Betcatcher Logo

Saturday - 2018/04/07

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Paraguay Primera Division
23:15
Nacional A — Olimpia A
USA MLS
23:00
Atlanta United — Los Angeles Blues
Colombia Primera A
23:00
Atletico Bucaramanga — Deportivo Pasto
Chile Primera B
23:00
Puerto Montt — Nublense
Mexico WTA Monterrey
22:48
Garbine Muguruza — Ana Bogdan
Argentina Primera Division
22:45
Banfield — Olimpo Bahia Blanca
Chile Primera Division
22:30
Universidad de Chile — Curico Unido
Colombia Primera B
22:00
Barranquilla — Real Santander
Portugal Primeira Liga
21:30
Vitoria Setubal — Benfica
Venezuela Primera Division
21:30
Deportivo Anzoategui — Zamora
USA WTA Charleston
21:19
Kiki Bertens — Madison Keys
USA NHL
21:05
Philadelphia Flyers — New York Rangers
USA ATP Houston
21:01
Dominik Koepfer — Akira Santillan
Bolivia Primera Division
21:00
Aurora — Blooming
Colombia Primera A
21:00
Leones FC — Once Caldas
Uruguay Primera Division
21:00
Cerro — Danubio
21:00
Atenas — Torque
Chile Primera B
21:00
Union San Felipe — San Marcos
Colombia WTA Bogota
21:00
Yana Sizikova — Julia Grabher
Mexico WTA Monterrey
21:00
Timea Babos — Sachia Vickery
Italy Serie A
20:45
Sampdoria — Genoa
Spain La Liga
20:45
Barcelona — Leganes
Rep. Ireland Premier Division
20:45
Sligo Rovers — Derry City
Netherlands Eredivisie
20:45
Sparta Rotterdam — VVV-Venlo
Wales Cup
20:35
Gap Connahs Quay — Bangor City
Argentina Primera Division
20:30
Colon de Santa Fe — Velez Sarsfield
Belgium First Division A
20:30
Racing Genk — Standard Liege
Ireland 1st Division
20:30
Longford Town — Cabinteely FC
Argentina Primera B Nacional
20:30
Nueva Chicago — Flandria
Spain Segunda B G.1
20:30
Real Madrid Castilla — Cerceda
Italy Lega 1
20:30
Granarolo Bologna — Cantu
Spain Liga ACB
20:30
Cai Zaragoza — Joventut
England BBL
20:30
Leicester Riders — Manchester Giants
France Ligue 1
20:00
EA Guingamp — ES Troyes AC
20:00
Angers SCO — Racing Strasbourg
20:00
SC Amiens — SM Caen
Belgium First Division A
20:00
STVV — Royal Antwerp
Spain Segunda Division
20:00
Albacete Balompie — Rayo Vallecano
Chile Primera Division
20:00
Antofagasta — Huachipato
Argentina Primera B Nacional
20:00
Sarmiento — Club Atletico Mitre de Salta
France Pro B
20:00
Ada Blois — Vichy
France Pro A
20:00
Limoges — Dijon
Netherlands Eredivisie
19:45
AZ Alkmaar — PSV
19:45
Roda JC — Zwolle
Romania Liga I
19:45
Dinamo Bucuresti — CS Concordia Chiajna
Saudi Arabia Professional League
19:40
Al Ahli Jeddah — Al Hilal
Israel Premier League
19:30
Ashdod SC — Maccabi Haifa
Hungary NB I
19:30
Videoton — Ujpest
Portugal Primeira Liga
19:15
CD Feirense — Sporting Braga
Croatia 1 HNL
19:00
HNK Hajduk Split — NK Lokomotiva Zagreb
Switzerland Challenge League
19:00
Rapperswil Jona — Servette Geneva
19:00
Wohlen — Chiasso
Switzerland Super League
19:00
FC Thun — FC Luzern
19:00
FC Zurich — Grasshoppers Zurich
Portugal Segunda Division
19:00
Porto II — CF Uniao Madeira
Morocco GNF 1
19:00
OC Safi — HUS Agadir
USA WTA Charleston
19:00
Julia Goerges — Anastasija Sevastova
USA ATP Houston
19:00
Evan King — Dennis Novikov
Brazil NBB
19:00
Itabom Bauru — Vasco da Gama
Slovenia Prva Liga
18:45
Rudar Velenje — Aluminij
England Premier League
18:30
Manchester City — Manchester United
Germany Bundesliga
18:30
Hamburger SV — FC Schalke 04
Spain La Liga
18:30
Real Betis — Eibar
Austria Bundesliga
18:30
Wolfsberger AC — SV Mattersburg
18:30
Rapid Vienna — SKN St. Polten
18:30
SCR Altach — FC Trenkwalder Admira
Netherlands Eredivisie
18:30
NAC Breda — Vitesse
Ukraine Premier League
18:30
Vorskla Poltava — Illichivets
Italy Serie C Group A
18:30
Prato Spa — GIANA Erminio
Argentina Primera Division
18:15
Temperley — Lanus
Italy Serie A
18:00
Spal Ferrara — Atalanta
18:00
AS Roma — Fiorentina
Russia Premier League
18:00
Arsenal Tula — Ufa
Poland Ekstraklasa
18:00
Cracovia — Zaglebie Lubin
18:00
Lech Poznan — Gornik Zabrze
18:00
Jagiellonia Bialystok — Wisla Plock
18:00
