Betcatcher Logo

Saturday - 2017/08/19

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Chile Primera Division Torneo Transicion
23:00
Antofagasta — Palestino
Chile Primera B Torneo Transicion
23:00
CSD Barnechea — Deportes Copiapo
Santo Domingo Dominican Republic
22:30
Dzumhur, Damir — Estrella Burgos, Victor
Spain LaLiga
22:15
Sevilla FC — Espanyol Barcelona
Colombia Primera A Clausura
22:15
Rionegro Aguilas — Tigres FC
Spain LaLiga2
22:00
Real Valladolid — Barcelona B FC
Peru Primera Division
22:00
CC Deportivo Municipal — Sport Rosario
Venezuela Primera Division
22:00
Deportivo Lara — Deportivo La Guaira
Cincinnati USA
22:00
Stephens, Sloane — Halep, Simona
Portugal Primeira Liga
21:30
Benfica Lisbon — CF OS Belenenses
Brazil Brasileiro Serie B
21:30
CRB AL — Luverdense MT
21:30
Guarani SP — Santa Cruz PE
Spain Segunda B
21:30
CD San Fernando — CF Villanovense
Brazil Brasileiro Serie A
21:00
Corinthians SP — Vitoria BA
Croatia 1. HNL
21:00
HNK Rijeka — NK Lokomotiva Zagreb
Liga Profesional Boliviano Clausura
21:00
Club Jorge Wilstermann — CA Nacional Potosi
Brazil Brasileiro Serie C
21:00
Tupi MG — Mogi Mirim SP
Italy Serie A
20:45
Hellas Verona — SSC Napoli
Turkey Sueper Lig
20:45
Sivasspor — Malatya Bld Spor
20:45
Osmanlispor FK — Galatasaray Istanbul
Netherlands Eredivisie
20:45
SC Heerenveen — Heracles Almelo
Turkey 1. Lig
20:45
Adana Demirspor — Caykur Rizespor
Spain LaLiga2
20:30
Cordoba CF — Cadiz CF
20:30
Numancia CD — SD Huesca
Poland Ekstraklasa
20:30
Jagiellonia Bialystok — WKS Slask Wroclaw
Ireland First Division
20:30
Longford Town FC — Athlone Town AFC
Belgium First Division B First stage
20:30
Oud-Heverlee Leuven — Cercle Brugge KSV
Belgium Pro League
20:30
Yellow-Red Mechelen — Royal Antwerp FC
Hungary NB I
20:30
Ujpest FC — Diosgyori VTK
Chile Primera Division Torneo Transicion
20:30
Union Espanola — San Luis de Quillota
Uruguay Primera Division
20:30
CA Fenix — Sud America
20:30
Nacional de Football — Juventud de LP
20:30
CA Boston River — Plaza Colonia CD
20:30
Racing Club Montevideo — CA Cerro
Slovenia PrvaLiga
20:20
NK Maribor — NK Krsko
Spain LaLiga
20:15
Girona FC — Atletico Madrid
Czech Republic 1. Liga
20:00
FK Mlada Boleslav — FC Slovan Liberec
Belgium Pro League
20:00
AS Eupen — KV Oostende
20:00
Waasland-Beveren — Sporting Lokeren
France Ligue 1
20:00
Montpellier HSC — Racing Strasbourg
20:00
OGC Nice — EA Guingamp
20:00
Stade Rennes — Dijon FCO
20:00
AS Saint Etienne — SC Amiens
20:00
Troyes AC — FC Nantes
Bulgaria First Professional League
20:00
CSKA Sofia — FC Vitosha Bistrica
Romania Liga I
20:00
Juventus Bucuresti — Steaua Bucuresti
Spain Segunda B
20:00
Racing de Ferrol — FC Coruxo
Serbia Superliga
20:00
FK Cukaricki — FK Radnicki Nis
20:00
FK Javor Matis — FK Vojvodina
Cincinnati USA
20:00
Isner, John — Dimitrov, Grigor
Winston Salem Qualification USA
19:52
King, Kevin — De Minaur, Alex
Netherlands Eredivisie
19:45
Jong AZ Alkmaar — ADO Den Haag
New Haven USA Qualifying
19:43
Parmentier, Pauline — Linette, Magda
Ireland Premier Division
19:30
Limerick FC — Bohemians Dublin FC
Israel Premier League
19:30
