Betcatcher Logo

Sunday - 2018/04/22

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Brazil Serie C
23:30
Santa Cruz — Atletico Acreano
Argentina Primera B Nacional
23:30
Instituto AC Cordoba — Agropecuario
Bolivia Primera Division
23:15
San Jose — Aurora
El Salvador Primera Division
23:15
Alianza — CD Dragon
Colombia Primera A
23:00
Jaguares de Cordoba — Cali
Peru Primera Division
23:00
Alianza Lima — Sport Rosario
USA NWSL
23:00
Orlando Pride (W) — Houston Dash (W)
Argentina Primera Division
22:45
Arsenal De Sarandi — River Plate
Colombia Primera B
22:30
Cartagena — Cortulua
USA MLS
22:00
Seattle Sounders — Minnesota United
Ecuador Serie A
22:00
Delfin SC — Emelec
Argentina Primera B Nacional
22:00
Gimnasia Jujuy — Club Atletico Mitre de Salta
USA NBA
21:35
San Antonio Spurs — Golden State Warriors
Venezuela Primera Division
21:30
Metropolitanos FC — Atletico Venezuela
Portugal Primeira Liga
21:15
Sporting Lisbon — Boavista
France Ligue 1
21:00
Bordeaux — PSG
Brazil Serie A
21:00
Palmeiras — Internacional
21:00
Chapecoense — Vasco
21:00
Fluminense — Cruzeiro
21:00
Atletico MG — Vitoria
Colombia Primera A
21:00
Envigado — Atletico Huila
Bolivia Primera Division
21:00
Nacional Potosi — Blooming
Argentina Primera B Nacional
21:00
Estudiantes SL — Independiente Rivadavia
Colombia Primera B
21:00
Tigres Bogota — Barranquilla
Spain La Liga
20:45
Atletico Madrid — Real Betis
Italy Serie A
20:45
Juventus — Napoli
Italy Lega 1
20:45
Trento — Giorgio Tesi Group Pistoia
Argentina Primera Division
20:30
At. Tucuman — Union de Mar del Plata
Belgium First Division A
20:30
Charleroi — AA Gent
Peru Primera Division
20:30
Comerciantes Unidos — UTC Cajamarca
Argentina Primera B Nacional
20:30
Villa Dalmine — Deportivo Moron
Argentina Primera B
20:30
Sacachispas — Tristan Suarez
20:30
Comunicaciones — Atlanta
Denmark Superligaen
20:00
FC Nordsjaelland — Brondby
Belgium First Division A
20:00
KV Oostende — Germinal Beerschot
Norway Eliteserien
20:00
Valerenga — Molde
Spain Segunda Division
20:00
Granada CF — Cultural Leonesa
Spain Segunda B G.1
20:00
Real Madrid Castilla — Fuenlabrada
Egypt Premier League
20:00
Zamalek — Alasyoty Sports
Mexico ATP CH Guadalajara
20:00
Christopher Eubanks — Marcelo Arevalo
Romania Liga I
19:45
CSMS Iasi — CFR Cluj
Argentina Primera B Nacional
19:35
Almagro — Flandria
Argentina Primera B
19:35
Acassuso — Estudiantes De Caseros
Croatia 1 HNL
19:30
NK Lokomotiva Zagreb — NK Istra 1961 Pula
USA NBA
19:05
Milwaukee Bucks — Boston Celtics
Portugal Primeira Liga
19:00
Moreirense — Rio Ave
Slovenia Prva Liga
19:00
BST Domzale — Rudar Velenje
Bulgaria First Professional League
19:00
Dunav Ruse — Etar 1924 Veliko Tarnovo
Mexico Liga MX
19:00
Toluca — Tiburones Rojos De Veracruz
Spain Segunda B G.1
19:00
Talavera — Atletico Madrid B
Serbia Super Liga
19:00
Partizan Beograd — Cukaricki
Italy Lega 1
19:00
Brescia — EA7 Emporio Armani Milano
Spain La Liga
18:30
Las Palmas — CD Alaves
Italy Lega 1
18:30
Granarolo Bologna — Cimberio Varese
Colombia Primera B
18:30
Universitario Popayan — Bogota
Turkey BSL Men
18:30
Buyukcekmece — Trabzonspor
France Pro A
18:30
Paris-Levallois — Dijon
Argentina Primera Division
18:15
Rosario Central — Racing Club
Italy Lega 1
18:15
Upea Capo D Orlando — Avellino
Germany Bundesliga
18:00
FC Cologne — FC Schalke 04
Denmark Superligaen
18:00
Randers FC — Sonderjyske
Netherlands KNVB Beker
18:00
AZ Alkmaar — Feyenoord
Poland Ekstraklasa
18:00
Wisla Krakow — Legia Warszawa
Russia Premier League
18:00
Lokomotiv Moscow — Ufa
Czech Republic 1st League
18:00
Slovan Liberec — Slavia Prague
Belgium First Division A
18:00
Club Brugge — Standard Liege
Greece Superleague
18:00
PAOK Salonika — Xanthi
18:00