GKS Piast Gliwice — LKS Nieciecza
18:00
Slask Wroclaw — Korona Kielce
18:00
Lechia Gdansk — Arka Gdynia
18:00
Sandecja Nowy Sacz — Wisla Krakow
Czech Republic 1st League
18:00
Slovan Liberec — FC Teplice
Norway Eliteserien
18:00
Valerenga — Stromsgodset
Poland 1st League
18:00
GKS Tychy 71 — Chojniczanka Chojnice
18:00
SKS Wigry Suwalki — GKS Katowice
18:00
Chrobry Glogow — Puszcza Niepolomice
Spain Segunda Division
18:00
Real Zaragoza — SD Huesca
18:00
Alcorcon AD — CD Numancia
Turkcell Super League
18:00
Besiktas — Goztepe AS Izmir
Belgium First Division A
18:00
Germinal Beerschot — Lokeren
Poland 1st League
18:00
Ruch Chorzow — Olimpia Grudziadz
Spain Segunda B G.3
18:00
CF Villarreal B — UE Olot
Spain Segunda B G.2
18:00
Leioa — Real Union Irun
Spain Segunda B G.3
18:00
CD Alcoyano — Real Zaragoza II
Saudi Arabia Professional League
17:40
Al Fateh — Al Nasr
Czech Republic Extraliga
17:20
Plzen — Kometa Brno
Estonia Meistriliiga
17:15
Tulevik Viljandi — JK Tammeka Tartu
Qatar Stars League
17:15
Al Duhail — Al Sailiya
Croatia 1 HNL
17:00
Rudes — NK Osijek
Czech Republic 1st League
17:00
Mlada Boleslav — FK Jablonec
17:00
Sigma Olomouc — FC Vysocina Jihlava
17:00
Tescoma Zlin — Banik Ostrava
Sweden Superettan
17:00
Jonkopings Sodra — Landskrona Bois
Portugal Primeira Liga
17:00
CD Tondela — Portimonense SC
17:00
Estoril Praia — CS Maritimo
Slovakia 1st League
17:00
Senica — Mfk Zemplin Michalovce
Portugal Segunda Division
17:00
Famalicao — Gil Vicente
17:00
Arouca — Vitoria Guimaraes II
17:00
Leixoes SC — CD Santa Clara
17:00
Sporting Covilha — SC Varzim
17:00
Penafiel — Benfica II
17:00
UD Oliveirense — Sporting CP II
Belarus Premier League
17:00
Dinamo Minsk — FC Isloch
Russia 1st Division
17:00
Kuban Krasnodar — Zenit St Petersburg II
Chile Primera Division
17:00
Everton — Union La Calera
Spain Segunda B G.2
17:00
Real Sociedad II — Arenas de Getxo
17:00
Amorebieta — Athletic Bilbao B
Colombia WTA Bogota
17:00
Conny Perrin — Laura Rico Garcia
17:00
Victoria Rodriguez — Miharu Imanishi
17:00
Maryna Zanevska — Cornelia Lister
Czech Republic 2nd League
16:30
Taborsko — Vitkovice
Slovenia Prva Liga
16:20
Maribor — Celje
Spain La Liga
16:15
Celta Vigo — Sevilla
World Cup Qualification Women
16:15
Germany (W) — Czech Republic (W)
England Premier League
16:00
Bournemouth — Crystal Palace
16:00
Stoke City — Tottenham Hotspur
16:00
Leicester City — Newcastle United
16:00
Brighton — Huddersfield Town
16:00
West Bromwich — Swansea City
Sweden Allsvenskan
16:00
Orebro SK — IFK Norrkoping
Austria Bundesliga
16:00
Sturm Graz — Austria Vienna
Denmark Superligaen
16:00
Lyngby — Odense Boldklub
England EFL Championship
16:00
Reading — Preston North End
16:00
Hull City — Queens Park Rangers
16:00
Brentford — Ipswich Town
16:00
Middlesbrough — Nottingham Forest
16:00
Leeds United — Sunderland
16:00
Birmingham City — Burton Albion
16:00
Derby County — Bolton Wanderers
England EFL League One
16:00
AFC Wimbledon — Scunthorpe United
16:00
Bristol Rovers — Charlton Athletic
16:00
Wigan Athletic — Milton Keynes Dons
16:00
Rochdale — Portsmouth
16:00
Walsall — Bury
16:00
Blackpool — Bradford City
16:00
Plymouth Argyle — Peterborough United
16:00
Blackburn Rovers — Southend United
16:00
Rotherham United — Fleetwood Town
16:00
Oxford United — Oldham Athletic
16:00
Gillingham — Doncaster Rovers
England EFL League Two
16:00
Barnet — Forest Green Rovers
16:00
Swindon Town — Carlisle United
16:00
Cheltenham Town — Morecambe
16:00
Newport County — Stevenage Borough
16:00
Cambridge United — Exeter City
16:00
Grimsby Town — Chesterfield
16:00
Mansfield Town — Crewe Alexandra
16:00
Yeovil Town — Luton Town
16:00
Port Vale — Crawley Town
16:00
Notts County — Coventry City
England National League
16:00
AFC Fylde — Sutton United
16:00
Halifax Town — Boreham Wood
16:00
Bromley — Gateshead
16:00
Guiseley AFC — Maidstone United
16:00
Chester City — Tranmere Rovers
16:00
Hartlepool United — Solihull Moors F.C.