Hapoel Beer Sheva — Maccabi Netanya
New Haven USA Qualifying
19:05
Witthoeft, Carina — Lepchenko, Varvara
Russia Premier League
19:00
FC Rubin Kazan — FC Anzhi Makhachkala
Spain LaLiga2
19:00
CA Osasuna — Sevilla Atletico
19:00
Alcorcon AD — Sporting Gijon
Slovakia Superliga
19:00
FC Vion Zlate Moravce — 1. FC Tatran Presov
19:00
FK Senica — FC Nitra
Switzerland Challenge League
19:00
FC Chiasso — FC Wil 1900
Switzerland Super League
19:00
FC Zurich — Young Boys Bern
19:00
FC Thun — FC Lausanne-Sport
Spain Segunda B
19:00
Real Valladolid B — Ad Union Adarve
19:00
CD Atletico Baleares — CF Villarreal B
Spain Tercera Division
19:00
Vilafranca — CE LHospitalet
Cordenons Italy
19:00
Ymer, Elias — Giustino, Lorenzo
New Haven USA Qualifying
18:53
Bogdan, Ana — Dabrowski, Gabriela
Turkey Sueper Lig
18:45
Bursaspor — Alanyaspor
England Premier League
18:30
Stoke City — Arsenal FC
Germany 1. Bundesliga
18:30
FC Schalke 04 — RB Leipzig
Slovakia Superliga
18:30
FC Spartak Trnava — Slovan Bratislava
England Championship
18:30
Sunderland AFC — Leeds United
Austria 1. Bundesliga
18:30
Wolfsberger AC — Admira Wacker
Netherlands Eredivisie
18:30
FC Twente Enschede — VVV Venlo
Ecuador Serie A
18:30
Independiente del Valle — Deportivo Cuenca
Ukraine Premier League
18:30
Chornomorets Odesa — Veres Rivne
18:30
Shakhtar Donetsk — Olimpik Donetsk
International Friendly Games
18:30
Latvia — Lithuania
Spain LaLiga
18:15
Celta de Vigo — Real Sociedad
Greece Super League
18:15
A.O Xanthi — Lamia
18:15
Asteras Tripolis — PAS Giannina FC
Italy Serie A
18:00
Juventus Turin — Cagliari Calcio
Sweden Superettan
18:00
Degerfors IF — Varbergs BoIS
Czech Republic 1. Liga
18:00
Bohemians 1905 — SK Slavia Prague
Turkey Sueper Lig
18:00
Kardemir Karabukspor — Basaksehir FK
Denmark Superligaen
18:00
FC Copenhagen — Sonderjyske
Poland Ekstraklasa
18:00
GKS Piast Gliwice — Korona Kielce SA
Hungary NB I
18:00
Puskas Akademia — Balmazujvaros Sport Kft
Norway Eliteserien
18:00
Lillestrom SK — Valerenga IF
Cincinnati USA
18:00
Pliskova, Karolina — Muguruza, Garbine
Romania Liga I
17:30
CS Gaz Metan Medias — ACS Poli Timisoara
FIBA Asia Championship Playoffs
17:30
New Zealand — Australia
Portugal Primeira Liga
17:00
CD Tondela — GD Estoril Praia
Czech Republic 1. Liga
17:00
FC Banik Ostrava — FK Teplice
17:00
FC Fastav Zlin — MFK Karvina
Belgium First Division B First stage
17:00
Union Saint-Gilloise — KVC Westerlo
France Ligue 1
17:00
Olympique Lyon — Girondins Bordeaux
Chile Primera Division Torneo Transicion
17:00
Santiago Wanderers — Universidad Catolica
Poland I liga
17:00
Pogon Siedlce — Wigry Suwalki
Serbia Superliga
17:00
FK Backa BP — FK Mladost Lucani
Portugal Segunda Liga
17:00
FC Porto B — FC Penafiel
17:00
Academico Viseu — Leixoes SC
17:00
CD Cova Piedade — FC Arouca
17:00
CF Uniao Madeira — Academica Coimbra
17:00
Varzim SC — Gil Vicente FC
Cordenons Italy
17:00
Djere, Laslo — Carballes Baena, Roberto
Winston Salem Qualification USA
17:00
Edmund, Kyle — Purcell, Max
Russia Premier League
16:30
FC Spartak Moscow — FC Lokomotiv Moscow
England Premier League
16:00
AFC Bournemouth — Watford FC
16:00
