Betcatcher Logo

Sunday - 2017/05/21

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Liga Profesional Boliviano Apertura
23:15
Real Potosi — San Jose Oruro
Brazil Brasileiro Serie A
23:00
Botafogo RJ — Ponte Preta SP
USA Major League Soccer
23:00
Minnesota United FC — LA Galaxy
Ecuador Serie A Primera Etapa
23:00
El Nacional Quito — Club Sport Emelec
Peru Primera Division Verano Final
23:00
FBC Melgar — UTC de Cajamarca
Costa Rica Primera Division Campeonato Verano Playoffs
23:00
Deportivo Saprissa — CS Herediano
Venezuela Primera Division Apertura
23:00
Caracas FC — Trujillanos FC
Iceland Urvalsdeild
22:00
Stjarnan Gardabae — Ka Akureyri
Liga Profesional Boliviano Apertura
22:00
Bolivar La Paz — Sport Boys
Chile Primera Division
22:00
Antofagasta — OHiggins FC
Argentina Primera B Nacional
22:00
Estudiantes San Luis — Atletico Parana
22:00
Instituto AC Cordoba — Ferro Carril Oeste
Venezuela Primera Division Apertura
21:30
Portuguesa FC — Atletico Socopo
Argentina Primera Division Torneo Inicial
21:15
CA San Lorenzo — CA Aldosivi
Portugal Primeira Liga
21:15
Sporting Lisbon — GD Chaves
Brazil Brasileiro Serie A
21:00
Vitoria BA — Corinthians SP
21:00
Atletico Paranaense — Gremio RS
Argentina Primera B Nacional
21:00
Crucero del Norte — Brown de Adrogue
Liga Profesional Boliviano Apertura
21:00
Guabira Montero — Club Jorge Wilstermann
USA NHL Playoffs
21:00
Pittsburgh Penguins — Ottawa Senators
USA WNBA
21:00
Atlanta Dream (W) — Chicago Sky (W)
Italy Serie A
20:45
Lazio Roma — Inter Milan
World Championship Final round
20:45
Canada — Sweden
USA Major League Soccer
20:30
New England R. — Columbus Crew
Italy Lega Pro Promotion Playoffs
20:30
Piacenza Calcio — Parma Calcio 1913 S.r.l.
Poland I liga
20:30
Zaglebie Sosnowiec SA — FKS Stal Mielec
Spain LaLiga
20:00
FC Barcelona — SD Eibar
20:00
Malaga CF — Real Madrid
Norway Eliteserien
20:00
Odds BK — Molde FK
Argentina Primera Division Torneo Inicial
20:00
Godoy Cruz — Velez Sarsfield
Euroleague Playoffs
20:00
Fenerbahce Ist. — BC Olympiakos Piraeus
Greece Super League Playoffs
19:30
AEK Athens FC — Panathinaikos Athens
Bulgaria First Professional League Championship Round
19:00
Lokomotiv Plovdiv — Cherno More Varna
Croatia 1. HNL
19:00
HNK Rijeka — HNK Cibalia-Vinkovci
Portugal Primeira Liga
19:00
Tondela — Braga
19:00
Moreirense FC — FC Porto
19:00
GD Estoril Praia — FC Arouca
Ecuador Serie A Primera Etapa
19:00
Delfin SC — Deportivo Cuenca
19:00
U. Catolica del Ecuador — Barcelona Guayaquil
Poland II Liga
19:00
Polonia Warszawa — Olimpia Zambrow
U23 Friendly Games
19:00
Azerbaijan U23 — Oman U23
Italy Lega Pro Promotion Playoffs
18:30
US Casertana 1908 — Alessandria Calcio
18:30
Sambenedettese — US Lecce
Ukraine Premier League Championship Round
18:30
FC Dynamo Kyiv — FC Zorya Lugansk
18:30
FC Oleksandria — Chernomorets Odessa
Serbia Superliga Championship Round
18:30
FK Napredak — FK Vozdovac
Norway 1st Division
18:00
Ranheim IL — IK Start
18:00
Ullensaker/Kisa — Tromsdalen
18:00
Arendal FK — Elverum
18:00
Floro — Bodo/Glimt
18:00
Jerv FK — Asane Fotball
Norway Eliteserien
18:00
Aalesunds FK — Sandefjord Fotball
