Betcatcher Logo

Sunday - 2018/04/15

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Paraguay Primera Division
23:45
Olimpia A — Independiente FBC
Uruguay Primera Division
23:00
Nacional M — Boston River
Peru Primera Division
23:00
Universitario — Comerciantes Unidos
Nicaragua Primera Division
23:00
Juventus Managua — Ocotal
Argentina Primera Division
22:45
River Plate — Rosario Central
Argentina Primera B Nacional
22:45
Independiente Rivadavia — Deportivo Riestra
Chile Primera B
22:30
Coquimbo Unido — Santiago Wanderers
USA MLS
22:00
Sporting KC — Seattle Sounders
Argentina Primera B Nacional
22:00
Club Atletico Mitre de Salta — Villa Dalmine
Bolivia Primera Division
22:00
Bolivar — Destroyers
USA NBA
21:35
Cleveland Cavaliers — Indiana Pacers
Portugal Primeira Liga
21:15
Belenenses Lissabon — Sporting Lisbon
France Ligue 1
21:00
PSG — AS Monaco
Colombia Primera A
21:00
Deportivo Pasto — Envigado
Brazil Serie A
21:00
Corinthians — Fluminense
21:00
Internacional — Bahia
21:00
Vasco — Atletico MG
Bolivia Primera Division
21:00
Jorge Wilstermann — Aurora
Uruguay Primera Division
21:00
Racing CM — Montevideo Wanderers
21:00
Torque — Danubio
21:00
Rampla Juniors — Atenas
Argentina Primera B Nacional
21:00
Juventud Unida G. — Instituto AC Cordoba
Morocco GNF 1
21:00
Ittihad Tanger — FUS Rabat
USA ATP Houston
21:00
Steve Johnson — Tennys Sandgren
Italy Serie A
20:45
Lazio — AS Roma
Spain La Liga
20:45
Malaga CF — Real Madrid
Italy Lega 1
20:45
Enel Brindisi — Upea Capo D Orlando
Italy Serie C Group B
20:30
Padova Calcio — Albinoleffe
Peru Primera Division
20:30
Academia Cantolao — Melgar
Argentina Primera B Nacional
20:30
Brown de Adrogue — Deportivo Santamarina
20:30
Guillermo Brown — Nueva Chicago
Mexico ATP CH Mexico City
20:30
Roberto Quiroz — Juan Ignacio Londero
Norway Eliteserien
20:00
Sarpsborg Sparta — SK Brann
Spain Segunda Division
20:00
Real Oviedo — Gimnastic De Tarragona
Chile Primera Division
20:00
Deportes Iquique — Union Espanola
Costa Rica Primera Division
20:00
UCR — Alajuelense
Brazil Paulista U20
20:00
Corinthians U20 — Gremio Osasco U20
Romania Liga I
19:45
Viitorul Constanta — CFR Cluj
Israel Premier
19:45
Hapoel M. Jerusalem — Hapoel Holon
Argentina Primera B Nacional
19:35
Flandria — San Martin De Tucuman
Ecuador Serie A
19:30
Dep. Cuenca — Macara
Bosnia and Herzegovina Premier League
19:30
Siroki Brijeg — Radnik Bijeljina
Italy Lega 1
19:15
Cantu — EA7 Emporio Armani Milano
USA NBA
19:05
Boston Celtics — Milwaukee Bucks
Mexico Liga MX
19:00
Pumas — Puebla
Bulgaria First Professional League
19:00
Lokomotiv Plovdiv — Etar 1924 Veliko Tarnovo
Portugal Primeira Liga
19:00
Benfica — Porto
Austria Bundesliga
19:00
FC Trenkwalder Admira — RB Salzburg
Mexico Ascenso MX
19:00
Universidad De Guadalajara — Atlante
Poland 1st League
19:00
Gornik Leczna — Ruch Chorzow
Morocco GNF 1
19:00
OC Khouribga — DH El Jadida
Colombia WTA Bogota
19:00
Anna Schmiedlova — Lara Arruabarrena
Slovenia Prva Liga
18:45
Aluminij — Ankaran Hrvatini
Spain La Liga
18:30
Getafe CF — RCD Espanyol
Greece Superleague
18:30
Platanias — AEK Athens
Italy Serie C Group C
18:30
ASD Sicula Leonzio — Cosenza
Ukraine Premier League
18:30
Stal Dniprodzerzhynsk — Karpaty Lviv
18:30
Zorya Lugansk — Vorskla Poltava
Spain Liga ACB
18:30
Unicaja Malaga — Barcelona
Argentina Primera Division
18:15
Patronato — Estudiantes
Germany Bundesliga
18:00