Burnley FC — West Bromwich Albion
16:00
Leicester City — Brighton & Hove Albion FC
16:00
Liverpool FC — Crystal Palace
16:00
Southampton FC — West Ham United
England National League
16:00
AFC Fylde — Dagenham & Redbridge
16:00
Maidstone United — Wrexham FC
16:00
Maidenhead Utd — Ebbsfleet United
16:00
Guiseley FC — Torquay United
16:00
Eastleigh FC — Tranmere Rovers
16:00
Bromley FC — Hartlepool United
16:00
Boreham Wood — Aldershot Town
16:00
Dover Athletic — Barrow FC
16:00
Chester City — Sutton United
16:00
Gateshead FC — Macclesfield Town
16:00
Solihull Moors FC — Halifax Town
16:00
Woking FC — Leyton Orient
England National League North
16:00
Brackley Town — Spennymoor Town
16:00
Alfreton Town FC — Southport FC
16:00
York City — Nuneaton Town FC
England National League South
16:00
Wealdstone FC — Chelmsford City
Northern Ireland Premiership
16:00
Crusaders Belfast — Coleraine FC
Norway 2nd Division
16:00
Grorud IL — Ham-Kam
Scotland Championship
16:00
Inverness Caledonian Thistle — Greenock Morton FC
16:00
Queen of The South FC — Dumbarton FC
16:00
Dundee United — Brechin City FC
16:00
Livingston FC — St Mirren FC
16:00
Dunfermline Athletic — Falkirk FC
Scotland League One
16:00
Raith Rovers FC — Forfar Athletic
16:00
Albion Rovers FC — Airdrieonians
16:00
Alloa Athletic FC — Queens Park FC
16:00
Stranraer FC — Ayr United
Scotland League Two
16:00
Stenhousemuir FC — Peterhead FC
16:00
Montrose FC — Cowdenbeath FC
16:00
Stirling Albion — Edinburgh City
16:00
Berwick Rangers — Annan Athletic
16:00
Elgin City — Clyde FC
Scotland Premiership
16:00
Hibernian FC — Hamilton Academical
16:00
FC St Johnstone — Partick Thistle
16:00
Aberdeen FC — FC Dundee
16:00
Motherwell FC — Ross County FC
16:00
Rangers FC — Heart of Midlothian
Slovenia PrvaLiga
16:00
NK Triglav — ND Gorica
England Championship
16:00
Queens Park Rangers — Hull City
16:00
Ipswich Town — Brentford FC
16:00
Aston Villa — Norwich City
16:00
Bristol City — Millwall FC
16:00
Fulham FC — Sheffield Wednesday
16:00
Nottingham Forest — Middlesbrough FC
16:00
Bolton Wanderers — Derby County
Finland Veikkausliiga
16:00
HIFK — Rovaniemi Palloseura
16:00
PS Kemi Kings — FC Inter Turku
Finland Ykkonen
16:00
AC Oulu — IF Gnistan
Sweden Allsvenskan
16:00
AFC Eskilstuna — Malmoe FF
Austria 1. Bundesliga
16:00
SK Rapid Vienna — SK Sturm Graz
England League Two
16:00
Wycombe Wanderers — Notts County
16:00
Stevenage FC — Grimsby Town
16:00
Accrington Stanley — Mansfield Town
16:00
Crewe Alexandra FC — Barnet FC
16:00
Luton Town — Colchester United
16:00
Morecambe FC — Swindon Town
16:00
Carlisle United — Cheltenham Town
16:00
Chesterfield FC — Port Vale FC
16:00
Coventry City — Newport County
16:00
Exeter City — Lincoln City
16:00
Forest Green Rovers — Yeovil Town
England League One
16:00
Charlton Athletic — Northampton Town
16:00
Fleetwood Town — AFC Wimbledon
16:00
Bury FC — Bristol Rovers
16:00
Oldham Athletic — Wigan Athletic
16:00
Milton Keynes Dons — Gillingham FC
16:00
Scunthorpe United — Oxford United
16:00
Shrewsbury Town — Rochdale FC
16:00
Bradford City — Blackburn Rovers
16:00
Doncaster Rovers — Blackpool FC