Apollon Smyrnis — Olympiakos Piraeus
18:00
Panaitolikos — Lamia
18:00
Panionios — Panathinaikos
18:00
Atromitos Athinon — Platanias
18:00
Kerkyra Corfu — Asteras Tripolis
18:00
AEK Athens — Levadiakos
Norway 1st Division
18:00
Aalesunds — Tromsdalen
18:00
Floro SK — Notodden
18:00
Nest-Sotra — Ullensaker / Kisa
18:00
Sogndal IL — Kongsvinger IL
Norway Eliteserien
18:00
Rosenborg — IK Start
18:00
Kristiansund — Bodo/Glimt
18:00
Haugesund — Stromsgodset
18:00
Lillestrom SK — Ranheim
18:00
Tromso IL — Sandefjord
Spain Segunda Division
18:00
CD Lugo — Lorca
18:00
CF Cadiz — Sporting Gijon
Turkcell Super League
18:00
Besiktas — Yeni Malatyaspor
Spain Segunda B G.1
18:00
CD Guijuelo — Gimnastica Segoviana
18:00
Ponferradina — Rapido de Bouzas
Belarus Premier League
18:00
Dynamo Brest — FC Smolevichi
Serbia Super Liga
18:00
Vojvodina Novi Sad — Spartak Subotica
FED Cup
18:00
Eugenie Bouchard — Lesia Tsurenko
Egypt Premier League
17:45
Petrojet — Al Ahly Cairo
England Premier League
17:30
Manchester City — Swansea City
Sweden Superettan
17:30
Norrby — Gefle
Sweden Allsvenskan
17:30
Trelleborgs FF — Kalmar FF
17:30
AIK — IFK Goteborg
Italy Serie B
17:30
Pescara — Spezia Calcio
Germany Bundesliga
17:30
Skyliners Frankfurt — Brose Baskets
17:30
Giessen — Gottingen
Scotland League One
17:10
Alloa Athletic — Ayr United
France Ligue 1
17:00
AS Saint-Etienne — ES Troyes AC
Croatia 1 HNL
17:00
HNK Hajduk Split — NK Dinamo Zagreb
Morocco GNF 1
17:00
FUS Rabat — HUS Agadir
Portugal Primeira Liga
17:00
CD Tondela — CD Aves
Germany Regionalliga Bayern
17:00
Spvgg Bayreuth — FC Unterfohring
Turkey TFF 1. League
17:00
Caykur Rizespor — Giresunspor
17:00
Balikesirspor — Umraniyespor
Portugal Segunda Division
17:00
Sporting Braga B — Academico Viseu
17:00
Penafiel — UD Oliveirense
17:00
CD Santa Clara — Famalicao
17:00
Cova Piedade — SC Varzim
Romania Liga I
17:00
Juventus Colentina Bucuresti — Gaz Metan Medias
Chile Primera Division
17:00
OHiggins — Curico Unido
Spain Segunda B G.2
17:00
Burgos — Vitoria CD
17:00
Tudelano — Racing Santander
Spain Segunda B G.3
17:00
Cornella — Peralada
17:00
Ontinyent Club De Futbol — Atletico Saguntino
Serbia Super Liga
17:00
Borac Cacak — Mladost Lucani
Czech Republic 2nd League
17:00
Ceske Budejovice — Sokolov
Italy Lega 1
17:00
Scavolini Pesaro — Cantu
Serbia Super Liga
17:00
Backa Palanka — FK Macva Sabac
Bulgaria First Professional League
16:30
OFK Pirin — Vitosha Bistritsa
Austria Bundesliga
16:30
Rapid Vienna — FC Trenkwalder Admira
Italy Serie C Group B
16:30
Fermana — Padova Calcio
Italy Serie C Group C
16:30
Casertana — Juve Stabia
16:30
Reggina Calcio — Akragas
Germany WTA Stuttgart
16:16
Dayana Yastremska — Kaia Kanepi
Spain La Liga
16:15
Malaga CF — Real Sociedad
England FA Cup
16:00
Chelsea — Southampton
Denmark Superligaen
16:00
Aalborg — FC Midtjylland
Czech Republic 1st League
16:00
Karvina — FC Teplice
Argentina Primera Division
16:00
Tigre — Huracan
Spain Segunda Division
16:00
Barcelona B — Rayo Vallecano
Sweden 1st Division Norra
16:00
Akropolis — Nykoping
16:00
Syrianska FC — Forward
Switzerland Challenge League
16:00
Chiasso — FC Aarau
16:00
Schaffhausen — Rapperswil Jona
16:00
Wohlen — Vaduz
16:00
Winterthur — Wil 1900
Switzerland Super League
16:00
FC Luzern — FC Zurich
16:00
FC Sion — Basel
Ukraine Premier League
16:00
Veres Rivne — Dynamo Kiev
Russia 1st Division
16:00
Kuban Krasnodar — Avangard Kursk
Belarus Premier League
16:00
FC Isloch — FC Gorodeya
Greece League
16:00
Apollon Larissas — Panachaiki
Argentina Primera B Nacional
16:00
Los Andes — All Boys
Chile Primera B
16:00
Barnechea — San Marcos
FED Cup Doubles
16:00
Amandine Hesse/Kristina Mladenovic — Madison Keys / Bethanie Mattek Sands