Werder Bremen — RB Leipzig
Russia Premier League
18:00
FC Rostov — SKA Khabarovsk
Czech Republic 1st League
18:00
Viktoria Plzen — AC Sparta Praha
Norway Eliteserien
18:00
Molde — Lillestrom SK
18:00
Ranheim — Haugesund
18:00
Sandefjord — Kristiansund
18:00
Stabaek — Tromso IL
Turkcell Super League
18:00
Galatasaray — Istanbul BB
Israel Premier League
18:00
Hapoel Bnei Sakhnin — Maccabi Petach Tikva
Belgium First Division A
18:00
Anderlecht — Club Brugge
Norway 1st Division
18:00
Asane — Ham Kam
18:00
Kongsvinger IL — Jerv
18:00
Notodden — Nest-Sotra
18:00
Ulf Sandnes — Levanger
18:00
Tromsdalen — Viking
18:00
Ullensaker / Kisa — Strommen
Spain Segunda Division
18:00
Sevilla Atletico — Granada CF
Poland Ekstraklasa
18:00
Slask Wroclaw — Sandecja Nowy Sacz
Spain Segunda B G.1
18:00
Gimnastica Segoviana — Navalcarnero
Spain Liga ACB
18:00
Gipuzkoa Basket — Obradoiro CAB
Norway 2nd Division G.1
18:00
Fredrikstad — Asker
Poland PLK
18:00
Rosa Radom — Start Lublin
Poland 1st League
17:45
KS Rakow Czestochowa — Chrobry Glogow
Sweden Superettan
17:30
AFC Eskilstuna — IFK Varnamo
Sweden Allsvenskan
17:30
Ostersunds — IFK Goteborg
Italy Lega 1
17:30
Avellino — Scavolini Pesaro
England Premier League
17:00
Manchester United — West Bromwich
France Ligue 1
17:00
ES Troyes AC — Marseille
Portugal Segunda Division
17:00
Sporting Covilha — Cova Piedade
17:00
UD Oliveirense — Gil Vicente
Portugal Primeira Liga
17:00
CS Maritimo — Moreirense
Portugal Segunda Division
17:00
Famalicao — Academica Coimbra
17:00
Leixoes SC — Penafiel
17:00
Arouca — Benfica II
Turkey TFF 1. League
17:00
Giresunspor — Balikesirspor
Morocco GNF 1
17:00
Racing de Casablanca — MA Tetouan
Chile Primera Division
17:00
Universidad de Chile — Colo Colo
Belarus Premier League
17:00
FC Gorodeya — Dinamo Minsk
Poland 1st League
17:00
Puszcza Niepolomice — Bytovia Bytow
Spain Segunda B G.2
17:00
Pena Sport — Lealtad
Slovenia Prva Liga
16:55
HIT Gorica — Maribor
Netherlands Eredivisie
16:45
PSV — Ajax
Bulgaria First Professional League
16:30
Dunav Ruse — Septemvri Sofia
Wales Premier League
16:30
Barry Town United — Newtown
Austria Bundesliga
16:30
Austria Vienna — Rapid Vienna
Italy Serie C Group B
16:30
Sambenedettese — Teramo Calcio
Italy Serie C Group C
16:30
Rende — Casertana
16:30
Virtus Francavilla — Matera
Spain La Liga
16:15
Atletico Madrid — UD Levante
Greece Superleague
16:15
Panathinaikos — Atromitos Athinon
Switzerland Challenge League
16:00
Wohlen — Wil 1900
16:00
Chiasso — Servette Geneva
Portugal Segunda Division
16:00
Academico Viseu — CF Uniao Madeira
Denmark Superligaen
16:00
Brondby — FC Copenhagen
Brazil Serie A
16:00
America Mineiro — Sport Recife
Belgium First Division B
16:00
Roeselare — Westerlo
Spain Segunda Division
16:00
UD Almeria — Albacete Balompie
16:00
Real Valladolid — Sporting Gijon
Sweden 1st Division Norra
16:00
Assyriska — Arameiska / Syrianska
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Ljungskile SK — Eskilsminne
16:00
Mjallby AIF — Skovde Aik
Sweden 1st Division Norra
16:00
Tegs — Syrianska FC
Switzerland Super League
16:00
BSC Young Boys — FC Zurich
16:00
FC Luzern — FC Sion
Poland 1st League
16:00
Pogon Siedlce — Podbeskidzie Bielsko Biala
Ukraine Premier League
16:00
Zirka Kirovohrad — Chornomorets Odesa
Serbia Super Liga
16:00
Napredak Krusevac — Vojvodina Novi Sad
Azerbaijan Premier League
16:00
Sumgayit — Keshla FK