16:00
Portsmouth FC — Walsall FC
16:00
Southend United — Plymouth Argyle
Azerbaijan Premier League
16:00
Sabayil — FK Neftchi Baku
New Haven USA Qualifying
16:00
Cepelova, Jana — Sorribes Tormo, Sara
16:00
Begu, Irina Camelia — Golubic, Viktorija
16:00
Zvonareva, Vera — Rodionova, Anastasia
Germany 1. Bundesliga
15:30
1899 Hoffenheim — Werder Bremen
15:30
Hertha BSC — VfB Stuttgart
15:30
Hamburger SV — FC Augsburg
15:30
1. FSV Mainz 05 — Hannover 96
15:30
VfL Wolfsburg — Borussia Dortmund
Poland Ekstraklasa
15:30
Arka Gdynia 1929 — MKS Pogon Szczecin
Norway 1st Division
15:00
Ranheim IL — Levanger
Sweden Division 1 Norra
15:00
Sandvikens IF — Enskede IK
Sweden Division 1 Soedra
15:00
Skoevde AIK — FC Rosengaard
Estonia Premium Liiga
15:00
Tallinna FC Levadia — Parnu JK Vaprus
France Ligue 2
15:00
RC Lens — Stade Brest
Russia National League
15:00
FC Orenburg — FC Luch-Energiya
15:00
FK Khimki — Shinnik Yaroslavl
Meerbusch Germany
14:54
Ojeda Lara, Ricardo — Kuhn, Nicola
France National
14:45
Red Star FC — GS Consolat Marseille
Poland I liga
14:45
GKS Tychy 71 — Drutex-Bytovia
Germany Regionalliga Bavaria
14:00
SpVgg Bayreuth — Schweinfurt 05
Germany Regionalliga West
14:00
SV Westfalia Rhynern — Borussia Dortmund II
14:00
SC Verl — TuS Erndtebruck
Russia Premier League
14:00
FC Ural Yekaterinburg — CSKA Moscow
Germany 3rd Liga
14:00
Werder Bremen II — Wehen Wiesbaden
14:00
RW Erfurt — SC Paderborn
14:00
Preussen Munster — FC Magdeburg
14:00
SG Sonnenhof Grossaspach — VfR Aalen
Russia National League
14:00
FK Tyumen — Kry. Sovetov Samara
China Super League
13:35
FC Shanghai Shenhua — Guangzhou E.
13:35
Liaoning Whowin FC — Tianjin Teda
13:35
Hebei China Fortune FC — Beijing Guoan FC
England Premier League
13:30
Swansea City — Manchester United
Scotland Premiership
13:30
Kilmarnock FC — Celtic FC
England Championship
13:15
Sheffield United — Barnsley FC
Germany 2nd Bundesliga
13:00
1. FC Heidenheim — MSV Duisburg
13:00
Dynamo Dresden — SV Sandhausen
13:00
Fortuna Dusseldorf — 1. FC Kaiserslautern
Meerbusch Germany
13:00
Haider Maurer, Andreas — Maamoun, Karim Mohamed
Portugal Segunda Liga
12:15
FC Famalicao — Benfica Lisbon B
Germany Regionalliga North
12:00
VfL Wolfsburg II — VfB Lubeck
Japan J.League
12:00
Niigata Albirex — Vegalta Sendai
12:00
Urawa Red Diamonds — FC Tokyo
12:00
Sagan Tosu — Omiya Ardija
12:00
Gamba Osaka — Kashiwa Reysol
12:00
Sanfrecce Hiroshima — Ventforet Kofu
Russia National League
12:00
Yenisey Krasnoyarsk — Zenit St Petersburg II
Portugal Segunda Liga
12:00
Sporting Braga B — CD Santa Clara
South Korea K League Classic
12:00
Suwon Samsung BW — Gangwon FC
Czech Republic U19 1st Division
12:00
FC Hradec Kralove (U19) — FC Banik Ostrava (U19)
Japan J.League
11:30
Kashima Antlers — Shimizu S-Pulse
11:30
Jubilo Iwata — Cerezo Osaka
China Super League
11:30
Guizhou Zhicheng FC — Shanghai SIPG
10:00
Yanbian — Jiangsu Guoxin-Sainty
Russia Youth League
08:00
Ural Ekaterinburg (Yth) — CSKA Moscow (Yth)
USA Major League Soccer
04:00
Portland Timbers — NY Red Bulls
NFL Preseason
04:00
Seattle Seahawks — Minnesota Vikings
Cincinnati USA
03:00