Luxembourg National Division
16:00
Differdange 03 — Union Titus Petange
Norway 2nd Division G.1
16:00
Asker — Mjolner
16:00
Nybergsund — Raufoss Fotball
16:00
Stabaek II — Fram Larvik
Germany Bundesliga
15:30
FC Augsburg — FSV Mainz 05
Russia Premier League
15:30
Tosno — Amkar Perm
15:30
CSKA Moscow — FC Krasnodar
Egypt Premier League
15:30
Al Ragaa — Ismaily
Poland 1st League
15:30
SKS Wigry Suwalki — Zaglebie Sosnowiec SA
Ukraine 1st League
15:30
Naftovik Ukrnafta — Balkany Zorya
Tunisia ATP CH Tunis
15:30
Daniel Gimeno Traver — Guido Andreozzi
Slovakia 1st League
15:20
Zilina — DAC Dunajska Streda
France Ligue 1
15:00
Nice — Montpellier HSC
Italy Serie A
15:00
Atalanta — AC Torino
15:00
Chievo — Inter Milan
15:00
Lazio — Sampdoria
15:00
Udinese — Crotone
Sweden Superettan
15:00
Jonkopings Sodra — Osters IF
Sweden Allsvenskan
15:00
Dalkurd — GIF Sundsvall
Italy Serie B
15:00
Perugia — Ternana Calcio
Finland Veikkausliiga
15:00
RoPS — PS Kemi
Germany Regionalliga Nord
15:00
VFB Oldenburg — Hamburger SV II
Norway 1st Division
15:00
Strommen — Levanger
Turkcell Super League
15:00
Konyaspor — Kasimpasa
15:00
Akhisar — Goztepe AS Izmir
Armenia Premier League
15:00
Banants — Gandzasar
Ukraine 1st League
15:00
Arsenal Kiev — Zhemchuzhina Odessa
VTB League
15:00
Avtodor — VEF Riga
Germany Bundesliga
15:00
Bayern Munchen — Jena
England Premier League
14:30
Stoke City — Burnley
14:30
Arsenal — West Ham United
Austria Bundesliga
14:30
RB Salzburg — SCR Altach
Italy Serie C Group B
14:30
Triestina Calcio — Fano Calcio
Italy Serie C Group C
14:30
Paganese Calcio — ASD Sicula Leonzio
14:30
US Siracusa — Bisceglie
14:30
Cosenza — Rende
Turkey TFF 1. League
14:30
Ankaragucu — Gaziantep Bld Spor
FED Cup
14:30
Pauline Parmentier — Coco Vandeweghe
Monaco ATP Monte Carlo
14:30
Rafael Nadal — Kei Nishikori
Spain ATP Barcelona
14:22
Alexey Vatutin — Corentin Moutet
UEFA Champions League Women
14:00
Manchester City (W) — Olympique Lyonnais (W)
Estonia Meistriliiga
14:00
Paide Linnameeskond — Levadia Tallinn
Germany 3. Liga
14:00
VfR Aalen — VfL Osnabruck
14:00
Preussen Munster — Hallescher FC
Germany Regionalliga Nord
14:00
Altona 93 — VFL Wolfsburg II
14:00
Eintracht Norderstedt — Vfv Hildesheim
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Astoria Walldorf — SSV Ulm 1846
Germany Regionalliga West
14:00
KFC Uerdingen — Fortuna Dusseldorf II
Vietnam V League 1
14:00
HP Ha Noi — TN Sai Gon
Latvia Higher League
14:00
Spartaks — Ventspils
Thai League I
14:00
Suphanburi FC — Ratchaburi FC
Norway 2nd Division G.2
14:00
Arendal — Stjordals-Blink
China CBA
13:35
Liaoning Dinosaurs — Zhejiang Guangsha Lions
Scotland Premiership
13:30
Rangers — Heart of Midlothian
Germany 2 Bundesliga
13:30
FC Erzgebirge Aue — Duisburg
13:30
FC Kaiserslautern — Dynamo Dresden
13:30
Fortuna Dusseldorf — FC Ingolstadt 04
Germany Regionalliga Nordost
13:30
Bfc Dynamo — Hertha BSC Berlin II
13:30
BSG Chemie Leipzig — Berliner AK 07
13:30
Germania Halberstadt — 1. FC Lok Leipzig
13:30
ZFC Meuselwitz — SV Babelsberg 03
13:30
Fsv Budissa Bautzen — Fsv 63 Luckenwalde
Indonesia Liga 1
13:30
Persebaya — Sriwijaya
Slovenia Prva Liga
13:00
Triglav Gorenjska — Ankaran Hrvatini
Ukraine Premier League
13:00
Zorya Lugansk — Illichivets
13:00
Olimpik Donetsk — Karpaty Lviv
Vietnam V League 1
13:00
CLB TP HO Chi Minh — Hai Phong
Belarus Premier League
13:00
Torpedo Minsk — Neman Grodno
Thai League I
13:00
Police Tero — Sukhothai
Kazakhstan Premier League
13:00
Kairat Almaty — Kaisar Kyzylorda
13:00
Ordabasy — FK Astana
FED Cup
13:00
Kristina Mladenovic — Sloane Stephens
Ukraine 1st League
13:00
Sumy — Desna Chernigov
Kenya KPL
13:00
Nakumatt — Ulinzi Stars
Hungary ATP Budapest
12:52
