challenger Tour Aix en Provence France Qualifying
09:30
Makhlouf, Mohamed Nazim — Molteni, Andres
Hong Kong Premier League
08:30
Eastern Sports Club — Kitchee SC
South Korea K League Classic
08:00
Jeju United FC — Sangju Sang. Phoenix
Japan J.League
07:00
Kashiwa Reysol — Cerezo Osaka
06:00
Consadole Sapporo — Omiya Ardija
ATP Challenger Tour Seoul South Korea Qualifying
04:47
Ki Su Jung — Krajicek, Austin
USA NBA Playoffs
03:40
Houston Rockets — San Antonio Spurs
Argentina Primera B Nacional
03:00
Central Cordoba SdE — J. Unida Gualeguaychu
ATP Challenger Tour Seoul South Korea Qualifying
03:00
Purcell, Max — Kang, Hogi
Colombia Primera A Apertura
02:45
Deportivo Cali — Jaguares de Cordoba
Argentina Primera B Nacional
02:30
Independiente Rivadavia — CD Santamarina Tandil
Argentina Primera Division Torneo Inicial
02:15
CA Talleres — CA Tigre
Argentina Primera B Nacional
02:00
Boca Unidos — CSD Flandria
Argentina LNB
02:00
IA Central Cordoba — Regatas Corrientes
Chile Primera Division
01:30
Universidad de Chile — Cobresal
Argentina Primera B Nacional
01:30
Ferro Carril Oeste — Gimnasia Jujuy
Ecuador Serie A Primera Etapa
23:30
CD River Plate Ecuador — El Nacional Quito
Chile Primera Division
23:00
Audax Italiano — Santiago Wanderers
Argentina Primera B Nacional
23:00
Atletico Parana — CA Chacarita Juniors
Paraguay Primera Division Apertura
23:00
Sol de America — Cerro Porteno
Peru Primera Division Verano
22:30
Juan A. de Chiclayo — UTC de Cajamarca
Colombia Primera A Apertura
22:15
Atletico Huila — Envigado FC
Argentina Primera B Nacional
22:05
CA All Boys — Nueva Chicago
Argentina Primera Division Torneo Inicial
22:00
Racing Club — Gimnasia La Plata
Portugal Primeira Liga
21:30
CS Maritimo Madeira — FC Porto
USA Major League Soccer
21:00
Seattle Sounders — Toronto FC
Argentina Primera Division Torneo Inicial
21:00
CA Patronato Parana — Atletico Lanus
Italy Serie A
20:45
Juventus Turin — Turin FC
Spain LaLiga
20:45
Granada CF — Real Madrid
Republic of Ireland Premier Division
20:45
Sligo Rovers FC — Limerick FC
Poland Ekstraklasa Championship Round
20:30
Wisla Krakow SA — KS Lechia Gdansk
Hungary NB I
20:30
MTK Budapest FC — Ferencvarosi TC
Chile Primera Division
20:30
San Luis de Quillota — Deportes Temuco
Argentina Primera B Nacional
20:30
Brown de Adrogue — Instituto AC Cordoba
Uruguay Primera Division Apertura
20:30
Defensor Sporting — Nacional de Football
20:30
River Plate Montevideo — Racing Club Montevideo
Gibraltar Premier Division
20:30
ST Josephs FC — Europa Point FC
Romania Liga 1 Championship round
20:15
CFR Cluj — Dinamo Bucuresti
Republic of Ireland First Division
20:00
Cabinteely FC — Longford Town FC
France Ligue 1
20:00
AS Nancy — AS Monaco
20:00
FC Lorient — SCO Angers
20:00
Lille OSC — FC Metz
20:00
EA Guingamp — Dijon FCO
20:00
Toulouse FC — SM Caen
Belgium First Division Playoffs 2A
20:00
