Betcatcher Logo

Sunday - 2018/09/02

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Paraguay Primera Division
23:45
Guarani Asuncion — Olimpia A
Costa Rica Primera Division
23:05
Desportivo de Guadalupe — San Carlos
Colombia Primera A
23:00
Atletico Bucaramanga — Patriotas
Mexico Liga MX
23:00
Lobos B.U.A.P. — CF America
Peru Primera Division
23:00
Alianza Lima — Sport Rosario
Uruguay Primera Division
23:00
Penarol — Cerro
USA WTA US Open
23:00
Anastasija Sevastova — Elina Svitolina
USA USL Pro
23:00
Swope Park Rangers — OKC Energy FC
Argentina Primera Division
22:45
Colon de Santa Fe — Union de Mar del Plata
Chile Primera Division
22:30
Huachipato — Curico Unido
Argentina Primera B Nacional
22:00
Club Atletico Mitre de Salta — Gimnasia Mendoza
22:00
Gimnasia Jujuy — Defensores de Belgrano
Venezuela Primera Division
22:00
Estudiantes Merida — Portuguesa
22:00
Carabobo — Deportivo Lara
22:00
Caracas — Metropolitanos FC
Ecuador Serie A
21:30
Independiente Del Valle — Tecnico Universitario
Paraguay Primera Division
21:30
Independiente FBC — General Diaz
Portugal Primeira Liga
21:30
Porto — Moreirense
Costa Rica Primera Division
21:30
Perez Zeledon — Herediano
Venezuela Primera Division
21:30
Atletico Venezuela — Deportivo Tachira
France Ligue 1
21:00
AS Monaco — Marseille
Italy Serie B
21:00
Crotone — US Foggia
21:00
Lecce — Salernitana
21:00
Perugia — Ascoli Calcio
Brazil Serie A
21:00
Sao Paulo — Fluminense
21:00
Sport Recife — Parana Clube
21:00
Atletico PR — Bahia
Spain Segunda Division
21:00
Granada CF — Osasuna
Colombia Primera A
21:00
Deportivo Pasto — Independente Santa Fe
Egypt Premier League
21:00
Al Ahly Cairo — El Entag El Harby
Croatia 1 HNL
21:00
NK Dinamo Zagreb — HNK Rijeka
Spain La Liga
20:45
Real Betis — Sevilla
Turkcell Super League
20:45
Bursaspor — Besiktas
20:45
Antalyaspor — Caykur Rizespor
Turkey TFF 1. League
20:45
Altinordu — Denizlispor
20:45
Adana Demirspor — Istanbulspor AS
Italy Serie A
20:30
Sassuolo — Genoa
20:30
AC Torino — Spal Ferrara
20:30
Chievo — Empoli
20:30
Sampdoria — Napoli
20:30
Atalanta — Cagliari
20:30
Lazio — Frosinone
Argentina Primera Division
20:30
C.A. Aldosivi — Tigre
Greece Superleague
20:30
Olympiakos Piraeus — PAS Giannena
Russia Premier League
20:30
FC Akhmat Grozny — Ufa
Argentina Primera B
20:30
Comunicaciones — UAI Urquiza
20:30
Defensores Unidos — San Telmo
20:30
Deportivo Espaniol — San Miguel
Peru Primera Division
20:30
Academia Cantolao — Union Comercia
Uruguay Primera Division
20:30
CA Progreso — Defensor
20:30
Atenas — Boston River
20:30
Torque — Liverpool
USA WTA US Open
20:09
Kaia Kanepi — Serena Williams
Denmark Superligaen
20:00
Brondby — FC Midtjylland
Belgium First Division A
20:00
Kortrijk — Racing Genk
Spain Segunda Division
20:00
Albacete Balompie — CF Cordoba
Chile Primera Division
20:00
Antofagasta — Palestino
Bulgaria First Professional League
20:00
Ludogorets — Dunav Ruse
Israel Premier League
20:00
Hapoel Beer Sheva — Maccabi Tel Aviv
Spain Segunda B G.3
20:00
CF Villarreal B — Hercules Alicante CF
Spain Segunda B G.4
20:00