Lorenzo Sonego — Yannick Maden
Spain ATP Barcelona
12:45
Bjorn Fratangelo — Pablo Andujar
Italy Serie A
12:30
Cagliari — Bologna
Russia 1st Division
12:30
FC Tambov — Shinnik Yaroslavl
Spain Liga ACB
12:30
Bilbao — MoraBanc Andorra
12:30
CB Miraflores — Joventut
12:30
Real Betis Energia Plus — Gran Canaria
12:30
Barcelona — Gipuzkoa Basket
Spain ATP Barcelona
12:15
Rogerio Dutra Silva — Jozef Kovalik
Spain La Liga
12:00
Girona CF — RCD Espanyol
Denmark Superligaen
12:00
Helsingor — Silkeborg IF
Spain Superliga Women
12:00
Sporting de Huelva (W) — UDG Tenerife Sur (W)
12:00
Santa Teresa (W) — Zaragoza CFF (W)
Spain Segunda Division
12:00
Alcorcon AD — Osasuna
Turkey TFF 1. League
12:00
Samsunspor — Denizlispor
Spain Segunda B G.1
12:00
Rayo Majadahonda — CD Toledo Sad
Spain Segunda B G.2
12:00
Lealtad — CD Izarra
Spain Segunda B G.3
12:00
CF Valencia B — CF Elche
12:00
Llagostera — Atletico Baleares
12:00
Formentera — CE Sabadell
Latvia Higher League
12:00
Valmiera — Rigas FS
Italy Lega 1
12:00
Banco Sardegna Sassari — Umana Venezia
Vietnam V League 1
12:00
NHS Quang Nam — Sanna Khanh Hoa
FED Cup
12:00
Garbine Muguruza — Veronica Cepede Royg
Lithuania A Lyga
12:00
Zalgiris Vilnius — Stumbras
Singapore S League
11:30
Hougang United — Balestier Khalsa
Spain Segunda B G.1
11:30
Real Valladolid II — Pontevedra CF
FED Cup
11:30
Ekaterina Makarova — Anastasija Sevastova
Germany Bundesliga Women
11:00
1. FC Koln (W) — Sand (W)
11:00
FFC Frankfurt (W) — Turbine Potsdam (W)
FED Cup
11:00
Julia Goerges — Karolina Pliskova
Czech Republic League U21
11:00
Bohemians 1905 U21 — FC Vysocina Jihlava U21
Hungary ATP Budapest
11:00
Marco Cecchinato — Jurgen Zopp
Germany WTA Stuttgart
11:00
Su Wei Hsieh — Veronika Kudermetova
Turkey WTA Istanbul
11:00
Sara Sorribes Tormo — Basak Eraydin
Russia Youth League
10:30
Spartak-D Moscow — Akhmat-D Grozny
Czech Republic 2nd League
10:15
Viktoria Zizkov — FK Pardubice
Russia Premier League
10:00
SKA Khabarovsk — Dinamo Moscow
Australia A League
10:00
Melbourne Victory — Adelaide United
Russia Youth League
10:00
CSKA-D Moscow — FK Krasnodar-D
FED Cup
10:00
Anastasia Pavlyuchenkova — Jelena Ostapenko
Italy ATP CH Francavilla
10:00
Kimmer Coppejans — Maximo Gonzalez
Turkey WTA Istanbul
10:00
Dalila Jakupovic — Elena Ruse
Japan J1 League
09:00
V-Varen Nagasaki — Kashiwa Reysol
South Korea K League 1
09:00
Incheon United — Suwon Samsung Bluewings
Hong Kong HKFA Premier Division
08:30
Rangers — Guangzhou R&F (HKG)
Japan J2 League
08:00
Machida Zelvia — Renofa Yamaguchi FC
07:00
Matsumoto Yamaga — Montedio Yamagata
07:00
Yokohama FC — Tochigi SC
07:00
Tokushima Vortis — Kamatamare Sanuki
07:00
Zweigen Kanazawa — Oita Trinita
South Korea K League 1
07:00
Jeju United — Jeonbuk Hyundai Motors
FED Cup
06:30
Kurumi Nara — Heather Watson
Japan J2 League
06:00
Avispa Fukuoka — Jef United Chiba
06:00
Albirex Niigata — Omiya Ardija
FED Cup
05:00
Naomi Osaka — Johanna Konta
China ATP CH An Ning
05:00
Luke Saville — Sasi Kumar Mukund
China ATP CH Nanchang
05:00
Calvin Hemery — Quentin Halys
China ATP CH An Ning
05:00
Antoine Escoffier — N.Sriram Balaji
China WTA Zhengzhou
05:00
Yafan Wang — Saisai Zheng
USA MLS
04:30
LA Galaxy — Atlanta United
USA NBA
04:10
Utah Jazz — Oklahoma City Thunder
Mexico Liga MX
04:00
Necaxa — Tigres
Mexico Ascenso MX
04:00
Dorados — Cafetaleros de Tapachula
FED Cup
04:00
Ashleigh Barty — Lesley Kerkhove
USA MLS
03:00
Real Salt Lake — Colorado Rapids
Peru Primera Division
03:00
Academia Cantolao — Sport Boys Warnes
Bolivia Primera Division
02:15
Oriente Petrolero — Real Potosi
Mexico Liga MX
02:06
Leon — Club Tijuana
USA MLS
02:00
Dallas — Philadelphia Union
Mexico Liga MX
02:00
Monterrey — Lobos B.U.A.P.