16:00
Leyton Orient — Barrow
16:00
Eastleigh — Wrexham
16:00
Aldershot Town — Maidenhead United
16:00
Dover Athletic — Torquay United
Scotland Championship
16:00
Falkirk — Dunfermline Athletic
16:00
Livingston — Greenock Morton
16:00
Dumbarton — Dundee United
16:00
Queen Of The South — Inverness Caledonian Thistle
16:00
Brechin City — St. Mirren
Scotland League One
16:00
Airdrie United — Ayr United
16:00
Alloa Athletic — Stranraer
16:00
Arbroath — Raith Rovers
16:00
Queens Park — East Fife
16:00
Albion Rovers — Forfar Athletic
Scotland League Two
16:00
Annan Athletic — Elgin City
16:00
Cowdenbeath — Clyde
16:00
Stirling Albion — Montrose
16:00
Berwick Rangers — Peterhead
Scotland Premiership
16:00
Heart of Midlothian — Aberdeen
16:00
Rangers — Dundee
16:00
Partick Thistle — Kilmarnock
16:00
Ross County — Hibernian
16:00
St. Johnstone — Motherwell
Spain Segunda Division
16:00
Granada CF — Osasuna
16:00
Barcelona B — Cultural Leonesa
Sweden Superettan
16:00
Falkenberg — AFC Eskilstuna
Ukraine Premier League
16:00
Chornomorets Odesa — Olimpik Donetsk
16:00
Pfk Olexandriya — Stal Dniprodzerzhynsk
Davis Cup
16:00
Mikael Ymer — Gastao Elias
Germany Bundesliga
15:30
FC Augsburg — FC Bayern Munich
15:30
FC Cologne — FSV Mainz 05
15:30
Borussia Monchengladbach — Hertha BSC
Russia Premier League
15:30
Zenit St. Petersburg — FC Krasnodar
Slovakia 1st League
15:30
Spartak Trnava — Slovan Bratislava
Azerbaijan Premier League
15:30
Garabagh Agdam — Sabail FC
Italy Serie B
15:00
Parma — Frosinone
15:00
Palermo — Pescara
15:00
Ternana Calcio — AS Cittadella
15:00
Spezia Calcio — Empoli
15:00
Ascoli Calcio — Carpi
Czech Republic 1st League
15:00
AC Sparta Praha — Dukla Praha
Estonia Meistriliiga
15:00
FC Flora Tallinn — Trans Narva
France Ligue 2
15:00
Stade Reims — Le Havre
France National 1
15:00
Stade Lavallois — Grenoble
Turkcell Super League
15:00
Trabzonspor — Kayserispor
Belarus Premier League
15:00
FC Vitebsk — Shakhter Soligorsk
Egypt Premier League
15:00
Tanta — El Entag El Harby
Germany Regionalliga Nord
14:30
Etsv Weiche Flensburg — 1. FC Germania Egestorf-Langreder
Hungary NB I
14:30
Ferencvaros — Mezokovesd-Zsory
Italy Serie C Group A
14:30
Cuneo — Arezzo
14:30
Monza — Pontedera
14:30
Viterbese Castrense — Alessandria
14:30
Lucchese — Arzachena
Germany Regionalliga Bayern
14:00
Spvgg Bayreuth — Nuremberg II
14:00
VfR Garching — Ingolstadt 04 II
14:00
VfB Eichstatt — SV Schalding-Heining
14:00
Spvgg Greuther Furth II — SV Seligenporten
Germany Regionalliga West
14:00
Koln II — Alemannia Aachen
Germany 3. Liga
14:00
SC Paderborn 07 — FC Carl Zeiss Jena
14:00
Preussen Munster — SV Wehen Wiesbaden
14:00
FC Wurzburger Kickers — SC Fortuna Koln
14:00
SG Sonnenhof Grossaspach — Sportfreunde Lotte
14:00
1. FC Magdeburg — Karlsruher SC
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Freiburg II — Rochling Volklingen
14:00
FSV Frankfurt — SSV Ulm 1846
Sweden Superettan
14:00
Degerfors — Halmstads BK
Turkey TFF 1. League
14:00
Adana Demirspor — Manisaspor
14:00
Ankaragucu — Giresunspor
Russia 1st Division
14:00
Volgar-Gazprom Astrahan — Sibir Novosibirsk
Davis Cup Doubles
14:00
Feliciano Lopez / Marc Lopez — Tim Puetz / Jan Lennard Struff
Armenia Premier League
14:00
Alashkert — Ararat
Italy ITF W Santa Margherita Di Pula
14:00
Anastasia Grymalska — Michaela Honcova
England Premier League
13:30
Everton — Liverpool
England EFL Championship
13:30
Norwich City — Aston Villa
Germany Regionalliga Nordost
13:30
BFC Viktoria — BSG Chemie Leipzig
13:30
Hertha BSC Berlin II — VfB Auerbach 1906
13:30
Fsv 63 Luckenwalde — FC Oberlausitz Neugersdorf
13:30
Berliner AK 07 — ZFC Meuselwitz
Indonesia Liga 1
13:30
Bali United — Perseru