CD Badajoz — Recreativo Huelva
20:00
Real Murcia — CF Villanovense
20:00
Linense — Jumilla
Chile Primera B
20:00
Union San Felipe — Nublense
Friendly Internationals Women
20:00
Canada (W) — Brazil (W)
Portugal Primeira Liga
19:30
Nacional Madeira — Benfica
Spain ATP CH Mallorca
19:30
Matthias Bachinger — Bernard Tomic
Iceland Landsbankadeild
19:15
Hafnarfjordur — KR Reykjavik
Costa Rica Primera Division
19:05
Alajuelense — Saprissa
USA WTA US Open
19:04
Ashleigh Barty — Karolina Pliskova
Ecuador Serie A
19:00
Macara — Emelec
Mexico Liga MX
19:00
Toluca — Santos Laguna
Spain Segunda B G.1
19:00
Coruxo — Real Valladolid II
19:00
Salmantino — Ponferradina
19:00
Pontevedra CF — Cultural Leonesa
Spain Segunda B G.4
19:00
El Ejido — Sevilla II
Ecuador Serie A
19:00
Dep. Cuenca — LDU de Quito
Tunisia Ligue 1
18:45
Etoile Sportive du Sahel — US Ben Guerdane
Spain La Liga
18:30
Barcelona — SD Huesca
Ukraine Premier League
18:30
Dynamo Kiev — Karpaty Lviv
18:30
Arsenal Kiev — Zorya Lugansk
Argentina Primera Division
18:15
Estudiantes — Independiente
Greece Superleague
18:15
Panionios — PAOK Salonika
Turkcell Super League
18:15
Kasimpasa — Ankaragucu
18:15
BB Erzurumspor — Medipol Basaksehir
Italy ATP CH Como
18:15
Christian Garin — Salvatore Caruso
Slovenia Prva Liga
18:05
HIT Gorica — Mura 05
Germany Bundesliga
18:00
FC Schalke 04 — Hertha BSC
Italy Serie A
18:00
Fiorentina — Udinese
Denmark Superligaen
18:00
Aarhus GF — Vendsyssel
Poland Ekstraklasa
18:00
Cracovia — Legia Warszawa
Norway Eliteserien
18:00
Bodo/Glimt — Sarpsborg Sparta
18:00
SK Brann — Ranheim
18:00
Kristiansund — IK Start
18:00
Odd Ballklubb — Molde
18:00
Rosenborg — Haugesund
Italy Serie B
18:00
Pescara — Livorno
Belgium First Division A
18:00
Cercle Brugge — AA Gent
Czech Republic 1st League
18:00
Sigma Olomouc — Bohemians 1905
Czech Republic 2nd League
18:00
1.SC Znojmo — Prostejov
Estonia Meistriliiga
18:00
JK Nomme Kalju — FC Flora Tallinn
Finland Veikkausliiga
18:00
IFK Mariehamn — Ilves
Iceland 1 Deild
18:00
Vikingur Olafsvik — Thor Akureyri
Israel Premier League
18:00
Bnei Yehoda — Maccabi Petach Tikva
Norway 1st Division
18:00
Mjondalen — Notodden
18:00
Viking — Levanger
18:00
Jerv — Floro SK
18:00
Kongsvinger IL — Sogndal IL
18:00
Nest-Sotra — Strommen
Russia Premier League
18:00
Zenit St. Petersburg — Spartak Moscow
Portugal Segunda Division
18:00
Famalicao — Arouca
18:00
Sporting Covilha — Vitoria Guimaraes II
Spain Segunda B G.1
18:00
Burgos — Union Adarve
Spain Segunda B G.2
18:00
Tudelano — Vitoria CD
18:00
Amorebieta — Real Union Irun
Egypt Premier League
18:00
Smouha SC — Pyramids
Hungary NB I
18:00
Ferencvaros — Videoton
Argentina Primera B
18:00
Justo Jose de Urquiza — Barracas Central
Peru Primera Division
18:00
Deportivo Municipal — EM Deportivo Binacional
Norway 2nd Division G.1
18:00
Fredrikstad — Honefoss
USA ATP US Open
18:00
Rafael Nadal — Nikoloz Basilashvili
Bulgaria First Professional League
17:45
Botev Vratsa — Lokomotiv Plovdiv
Romania Liga I
17:30
CFR Cluj — Viitorul Constanta
Sweden Allsvenskan
17:30
IF Elfsborg — Kalmar FF
17:30