Argentina Liga Nacional
02:00
Obras Sanitarias — Ferro
Paraguay Primera Division
01:50
Guarani Asuncion — Libertad
USA MLS
01:30
Columbus Crew — New England
01:30
Orlando City SC — San Jose Earthquakes
Ecuador Serie A
01:30
El Nacional — Independiente Del Valle
Argentina Primera Division
01:00
San Lorenzo — Chacarita Juniors
Colombia Primera A
01:00
Atletico Bucaramanga — Medellin
Chile Primera Division
01:00
Univ. de Concepcion — Everton
Peru Primera Division
00:45
Melgar — Union Comercia
Colombia Primera A
00:30
Deportes Tolima — Millonarios
Mexico Liga MX
00:00
Cruz Azul — Morelia
00:00
Queretaro — Pachuca
Brazil Serie A
00:00
Flamengo RJ — America Mineiro
Brazil Serie B
00:00
Criciuma — Ponte Preta
Brazil Serie C
23:30
Santa Cruz — Atletico Acreano
Argentina Primera B Nacional
23:30
Instituto AC Cordoba — Agropecuario
Bolivia Primera Division
23:15
San Jose — Aurora
El Salvador Primera Division
23:15
Alianza — CD Dragon
Colombia Primera A
23:00
Jaguares de Cordoba — Cali
Peru Primera Division
23:00
Alianza Lima — Sport Rosario
USA NWSL
23:00
Orlando Pride (W) — Houston Dash (W)
Argentina Primera Division
22:45
Arsenal De Sarandi — River Plate
Colombia Primera B
22:30
Cartagena — Cortulua
USA MLS
22:00
Seattle Sounders — Minnesota United
Ecuador Serie A
22:00
Delfin SC — Emelec
Argentina Primera B Nacional
22:00
Gimnasia Jujuy — Club Atletico Mitre de Salta
Venezuela Primera Division
21:30
Metropolitanos FC — Atletico Venezuela
Portugal Primeira Liga
21:15
Sporting Lisbon — Boavista
France Ligue 1
21:00
Bordeaux — PSG
Brazil Serie A
21:00
Palmeiras — Internacional
21:00
Chapecoense — Vasco
21:00
Fluminense — Cruzeiro
21:00
Atletico MG — Vitoria
Colombia Primera A
21:00
Envigado — Atletico Huila
Bolivia Primera Division
21:00
Nacional Potosi — Blooming
Argentina Primera B Nacional
21:00
Estudiantes SL — Independiente Rivadavia
Colombia Primera B
21:00
Tigres Bogota — Barranquilla
Spain La Liga
20:45
Atletico Madrid — Real Betis
Italy Serie A
20:45
Juventus — Napoli
Argentina Primera Division
20:30
At. Tucuman — Union de Mar del Plata
Belgium First Division A
20:30
Charleroi — AA Gent
Peru Primera Division
20:30
Comerciantes Unidos — UTC Cajamarca
Argentina Primera B Nacional
20:30
Villa Dalmine — Deportivo Moron
Argentina Primera B
20:30
Sacachispas — Tristan Suarez
20:30
Comunicaciones — Atlanta
Denmark Superligaen
20:00
FC Nordsjaelland — Brondby
Belgium First Division A
20:00
KV Oostende — Germinal Beerschot
Norway Eliteserien
20:00
Valerenga — Molde
Spain Segunda Division
20:00
Granada CF — Cultural Leonesa
Spain Segunda B G.1
20:00
Real Madrid Castilla — Fuenlabrada
Egypt Premier League
20:00
Zamalek — Alasyoty Sports
Romania Liga I
19:45
CSMS Iasi — CFR Cluj
Argentina Primera B Nacional
19:35
Almagro — Flandria
Argentina Primera B
19:35
Acassuso — Estudiantes De Caseros
Croatia 1 HNL
19:30
NK Lokomotiva Zagreb — NK Istra 1961 Pula
Portugal Primeira Liga
19:00
Moreirense — Rio Ave
Slovenia Prva Liga
19:00
BST Domzale — Rudar Velenje
Bulgaria First Professional League
19:00
Dunav Ruse — Etar 1924 Veliko Tarnovo
Mexico Liga MX
19:00
Toluca — Tiburones Rojos De Veracruz
Spain Segunda B G.1
19:00
Talavera — Atletico Madrid B
Serbia Super Liga
19:00
Partizan Beograd — Cukaricki
Spain La Liga
18:30
Las Palmas — CD Alaves
Colombia Primera B
18:30
Universitario Popayan — Bogota
Argentina Primera Division
18:15
Rosario Central — Racing Club
Germany Bundesliga
18:00
FC Cologne — FC Schalke 04
Denmark Superligaen
18:00
Randers FC — Sonderjyske
Netherlands KNVB Beker
18:00
AZ Alkmaar — Feyenoord
Poland Ekstraklasa
18:00
Wisla Krakow — Legia Warszawa
Russia Premier League
18:00
Lokomotiv Moscow — Ufa
Czech Republic 1st League
18:00
Slovan Liberec — Slavia Prague
Belgium First Division A
18:00
Club Brugge — Standard Liege