18:00
Tromso IL — Stromsgodset IF
Turkey Sueper Lig
18:00
Trabzonspor — Basaksehir FK
Poland Ekstraklasa Championship Round
18:00
Jagiellonia Bialystok — Legia Warsaw
Iceland 1 deild
18:00
Fylkir Reykjavik — Keflavik IF
18:00
Haukar Hafnarfjordur — IR Reykjavik
Poland I liga
18:00
Chojnice — Drutex-Bytovia
18:00
Stomil Olsztyn SA — Olimpia Grudziadz
Italy Lega Pro Promotion Playoffs
18:00
Lucchese Libertas — UC Albinoleffe
Chile Primera Division
18:00
Palestino — Everton Vina del Mar
Belarus Vysshaya League
18:00
FC Gorodeya — Torpedo Belaz Zhodino
Sweden Allsvenskan
17:30
Malmo FF — IFK Norrkoping
Italy Lega Pro Promotion Playoffs
17:30
Virtus Francavilla — AS Livorno
England FA Trophy
17:15
Macclesfield Town — York City
Greece Super League Playoffs
17:15
PAOK FC — Panionios Athens
Sweden Superettan
17:00
Syrianska FC — Orgryte IS
17:00
IFK Varnamo — Norrby IF
Croatia 1. HNL
17:00
NK Osijek — GNK Dinamo Zagreb
Spain LaLiga2
17:00
Numancia CD — CD Lugo
Portugal Segunda Liga
17:00
Academica Coimbra — FC Porto B
17:00
SC Olhanense — FC Penafiel
17:00
Vitoria Guimaraes B — Benfica Lisbon B
17:00
Academico Viseu — CD Cova Piedade
17:00
Gil Vicente FC — FC Famalicao
17:00
Varzim SC — FC Vizela
Euroleague Playoffs
17:00
Real Madrid BC — CSKA Moscow
Slovenia PrvaLiga
16:55
NK Celje — NK Rudar Velenje
16:55
ND Gorica — NK Olimpija Ljubljana
16:55
NK Radomlje — NK Maribor
Spain LaLiga
16:45
Atletico Madrid — Athletic Bilbao
16:45
Celta de Vigo — Real Sociedad
16:45
Valencia CF — Villarreal CF
Netherlands Eredivisie Relegation/Promotion Playoffs
16:45
NEC Nijmegen — FC Emmen
Austria 1. Bundesliga
16:30
SK Rapid Vienna — SK Sturm Graz
Bulgaria First Professional League Championship Round
16:30
FC Dunav Ruse — Levski Sofia
Italy Lega Pro Girone B Relegation Playoffs
16:30
AC Lumezzane — Teramo Calcio
16:30
Forli — Fano A J
Italy Lega Pro Girone C Relegation Playoffs
16:30
US Catanzaro — Vibonese Calcio
World Championship Final round
16:15
Russia — Finland
WTA Strasbourg France
16:08
McHale, Christina — Petkovic, Andrea
England Premier League
16:00
Manchester United — Crystal Palace
16:00
Liverpool FC — Middlesbrough FC
16:00
Southampton FC — Stoke City
16:00
Watford FC — Manchester City
16:00
Swansea City — West Bromwich Albion
16:00
Hull City — Tottenham Hotspur
16:00
Chelsea FC — Sunderland AFC
16:00
Arsenal FC — Everton FC
16:00
Burnley FC — West Ham United
16:00
Leicester City — Bournemouth AFC
Sweden Division 1 Norra
16:00
Vasteras SK — Sandvikens IF
Sweden Division 1 Soedra
16:00
FK Karlskrona — Qviding FIF
Switzerland Super League
16:00
Young Boys Bern — FC Basel
Brazil Brasileiro Serie A
16:00
Vasco da Gama RJ — EC Bahia BA
Italy Lega Pro Girone C Relegation Playoffs
16:00
AS Melfi — Akragas
Serbia Superliga Relegation Round
16:00
FK Spartak Subotica — FK Backa BP
Argentina Primera B Nacional
16:00
Club Atl. Los Andes — Independiente Rivadavia
Czech Republic FNL
16:00
MFK Vitkovice — Pardubice
16:00
FK Varnsdorf — Fotbal Frydek Mistek
16:00
MAS Taborsko — FC Graffin Vlasim
16:00
SK Sigma Olomouc — FC Banik Ostrava
Greece League
16:00
GS Apollon Smyrnis — Trikala
16:00