Tunisia Ligue 1
16:00
Club Africain — CA Bizertin
USA ATP CH Sarasota
16:00
Max Purcell — Federico Coria
USA ITF W Indian Harbour Beach
16:00
Caroline Dolehide — Irina Maria Bara
Germany Bundesliga
15:30
FC Schalke 04 — Borussia Dortmund
Russia Premier League
15:30
Ufa — CSKA Moscow
Scotland FA Cup
15:30
Celtic — Rangers
Poland Ekstraklasa
15:30
Pogon Szczecin — LKS Nieciecza
Italy Serie A
15:00
Bologna — Hellas Verona
France Ligue 1
15:00
Montpellier HSC — Bordeaux
Italy Serie A
15:00
Sassuolo — Benevento
15:00
AC Milan — Napoli
Sweden Superettan
15:00
Gais — Falkenberg
15:00
Osters IF — IK Brage
Turkcell Super League
15:00
Antalyaspor — Konyaspor
15:00
Goztepe AS Izmir — Bursaspor
Sweden Allsvenskan
15:00
AIK — Djurgarden
15:00
IFK Norrkoping — Kalmar FF
Norway 1st Division
15:00
Aalesunds — Floro SK
Belarus Premier League
15:00
Gomel — Torpedo Minsk
Malaysia Super League
15:00
PKNP FC — Perak
Germany Regionalliga Nord
15:00
SSV Jeddeloh — Eintracht Braunschweig II
15:00
SV Drochtersen/Assel — Altona 93
15:00
Vfv Hildesheim — Etsv Weiche Flensburg
Azerbaijan Premier League
15:00
Qabala — Sabail FC
Morocco ATP Marrakech
15:00
Pablo Andujar — Kyle Edmund
England BBL
15:00
Surrey Scorchers — Plymouth Raiders
Slovakia 1st League
14:45
Spartak Trnava — Ruzomberok
England Premier League
14:30
Newcastle United — Arsenal
Netherlands Eredivisie
14:30
Feyenoord — Utrecht
Turkey TFF 1. League
14:30
Manisaspor — BB Erzurumspor
Russia 1st Division
14:30
Avangard Kursk — Tyumen
Italy Serie C Group A
14:30
Cuneo — Viterbese Castrense
Italy Serie C Group B
14:30
Renate — Ravenna Calcio
Italy Serie C Group C
14:30
Catanzaro — US Siracusa
14:30
Lecce — Fondi
14:30
Bisceglie — Reggina Calcio
Switzerland WTA Lugano
14:15
Aryna Sabalenka — Elise Mertens
Germany Regionalliga Nordost
14:05
BSG Chemie Leipzig — Bfc Dynamo
Denmark Superligaen
14:00
Aalborg — AC Horsens
Estonia Meistriliiga
14:00
JK Vaprus Parnu — Kuressaare
Germany 3. Liga
14:00
SpVgg Unterhaching — FSV Zwickau
14:00
Sportfreunde Lotte — Rot-Weiss Erfurt
14:00
Karlsruher SC — Hansa Rostock
Finland Veikkausliiga
14:00
FC Honka — Lahti
14:00
PS Kemi — Inter Turku
Russia 1st Division
14:00
Dynamo St Peter — Sibir Novosibirsk
Latvia Higher League
14:00
Ventspils — SK Liepajas Metalurgs
Russia 1st Division
14:00
Fakel — Luch-Energiya Vladivostok
Germany Regionalliga Nord
14:00
St Pauli II — TSV Havelse
Germany Regionalliga West
14:00
Borussia Dortmund II — SC Wiedenbruck 2000
14:00
Viktoria Koln — Rot-Weiss Essen
14:00
Fortuna Dusseldorf II — Wuppertaler SV
Denmark 1st Division
13:45
FC Roskilde — Skive IK
13:45
Brabrand — Fremad Amager
13:45
Esbjerg fB — Thisted
13:45
Vendsyssel — Vejle BK
13:45
HB Koge — Nykobing Mors IF
Germany 2 Bundesliga
13:30
SV Darmstadt 98 — Eintracht Braunschweig
13:30
FC Heidenheim 1846 — Fortuna Dusseldorf
13:30
FC Ingolstadt 04 — FC Nurnberg
Germany Regionalliga Nordost
13:30
TSG Neustrelitz — Fsv 63 Luckenwalde
13:30
Energie Cottbus — FSV Union Furstenwalde
Russia Premier League
13:00
Ural Ekaterinburg — Spartak Moscow
England EFL Championship
13:00
Wolves — Birmingham City
Slovenia Prva Liga
13:00
Triglav Gorenjska — Rudar Velenje
Belarus Premier League
13:00
FC Smolevichi — Minsk
Russia 1st Division
13:00
Shinnik Yaroslavl — Gazovik Orenburg
13:00
Krylya Sovetov Samara — FK Yenisey
Ukraine Premier League
13:00
Olimpik Donetsk — Pfk Olexandriya