Nadal, Rafael — Kyrgios, Nick
Brazil Brasileiro Serie B
02:30
Goias GO — America Mineiro MG
Mexico Primera Division Apertura
02:00
Monarcas Morelia — CF Pachuca
Brazil Brasileiro Serie B
01:30
Criciuma SC — Oeste SP
Cincinnati USA Doubles
01:24
Bryan B / Bryan M — Herbert P H / Mahut N
Paraguay Primera Division
01:10
Nacional FC — Club Sportivo Luqueno
USA WNBA
01:05
Washington Mystics (W) — Phoenix Mercury (W)
Chile Primera Division Torneo Transicion
01:00
Audax Italiano — Deportes Temuco
New Haven USA Qualifying
01:00
Larsson, Johanna — Martinez Sanchez, Maria Jose
Cincinnati USA
01:00
Konta, Johanna — Halep, Simona
Santo Domingo Dominican Republic
00:19
Dzumhur, Damir — Jarry, Nicolas
Brazil Brasileiro Serie B
00:15
Juventude RS — Vila Nova GO
Vancouver Canada
00:15
Schnur, Brayden — Thompson, Jordan
Chile Primera Division Torneo Transicion
23:00
Antofagasta — Palestino
Chile Primera B Torneo Transicion
23:00
CSD Barnechea — Deportes Copiapo
Spain LaLiga
22:15
Sevilla FC — Espanyol Barcelona
Colombia Primera A Clausura
22:15
Rionegro Aguilas — Tigres FC
Spain LaLiga2
22:00
Real Valladolid — Barcelona B FC
Peru Primera Division
22:00
CC Deportivo Municipal — Sport Rosario
Venezuela Primera Division
22:00
Deportivo Lara — Deportivo La Guaira
Portugal Primeira Liga
21:30
Benfica Lisbon — CF OS Belenenses
Brazil Brasileiro Serie B
21:30
CRB AL — Luverdense MT
21:30
Guarani SP — Santa Cruz PE
Spain Segunda B
21:30
CD San Fernando — CF Villanovense
Brazil Brasileiro Serie A
21:00
Corinthians SP — Vitoria BA
Croatia 1. HNL
21:00
HNK Rijeka — NK Lokomotiva Zagreb
Liga Profesional Boliviano Clausura
21:00
Club Jorge Wilstermann — CA Nacional Potosi
Brazil Brasileiro Serie C
21:00
Tupi MG — Mogi Mirim SP
Italy Serie A
20:45
Hellas Verona — SSC Napoli
Turkey Sueper Lig
20:45
Sivasspor — Malatya Bld Spor
20:45
Osmanlispor FK — Galatasaray Istanbul
Netherlands Eredivisie
20:45
SC Heerenveen — Heracles Almelo
Turkey 1. Lig
20:45
Adana Demirspor — Caykur Rizespor
Spain LaLiga2
20:30
Cordoba CF — Cadiz CF
20:30
Numancia CD — SD Huesca
Poland Ekstraklasa
20:30
Jagiellonia Bialystok — WKS Slask Wroclaw
Ireland First Division
20:30
Longford Town FC — Athlone Town AFC
Belgium First Division B First stage
20:30
Oud-Heverlee Leuven — Cercle Brugge KSV
Belgium Pro League
20:30
Yellow-Red Mechelen — Royal Antwerp FC
Hungary NB I
20:30
Ujpest FC — Diosgyori VTK
Chile Primera Division Torneo Transicion
20:30
Union Espanola — San Luis de Quillota
Uruguay Primera Division
20:30
CA Fenix — Sud America
20:30
Nacional de Football — Juventud de LP
20:30
CA Boston River — Plaza Colonia CD
20:30
Racing Club Montevideo — CA Cerro
Slovenia PrvaLiga
20:20
NK Maribor — NK Krsko
Spain LaLiga
20:15
Girona FC — Atletico Madrid
Czech Republic 1. Liga
20:00
FK Mlada Boleslav — FC Slovan Liberec
Belgium Pro League
20:00
AS Eupen — KV Oostende
20:00
Waasland-Beveren — Sporting Lokeren
France Ligue 1
20:00
Montpellier HSC — Racing Strasbourg
20:00
OGC Nice — EA Guingamp
20:00
Stade Rennes — Dijon FCO
20:00
AS Saint Etienne — SC Amiens
20:00
Troyes AC — FC Nantes
Bulgaria First Professional League