Aris Thessaloniki FC — Lamia
ATP Lyon France
16:00
Paire, Benoit — Thompson, Jordan
ATP Rome Italy
16:00
Zverev, Alexander — Djokovic, Novak
ATP Geneva Switzerland
15:52
Bellucci, Thomaz — Kuznetsov, Andrey
Germany 2nd Bundesliga
15:30
Fortuna Dusseldorf — Erzgebirge Aue
15:30
Eintracht Braunschweig — Karlsruher SC
15:30
1. FC Heidenheim — 1860 Munich
15:30
SV Sandhausen — Hannover 96
15:30
1. FC Kaiserslautern — Nurnberg
15:30
Greuther Fuerth — FC Union Berlin
15:30
Dynamo Dresden — Arminia Bielefeld
Poland Ekstraklasa Championship Round
15:30
KKS Lech Poznan — KS Lechia Gdansk
WTA Nuremberg Germany
15:30
Flipkens, Kirsten — Tomljanovic, Ajla
ATP Challenger Tour Heilbronn Germany
15:30
Gombos, Norbert — Krajinovic, Filip
Italy Serie A
15:00
FC Empoli — Atalanta
15:00
Genoa FC — Turin FC
15:00
Juventus Turin — FC Crotone
15:00
AC Milan — Bologna FC
15:00
US Sassuolo — Cagliari Calcio
15:00
Udinese Calcio — Sampdoria Genoa
Switzerland Challenge League
15:00
FC Aarau — FC Chiasso
15:00
FC Winterthur — FC Schaffhausen
15:00
Servette Geneva FC — FC Wohlen
Sweden Allsvenskan
15:00
AFC Eskilstuna — BK Hacken
15:00
IK Sirius FK — Hammarby IF
Turkey Sueper Lig
15:00
Atiker Konyaspor 1922 — Kardemir Karabukspor
Latvia Virsliga
15:00
FK Ventspils — Riga FC
ATP Challenger Tour Bordeaux France
15:00
Darcis, Steve — Dutra Silva, Rogerio
Belgium Pro League Championship Round
14:30
Club Brugge — KAA Gent
14:30
SV Zulte Waregem — Royal Charleroi SC
14:30
RSC Anderlecht — KV Oostende
Netherlands Eredivisie Relegation/Promotion Playoffs
14:30
NAC Breda — FC Volendam
ATP Lyon France
14:30
Coric, Borna — Basilashvili, Nikoloz
ATP Challenger Tour Mestre Italy Qualifying
14:25
Bourgue, Mathias — EL Amrani, Reda
Russia Premier League
14:00
FC Lokomotiv Moscow — FC Zenit St Petersburg
14:00
FC Orenburg — FC Rostov
14:00
CSKA Moscow — FC Anzhi Makhachkala
14:00
Arsenal Tula — FC Spartak Moscow
14:00
FC Amkar Perm — FC Rubin Kazan
14:00
FC Tom Tomsk — FC Krasnodar
14:00
FC Ufa — FC Ural Yekaterinburg
Germany Amateur 1. Bundesliga Women
14:00
TSG 1899 Hoffenheim (W) — Borussia Mgladbach (W)
WTA Strasbourg France
14:00
Suarez Navarro, Carla — Osaka, Naomi
Belarus Vysshaya League
14:00
FC Neman Grodno — FC Krumkachi
ATP Geneva Switzerland Qualifying
14:00
Zverev, Mischa — Puetz, Tim
ATP Rome Italy Doubles
14:00
Dodig I / Granollers M — Herbert P H / Mahut N
Switzerland Super League
13:45
FC Sion — FC Luzern
Denmark 1st Division
13:45
Vendsyssel FF — HB Koge
13:45
BK Fremad Amager — AB Gladsaxe
13:45
Skive IK — Nykobing FC
13:45
Naestved BK — Hobro IK
13:45
FC Roskilde — FC Fredericia
13:45
Vejle BK — FC Helsingor
ATP Lyon France Qualifying
13:44
Kicker, Nicolas — Polansky, Peter
China Super League
13:35
FC Henan Jianye — Guizhou Zhicheng FC
Scotland Premiership
13:30
FC St Johnstone — Rangers FC
13:30
Partick Thistle — Aberdeen FC
13:30
Celtic FC — Heart of Midlothian
U20 World Cup
13:00
Italy (U20) — Uruguay (U20)
Denmark Superligaen Championship round
13:00
Lyngby BK — FC Copenhagen
Latvia Virsliga
13:00
Spartaks Jurmala — FS Metta/Lu
Thai League
13:00
Bangkok United — Suphanburi FC