Davis Cup
13:30
Jiri Vesely — Dudi Sela
Latvia Higher League
13:30
Spartaks — FS Metta/Lu
England EFL Championship
13:15
Barnsley — Sheffield United
Spain La Liga
13:00
CD Alaves — Getafe CF
Russia Premier League
13:00
Rubin Kazan — FC Akhmat Grozny
Czech Republic 1st League
13:00
FC Zbrojovka Brno — Slavia Prague
Germany 2 Bundesliga
13:00
FC Erzgebirge Aue — St. Pauli
13:00
FC Nurnberg — FC Heidenheim 1846
13:00
FC Union Berlin — Duisburg
13:00
Holstein Kiel — SV Darmstadt 98
Germany Regionalliga Nord
13:00
Hannover 96 II — St Pauli II
Russia 1st Division
13:00
Krylya Sovetov Samara — Spartak Moscow II
13:00
Olimpiyets — Baltika Kaliningrad
13:00
Rotor Volgograd — Fakel
13:00
Shinnik Yaroslavl — Tyumen
Ukraine Premier League
13:00
Veres Rivne — Shakhtar Donetsk
13:00
Dynamo Kiev — Zorya Lugansk
Kazakhstan Premier League
13:00
Kairat Almaty — Akzhayik Oral
13:00
Ordabasy — Aktobe Lento
Algeria League U21
13:00
JS Kabylie U21 — ES Setif U21
Russia Youth League
13:00
Anzhi-D Makhachkala — Spartak-D Moscow
Portugal Segunda Division
12:45
Nacional Madeira — Academica Coimbra
Turkcell Super League
12:30
Kardemir Karabukspor — Antalyaspor
Turkey TFF 1. League
12:00
Gaziantepspor — Adanaspor
Estonia Meistriliiga
12:00
Paide Linnameeskond — Kuressaare
12:00
JK Vaprus Parnu — Levadia Tallinn
Japan J1 League
12:00
Shonan Bellmare — Kashima Antlers
Turkey TFF 1. League
12:00
BB Erzurumspor — Gaziantep Bld Spor
Australia A League
11:50
Melbourne Heart — Central Coast Mariners
Hong Kong FA Cup
11:30
NTR WF Tai Po — Rangers
Japan B League 1
11:05
Sun Rockers — Toyota Alvark
Germany Bundesliga U19
11:00
Eintracht Frankfurt U19 — Bayern Munich U19
11:00
Borussia Dortmund U19 — Bayer Leverkusne U19
Belarus Premier League
11:00
Torpedo Minsk — FC Gorodeya
Armenia Premier League
11:00
Pyunik — Gandzasar
Russia Youth League
11:00
Zenit-D St-Petersburg — FK Krasnodar-D
Indonesia Liga 1
10:30
Madura United — Sriwijaya
Czech Republic 2nd League
10:15
Fotbal Trinec — Usti Nad Labem
Malaysia FA Cup
10:15
PKNP FC — Felda United
Italy ATP CH Barletta
10:00
Miguel Semmler — Andreas Haider Maurer
Australia A League
09:35
Western Sydney Wanderers FC — Brisbane Roar
Japan J1 League
09:00
Urawa Red Diamonds — Vegalta Sendai
Russia 1st Division
09:00
Luch-Energiya Vladivostok — FK Yenisey
South Korea K League 1
09:00
Gyeongnam — Daegu
Japan B League 1
08:05
Yokohama B Corsairs — Nishinomiya Storks
Japan J1 League
08:00
Cerezo Osaka — Sagan Tosu
08:00
Jubilo Iwata — Shimizu S-Pulse
Japan J2 League
08:00
Renofa Yamaguchi FC — Omiya Ardija
08:00
Kyoto Sangyo — Oita Trinita
08:00
Tokyo Verdy — Gifu
07:00
Ventforet Kofu — Mito Hollyhock
USA NBA
04:40
Los Angeles Lakers — Minnesota Timberwolves
04:10
Phoenix Suns — New Orleans Pelicans
USA NHL
04:05
Anaheim Ducks — Dallas Stars
Mexico Liga MX
04:00
Club Tijuana — Atlas
Mexico WTA Monterrey
03:44
Garbine Muguruza — Ajla Tomljanovic
Colombia Primera A
03:00
Patriotas — Cali
Peru Primera Division
03:00
Academia Cantolao — Deportivo Municipal
Argentina Liga Nacional
02:30
Estudiantes (CDIA) — Boca Juniors
Argentina Primera Division
02:15
Argentinos Juniors — Union de Mar del Plata
Ecuador Serie A
02:15
El Nacional — Universidad Catolica Del Ecuador
Mexico Liga MX
02:00
Puebla — Pachuca
Mexico WTA Monterrey
02:00
Danielle Collins — Ana Bogdan
Argentina Liga Nacional
02:00
Olimpico — Quimsa
USA NBA
01:40
New York Knicks — Miami Heat
01:40
Toronto Raptors — Indiana Pacers
01:40
Boston Celtics — Chicago Bulls
USA MLS
01:30
New England — Montreal Impact
USA NBA
01:10
Detroit Pistons — Dallas Mavericks
01:10
Philadelphia 76ers — Cleveland Cavaliers
01:10
Orlando Magic — Charlotte Hornets
01:10
Washington Wizards — Atlanta Hawks