Greece Superleague
18:00
PAOK Salonika — Xanthi
18:00
Apollon Smyrnis — Olympiakos Piraeus
18:00
Panaitolikos — Lamia
18:00
Panionios — Panathinaikos
18:00
Atromitos Athinon — Platanias
18:00
Kerkyra Corfu — Asteras Tripolis
18:00
AEK Athens — Levadiakos
Norway 1st Division
18:00
Aalesunds — Tromsdalen
18:00
Floro SK — Notodden
18:00
Nest-Sotra — Ullensaker / Kisa
18:00
Sogndal IL — Kongsvinger IL
Norway Eliteserien
18:00
Rosenborg — IK Start
18:00
Kristiansund — Bodo/Glimt
18:00
Haugesund — Stromsgodset
18:00
Lillestrom SK — Ranheim
18:00
Tromso IL — Sandefjord
Spain Segunda Division
18:00
CD Lugo — Lorca
18:00
CF Cadiz — Sporting Gijon
Turkcell Super League
18:00
Besiktas — Yeni Malatyaspor
Spain Segunda B G.1
18:00
CD Guijuelo — Gimnastica Segoviana
18:00
Ponferradina — Rapido de Bouzas
Belarus Premier League
18:00
Dynamo Brest — FC Smolevichi
Serbia Super Liga
18:00
Vojvodina Novi Sad — Spartak Subotica
Egypt Premier League
17:45
Petrojet — Al Ahly Cairo
England Premier League
17:30
Manchester City — Swansea City
Sweden Superettan
17:30
Norrby — Gefle
Sweden Allsvenskan
17:30
Trelleborgs FF — Kalmar FF
17:30
AIK — IFK Goteborg
Italy Serie B
17:30
Pescara — Spezia Calcio
Scotland League One
17:10
Alloa Athletic — Ayr United
France Ligue 1
17:00
AS Saint-Etienne — ES Troyes AC
Croatia 1 HNL
17:00
HNK Hajduk Split — NK Dinamo Zagreb
Morocco GNF 1
17:00
FUS Rabat — HUS Agadir
Portugal Primeira Liga
17:00
CD Tondela — CD Aves
Germany Regionalliga Bayern
17:00
Spvgg Bayreuth — FC Unterfohring
Turkey TFF 1. League
17:00
Caykur Rizespor — Giresunspor
17:00
Balikesirspor — Umraniyespor
Portugal Segunda Division
17:00
Sporting Braga B — Academico Viseu
17:00
Penafiel — UD Oliveirense
17:00
CD Santa Clara — Famalicao
17:00
Cova Piedade — SC Varzim
Romania Liga I
17:00
Juventus Colentina Bucuresti — Gaz Metan Medias
Chile Primera Division
17:00
OHiggins — Curico Unido
Spain Segunda B G.2
17:00
Burgos — Vitoria CD
17:00
Tudelano — Racing Santander
Spain Segunda B G.3
17:00
Cornella — Peralada
17:00
Ontinyent Club De Futbol — Atletico Saguntino
Serbia Super Liga
17:00
Borac Cacak — Mladost Lucani
Czech Republic 2nd League
17:00
Ceske Budejovice — Sokolov
Serbia Super Liga
17:00
Backa Palanka — FK Macva Sabac
Bulgaria First Professional League
16:30
OFK Pirin — Vitosha Bistritsa
Austria Bundesliga
16:30
Rapid Vienna — FC Trenkwalder Admira
Italy Serie C Group B
16:30
Fermana — Padova Calcio
Italy Serie C Group C
16:30
Casertana — Juve Stabia
16:30
Reggina Calcio — Akragas
Spain La Liga
16:15
Malaga CF — Real Sociedad
England FA Cup
16:00
Chelsea — Southampton
Denmark Superligaen
16:00
Aalborg — FC Midtjylland
Czech Republic 1st League
16:00
Karvina — FC Teplice
Argentina Primera Division
16:00
Tigre — Huracan
Spain Segunda Division
16:00
Barcelona B — Rayo Vallecano
Sweden 1st Division Norra
16:00
Akropolis — Nykoping
16:00
Syrianska FC — Forward
Switzerland Challenge League
16:00
Chiasso — FC Aarau
16:00
Schaffhausen — Rapperswil Jona
16:00
Wohlen — Vaduz
16:00
Winterthur — Wil 1900
Switzerland Super League
16:00
FC Luzern — FC Zurich
16:00
FC Sion — Basel
Ukraine Premier League
16:00
Veres Rivne — Dynamo Kiev
Russia 1st Division
16:00
Kuban Krasnodar — Avangard Kursk
Belarus Premier League
16:00
FC Isloch — FC Gorodeya
Greece League
16:00
Apollon Larissas — Panachaiki
Argentina Primera B Nacional
16:00
Los Andes — All Boys
Chile Primera B
16:00
Barnechea — San Marcos
Luxembourg National Division
16:00
Differdange 03 — Union Titus Petange
Norway 2nd Division G.1
16:00
Asker — Mjolner
16:00
Nybergsund — Raufoss Fotball
16:00
Stabaek II — Fram Larvik
Germany Bundesliga
15:30
FC Augsburg — FSV Mainz 05
Russia Premier League
15:30
Tosno — Amkar Perm
15:30
CSKA Moscow — FC Krasnodar
Egypt Premier League
15:30
Al Ragaa — Ismaily
Poland 1st League