Ukraine Premier League Relegation Round
13:00
Karpaty Lviv — Vorskla Poltava
WTA Nuremberg Germany
13:00
Niculescu, Monica — Cirstea, Sorana
13:00
Lepchenko, Varvara — Rodina, Evgeniya
WTA Rome Italy
13:00
Halep, Simona — Svitolina, Elina
WTA Strasbourg France
12:52
Duan, Ying Ying — Stosur, Samantha
12:52
Puig, Monica — Boserup, Julia
Portugal Segunda Liga
12:45
CD Aves — AD Fafe
12:45
Leixoes SC — CF Uniao Madeira
12:45
CD Santa Clara — Portimonense SC
Netherlands Eredivisie Relegation/Promotion Playoffs
12:30
Roda JC Kerkrade — Helmond Sport
Spain Liga ACB Playoffs
12:30
Unicaja Malaga — Iberostar Tenerife
Spain Primera Division Femenina
12:30
UD Tacuense (W) — Sporting de Huelva (W)
Romania Liga 1 Relegation round
12:00
CS Voluntari — FC Botosani
ATP Lyon France Qualifying
12:00
Olivo, Renzo — Elias, Gastao
WTA Rome Italy Doubles
11:30
Makarova E/Vesnina E — Chan Y J / Hingis M
WTA Nuremberg Germany Qualifying
11:30
Glushko, Julia — Zaja, Anna
ITF Women Trnava Singles W WITF SVK 02A
11:05
Vondrousova, Marketa — Cepede Royg, Veronica
WTA Strasbourg France
11:00
Hesse, Amandine — Vikhlyantseva, Natalia
11:00
Ozaki, Risa — Wang, Qiang
Czech Republic U21
11:00
Ceske Budejovice U21 — Dukla Praha U21
ATP Lyon France Qualifying
11:00
Chung, Hyeon — Halys, Quentin
ATP Geneva Switzerland Qualifying
11:00
Michnev, Petr — Altmaier, Daniel
Czech Republic U21
10:30
FK Teplice (U21) — FK Baumit Jablonec (U21)
Philippines PBA Commissioner Cup
10:30
Mahindra Floodbuster — Phoenix Petroleum
U20 World Cup
10:00
South Africa (U20) — Japan (U20)
10:00
Iran (U20) — Costa Rica (U20)
Japan J.League 2
10:00
JEF Utd Ichihara Chiba — Roasso Kumamoto
WTA Nuremberg Germany Qualifying
10:00
Hibi, Mayo — Bouzkova, Marie
10:00
Naydenova, Aleksandrina — Sadikovic, Amra
10:00
Rueffer, Lena — Kamenskaya, Viktoria
China Super League
09:30
FC Changchun Yatai — Tianjin Teda
Japan J.League 2
09:00
Machida Zelvia — Oita Trinita
09:00
Ehime FC — Nagoya Grampus
08:00
Tokyo Verdy — Kyoto Sanga FC
U20 World Cup
07:00
Zambia (U20) — Portugal (U20)
Japan J.League 2
07:00
Montedio Yamagata — Renofa Yamaguchi
07:00
Kamatamare Sanuki — Thespakusatsu
06:00
Matsumoto Yamaga — Shonan Bellmare
06:00
Fagiano Okayama — Yokohama FC
06:00
Zweigen Kanazawa — Avispa Fukuoka
ATP Challenger Tour Busan South Korea
04:20
Soeda, Go — Pospisil, Vasek
USA NBA Playoffs
03:05
San Antonio Spurs — Golden State Warriors
Colombia Primera A Apertura
02:45
Millonarios FC — Boyaca Patriotas
USA Major League Soccer
02:00
FC Dallas — San Jose Earthquakes
USA North USA Soccer League Spring season
01:30
Indy Eleven — Miami FC
Argentina Primera Division Torneo Inicial
01:15
CA Independiente — CA Huracan
Paraguay Primera Division Apertura
01:10
Sol de America — Nacional FC
Argentina Primera B Nacional
01:05
San Martin de Tucuman — Guillermo Brown
USA Major League Soccer
01:00
Atlanta United FC — Houston Dynamo
01:00
Philadelphia Union — Colorado Rapids
01:00
Vancouver Whitecaps — Sporting Kansas City
Colombia Primera A Apertura
01:00
Alianza Petrolera — Independiente Medellin
Argentina Primera Division Torneo Inicial
00:30
CA Tigre — San Martin de San Juan