Colombia Primera A
01:00
Jaguares de Cordoba — Envigado
Chile Primera Division
01:00
Deportes Temuco — Deportes Iquique
Venezuela Primera Division
01:00
Academia Puerto Cabello — Estudiantes de Caracas
Panama ATP CH Panama City
01:00
Blaz Rola — Andrea Collarini
USA WTA Charleston
01:00
Alize Cornet — Kiki Bertens
Davis Cup
01:00
Sam Querrey — Ruben Bemelmans
Uruguay LUB
00:15
Hebraica Maccabi — Malvin
Argentina Primera Division
00:00
Tigre — Gimnasia L.P.
Paraguay Primera Division
23:15
Nacional A — Olimpia A
USA MLS
23:00
Atlanta United — Los Angeles Blues
Colombia Primera A
23:00
Atletico Bucaramanga — Deportivo Pasto
Chile Primera B
23:00
Puerto Montt — Nublense
Argentina Primera Division
22:45
Banfield — Olimpo Bahia Blanca
Chile Primera Division
22:30
Universidad de Chile — Curico Unido
Colombia Primera B
22:00
Barranquilla — Real Santander
Portugal Primeira Liga
21:30
Vitoria Setubal — Benfica
Venezuela Primera Division
21:30
Deportivo Anzoategui — Zamora
Bolivia Primera Division
21:00
Aurora — Blooming
Colombia Primera A
21:00
Leones FC — Once Caldas
Uruguay Primera Division
21:00
Cerro — Danubio
21:00
Atenas — Torque
Chile Primera B
21:00
Union San Felipe — San Marcos
Italy Serie A
20:45
Sampdoria — Genoa
Spain La Liga
20:45
Barcelona — Leganes
Rep. Ireland Premier Division
20:45
Sligo Rovers — Derry City
Netherlands Eredivisie
20:45
Sparta Rotterdam — VVV-Venlo
Wales Cup
20:35
Gap Connahs Quay — Bangor City
Argentina Primera Division
20:30
Colon de Santa Fe — Velez Sarsfield
Belgium First Division A
20:30
Racing Genk — Standard Liege
Ireland 1st Division
20:30
Longford Town — Cabinteely FC
Argentina Primera B Nacional
20:30
Nueva Chicago — Flandria
Spain Segunda B G.1
20:30
Real Madrid Castilla — Cerceda
France Ligue 1
20:00
EA Guingamp — ES Troyes AC
20:00
Angers SCO — Racing Strasbourg
20:00
SC Amiens — SM Caen
Belgium First Division A
20:00
STVV — Royal Antwerp
Spain Segunda Division
20:00
Albacete Balompie — Rayo Vallecano
Chile Primera Division
20:00
Antofagasta — Huachipato
Argentina Primera B Nacional
20:00
Sarmiento — Club Atletico Mitre de Salta
Netherlands Eredivisie
19:45
AZ Alkmaar — PSV
19:45
Roda JC — Zwolle
Romania Liga I
19:45
Dinamo Bucuresti — CS Concordia Chiajna
Saudi Arabia Professional League
19:40
Al Ahli Jeddah — Al Hilal
Israel Premier League
19:30
Ashdod SC — Maccabi Haifa
Hungary NB I
19:30
Videoton — Ujpest
Portugal Primeira Liga
19:15
CD Feirense — Sporting Braga
Croatia 1 HNL
19:00
HNK Hajduk Split — NK Lokomotiva Zagreb
Switzerland Challenge League
19:00
Rapperswil Jona — Servette Geneva
19:00
Wohlen — Chiasso
Switzerland Super League
19:00
FC Thun — FC Luzern
19:00
FC Zurich — Grasshoppers Zurich
Portugal Segunda Division
19:00
Porto II — CF Uniao Madeira
Morocco GNF 1
19:00
OC Safi — HUS Agadir
Slovenia Prva Liga
18:45
Rudar Velenje — Aluminij
England Premier League
18:30
Manchester City — Manchester United
Germany Bundesliga
18:30
Hamburger SV — FC Schalke 04
Spain La Liga
18:30
Real Betis — Eibar
Austria Bundesliga
18:30
Wolfsberger AC — SV Mattersburg
18:30
Rapid Vienna — SKN St. Polten
18:30
SCR Altach — FC Trenkwalder Admira
Netherlands Eredivisie
18:30
NAC Breda — Vitesse
Ukraine Premier League
18:30
Vorskla Poltava — Illichivets
Italy Serie C Group A
18:30
Prato Spa — GIANA Erminio
Argentina Primera Division
18:15
Temperley — Lanus
Italy Serie A
18:00
Spal Ferrara — Atalanta
18:00
AS Roma — Fiorentina
Russia Premier League
18:00
Arsenal Tula — Ufa
Poland Ekstraklasa
18:00
Cracovia — Zaglebie Lubin
18:00
Lech Poznan — Gornik Zabrze
18:00
Jagiellonia Bialystok — Wisla Plock
18:00
GKS Piast Gliwice — LKS Nieciecza
18:00
Slask Wroclaw — Korona Kielce