England Premier League II
13:00
Sunderland U23 — Leicester City U23
Czech Republic League U21
13:00
Slovacko U21 — Hradec Kralove U21
Germany Bundesliga U19
13:00
Union Berlin U19 — Dynamo Dresden U19
Spain Superliga Women
13:00
Real Betis (W) — FC Barcelona (W)
13:00
UDG Tenerife Sur (W) — Madrid CFF (W)
Tunisia ATP CH Tunis
12:58
Zhizhen Zhang — Pol Toledo Bague
Italy Serie A
12:30
Fiorentina — Spal Ferrara
Turkcell Super League
12:30
Kayserispor — Genclerbirligi
Netherlands Eredivisie
12:30
NAC Breda — Willem II
Spain Liga ACB
12:30
Joventut — Bilbao
12:30
Real Betis Energia Plus — CB Miraflores
Monaco ATP Monte Carlo
12:30
Andreas Seppi — Marcel Granollers
12:30
Nicolas Mahut — Jeremy Chardy
Spain Liga ACB
12:30
Gran Canaria — Murcia
Germany Bundesliga U19
12:00
Kaiserslautern U19 — Wehen Wiesbaden U19
Spain Segunda Division
12:00
Osasuna — CF Cordoba
Turkey TFF 1. League
12:00
Eskisehirspor — Samsunspor
12:00
Elazigspor — Adana Demirspor
Vietnam V League 1
12:00
Thanh Pho Can Tho — Song Lam Nghe An
Spain Segunda B G.1
12:00
Fuenlabrada — Racing Ferrol
Spain Segunda B G.3
12:00
Real Zaragoza II — Cornella
12:00
Pena Deportiva — Llagostera
12:00
Atletico Baleares — Ontinyent Club De Futbol
12:00
Atletico Saguntino — Hercules Alicante CF
12:00
UE Olot — Formentera
12:00
Peralada — CD Alcoyano
12:00
CF Elche — RCD Mallorca
Spain Segunda B G.4
12:00
Las Palmas II — Lorca Deportiva
Monaco ATP Monte Carlo
12:00
Andrej Martin — Pierre Hugues Herbert
Hong Kong HKFA Premier Division
11:30
Dreams Sports Club — Sky Yuen Long
Germany Bundesliga U19
11:00
Bayer Leverkusne U19 — Rot Weiss Oberhausen U19
Russia 1st Division
11:00
Tom Tomsk — Baltika Kaliningrad
Czech Republic League U21
11:00
Slovan Liberec U21 — FK Pribram U21
Germany Bundesliga U19
11:00
Arminia Klosterhardt U19 — Borussia Monchengladbach U19
Monaco ATP Monte Carlo
11:00
Stefanos Tsitsipas — Mirza Basic
Tunisia ATP CH Tunis
11:00
David Pichler — Maxime Janvier
11:00
Alen Avidzba — Daniel Masur
Monaco ATP Monte Carlo
11:00
Guillermo Garcia Lopez — Marco Cecchinato
Italy ATP CH Barletta
11:00
Marco Trungelliti — Simone Bolelli
Tunisia ATP CH Tunis
11:00
Pedro Martinez Portero — Alexandre Muller
Czech Republic League U19
10:30
Banik Ostrava U19 — Teplice U19
Romania Liga 2
10:00
Metaloglobus Bucuresti — Braila
China ATP CH Taipei
09:45
Yuki Bhambri — Ramkumar Ramanathan
Australia A League
09:00
Western Sydney Wanderers FC — Adelaide United
Japan J1 League
09:00
Urawa Red Diamonds — Shimizu S-Pulse
09:00
Shonan Bellmare — Sanfrecce Hiroshima
Japan J2 League
08:00
Jef United Chiba — Machida Zelvia
Japan J1 League
08:00
Jubilo Iwata — Sagan Tosu
Russia Youth League
08:00
Ufa-D — CSKA-D Moscow
Japan J2 League
07:00
Mito Hollyhock — Zweigen Kanazawa
07:00
Oita Trinita — Yokohama FC
07:00
Tochigi SC — Albirex Niigata
07:00
Kamatamare Sanuki — Ehime
Japan J1 League
07:00
Yokohama F. Marinos — Vissel Kobe
Japan J3 League
07:00
Cerezo Osaka U23 — Fukushima United FC
Japan J2 League
06:00
Montedio Yamagata — Kyoto Sangyo
06:00
Roasso Kumamoto — Tokyo Verdy
China ATP CH Nanchang
05:00
Shuichi Sekiguchi — Yuanfeng Li
USA NBA
04:40
Portland Trail Blazers — New Orleans Pelicans
USA MLS
04:30
San Jose Earthquakes — Houston Dynamo
04:30
Portland Timbers — Minnesota United
Mexico Liga MX
04:00
CF America — Monterrey
03:30
Morelia — Toluca
Commonwealth Games
03:30
Australia — Canada