Colombia Primera A Apertura
00:30
CD Once Caldas — Deportivo Pasto
Brazil Brasileiro Serie C
00:30
Botafogo SP — Mogi Mirim SP
Brazil Brasileiro Serie B
00:00
Internacional RS — ABC RN
Brazil Brasileiro Serie A
00:00
Chapecoense SC — Palmeiras SP
00:00
Atletico Goianiense — Flamengo RJ
Liga Profesional Boliviano Apertura
23:15
Real Potosi — San Jose Oruro
Brazil Brasileiro Serie A
23:00
Botafogo RJ — Ponte Preta SP
USA Major League Soccer
23:00
Minnesota United FC — LA Galaxy
Ecuador Serie A Primera Etapa
23:00
El Nacional Quito — Club Sport Emelec
Peru Primera Division Verano Final
23:00
FBC Melgar — UTC de Cajamarca
Costa Rica Primera Division Campeonato Verano Playoffs
23:00
Deportivo Saprissa — CS Herediano
Venezuela Primera Division Apertura
23:00
Caracas FC — Trujillanos FC
Iceland Urvalsdeild
22:00
Stjarnan Gardabae — Ka Akureyri
Liga Profesional Boliviano Apertura
22:00
Bolivar La Paz — Sport Boys
Chile Primera Division
22:00
Antofagasta — OHiggins FC
Argentina Primera B Nacional
22:00
Estudiantes San Luis — Atletico Parana
22:00
Instituto AC Cordoba — Ferro Carril Oeste
Venezuela Primera Division Apertura
21:30
Portuguesa FC — Atletico Socopo
Argentina Primera Division Torneo Inicial
21:15
CA San Lorenzo — CA Aldosivi
Portugal Primeira Liga
21:15
Sporting Lisbon — GD Chaves
Brazil Brasileiro Serie A
21:00
Vitoria BA — Corinthians SP
21:00
Atletico Paranaense — Gremio RS
Argentina Primera B Nacional
21:00
Crucero del Norte — Brown de Adrogue
Liga Profesional Boliviano Apertura
21:00
Guabira Montero — Club Jorge Wilstermann
Italy Serie A
20:45
Lazio Roma — Inter Milan
USA Major League Soccer
20:30
New England R. — Columbus Crew
Italy Lega Pro Promotion Playoffs
20:30
Piacenza Calcio — Parma Calcio 1913 S.r.l.
Poland I liga
20:30
Zaglebie Sosnowiec SA — FKS Stal Mielec
Spain LaLiga
20:00
FC Barcelona — SD Eibar
20:00
Malaga CF — Real Madrid
Norway Eliteserien
20:00
Odds BK — Molde FK
Argentina Primera Division Torneo Inicial
20:00
Godoy Cruz — Velez Sarsfield
Greece Super League Playoffs
19:30
AEK Athens FC — Panathinaikos Athens
Bulgaria First Professional League Championship Round
19:00
Lokomotiv Plovdiv — Cherno More Varna
Croatia 1. HNL
19:00
HNK Rijeka — HNK Cibalia-Vinkovci
Portugal Primeira Liga
19:00
Tondela — Braga
19:00
Moreirense FC — FC Porto
19:00
GD Estoril Praia — FC Arouca
Ecuador Serie A Primera Etapa
19:00
Delfin SC — Deportivo Cuenca
19:00
U. Catolica del Ecuador — Barcelona Guayaquil
Poland II Liga
19:00
Polonia Warszawa — Olimpia Zambrow
U23 Friendly Games
19:00
Azerbaijan U23 — Oman U23
Italy Lega Pro Promotion Playoffs
18:30
US Casertana 1908 — Alessandria Calcio
18:30
Sambenedettese — US Lecce
Ukraine Premier League Championship Round
18:30
FC Dynamo Kyiv — FC Zorya Lugansk
18:30
FC Oleksandria — Chernomorets Odessa
Serbia Superliga Championship Round
18:30
FK Napredak — FK Vozdovac
Norway 1st Division
18:00
Ranheim IL — IK Start
18:00
Ullensaker/Kisa — Tromsdalen
18:00
Arendal FK — Elverum
18:00
Floro — Bodo/Glimt
18:00
Jerv FK — Asane Fotball
Norway Eliteserien
18:00
Aalesunds FK — Sandefjord Fotball
18:00
Tromso IL — Stromsgodset IF