18:00
Lechia Gdansk — Arka Gdynia
18:00
Sandecja Nowy Sacz — Wisla Krakow
Czech Republic 1st League
18:00
Slovan Liberec — FC Teplice
Norway Eliteserien
18:00
Valerenga — Stromsgodset
Poland 1st League
18:00
GKS Tychy 71 — Chojniczanka Chojnice
18:00
SKS Wigry Suwalki — GKS Katowice
18:00
Chrobry Glogow — Puszcza Niepolomice
Spain Segunda Division
18:00
Real Zaragoza — SD Huesca
18:00
Alcorcon AD — CD Numancia
Turkcell Super League
18:00
Besiktas — Goztepe AS Izmir
Belgium First Division A
18:00
Germinal Beerschot — Lokeren
Poland 1st League
18:00
Ruch Chorzow — Olimpia Grudziadz
Spain Segunda B G.3
18:00
CF Villarreal B — UE Olot
Spain Segunda B G.2
18:00
Leioa — Real Union Irun
Spain Segunda B G.3
18:00
CD Alcoyano — Real Zaragoza II
Saudi Arabia Professional League
17:40
Al Fateh — Al Nasr
Estonia Meistriliiga
17:15
Tulevik Viljandi — JK Tammeka Tartu
Qatar Stars League
17:15
Al Duhail — Al Sailiya
Croatia 1 HNL
17:00
Rudes — NK Osijek
Czech Republic 1st League
17:00
Mlada Boleslav — FK Jablonec
17:00
Sigma Olomouc — FC Vysocina Jihlava
17:00
Tescoma Zlin — Banik Ostrava
Sweden Superettan
17:00
Jonkopings Sodra — Landskrona Bois
Portugal Primeira Liga
17:00
CD Tondela — Portimonense SC
17:00
Estoril Praia — CS Maritimo
Slovakia 1st League
17:00
Senica — Mfk Zemplin Michalovce
Portugal Segunda Division
17:00
Famalicao — Gil Vicente
17:00
Arouca — Vitoria Guimaraes II
17:00
Leixoes SC — CD Santa Clara
17:00
Sporting Covilha — SC Varzim
17:00
Penafiel — Benfica II
17:00
UD Oliveirense — Sporting CP II
Belarus Premier League
17:00
Dinamo Minsk — FC Isloch
Russia 1st Division
17:00
Kuban Krasnodar — Zenit St Petersburg II
Chile Primera Division
17:00
Everton — Union La Calera
Spain Segunda B G.2
17:00
Real Sociedad II — Arenas de Getxo
17:00
Amorebieta — Athletic Bilbao B
Czech Republic 2nd League
16:30
Taborsko — Vitkovice
Slovenia Prva Liga
16:20
Maribor — Celje
Spain La Liga
16:15
Celta Vigo — Sevilla
World Cup Qualification Women
16:15
Germany (W) — Czech Republic (W)
England Premier League
16:00
Bournemouth — Crystal Palace
16:00
Stoke City — Tottenham Hotspur
16:00
Leicester City — Newcastle United
16:00
Brighton — Huddersfield Town
16:00
West Bromwich — Swansea City
Sweden Allsvenskan
16:00
Orebro SK — IFK Norrkoping
Austria Bundesliga
16:00
Sturm Graz — Austria Vienna
Denmark Superligaen
16:00
Lyngby — Odense Boldklub
England EFL Championship
16:00
Reading — Preston North End
16:00
Hull City — Queens Park Rangers
16:00
Brentford — Ipswich Town
16:00
Middlesbrough — Nottingham Forest
16:00
Leeds United — Sunderland
16:00
Birmingham City — Burton Albion
16:00
Derby County — Bolton Wanderers
England EFL League One
16:00
AFC Wimbledon — Scunthorpe United
16:00
Bristol Rovers — Charlton Athletic
16:00
Wigan Athletic — Milton Keynes Dons
16:00
Rochdale — Portsmouth
16:00
Walsall — Bury
16:00
Blackpool — Bradford City
16:00
Plymouth Argyle — Peterborough United
16:00
Blackburn Rovers — Southend United
16:00
Rotherham United — Fleetwood Town
16:00
Oxford United — Oldham Athletic
16:00
Gillingham — Doncaster Rovers
England EFL League Two
16:00
Barnet — Forest Green Rovers
16:00
Swindon Town — Carlisle United
16:00
Cheltenham Town — Morecambe
16:00
Newport County — Stevenage Borough
16:00
Cambridge United — Exeter City
16:00
Grimsby Town — Chesterfield
16:00
Mansfield Town — Crewe Alexandra
16:00
Yeovil Town — Luton Town
16:00
Port Vale — Crawley Town
16:00
Notts County — Coventry City
England National League
16:00
AFC Fylde — Sutton United
16:00
Halifax Town — Boreham Wood
16:00
Bromley — Gateshead
16:00
Guiseley AFC — Maidstone United
16:00
Chester City — Tranmere Rovers
16:00
Hartlepool United — Solihull Moors F.C.