Colombia Primera A
03:00
America de Cali — Cali
03:00
Leones FC — Millonarios
USA NBA
02:10
Philadelphia 76ers — Miami Heat
Mexico Liga MX
02:06
Pachuca — Santos Laguna
Brazil Serie A
02:00
Santos — Ceara
Mexico Liga MX
02:00
Tigres — Cruz Azul
USA NHL
02:00
Boston Bruins — Toronto Maple Leafs
USA MLS
01:30
New England — Dallas
USA USL Pro
01:30
Louisville City — Richmond Kickers
Argentina Primera Division
01:00
Defensa Y Justicia — Racing Club
USA MLS
01:00
DC United — Columbus Crew
Colombia Primera A
01:00
Atletico Bucaramanga — Atletico Huila
Chile Primera Division
01:00
Curico Unido — Antofagasta
Ecuador Serie A
01:00
LDU de Quito — El Nacional
Panama Premier League
01:00
Alianza — Santa Gema
Peru Primera Division
00:45
Sport Rosario — San Martin
Colombia Primera A
00:30
Independente Santa Fe — Once Caldas
Mexico ATP CH Mexico City
00:30
Roberto Quiroz — Facundo Arguello
Brazil Serie B
00:00
Sampaio Correa — Coritiba FC
Brazil Serie A
00:00
Vitoria — Flamengo RJ
Mexico Liga MX
00:00
Lobos B.U.A.P. — Necaxa
Paraguay Primera Division
23:45
Olimpia A — Independiente FBC
Uruguay Primera Division
23:00
Nacional M — Boston River
Peru Primera Division
23:00
Universitario — Comerciantes Unidos
Nicaragua Primera Division
23:00
Juventus Managua — Ocotal
Argentina Primera Division
22:45
River Plate — Rosario Central
Argentina Primera B Nacional
22:45
Independiente Rivadavia — Deportivo Riestra
Chile Primera B
22:30
Coquimbo Unido — Santiago Wanderers
USA MLS
22:00
Sporting KC — Seattle Sounders
Argentina Primera B Nacional
22:00
Club Atletico Mitre de Salta — Villa Dalmine
Bolivia Primera Division
22:00
Bolivar — Destroyers
Portugal Primeira Liga
21:15
Belenenses Lissabon — Sporting Lisbon
France Ligue 1
21:00
PSG — AS Monaco
Colombia Primera A
21:00
Deportivo Pasto — Envigado
Brazil Serie A
21:00
Corinthians — Fluminense
21:00
Internacional — Bahia
21:00
Vasco — Atletico MG
Bolivia Primera Division
21:00
Jorge Wilstermann — Aurora
Uruguay Primera Division
21:00
Racing CM — Montevideo Wanderers
21:00
Torque — Danubio
21:00
Rampla Juniors — Atenas
Argentina Primera B Nacional
21:00
Juventud Unida G. — Instituto AC Cordoba
Morocco GNF 1
21:00
Ittihad Tanger — FUS Rabat
Italy Serie A
20:45
Lazio — AS Roma
Spain La Liga
20:45
Malaga CF — Real Madrid
Italy Serie C Group B
20:30
Padova Calcio — Albinoleffe
Peru Primera Division
20:30
Academia Cantolao — Melgar
Argentina Primera B Nacional
20:30
Brown de Adrogue — Deportivo Santamarina
20:30
Guillermo Brown — Nueva Chicago
Norway Eliteserien
20:00
Sarpsborg Sparta — SK Brann
Spain Segunda Division
20:00
Real Oviedo — Gimnastic De Tarragona
Chile Primera Division
20:00
Deportes Iquique — Union Espanola
Costa Rica Primera Division
20:00
UCR — Alajuelense
Brazil Paulista U20
20:00
Corinthians U20 — Gremio Osasco U20
Romania Liga I
19:45
Viitorul Constanta — CFR Cluj
Argentina Primera B Nacional
19:35
Flandria — San Martin De Tucuman
Ecuador Serie A
19:30
Dep. Cuenca — Macara
Bosnia and Herzegovina Premier League
19:30
Siroki Brijeg — Radnik Bijeljina
Mexico Liga MX
19:00
Pumas — Puebla
Bulgaria First Professional League
19:00
Lokomotiv Plovdiv — Etar 1924 Veliko Tarnovo
Portugal Primeira Liga
19:00
Benfica — Porto
Austria Bundesliga
19:00
FC Trenkwalder Admira — RB Salzburg
Mexico Ascenso MX
19:00
Universidad De Guadalajara — Atlante
Poland 1st League
19:00
Gornik Leczna — Ruch Chorzow