20:00
CSKA Sofia — FC Vitosha Bistrica
Romania Liga I
20:00
Juventus Bucuresti — Steaua Bucuresti
Spain Segunda B
20:00
Racing de Ferrol — FC Coruxo
Serbia Superliga
20:00
FK Cukaricki — FK Radnicki Nis
20:00
FK Javor Matis — FK Vojvodina
Netherlands Eredivisie
19:45
Jong AZ Alkmaar — ADO Den Haag
Ireland Premier Division
19:30
Limerick FC — Bohemians Dublin FC
Israel Premier League
19:30
Hapoel Beer Sheva — Maccabi Netanya
Russia Premier League
19:00
FC Rubin Kazan — FC Anzhi Makhachkala
Spain LaLiga2
19:00
CA Osasuna — Sevilla Atletico
19:00
Alcorcon AD — Sporting Gijon
Slovakia Superliga
19:00
FC Vion Zlate Moravce — 1. FC Tatran Presov
19:00
FK Senica — FC Nitra
Switzerland Challenge League
19:00
FC Chiasso — FC Wil 1900
Switzerland Super League
19:00
FC Zurich — Young Boys Bern
19:00
FC Thun — FC Lausanne-Sport
Spain Segunda B
19:00
Real Valladolid B — Ad Union Adarve
19:00
CD Atletico Baleares — CF Villarreal B
Spain Tercera Division
19:00
Vilafranca — CE LHospitalet
Turkey Sueper Lig
18:45
Bursaspor — Alanyaspor
England Premier League
18:30
Stoke City — Arsenal FC
Germany 1. Bundesliga
18:30
FC Schalke 04 — RB Leipzig
Slovakia Superliga
18:30
FC Spartak Trnava — Slovan Bratislava
England Championship
18:30
Sunderland AFC — Leeds United
Austria 1. Bundesliga
18:30
Wolfsberger AC — Admira Wacker
Netherlands Eredivisie
18:30
FC Twente Enschede — VVV Venlo
Ecuador Serie A
18:30
Independiente del Valle — Deportivo Cuenca
Ukraine Premier League
18:30
Chornomorets Odesa — Veres Rivne
18:30
Shakhtar Donetsk — Olimpik Donetsk
Spain LaLiga
18:15
Celta de Vigo — Real Sociedad
Greece Super League
18:15
A.O Xanthi — Lamia
18:15
Asteras Tripolis — PAS Giannina FC
Italy Serie A
18:00
Juventus Turin — Cagliari Calcio
Sweden Superettan
18:00
Degerfors IF — Varbergs BoIS
Czech Republic 1. Liga
18:00
Bohemians 1905 — SK Slavia Prague
Turkey Sueper Lig
18:00
Kardemir Karabukspor — Basaksehir FK
Denmark Superligaen
18:00
FC Copenhagen — Sonderjyske
Poland Ekstraklasa
18:00
GKS Piast Gliwice — Korona Kielce SA
Hungary NB I
18:00
Puskas Akademia — Balmazujvaros Sport Kft
Norway Eliteserien
18:00
Lillestrom SK — Valerenga IF
Romania Liga I
17:30
CS Gaz Metan Medias — ACS Poli Timisoara
Portugal Primeira Liga
17:00
CD Tondela — GD Estoril Praia
Czech Republic 1. Liga
17:00
FC Banik Ostrava — FK Teplice
17:00
FC Fastav Zlin — MFK Karvina
Belgium First Division B First stage
17:00
Union Saint-Gilloise — KVC Westerlo
France Ligue 1
17:00
Olympique Lyon — Girondins Bordeaux
Chile Primera Division Torneo Transicion
17:00
Santiago Wanderers — Universidad Catolica
Poland I liga
17:00
Pogon Siedlce — Wigry Suwalki
Serbia Superliga
17:00
FK Backa BP — FK Mladost Lucani
Portugal Segunda Liga
17:00
FC Porto B — FC Penafiel
17:00
Academico Viseu — Leixoes SC
17:00
CD Cova Piedade — FC Arouca
17:00
CF Uniao Madeira — Academica Coimbra
17:00
Varzim SC — Gil Vicente FC
Russia Premier League
16:30
FC Spartak Moscow — FC Lokomotiv Moscow
England Premier League
16:00
AFC Bournemouth — Watford FC
16:00
Burnley FC — West Bromwich Albion
16:00
Leicester City — Brighton & Hove Albion FC
16:00