16:00
Leyton Orient — Barrow
16:00
Eastleigh — Wrexham
16:00
Aldershot Town — Maidenhead United
16:00
Dover Athletic — Torquay United
Scotland Championship
16:00
Falkirk — Dunfermline Athletic
16:00
Livingston — Greenock Morton
16:00
Dumbarton — Dundee United
16:00
Queen Of The South — Inverness Caledonian Thistle
16:00
Brechin City — St. Mirren
Scotland League One
16:00
Airdrie United — Ayr United
16:00
Alloa Athletic — Stranraer
16:00
Arbroath — Raith Rovers
16:00
Queens Park — East Fife
16:00
Albion Rovers — Forfar Athletic
Scotland League Two
16:00
Annan Athletic — Elgin City
16:00
Cowdenbeath — Clyde
16:00
Stirling Albion — Montrose
16:00
Berwick Rangers — Peterhead
Scotland Premiership
16:00
Heart of Midlothian — Aberdeen
16:00
Rangers — Dundee
16:00
Partick Thistle — Kilmarnock
16:00
Ross County — Hibernian
16:00
St. Johnstone — Motherwell
Spain Segunda Division
16:00
Granada CF — Osasuna
16:00
Barcelona B — Cultural Leonesa
Sweden Superettan
16:00
Falkenberg — AFC Eskilstuna
Ukraine Premier League
16:00
Chornomorets Odesa — Olimpik Donetsk
16:00
Pfk Olexandriya — Stal Dniprodzerzhynsk
Germany Bundesliga
15:30
FC Augsburg — FC Bayern Munich
15:30
FC Cologne — FSV Mainz 05
15:30
Borussia Monchengladbach — Hertha BSC
Russia Premier League
15:30
Zenit St. Petersburg — FC Krasnodar
Slovakia 1st League
15:30
Spartak Trnava — Slovan Bratislava
Azerbaijan Premier League
15:30
Garabagh Agdam — Sabail FC
Italy Serie B
15:00
Parma — Frosinone
15:00
Palermo — Pescara
15:00
Ternana Calcio — AS Cittadella
15:00
Spezia Calcio — Empoli
15:00
Ascoli Calcio — Carpi
Czech Republic 1st League
15:00
AC Sparta Praha — Dukla Praha
Estonia Meistriliiga
15:00
FC Flora Tallinn — Trans Narva
France Ligue 2
15:00
Stade Reims — Le Havre
France National 1
15:00
Stade Lavallois — Grenoble
Turkcell Super League
15:00
Trabzonspor — Kayserispor
Belarus Premier League
15:00
FC Vitebsk — Shakhter Soligorsk
Egypt Premier League
15:00
Tanta — El Entag El Harby
Germany Regionalliga Nord
14:30
Etsv Weiche Flensburg — 1. FC Germania Egestorf-Langreder
Hungary NB I
14:30
Ferencvaros — Mezokovesd-Zsory
Italy Serie C Group A
14:30
Cuneo — Arezzo
14:30
Monza — Pontedera
14:30
Viterbese Castrense — Alessandria
14:30
Lucchese — Arzachena
Germany Regionalliga Bayern
14:00
Spvgg Bayreuth — Nuremberg II
14:00
VfR Garching — Ingolstadt 04 II
14:00
VfB Eichstatt — SV Schalding-Heining
14:00
Spvgg Greuther Furth II — SV Seligenporten
Germany Regionalliga West
14:00
Koln II — Alemannia Aachen
Germany 3. Liga
14:00
SC Paderborn 07 — FC Carl Zeiss Jena
14:00
Preussen Munster — SV Wehen Wiesbaden
14:00
FC Wurzburger Kickers — SC Fortuna Koln
14:00
SG Sonnenhof Grossaspach — Sportfreunde Lotte
14:00
1. FC Magdeburg — Karlsruher SC
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Freiburg II — Rochling Volklingen
14:00
FSV Frankfurt — SSV Ulm 1846
Sweden Superettan
14:00
Degerfors — Halmstads BK
Turkey TFF 1. League
14:00
Adana Demirspor — Manisaspor
14:00
Ankaragucu — Giresunspor
Russia 1st Division
14:00
Volgar-Gazprom Astrahan — Sibir Novosibirsk
Armenia Premier League
14:00
Alashkert — Ararat
England Premier League
13:30
Everton — Liverpool
England EFL Championship
13:30
Norwich City — Aston Villa
Germany Regionalliga Nordost
13:30
BFC Viktoria — BSG Chemie Leipzig
13:30