Morocco GNF 1
19:00
OC Khouribga — DH El Jadida
Slovenia Prva Liga
18:45
Aluminij — Ankaran Hrvatini
Spain La Liga
18:30
Getafe CF — RCD Espanyol
Greece Superleague
18:30
Platanias — AEK Athens
Italy Serie C Group C
18:30
ASD Sicula Leonzio — Cosenza
Ukraine Premier League
18:30
Stal Dniprodzerzhynsk — Karpaty Lviv
18:30
Zorya Lugansk — Vorskla Poltava
Argentina Primera Division
18:15
Patronato — Estudiantes
Germany Bundesliga
18:00
Werder Bremen — RB Leipzig
Russia Premier League
18:00
FC Rostov — SKA Khabarovsk
Czech Republic 1st League
18:00
Viktoria Plzen — AC Sparta Praha
Norway Eliteserien
18:00
Molde — Lillestrom SK
18:00
Ranheim — Haugesund
18:00
Sandefjord — Kristiansund
18:00
Stabaek — Tromso IL
Turkcell Super League
18:00
Galatasaray — Istanbul BB
Israel Premier League
18:00
Hapoel Bnei Sakhnin — Maccabi Petach Tikva
Belgium First Division A
18:00
Anderlecht — Club Brugge
Norway 1st Division
18:00
Asane — Ham Kam
18:00
Kongsvinger IL — Jerv
18:00
Notodden — Nest-Sotra
18:00
Ulf Sandnes — Levanger
18:00
Tromsdalen — Viking
18:00
Ullensaker / Kisa — Strommen
Spain Segunda Division
18:00
Sevilla Atletico — Granada CF
Poland Ekstraklasa
18:00
Slask Wroclaw — Sandecja Nowy Sacz
Spain Segunda B G.1
18:00
Gimnastica Segoviana — Navalcarnero
Norway 2nd Division G.1
18:00
Fredrikstad — Asker
Poland 1st League
17:45
KS Rakow Czestochowa — Chrobry Glogow
Sweden Superettan
17:30
AFC Eskilstuna — IFK Varnamo
Sweden Allsvenskan
17:30
Ostersunds — IFK Goteborg
England Premier League
17:00
Manchester United — West Bromwich
France Ligue 1
17:00
ES Troyes AC — Marseille
Portugal Segunda Division
17:00
Sporting Covilha — Cova Piedade
17:00
UD Oliveirense — Gil Vicente
Portugal Primeira Liga
17:00
CS Maritimo — Moreirense
Portugal Segunda Division
17:00
Famalicao — Academica Coimbra
17:00
Leixoes SC — Penafiel
17:00
Arouca — Benfica II
Turkey TFF 1. League
17:00
Giresunspor — Balikesirspor
Morocco GNF 1
17:00
Racing de Casablanca — MA Tetouan
Chile Primera Division
17:00
Universidad de Chile — Colo Colo
Belarus Premier League
17:00
FC Gorodeya — Dinamo Minsk
Poland 1st League
17:00
Puszcza Niepolomice — Bytovia Bytow
Spain Segunda B G.2
17:00
Pena Sport — Lealtad
Slovenia Prva Liga
16:55
HIT Gorica — Maribor
Netherlands Eredivisie
16:45
PSV — Ajax
Bulgaria First Professional League
16:30
Dunav Ruse — Septemvri Sofia
Wales Premier League
16:30
Barry Town United — Newtown
Austria Bundesliga
16:30
Austria Vienna — Rapid Vienna
Italy Serie C Group B
16:30
Sambenedettese — Teramo Calcio
Italy Serie C Group C
16:30
Rende — Casertana
16:30
Virtus Francavilla — Matera
Spain La Liga
16:15
Atletico Madrid — UD Levante
Greece Superleague
16:15
Panathinaikos — Atromitos Athinon
Switzerland Challenge League
16:00
Wohlen — Wil 1900
16:00
Chiasso — Servette Geneva
Portugal Segunda Division
16:00
Academico Viseu — CF Uniao Madeira
Denmark Superligaen
16:00
Brondby — FC Copenhagen
Brazil Serie A
16:00
America Mineiro — Sport Recife
Belgium First Division B
16:00
Roeselare — Westerlo
Spain Segunda Division
16:00
UD Almeria — Albacete Balompie
16:00
Real Valladolid — Sporting Gijon
Sweden 1st Division Norra
16:00
Assyriska — Arameiska / Syrianska
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Ljungskile SK — Eskilsminne
16:00
Mjallby AIF — Skovde Aik
Sweden 1st Division Norra
16:00
Tegs — Syrianska FC
Switzerland Super League
16:00