Turkey Sueper Lig
18:00
Trabzonspor — Basaksehir FK
Poland Ekstraklasa Championship Round
18:00
Jagiellonia Bialystok — Legia Warsaw
Iceland 1 deild
18:00
Fylkir Reykjavik — Keflavik IF
18:00
Haukar Hafnarfjordur — IR Reykjavik
Poland I liga
18:00
Chojnice — Drutex-Bytovia
18:00
Stomil Olsztyn SA — Olimpia Grudziadz
Italy Lega Pro Promotion Playoffs
18:00
Lucchese Libertas — UC Albinoleffe
Chile Primera Division
18:00
Palestino — Everton Vina del Mar
Belarus Vysshaya League
18:00
FC Gorodeya — Torpedo Belaz Zhodino
Sweden Allsvenskan
17:30
Malmo FF — IFK Norrkoping
Italy Lega Pro Promotion Playoffs
17:30
Virtus Francavilla — AS Livorno
England FA Trophy
17:15
Macclesfield Town — York City
Greece Super League Playoffs
17:15
PAOK FC — Panionios Athens
Sweden Superettan
17:00
Syrianska FC — Orgryte IS
17:00
IFK Varnamo — Norrby IF
Croatia 1. HNL
17:00
NK Osijek — GNK Dinamo Zagreb
Spain LaLiga2
17:00
Numancia CD — CD Lugo
Portugal Segunda Liga
17:00
Academica Coimbra — FC Porto B
17:00
SC Olhanense — FC Penafiel
17:00
Vitoria Guimaraes B — Benfica Lisbon B
17:00
Academico Viseu — CD Cova Piedade
17:00
Gil Vicente FC — FC Famalicao
17:00
Varzim SC — FC Vizela
Slovenia PrvaLiga
16:55
NK Celje — NK Rudar Velenje
16:55
ND Gorica — NK Olimpija Ljubljana
16:55
NK Radomlje — NK Maribor
Spain LaLiga
16:45
Atletico Madrid — Athletic Bilbao
16:45
Celta de Vigo — Real Sociedad
16:45
Valencia CF — Villarreal CF
Netherlands Eredivisie Relegation/Promotion Playoffs
16:45
NEC Nijmegen — FC Emmen
Austria 1. Bundesliga
16:30
SK Rapid Vienna — SK Sturm Graz
Bulgaria First Professional League Championship Round
16:30
FC Dunav Ruse — Levski Sofia
Italy Lega Pro Girone B Relegation Playoffs
16:30
AC Lumezzane — Teramo Calcio
16:30
Forli — Fano A J
Italy Lega Pro Girone C Relegation Playoffs
16:30
US Catanzaro — Vibonese Calcio
England Premier League
16:00
Manchester United — Crystal Palace
16:00
Liverpool FC — Middlesbrough FC
16:00
Southampton FC — Stoke City
16:00
Watford FC — Manchester City
16:00
Swansea City — West Bromwich Albion
16:00
Hull City — Tottenham Hotspur
16:00
Chelsea FC — Sunderland AFC
16:00
Arsenal FC — Everton FC
16:00
Burnley FC — West Ham United
16:00
Leicester City — Bournemouth AFC
Sweden Division 1 Norra
16:00
Vasteras SK — Sandvikens IF
Sweden Division 1 Soedra
16:00
FK Karlskrona — Qviding FIF
Switzerland Super League
16:00
Young Boys Bern — FC Basel
Brazil Brasileiro Serie A
16:00
Vasco da Gama RJ — EC Bahia BA
Italy Lega Pro Girone C Relegation Playoffs
16:00
AS Melfi — Akragas
Serbia Superliga Relegation Round
16:00
FK Spartak Subotica — FK Backa BP
Argentina Primera B Nacional
16:00
Club Atl. Los Andes — Independiente Rivadavia
Czech Republic FNL
16:00
MFK Vitkovice — Pardubice
16:00
FK Varnsdorf — Fotbal Frydek Mistek
16:00
MAS Taborsko — FC Graffin Vlasim
16:00
SK Sigma Olomouc — FC Banik Ostrava
Greece League
16:00
GS Apollon Smyrnis — Trikala
16:00
Aris Thessaloniki FC — Lamia
Germany 2nd Bundesliga
15:30
Fortuna Dusseldorf — Erzgebirge Aue
15:30
Eintracht Braunschweig — Karlsruher SC
15:30
1. FC Heidenheim — 1860 Munich
15:30
SV Sandhausen — Hannover 96