15:30
SKS Wigry Suwalki — Zaglebie Sosnowiec SA
Ukraine 1st League
15:30
Naftovik Ukrnafta — Balkany Zorya
Slovakia 1st League
15:20
Zilina — DAC Dunajska Streda
France Ligue 1
15:00
Nice — Montpellier HSC
Italy Serie A
15:00
Atalanta — AC Torino
15:00
Chievo — Inter Milan
15:00
Lazio — Sampdoria
15:00
Udinese — Crotone
Sweden Superettan
15:00
Jonkopings Sodra — Osters IF
Sweden Allsvenskan
15:00
Dalkurd — GIF Sundsvall
Italy Serie B
15:00
Perugia — Ternana Calcio
Finland Veikkausliiga
15:00
RoPS — PS Kemi
Germany Regionalliga Nord
15:00
VFB Oldenburg — Hamburger SV II
Norway 1st Division
15:00
Strommen — Levanger
Turkcell Super League
15:00
Konyaspor — Kasimpasa
15:00
Akhisar — Goztepe AS Izmir
Armenia Premier League
15:00
Banants — Gandzasar
Ukraine 1st League
15:00
Arsenal Kiev — Zhemchuzhina Odessa
England Premier League
14:30
Stoke City — Burnley
14:30
Arsenal — West Ham United
Austria Bundesliga
14:30
RB Salzburg — SCR Altach
Italy Serie C Group B
14:30
Triestina Calcio — Fano Calcio
Italy Serie C Group C
14:30
Paganese Calcio — ASD Sicula Leonzio
14:30
US Siracusa — Bisceglie
14:30
Cosenza — Rende
Turkey TFF 1. League
14:30
Ankaragucu — Gaziantep Bld Spor
UEFA Champions League Women
14:00
Manchester City (W) — Olympique Lyonnais (W)
Estonia Meistriliiga
14:00
Paide Linnameeskond — Levadia Tallinn
Germany 3. Liga
14:00
VfR Aalen — VfL Osnabruck
14:00
Preussen Munster — Hallescher FC
Germany Regionalliga Nord
14:00
Altona 93 — VFL Wolfsburg II
14:00
Eintracht Norderstedt — Vfv Hildesheim
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Astoria Walldorf — SSV Ulm 1846
Germany Regionalliga West
14:00
KFC Uerdingen — Fortuna Dusseldorf II
Vietnam V League 1
14:00
HP Ha Noi — TN Sai Gon
Latvia Higher League
14:00
Spartaks — Ventspils
Thai League I
14:00
Suphanburi FC — Ratchaburi FC
Norway 2nd Division G.2
14:00
Arendal — Stjordals-Blink
Scotland Premiership
13:30
Rangers — Heart of Midlothian
Germany 2 Bundesliga
13:30
FC Erzgebirge Aue — Duisburg
13:30
FC Kaiserslautern — Dynamo Dresden
13:30
Fortuna Dusseldorf — FC Ingolstadt 04
Germany Regionalliga Nordost
13:30
Bfc Dynamo — Hertha BSC Berlin II
13:30
BSG Chemie Leipzig — Berliner AK 07
13:30
Germania Halberstadt — 1. FC Lok Leipzig
13:30
ZFC Meuselwitz — SV Babelsberg 03
13:30
Fsv Budissa Bautzen — Fsv 63 Luckenwalde
Indonesia Liga 1
13:30
Persebaya — Sriwijaya
Slovenia Prva Liga
13:00
Triglav Gorenjska — Ankaran Hrvatini
Ukraine Premier League
13:00
Zorya Lugansk — Illichivets
13:00
Olimpik Donetsk — Karpaty Lviv
Vietnam V League 1
13:00
CLB TP HO Chi Minh — Hai Phong
Belarus Premier League
13:00
Torpedo Minsk — Neman Grodno
Thai League I
13:00
Police Tero — Sukhothai
Kazakhstan Premier League
13:00
Kairat Almaty — Kaisar Kyzylorda
13:00
Ordabasy — FK Astana
Ukraine 1st League
13:00
Sumy — Desna Chernigov
Kenya KPL
13:00
Nakumatt — Ulinzi Stars
Italy Serie A
12:30
Cagliari — Bologna
Russia 1st Division
12:30
FC Tambov — Shinnik Yaroslavl
Spain La Liga
12:00
Girona CF — RCD Espanyol
Denmark Superligaen
12:00
Helsingor — Silkeborg IF
Spain Superliga Women
12:00
Sporting de Huelva (W) — UDG Tenerife Sur (W)
12:00
Santa Teresa (W) — Zaragoza CFF (W)
Spain Segunda Division
12:00
Alcorcon AD — Osasuna
Turkey TFF 1. League
12:00
Samsunspor — Denizlispor
Spain Segunda B G.1
12:00
Rayo Majadahonda — CD Toledo Sad
Spain Segunda B G.2
12:00
Lealtad — CD Izarra
Spain Segunda B G.3
12:00
CF Valencia B — CF Elche
12:00
Llagostera — Atletico Baleares
12:00
Formentera — CE Sabadell
Latvia Higher League
12:00
Valmiera — Rigas FS
Vietnam V League 1
12:00
NHS Quang Nam — Sanna Khanh Hoa
Lithuania A Lyga
12:00
Zalgiris Vilnius — Stumbras
Singapore S League
11:30
Hougang United — Balestier Khalsa
Spain Segunda B G.1
11:30
Real Valladolid II — Pontevedra CF
Germany Bundesliga Women