BSC Young Boys — FC Zurich
16:00
FC Luzern — FC Sion
Poland 1st League
16:00
Pogon Siedlce — Podbeskidzie Bielsko Biala
Ukraine Premier League
16:00
Zirka Kirovohrad — Chornomorets Odesa
Serbia Super Liga
16:00
Napredak Krusevac — Vojvodina Novi Sad
Azerbaijan Premier League
16:00
Sumgayit — Keshla FK
Tunisia Ligue 1
16:00
Club Africain — CA Bizertin
Germany Bundesliga
15:30
FC Schalke 04 — Borussia Dortmund
Russia Premier League
15:30
Ufa — CSKA Moscow
Scotland FA Cup
15:30
Celtic — Rangers
Poland Ekstraklasa
15:30
Pogon Szczecin — LKS Nieciecza
Italy Serie A
15:00
Bologna — Hellas Verona
France Ligue 1
15:00
Montpellier HSC — Bordeaux
Italy Serie A
15:00
Sassuolo — Benevento
15:00
AC Milan — Napoli
Sweden Superettan
15:00
Gais — Falkenberg
15:00
Osters IF — IK Brage
Turkcell Super League
15:00
Antalyaspor — Konyaspor
15:00
Goztepe AS Izmir — Bursaspor
Sweden Allsvenskan
15:00
AIK — Djurgarden
15:00
IFK Norrkoping — Kalmar FF
Norway 1st Division
15:00
Aalesunds — Floro SK
Belarus Premier League
15:00
Gomel — Torpedo Minsk
Malaysia Super League
15:00
PKNP FC — Perak
Germany Regionalliga Nord
15:00
SSV Jeddeloh — Eintracht Braunschweig II
15:00
SV Drochtersen/Assel — Altona 93
15:00
Vfv Hildesheim — Etsv Weiche Flensburg
Azerbaijan Premier League
15:00
Qabala — Sabail FC
Slovakia 1st League
14:45
Spartak Trnava — Ruzomberok
England Premier League
14:30
Newcastle United — Arsenal
Netherlands Eredivisie
14:30
Feyenoord — Utrecht
Turkey TFF 1. League
14:30
Manisaspor — BB Erzurumspor
Russia 1st Division
14:30
Avangard Kursk — Tyumen
Italy Serie C Group A
14:30
Cuneo — Viterbese Castrense
Italy Serie C Group B
14:30
Renate — Ravenna Calcio
Italy Serie C Group C
14:30
Catanzaro — US Siracusa
14:30
Lecce — Fondi
14:30
Bisceglie — Reggina Calcio
Germany Regionalliga Nordost
14:05
BSG Chemie Leipzig — Bfc Dynamo
Denmark Superligaen
14:00
Aalborg — AC Horsens
Estonia Meistriliiga
14:00
JK Vaprus Parnu — Kuressaare
Germany 3. Liga
14:00
SpVgg Unterhaching — FSV Zwickau
14:00
Sportfreunde Lotte — Rot-Weiss Erfurt
14:00
Karlsruher SC — Hansa Rostock
Finland Veikkausliiga
14:00
FC Honka — Lahti
14:00
PS Kemi — Inter Turku
Russia 1st Division
14:00
Dynamo St Peter — Sibir Novosibirsk
Latvia Higher League
14:00
Ventspils — SK Liepajas Metalurgs
Russia 1st Division
14:00
Fakel — Luch-Energiya Vladivostok
Germany Regionalliga Nord
14:00
St Pauli II — TSV Havelse
Germany Regionalliga West
14:00
Borussia Dortmund II — SC Wiedenbruck 2000
14:00
Viktoria Koln — Rot-Weiss Essen
14:00
Fortuna Dusseldorf II — Wuppertaler SV
Denmark 1st Division
13:45
FC Roskilde — Skive IK
13:45
Brabrand — Fremad Amager
13:45
Esbjerg fB — Thisted
13:45
Vendsyssel — Vejle BK
13:45
HB Koge — Nykobing Mors IF
Germany 2 Bundesliga
13:30
SV Darmstadt 98 — Eintracht Braunschweig
13:30
FC Heidenheim 1846 — Fortuna Dusseldorf
13:30
FC Ingolstadt 04 — FC Nurnberg
Germany Regionalliga Nordost
13:30
TSG Neustrelitz — Fsv 63 Luckenwalde
13:30
Energie Cottbus — FSV Union Furstenwalde
Russia Premier League
13:00
Ural Ekaterinburg — Spartak Moscow
England EFL Championship
13:00
Wolves — Birmingham City
Slovenia Prva Liga
13:00
Triglav Gorenjska — Rudar Velenje
Belarus Premier League
13:00
FC Smolevichi — Minsk
Russia 1st Division
13:00
Shinnik Yaroslavl — Gazovik Orenburg
13:00
Krylya Sovetov Samara — FK Yenisey
Ukraine Premier League
13:00
Olimpik Donetsk — Pfk Olexandriya