Lierse SK — Union Saint-Gilloise
Belgium First Division Playoffs 2B
20:00
Sporting Lokeren — Royal Mouscron
20:00
KV Kortrijk — KSV Roeselare
Switzerland Super League
20:00
FC Vaduz — Grasshopper Zuerich
Argentina Primera B Nacional
19:30
Club Villa Dalmine — San Martin de Tucuman
Israel Premier League Playoffs 1 6
19:30
Bnei Sakhnin FC — Beitar Jerusalem
Greece Cup
19:30
PAOK FC — AEK Athens FC
Portugal Primeira Liga
19:15
FC Pacos Ferreira — CD Feirense
Kuwait League
19:15
Al Nasr — Al Kuwait SC
Bulgaria First Professional League Relegation Round
19:00
FC Pirin Blagoevgrad — Beroe Stara Zagora
Croatia 1. HNL
19:00
NK Lokomotiva Zagreb — HNK Rijeka
Slovakia Superliga
19:00
1. FC Tatran Presov — ZP Sport Podbrezova
19:00
MFK Zemp. Michalovce — MSK Zilina
19:00
FK Senica — MFK Ruzomberok
Switzerland Challenge League
19:00
Servette Geneva FC — FC Chiasso
Czech Republic 1. Liga
19:00
Bohemians 1905 — SK Slavia Prague
19:00
1 FC Slovacko — MFK Karvina
Poland I liga
19:00
Olimpia Grudziadz — Wigry Suwalki
Ecuador Serie A Primera Etapa
19:00
U. Catolica del Ecuador — Deportivo Cuenca
England Premier League
18:30
Swansea City — Everton FC
Germany 1. Bundesliga
18:30
Hertha BSC — RB Leipzig
Spain LaLiga
18:30
FC Barcelona — Villarreal CF
England League Two
18:30
Stevenage FC — Accrington Stanley
18:30
Luton Town — Morecambe FC
18:30
Blackpool FC — Leyton Orient
18:30
Colchester United — Yeovil Town
18:30
Crawley Town — Mansfield Town
18:30
Crewe Alexandra FC — Barnet FC
18:30
Exeter City — Carlisle United
18:30
Grimsby Town — Plymouth Argyle
18:30
Hartlepool United — Doncaster Rovers
18:30
Newport County — Notts County
18:30
Portsmouth FC — Cheltenham Town
18:30
Wycombe Wanderers — Cambridge United FC
Austria 1. Bundesliga
18:30
SK Rapid Vienna — Wolfsberger AC
18:30
SK Sturm Graz — SKN St. Polten
18:30
SV Ried — Admira Wacker
Italy Serie A
18:00
SSC Napoli — Cagliari Calcio
Belgium First Division Playoffs 2A
18:00
Yellow-Red Mechelen — Waasland-Beveren
Czech Republic FNL
18:00
SFC Opava — MFK Vitkovice
Poland Ekstraklasa Relegation Round
18:00
Gornik Leczna — Wisla Plock SA
Estonia Premium Liiga
18:00
Nomme Kalju FC — Jalgpallikool Tammeka
Hungary NB I
18:00
Videoton FC — Szombathelyi Halad?s
18:00
Mezokovesd Zsory — Budapest Honved FC
18:00
Gyirmot FC — Diosgyori VTK
Russia Premier League
18:00
FC Spartak Moscow — FC Tom Tomsk
Spain LaLiga2
18:00
Rayo Vallecano — Levante UD
18:00
Numancia CD — UCAM Murcia
Turkey Sueper Lig
18:00
Atiker Konyaspor 1922 — Alanyaspor
18:00
Galatasaray Istanbul — Kasimpasa
Slovenia PrvaLiga
18:00
FC Luka Koper — NK Domzale
Norway Eliteserien
18:00
Molde FK — Aalesunds FK
Israel Premier League Playoffs 7 14
18:00
Hapoel Tel Aviv — Hapoel Ashkelon
18:00
Hapoel Haifa — Bnei Yehuda Tel Aviv
18:00
Hapoel Kiryat Shmona — Hapoel Kfar Saba
Switzerland Challenge League
17:45
Wil 1900 — Neuchatel Xamax
Turkey 1. Lig