Liverpool FC — Crystal Palace
16:00
Southampton FC — West Ham United
England National League
16:00
AFC Fylde — Dagenham & Redbridge
16:00
Maidstone United — Wrexham FC
16:00
Maidenhead Utd — Ebbsfleet United
16:00
Guiseley FC — Torquay United
16:00
Eastleigh FC — Tranmere Rovers
16:00
Bromley FC — Hartlepool United
16:00
Boreham Wood — Aldershot Town
16:00
Dover Athletic — Barrow FC
16:00
Chester City — Sutton United
16:00
Gateshead FC — Macclesfield Town
16:00
Solihull Moors FC — Halifax Town
16:00
Woking FC — Leyton Orient
England National League North
16:00
Brackley Town — Spennymoor Town
16:00
Alfreton Town FC — Southport FC
16:00
York City — Nuneaton Town FC
England National League South
16:00
Wealdstone FC — Chelmsford City
Northern Ireland Premiership
16:00
Crusaders Belfast — Coleraine FC
Norway 2nd Division
16:00
Grorud IL — Ham-Kam
Scotland Championship
16:00
Inverness Caledonian Thistle — Greenock Morton FC
16:00
Queen of The South FC — Dumbarton FC
16:00
Dundee United — Brechin City FC
16:00
Livingston FC — St Mirren FC
16:00
Dunfermline Athletic — Falkirk FC
Scotland League One
16:00
Raith Rovers FC — Forfar Athletic
16:00
Albion Rovers FC — Airdrieonians
16:00
Alloa Athletic FC — Queens Park FC
16:00
Stranraer FC — Ayr United
Scotland League Two
16:00
Stenhousemuir FC — Peterhead FC
16:00
Montrose FC — Cowdenbeath FC
16:00
Stirling Albion — Edinburgh City
16:00
Berwick Rangers — Annan Athletic
16:00
Elgin City — Clyde FC
Scotland Premiership
16:00
Hibernian FC — Hamilton Academical
16:00
FC St Johnstone — Partick Thistle
16:00
Aberdeen FC — FC Dundee
16:00
Motherwell FC — Ross County FC
16:00
Rangers FC — Heart of Midlothian
Slovenia PrvaLiga
16:00
NK Triglav — ND Gorica
England Championship
16:00
Queens Park Rangers — Hull City
16:00
Ipswich Town — Brentford FC
16:00
Aston Villa — Norwich City
16:00
Bristol City — Millwall FC
16:00
Fulham FC — Sheffield Wednesday
16:00
Nottingham Forest — Middlesbrough FC
16:00
Bolton Wanderers — Derby County
Finland Veikkausliiga
16:00
HIFK — Rovaniemi Palloseura
16:00
PS Kemi Kings — FC Inter Turku
Finland Ykkonen
16:00
AC Oulu — IF Gnistan
Sweden Allsvenskan
16:00
AFC Eskilstuna — Malmoe FF
Austria 1. Bundesliga
16:00
SK Rapid Vienna — SK Sturm Graz
England League Two
16:00
Wycombe Wanderers — Notts County
16:00
Stevenage FC — Grimsby Town
16:00
Accrington Stanley — Mansfield Town
16:00
Crewe Alexandra FC — Barnet FC
16:00
Luton Town — Colchester United
16:00
Morecambe FC — Swindon Town
16:00
Carlisle United — Cheltenham Town
16:00
Chesterfield FC — Port Vale FC
16:00
Coventry City — Newport County
16:00
Exeter City — Lincoln City
16:00
Forest Green Rovers — Yeovil Town
England League One
16:00
Charlton Athletic — Northampton Town
16:00
Fleetwood Town — AFC Wimbledon
16:00
Bury FC — Bristol Rovers
16:00
Oldham Athletic — Wigan Athletic
16:00
Milton Keynes Dons — Gillingham FC
16:00
Scunthorpe United — Oxford United
16:00
Shrewsbury Town — Rochdale FC
16:00
Bradford City — Blackburn Rovers
16:00
Doncaster Rovers — Blackpool FC
16:00
Portsmouth FC — Walsall FC
16:00
Southend United — Plymouth Argyle
Azerbaijan Premier League