Hertha BSC Berlin II — VfB Auerbach 1906
13:30
Fsv 63 Luckenwalde — FC Oberlausitz Neugersdorf
13:30
Berliner AK 07 — ZFC Meuselwitz
Indonesia Liga 1
13:30
Bali United — Perseru
Latvia Higher League
13:30
Spartaks — FS Metta/Lu
England EFL Championship
13:15
Barnsley — Sheffield United
Spain La Liga
13:00
CD Alaves — Getafe CF
Russia Premier League
13:00
Rubin Kazan — FC Akhmat Grozny
Czech Republic 1st League
13:00
FC Zbrojovka Brno — Slavia Prague
Germany 2 Bundesliga
13:00
FC Erzgebirge Aue — St. Pauli
13:00
FC Nurnberg — FC Heidenheim 1846
13:00
FC Union Berlin — Duisburg
13:00
Holstein Kiel — SV Darmstadt 98
Germany Regionalliga Nord
13:00
Hannover 96 II — St Pauli II
Russia 1st Division
13:00
Krylya Sovetov Samara — Spartak Moscow II
13:00
Olimpiyets — Baltika Kaliningrad
13:00
Rotor Volgograd — Fakel
13:00
Shinnik Yaroslavl — Tyumen
Ukraine Premier League
13:00
Veres Rivne — Shakhtar Donetsk
13:00
Dynamo Kiev — Zorya Lugansk
Kazakhstan Premier League
13:00
Kairat Almaty — Akzhayik Oral
13:00
Ordabasy — Aktobe Lento
Algeria League U21
13:00
JS Kabylie U21 — ES Setif U21
Russia Youth League
13:00
Anzhi-D Makhachkala — Spartak-D Moscow
Portugal Segunda Division
12:45
Nacional Madeira — Academica Coimbra
Turkcell Super League
12:30
Kardemir Karabukspor — Antalyaspor
Turkey TFF 1. League
12:00
Gaziantepspor — Adanaspor
Estonia Meistriliiga
12:00
Paide Linnameeskond — Kuressaare
12:00
JK Vaprus Parnu — Levadia Tallinn
Japan J1 League
12:00
Shonan Bellmare — Kashima Antlers
Turkey TFF 1. League
12:00
BB Erzurumspor — Gaziantep Bld Spor
Australia A League
11:50
Melbourne Heart — Central Coast Mariners
Hong Kong FA Cup
11:30
NTR WF Tai Po — Rangers
Germany Bundesliga U19
11:00
Eintracht Frankfurt U19 — Bayern Munich U19
11:00
Borussia Dortmund U19 — Bayer Leverkusne U19
Belarus Premier League
11:00
Torpedo Minsk — FC Gorodeya
Armenia Premier League
11:00
Pyunik — Gandzasar
Russia Youth League
11:00
Zenit-D St-Petersburg — FK Krasnodar-D
Indonesia Liga 1
10:30
Madura United — Sriwijaya
Czech Republic 2nd League
10:15
Fotbal Trinec — Usti Nad Labem
Malaysia FA Cup
10:15
PKNP FC — Felda United
Australia A League
09:35
Western Sydney Wanderers FC — Brisbane Roar
Japan J1 League
09:00
Urawa Red Diamonds — Vegalta Sendai
Russia 1st Division
09:00
Luch-Energiya Vladivostok — FK Yenisey
South Korea K League 1
09:00
Gyeongnam — Daegu
Japan J1 League
08:00
Cerezo Osaka — Sagan Tosu
08:00
Jubilo Iwata — Shimizu S-Pulse
Japan J2 League
08:00
Renofa Yamaguchi FC — Omiya Ardija
08:00
Kyoto Sangyo — Oita Trinita
08:00
Tokyo Verdy — Gifu
07:00
Ventforet Kofu — Mito Hollyhock
Mexico Liga MX
04:00
Club Tijuana — Atlas
Colombia Primera A
03:00
Patriotas — Cali
Peru Primera Division
03:00
Academia Cantolao — Deportivo Municipal
Argentina Primera Division
02:15
Argentinos Juniors — Union de Mar del Plata
Ecuador Serie A
02:15
El Nacional — Universidad Catolica Del Ecuador
Mexico Liga MX
02:00
Puebla — Pachuca
USA MLS
01:30
New England — Montreal Impact
Colombia Primera A
01:00
Jaguares de Cordoba — Envigado
Chile Primera Division
01:00
Deportes Temuco — Deportes Iquique
Venezuela Primera Division
01:00
Academia Puerto Cabello — Estudiantes de Caracas
Argentina Primera Division
00:00
Tigre — Gimnasia L.P.

ARCHIVE

2020 December
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st