17:30
Denizlispor — Eskisehirspor
Egypt Premier League
17:30
Petrojet FC — Misr Lel Makasa
Russia National League
17:30
FC Spartak Nalchik — FK Khimki
France Ligue 1
17:00
Paris Saint-Germain — SC Bastia
Croatia 1. HNL
17:00
HNK Hajduk Split — NK Osijek
Finland Veikkausliiga
17:00
HIFK — Rovaniemi Palloseura
Chile Primera Division
17:00
Palestino — OHiggins FC
Poland I liga
17:00
MKS Kluczbork — Chrobry Glogow
17:00
Pogon Siedlce — GKS Katowice
Belarus Vysshaya League
17:00
FC Dinamo Minsk — FC Gomel
Serbia Superliga Relegation Round
17:00
FK Backa — FK Cukaricki
Serbia Superliga Championship Round
17:00
FK Vozdovac — FK Red Star Belgrade
Algeria Ligue 1
17:00
MC Oran — ES Setif
17:00
JS Kabylie — CS Constantine
17:00
Mouloudia Club dAlger — DRB Tadjenant
Bulgaria First Professional League Relegation Round
16:30
Neftochimik Bourgas — Gorna Oryahovitsa
Belarus Vysshaya League
16:30
FC Slutsk — FC Minsk
Italy Lega Pro Girone A
16:30
Como Calcio — US Viterbese 1908
16:30
US Cremonese — Racing Club Roma
16:30
US Arezzo — Olbia Calcio
16:30
Tuttocuoio — AC Renate
16:30
Carrarese Calcio — Lupa Roma
16:30
AC Pistoiese — AS Livorno
Finland Naisten Liiga
16:30
TPS (W) — Aaland United (W)
England Premier League
16:00
Bournemouth AFC — Stoke City
16:00
Burnley FC — West Bromwich Albion
16:00
Hull City — Sunderland AFC
Sweden Allsvenskan
16:00
Halmstads BK — AIK Stockholm
Finland Kakkonen
16:00
Kajha — JBK Pietarsaari
Austria 1. Bundesliga
16:00
SV Mattersburg — RB Salzburg
Finland Kakkonen
16:00
Kultsu FC — Sudet
Iceland 1 deild
16:00
Throttur Reykjavik — Haukar Hafnarfjordur
Spain LaLiga2
16:00
RCD Mallorca — Elche CF
Scotland Championship
16:00
Hibernian FC — St Mirren FC
16:00
Dumbarton FC — Falkirk FC
16:00
Greenock Morton FC — Dundee United
16:00
Queen of The South FC — Dunfermline Athletic
16:00
Raith Rovers FC — Ayr United
Scotland Premiership
16:00
Motherwell FC — Ross County FC
16:00
Kilmarnock FC — FC Dundee
16:00
Celtic FC — FC St Johnstone
Scotland League One
16:00
Airdrieonians — Queens Park FC
16:00
Albion Rovers FC — Livingston FC
Ukraine Premier League Championship Round
16:00
FC Shakhtar Donetsk — FC Zorya Lugansk
Scotland League One
16:00
Stranraer FC — East Fife FC
Scotland League Two
16:00
Elgin City — Cowdenbeath FC
16:00
Montrose FC — Clyde FC
16:00
Stirling Albion — Arbroath FC
16:00
Forfar Athletic — Annan Athletic
16:00
Berwick Rangers — Edinburgh City
Slovenia PrvaLiga
16:00
NK Radomlje — NK Celje
Sweden Superettan
16:00
Degerfors IF — Dalkurd FF
Finland Veikkausliiga
16:00
FC Lahti — Seinajoen JK
16:00
FC Ilves — IFK Mariehamn
Finland Ykkonen
16:00
AC Oulu — FC Haka Valkeakoski
Belarus Vysshaya League
16:00
FC Slavia Mozyr — FC BATE Borisov
Russia National League
16:00
Zenit St Petersburg II — FC Mordovia Saransk
Spain Primera Division Femenina
16:00
Valencia CF (W) — FC Barcelona (W)
Norway 2nd Division