15:30
1. FC Kaiserslautern — Nurnberg
15:30
Greuther Fuerth — FC Union Berlin
15:30
Dynamo Dresden — Arminia Bielefeld
Poland Ekstraklasa Championship Round
15:30
KKS Lech Poznan — KS Lechia Gdansk
Italy Serie A
15:00
FC Empoli — Atalanta
15:00
Genoa FC — Turin FC
15:00
Juventus Turin — FC Crotone
15:00
AC Milan — Bologna FC
15:00
US Sassuolo — Cagliari Calcio
15:00
Udinese Calcio — Sampdoria Genoa
Switzerland Challenge League
15:00
FC Aarau — FC Chiasso
15:00
FC Winterthur — FC Schaffhausen
15:00
Servette Geneva FC — FC Wohlen
Sweden Allsvenskan
15:00
AFC Eskilstuna — BK Hacken
15:00
IK Sirius FK — Hammarby IF
Turkey Sueper Lig
15:00
Atiker Konyaspor 1922 — Kardemir Karabukspor
Latvia Virsliga
15:00
FK Ventspils — Riga FC
Belgium Pro League Championship Round
14:30
Club Brugge — KAA Gent
14:30
SV Zulte Waregem — Royal Charleroi SC
14:30
RSC Anderlecht — KV Oostende
Netherlands Eredivisie Relegation/Promotion Playoffs
14:30
NAC Breda — FC Volendam
Russia Premier League
14:00
FC Lokomotiv Moscow — FC Zenit St Petersburg
14:00
FC Orenburg — FC Rostov
14:00
CSKA Moscow — FC Anzhi Makhachkala
14:00
Arsenal Tula — FC Spartak Moscow
14:00
FC Amkar Perm — FC Rubin Kazan
14:00
FC Tom Tomsk — FC Krasnodar
14:00
FC Ufa — FC Ural Yekaterinburg
Germany Amateur 1. Bundesliga Women
14:00
TSG 1899 Hoffenheim (W) — Borussia Mgladbach (W)
Belarus Vysshaya League
14:00
FC Neman Grodno — FC Krumkachi
Switzerland Super League
13:45
FC Sion — FC Luzern
Denmark 1st Division
13:45
Vendsyssel FF — HB Koge
13:45
BK Fremad Amager — AB Gladsaxe
13:45
Skive IK — Nykobing FC
13:45
Naestved BK — Hobro IK
13:45
FC Roskilde — FC Fredericia
13:45
Vejle BK — FC Helsingor
China Super League
13:35
FC Henan Jianye — Guizhou Zhicheng FC
Scotland Premiership
13:30
FC St Johnstone — Rangers FC
13:30
Partick Thistle — Aberdeen FC
13:30
Celtic FC — Heart of Midlothian
U20 World Cup
13:00
Italy (U20) — Uruguay (U20)
Denmark Superligaen Championship round
13:00
Lyngby BK — FC Copenhagen
Latvia Virsliga
13:00
Spartaks Jurmala — FS Metta/Lu
Thai League
13:00
Bangkok United — Suphanburi FC
Ukraine Premier League Relegation Round
13:00
Karpaty Lviv — Vorskla Poltava
Portugal Segunda Liga
12:45
CD Aves — AD Fafe
12:45
Leixoes SC — CF Uniao Madeira
12:45
CD Santa Clara — Portimonense SC
Netherlands Eredivisie Relegation/Promotion Playoffs
12:30
Roda JC Kerkrade — Helmond Sport
Spain Primera Division Femenina
12:30
UD Tacuense (W) — Sporting de Huelva (W)
Romania Liga 1 Relegation round
12:00
CS Voluntari — FC Botosani
Czech Republic U21
11:00
Ceske Budejovice U21 — Dukla Praha U21
10:30
FK Teplice (U21) — FK Baumit Jablonec (U21)
U20 World Cup
10:00
South Africa (U20) — Japan (U20)
10:00
Iran (U20) — Costa Rica (U20)
Japan J.League 2
10:00
JEF Utd Ichihara Chiba — Roasso Kumamoto
China Super League
09:30
FC Changchun Yatai — Tianjin Teda
Japan J.League 2
09:00
Machida Zelvia — Oita Trinita
09:00
Ehime FC — Nagoya Grampus
08:00
Tokyo Verdy — Kyoto Sanga FC
U20 World Cup
07:00
Zambia (U20) — Portugal (U20)
Japan J.League 2
07:00
Montedio Yamagata — Renofa Yamaguchi
07:00
Kamatamare Sanuki — Thespakusatsu
06:00