England Premier League II
13:00
Sunderland U23 — Leicester City U23
Czech Republic League U21
13:00
Slovacko U21 — Hradec Kralove U21
Germany Bundesliga U19
13:00
Union Berlin U19 — Dynamo Dresden U19
Spain Superliga Women
13:00
Real Betis (W) — FC Barcelona (W)
13:00
UDG Tenerife Sur (W) — Madrid CFF (W)
Italy Serie A
12:30
Fiorentina — Spal Ferrara
Turkcell Super League
12:30
Kayserispor — Genclerbirligi
Netherlands Eredivisie
12:30
NAC Breda — Willem II
Germany Bundesliga U19
12:00
Kaiserslautern U19 — Wehen Wiesbaden U19
Spain Segunda Division
12:00
Osasuna — CF Cordoba
Turkey TFF 1. League
12:00
Eskisehirspor — Samsunspor
12:00
Elazigspor — Adana Demirspor
Vietnam V League 1
12:00
Thanh Pho Can Tho — Song Lam Nghe An
Spain Segunda B G.1
12:00
Fuenlabrada — Racing Ferrol
Spain Segunda B G.3
12:00
Real Zaragoza II — Cornella
12:00
Pena Deportiva — Llagostera
12:00
Atletico Baleares — Ontinyent Club De Futbol
12:00
Atletico Saguntino — Hercules Alicante CF
12:00
UE Olot — Formentera
12:00
Peralada — CD Alcoyano
12:00
CF Elche — RCD Mallorca
Spain Segunda B G.4
12:00
Las Palmas II — Lorca Deportiva
Hong Kong HKFA Premier Division
11:30
Dreams Sports Club — Sky Yuen Long
Germany Bundesliga U19
11:00
Bayer Leverkusne U19 — Rot Weiss Oberhausen U19
Russia 1st Division
11:00
Tom Tomsk — Baltika Kaliningrad
Czech Republic League U21
11:00
Slovan Liberec U21 — FK Pribram U21
Germany Bundesliga U19
11:00
Arminia Klosterhardt U19 — Borussia Monchengladbach U19
Czech Republic League U19
10:30
Banik Ostrava U19 — Teplice U19
Romania Liga 2
10:00
Metaloglobus Bucuresti — Braila
Australia A League
09:00
Western Sydney Wanderers FC — Adelaide United
Japan J1 League
09:00
Urawa Red Diamonds — Shimizu S-Pulse
09:00
Shonan Bellmare — Sanfrecce Hiroshima
Japan J2 League
08:00
Jef United Chiba — Machida Zelvia
Japan J1 League
08:00
Jubilo Iwata — Sagan Tosu
Russia Youth League
08:00
Ufa-D — CSKA-D Moscow
Japan J2 League
07:00
Mito Hollyhock — Zweigen Kanazawa
07:00
Oita Trinita — Yokohama FC
07:00
Tochigi SC — Albirex Niigata
07:00
Kamatamare Sanuki — Ehime
Japan J1 League
07:00
Yokohama F. Marinos — Vissel Kobe
Japan J3 League
07:00
Cerezo Osaka U23 — Fukushima United FC
Japan J2 League
06:00
Montedio Yamagata — Kyoto Sangyo
06:00
Roasso Kumamoto — Tokyo Verdy
USA MLS
04:30
San Jose Earthquakes — Houston Dynamo
04:30
Portland Timbers — Minnesota United
Mexico Liga MX
04:00
CF America — Monterrey
03:30
Morelia — Toluca
Colombia Primera A
03:00
America de Cali — Cali
03:00
Leones FC — Millonarios
Mexico Liga MX
02:06
Pachuca — Santos Laguna
Brazil Serie A
02:00
Santos — Ceara
Mexico Liga MX
02:00
Tigres — Cruz Azul
USA MLS
01:30
New England — Dallas
USA USL Pro
01:30
Louisville City — Richmond Kickers
Argentina Primera Division
01:00
Defensa Y Justicia — Racing Club
USA MLS
01:00
DC United — Columbus Crew
Colombia Primera A
01:00
Atletico Bucaramanga — Atletico Huila
Chile Primera Division
01:00
Curico Unido — Antofagasta
Ecuador Serie A
01:00
LDU de Quito — El Nacional
Panama Premier League
01:00
Alianza — Santa Gema
Peru Primera Division
00:45
Sport Rosario — San Martin
Colombia Primera A
00:30
Independente Santa Fe — Once Caldas
Brazil Serie B
00:00
Sampaio Correa — Coritiba FC
Brazil Serie A
00:00
Vitoria — Flamengo RJ
Mexico Liga MX
00:00
Lobos B.U.A.P. — Necaxa

ARCHIVE

2020 December
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st