16:00
Kjelsaas — KFUM Oslo
Germany 1. Bundesliga
15:30
Borussia Dortmund — 1899 Hoffenheim
15:30
Borussia M?gladbach — FC Augsburg
15:30
FC Ingolstadt — Bayer Leverkusen
15:30
Bayern Munich — SV Darmstadt 98
Poland Ekstraklasa Relegation Round
15:30
GKS Piast Gliwice — WKS Slask Wroclaw
Russia Premier League
15:30
Arsenal Tula — FC Rostov
Jordan League
15:30
Al Wehdat — Al Hussein Irbid
15:30
Al Faisaly — Sahab SC
15:30
Shabab Al Ordon — Al-Baqaa
France Ligue 2
15:00
Stade Brest — Olympique Nimes
Italy Serie B
15:00
Virtus Entella — Hellas Verona
15:00
Brescia Calcio — Latina Calcio
15:00
AS Avellino — FC Bari 1908
15:00
Vicenza Calcio — Ternana Calcio
15:00
Carpi FC — Sportiva Salernitana
15:00
Frosinone Calcio — Trapani Calcio
15:00
AC Cesena — Novara Calcio
Turkey Sueper Lig
15:00
Genclerbirligi — Adanaspor
15:00
Trabzonspor — Kayserispor
Norway 1st Division
15:00
Arendal FK — Jerv FK
Malaysia Super League
15:00
Melaka — Johor Darul Takzim FC
Poland I liga
15:00
FKS Stal Mielec — Podbes. Bielsko-Biala
Belarus Pervaya Liga
15:00
FC Orsha — Neman-Agro
France National
14:35
GS Consolat Marseille — US Boulogne
Germany 3rd Liga
14:00
FSV Mainz 05 II — VfR Aalen
14:00
FC Magdeburg — FSV Frankfurt
14:00
SC Paderborn — FSV Zwickau
14:00
Wehen Wiesbaden — SG Sonnenhof Grossaspach
14:00
Holstein Kiel — Hansa Rostock
Czech Republic 1. Liga
14:00
FK Baumit Jablonec — FC Viktoria Plzen
Germany Regionalliga Bavaria
14:00
TSV 1860 Munich II — Wacker Burghausen
Germany Regionalliga Southwest
14:00
1 FC Saarbrucken — FC Homburg
Russia National League
14:00
FC Dinamo Moscow — Fakel Worenesch
China Super League
13:35
Chongqing Lifan — FC Henan Jianye
13:35
Shanghai SIPG — Guizhou Zhicheng FC
England Premier League
13:30
Manchester City — Crystal Palace
Scotland Premiership
13:15
Inverness CT — Hamilton Academical
Spain LaLiga
13:00
Sporting Gijon — Las Palmas UD
Russia Premier League
13:00
FC Amkar Perm — CSKA Moscow
Ukraine Premier League Championship Round
13:00
Olimpik Donetsk — Chernomorets Odessa
Germany Regionalliga Bavaria
13:00
VfR Garching — FV Illertissen
Thai League
13:00
Muang Thong United — Navy Football Club
Japan J.League
12:00
Sanfrecce Hiroshima — Vissel Kobe
Estonia Premium Liiga
12:00
Paide Linnameeskond — Tallinna FC Infonet
Russia National League
12:00
Spartak Moscow II — FK Tambov
12:00
FK Tyumen — FC Shinnik Yaroslavl
Romania Liga 2
10:30
Metalul Resita — FC Brasov
Czech Republic FNL
10:15
Pardubice — MAS Taborsko
Russia National League
10:00
Yenisey Krasnoyarsk — FC Sokol Saratov
China Super League
09:30
Tianjin Quanjian — FC Changchun Yatai
Russia National League
09:30
FC Luch-Energiya — FC Ska-Energiya Khabarovsk
Hong Kong Premier League
08:30
Eastern Sports Club — Kitchee SC
South Korea K League Classic
08:00
Jeju United FC — Sangju Sang. Phoenix
Japan J.League
07:00
Kashiwa Reysol — Cerezo Osaka
06:00