16:00
Sabayil — FK Neftchi Baku
Germany 1. Bundesliga
15:30
1899 Hoffenheim — Werder Bremen
15:30
Hertha BSC — VfB Stuttgart
15:30
Hamburger SV — FC Augsburg
15:30
1. FSV Mainz 05 — Hannover 96
15:30
VfL Wolfsburg — Borussia Dortmund
Poland Ekstraklasa
15:30
Arka Gdynia 1929 — MKS Pogon Szczecin
Norway 1st Division
15:00
Ranheim IL — Levanger
Sweden Division 1 Norra
15:00
Sandvikens IF — Enskede IK
Sweden Division 1 Soedra
15:00
Skoevde AIK — FC Rosengaard
Estonia Premium Liiga
15:00
Tallinna FC Levadia — Parnu JK Vaprus
France Ligue 2
15:00
RC Lens — Stade Brest
Russia National League
15:00
FC Orenburg — FC Luch-Energiya
15:00
FK Khimki — Shinnik Yaroslavl
France National
14:45
Red Star FC — GS Consolat Marseille
Poland I liga
14:45
GKS Tychy 71 — Drutex-Bytovia
Germany Regionalliga Bavaria
14:00
SpVgg Bayreuth — Schweinfurt 05
Germany Regionalliga West
14:00
SV Westfalia Rhynern — Borussia Dortmund II
14:00
SC Verl — TuS Erndtebruck
Russia Premier League
14:00
FC Ural Yekaterinburg — CSKA Moscow
Germany 3rd Liga
14:00
Werder Bremen II — Wehen Wiesbaden
14:00
RW Erfurt — SC Paderborn
14:00
Preussen Munster — FC Magdeburg
14:00
SG Sonnenhof Grossaspach — VfR Aalen
Russia National League
14:00
FK Tyumen — Kry. Sovetov Samara
China Super League
13:35
FC Shanghai Shenhua — Guangzhou E.
13:35
Liaoning Whowin FC — Tianjin Teda
13:35
Hebei China Fortune FC — Beijing Guoan FC
England Premier League
13:30
Swansea City — Manchester United
Scotland Premiership
13:30
Kilmarnock FC — Celtic FC
England Championship
13:15
Sheffield United — Barnsley FC
Germany 2nd Bundesliga
13:00
1. FC Heidenheim — MSV Duisburg
13:00
Dynamo Dresden — SV Sandhausen
13:00
Fortuna Dusseldorf — 1. FC Kaiserslautern
Portugal Segunda Liga
12:15
FC Famalicao — Benfica Lisbon B
Germany Regionalliga North
12:00
VfL Wolfsburg II — VfB Lubeck
Japan J.League
12:00
Niigata Albirex — Vegalta Sendai
12:00
Urawa Red Diamonds — FC Tokyo
12:00
Sagan Tosu — Omiya Ardija
12:00
Gamba Osaka — Kashiwa Reysol
12:00
Sanfrecce Hiroshima — Ventforet Kofu
Russia National League
12:00
Yenisey Krasnoyarsk — Zenit St Petersburg II
Portugal Segunda Liga
12:00
Sporting Braga B — CD Santa Clara
South Korea K League Classic
12:00
Suwon Samsung BW — Gangwon FC
Czech Republic U19 1st Division
12:00
FC Hradec Kralove (U19) — FC Banik Ostrava (U19)
Japan J.League
11:30
Kashima Antlers — Shimizu S-Pulse
11:30
Jubilo Iwata — Cerezo Osaka
China Super League
11:30
Guizhou Zhicheng FC — Shanghai SIPG
10:00
Yanbian — Jiangsu Guoxin-Sainty
Russia Youth League
08:00
Ural Ekaterinburg (Yth) — CSKA Moscow (Yth)
USA Major League Soccer
04:00
Portland Timbers — NY Red Bulls
Brazil Brasileiro Serie B
02:30
Goias GO — America Mineiro MG
Mexico Primera Division Apertura
02:00
Monarcas Morelia — CF Pachuca
Brazil Brasileiro Serie B
01:30
Criciuma SC — Oeste SP
Paraguay Primera Division
01:10
Nacional FC — Club Sportivo Luqueno
Chile Primera Division Torneo Transicion
01:00
Audax Italiano — Deportes Temuco
Brazil Brasileiro Serie B
00:15
Juventude RS — Vila Nova GO

ARCHIVE

2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st