Matsumoto Yamaga — Shonan Bellmare
06:00
Fagiano Okayama — Yokohama FC
06:00
Zweigen Kanazawa — Avispa Fukuoka
Colombia Primera A Apertura
02:45
Millonarios FC — Boyaca Patriotas
USA Major League Soccer
02:00
FC Dallas — San Jose Earthquakes
USA North USA Soccer League Spring season
01:30
Indy Eleven — Miami FC
Argentina Primera Division Torneo Inicial
01:15
CA Independiente — CA Huracan
Paraguay Primera Division Apertura
01:10
Sol de America — Nacional FC
Argentina Primera B Nacional
01:05
San Martin de Tucuman — Guillermo Brown
USA Major League Soccer
01:00
Atlanta United FC — Houston Dynamo
01:00
Philadelphia Union — Colorado Rapids
01:00
Vancouver Whitecaps — Sporting Kansas City
Colombia Primera A Apertura
01:00
Alianza Petrolera — Independiente Medellin
Argentina Primera Division Torneo Inicial
00:30
CA Tigre — San Martin de San Juan
Colombia Primera A Apertura
00:30
CD Once Caldas — Deportivo Pasto
Brazil Brasileiro Serie C
00:30
Botafogo SP — Mogi Mirim SP
Brazil Brasileiro Serie B
00:00
Internacional RS — ABC RN
Brazil Brasileiro Serie A
00:00
Chapecoense SC — Palmeiras SP
00:00
Atletico Goianiense — Flamengo RJ
WTA Strasbourg France
16:08
McHale, Christina — Petkovic, Andrea
ATP Lyon France
16:00
Paire, Benoit — Thompson, Jordan
ATP Rome Italy
16:00
Zverev, Alexander — Djokovic, Novak
ATP Geneva Switzerland
15:52
Bellucci, Thomaz — Kuznetsov, Andrey
WTA Nuremberg Germany
15:30
Flipkens, Kirsten — Tomljanovic, Ajla
ATP Challenger Tour Heilbronn Germany
15:30
Gombos, Norbert — Krajinovic, Filip
ATP Challenger Tour Bordeaux France
15:00
Darcis, Steve — Dutra Silva, Rogerio
ATP Lyon France
14:30
Coric, Borna — Basilashvili, Nikoloz
ATP Challenger Tour Mestre Italy Qualifying
14:25
Bourgue, Mathias — EL Amrani, Reda
WTA Strasbourg France
14:00
Suarez Navarro, Carla — Osaka, Naomi
ATP Geneva Switzerland Qualifying
14:00
Zverev, Mischa — Puetz, Tim
ATP Rome Italy Doubles
14:00
Dodig I / Granollers M — Herbert P H / Mahut N
ATP Lyon France Qualifying
13:44
Kicker, Nicolas — Polansky, Peter
WTA Nuremberg Germany
13:00
Niculescu, Monica — Cirstea, Sorana
13:00
Lepchenko, Varvara — Rodina, Evgeniya
WTA Rome Italy
13:00
Halep, Simona — Svitolina, Elina
WTA Strasbourg France
12:52
Duan, Ying Ying — Stosur, Samantha
12:52
Puig, Monica — Boserup, Julia
ATP Lyon France Qualifying
12:00
Olivo, Renzo — Elias, Gastao
WTA Rome Italy Doubles
11:30
Makarova E/Vesnina E — Chan Y J / Hingis M
WTA Nuremberg Germany Qualifying
11:30
Glushko, Julia — Zaja, Anna
ITF Women Trnava Singles W WITF SVK 02A
11:05
Vondrousova, Marketa — Cepede Royg, Veronica
WTA Strasbourg France
11:00
Hesse, Amandine — Vikhlyantseva, Natalia
11:00
Ozaki, Risa — Wang, Qiang
ATP Lyon France Qualifying
11:00
Chung, Hyeon — Halys, Quentin
ATP Geneva Switzerland Qualifying
11:00
Michnev, Petr — Altmaier, Daniel
WTA Nuremberg Germany Qualifying
10:00
Hibi, Mayo — Bouzkova, Marie
10:00
Naydenova, Aleksandrina — Sadikovic, Amra
10:00
Rueffer, Lena — Kamenskaya, Viktoria
ATP Challenger Tour Busan South Korea
04:20
Soeda, Go — Pospisil, Vasek

ARCHIVE

2020 November
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st