Consadole Sapporo — Omiya Ardija
Argentina Primera B Nacional
03:00
Central Cordoba SdE — J. Unida Gualeguaychu
Colombia Primera A Apertura
02:45
Deportivo Cali — Jaguares de Cordoba
Argentina Primera B Nacional
02:30
Independiente Rivadavia — CD Santamarina Tandil
Argentina Primera Division Torneo Inicial
02:15
CA Talleres — CA Tigre
Argentina Primera B Nacional
02:00
Boca Unidos — CSD Flandria
Chile Primera Division
01:30
Universidad de Chile — Cobresal
Argentina Primera B Nacional
01:30
Ferro Carril Oeste — Gimnasia Jujuy
WTA Madrid Spain
23:27
Konta, Johanna — Siegemund, Laura
ATP Challenger Tour Savannah USA
19:15
McGee, James — Sorgi, Joao Pedro
WTA Madrid Spain
19:00
McHale, Christina — Arruabarrena Vecino, Lara
18:00
Cornet, Alize — Bouchard, Eugenie
ATP Istanbul Turkey
18:00
Raonic, Milos — Troicki, Viktor
ATP Estoril Portugal
17:56
Muller, Gilles — Anderson, Kevin
ATP Madrid Spain Qualifying
17:36
Seppi, Andreas — Taberner, Carlos
WTA Madrid Spain Qualifying
17:30
Dodin, Oceane — Soler Espinosa, Silvia
ATP Madrid Spain Qualifying
17:00
Carballes Baena, Roberto — Youzhny, Mikhail
16:31
Bellucci, Thomaz — Donskoy, Evgeny
WTA Madrid Spain
16:26
Bertens, Kiki — Makarova, Ekaterina
ATP Istanbul Turkey
16:00
Schwartzman, Diego Sebastian — Cilic, Marin
ATP Estoril Portugal
16:00
Carreno Busta, Pablo — Ferrer, David
WTA Rabat Morocco
16:00
Pavlyuchenkova, Anastasia — Schiavone, Francesca
ATP Madrid Spain Qualifying
15:43
Janowicz, Jerzy — Herbert, Pierre Hugues
15:38
Kuznetsov, Andrey — Ruud, Casper
WTA Madrid Spain
15:32
Doi, Misaki — Keys, Madison
15:30
Zhang, Shuai — Sevastova, Anastasija
ATP Challenger Tour Ostrava Czech Republic
15:30
Travaglia, Stefano — Pavlasek, Adam
ATP Munich Germany
15:00
Chung, Hyeon — Pella, Guido
ATP Madrid Spain Qualifying
14:32
Istomin, Denis — Cervantes Huegun, Inigo
14:21
Estrella Burgos, Victor — Donaldson, Jared
14:10
Lacko, Lukas — Dolgopolov, Alexandr
ITF Women Lleida Singles W WITF ESP 05A
13:35
Stokke, Melanie — Saez Larra, Olga
WTA Madrid Spain Qualifying
12:54
Rogers, Shelby — Vekic, Donna
WTA Madrid Spain
12:30
Tsurenko, Lesya — Pliskova, Karolina
WTA Madrid Spain Qualifying
12:00
Parmentier, Pauline — Errani, Sara
WTA Madrid Spain
11:00
Vinci, Roberta — Kasatkina, Darya
WTA Madrid Spain Qualifying
11:00
Kontaveit, Anett — Duque Marino, Mariana
11:00
Larsson, Johanna — Brady, Jennifer
WTA Prague Czech Republic
11:00
Barthel, Mona — Pliskova, Kristyna
ATP Madrid Spain Qualifying
11:00
Giraldo, Santiago — Monteiro, Thiago Moura
11:00
Basilashvili, Nikoloz — Kuhn, Nicola
ATP Challenger Tour Aix en Provence France Qualifying
09:30
Makhlouf, Mohamed Nazim — Molteni, Andres
ATP Challenger Tour Seoul South Korea Qualifying
04:47
Ki Su Jung — Krajicek, Austin
03:00
Purcell, Max — Kang, Hogi

ARCHIVE

2020 December
Tuesday, 1st
2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st