11:00
1. FC Koln (W) — Sand (W)
11:00
FFC Frankfurt (W) — Turbine Potsdam (W)
Czech Republic League U21
11:00
Bohemians 1905 U21 — FC Vysocina Jihlava U21
Russia Youth League
10:30
Spartak-D Moscow — Akhmat-D Grozny
Czech Republic 2nd League
10:15
Viktoria Zizkov — FK Pardubice
Russia Premier League
10:00
SKA Khabarovsk — Dinamo Moscow
Australia A League
10:00
Melbourne Victory — Adelaide United
Russia Youth League
10:00
CSKA-D Moscow — FK Krasnodar-D
Japan J1 League
09:00
V-Varen Nagasaki — Kashiwa Reysol
South Korea K League 1
09:00
Incheon United — Suwon Samsung Bluewings
Hong Kong HKFA Premier Division
08:30
Rangers — Guangzhou R&F (HKG)
Japan J2 League
08:00
Machida Zelvia — Renofa Yamaguchi FC
07:00
Matsumoto Yamaga — Montedio Yamagata
07:00
Yokohama FC — Tochigi SC
07:00
Tokushima Vortis — Kamatamare Sanuki
07:00
Zweigen Kanazawa — Oita Trinita
South Korea K League 1
07:00
Jeju United — Jeonbuk Hyundai Motors
Japan J2 League
06:00
Avispa Fukuoka — Jef United Chiba
06:00
Albirex Niigata — Omiya Ardija
USA MLS
04:30
LA Galaxy — Atlanta United
Mexico Liga MX
04:00
Necaxa — Tigres
Mexico Ascenso MX
04:00
Dorados — Cafetaleros de Tapachula
USA MLS
03:00
Real Salt Lake — Colorado Rapids
Peru Primera Division
03:00
Academia Cantolao — Sport Boys Warnes
Bolivia Primera Division
02:15
Oriente Petrolero — Real Potosi
Mexico Liga MX
02:06
Leon — Club Tijuana
USA MLS
02:00
Dallas — Philadelphia Union
Mexico Liga MX
02:00
Monterrey — Lobos B.U.A.P.
Paraguay Primera Division
01:50
Guarani Asuncion — Libertad
USA MLS
01:30
Columbus Crew — New England
01:30
Orlando City SC — San Jose Earthquakes
Ecuador Serie A
01:30
El Nacional — Independiente Del Valle
Argentina Primera Division
01:00
San Lorenzo — Chacarita Juniors
Colombia Primera A
01:00
Atletico Bucaramanga — Medellin
Chile Primera Division
01:00
Univ. de Concepcion — Everton
Peru Primera Division
00:45
Melgar — Union Comercia
Colombia Primera A
00:30
Deportes Tolima — Millonarios
Mexico Liga MX
00:00
Cruz Azul — Morelia
00:00
Queretaro — Pachuca
Brazil Serie A
00:00
Flamengo RJ — America Mineiro
Brazil Serie B
00:00
Criciuma — Ponte Preta
Mexico ATP CH Guadalajara
20:00
Christopher Eubanks — Marcelo Arevalo
FED Cup
18:00
Eugenie Bouchard — Lesia Tsurenko
Germany WTA Stuttgart
16:16
Dayana Yastremska — Kaia Kanepi
FED Cup Doubles
16:00
Amandine Hesse/Kristina Mladenovic — Madison Keys / Bethanie Mattek Sands
Tunisia ATP CH Tunis
15:30
Daniel Gimeno Traver — Guido Andreozzi
FED Cup
14:30
Pauline Parmentier — Coco Vandeweghe
Monaco ATP Monte Carlo
14:30
Rafael Nadal — Kei Nishikori
Spain ATP Barcelona
14:22
Alexey Vatutin — Corentin Moutet
FED Cup
13:00
Kristina Mladenovic — Sloane Stephens
Hungary ATP Budapest
12:52
Lorenzo Sonego — Yannick Maden
Spain ATP Barcelona
12:45
Bjorn Fratangelo — Pablo Andujar
12:15
Rogerio Dutra Silva — Jozef Kovalik
FED Cup
12:00
Garbine Muguruza — Veronica Cepede Royg
11:30
Ekaterina Makarova — Anastasija Sevastova
11:00
Julia Goerges — Karolina Pliskova
Hungary ATP Budapest
11:00
Marco Cecchinato — Jurgen Zopp
Germany WTA Stuttgart
11:00
Su Wei Hsieh — Veronika Kudermetova
Turkey WTA Istanbul
11:00
Sara Sorribes Tormo — Basak Eraydin
FED Cup
10:00
Anastasia Pavlyuchenkova — Jelena Ostapenko
Italy ATP CH Francavilla
10:00
Kimmer Coppejans — Maximo Gonzalez
Turkey WTA Istanbul
10:00
Dalila Jakupovic — Elena Ruse
FED Cup
06:30
Kurumi Nara — Heather Watson
05:00
Naomi Osaka — Johanna Konta
China ATP CH An Ning
05:00
Luke Saville — Sasi Kumar Mukund
China ATP CH Nanchang
05:00
Calvin Hemery — Quentin Halys
China ATP CH An Ning
05:00
Antoine Escoffier — N.Sriram Balaji
China WTA Zhengzhou
05:00
Yafan Wang — Saisai Zheng
FED Cup
04:00
Ashleigh Barty — Lesley Kerkhove

ARCHIVE

2020 December
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st