GIF Sundsvall — Sirius
Finland Ykkonen
17:30
Eif — Haka
Sweden Superettan
17:30
Halmstads BK — Jonkopings Sodra
Slovakia 1st League
17:30
AS Trencin — Spartak Trnava
Finland Kakkonen Group A
17:30
MP Mikkelin Palloilijat — Viikingit
Finland Kakkonen Group C
17:30
SC KuFu-98 — Oulu OLS
France Ligue 1
17:00
Stade Rennais — Bordeaux
England Premier League
17:00
Burnley — Manchester United
17:00
Watford — Tottenham Hotspur
Iceland Landsbankadeild
17:00
Breioablik — Grindavik
Austria Bundesliga
17:00
RB Salzburg — FC Trenkwalder Admira
17:00
Sturm Graz — Rapid Vienna
17:00
LASK Linz — Wolfsberger AC
Chile Primera Division
17:00
Everton — Colo Colo
Czech Republic 2nd League
17:00
SK Slovan Varnsdorf — FC Vysocina Jihlava
Portugal Primeira Liga
17:00
CD Aves — CS Maritimo
17:00
Rio Ave — Portimonense SC
Portugal Segunda Division
17:00
Leixoes SC — Farense
Spain Segunda B G.3
17:00
Peralada — UE Olot
Serbia Super Liga
17:00
Spartak Subotica — Dinamo Vranje
Tunisia Ligue 1
17:00
JS Kairouan — CS Hammam Lif
Italy Serie C Cup
17:00
Catanzaro — Cavese
17:00
Virtus Verona — Pro Piacenza
USA WTA US Open Doubles
17:00
Nao Hibino / Oksana Kalashnikova — Dalila Jakupovic / Irina Khromacheva
USA ATP US Open
17:00
Dominic Thiem — Kevin Anderson
Norway 2nd Division G.1
17:00
Stabaek II — Nybergsund
Netherlands Eredivisie
16:45
Feyenoord — NAC Breda
Spain La Liga
16:15
CD Alaves — RCD Espanyol
Qatar Stars League
16:10
Al Sadd — Al Shahaniya
Denmark Superligaen
16:00
Esbjerg fB — FC Copenhagen
Iceland Landsbankadeild
16:00
Fjolnir — Stjarnan
16:00
Vestmannaeyjar — Vikingur Reykjavik
16:00
KA Akureyri — Valur
Argentina Primera Division
16:00
Racing Club — Rosario Central
Brazil Serie A
16:00
Flamengo RJ — Ceara
England National League North
16:00
United of Manchester — Bradford Park Avenue
Switzerland Super League
16:00
Basel — FC Thun
16:00
FC Luzern — Grasshoppers Zurich
Switzerland Challenge League
16:00
Chiasso — Wil 1900
Norway 1st Division
16:00
Tromsdalen — Ulf Sandnes
Slovenia Prva Liga
16:00
Triglav Gorenjska — Maribor
Spain Segunda Division
16:00
Sporting Gijon — Extremadura UD
Belarus Premier League
16:00
FC Slutsk — BATE Borisov
Ukraine Premier League
16:00
Lviv — Pfk Olexandriya
Sweden 1st Division Norra
16:00
Tegs — Nykoping
16:00
Vasteras — Umea
16:00
Assyriska — Rynninge IK
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Torns IF — Mjallby AIF
16:00
Oddevold — Karlskrona
Switzerland Challenge League
16:00
Vaduz — SC Kriens
Finland Kakkonen Group A
16:00
Pepo — Vaajakoski
Germany Bundesliga
15:30
RB Leipzig — Fortuna Dusseldorf
Poland Ekstraklasa
15:30
Wisla Plock — Jagiellonia Bialystok
15:30
ASPN Miedz Legnica — Zaglebie Lubin
Russia Premier League
15:30
Dinamo Moscow — Gazovik Orenburg
Sweden Allsvenskan
15:00
Dalkurd — IFK Goteborg
15:00
Brommapojkarna — Malmo FF
Czech Republic 1st League
15:00
Karvina — 1.FC Slovacko
Czech Republic 2nd League
15:00
Hradec Kralove — Vlasim
Germany Regionalliga Sudwest
15:00
Kickers Offenbach — FSV Frankfurt
Norway 1st Division
15:00
Ullensaker / Kisa — Aalesunds
Malaysia Cup
15:00
PKNP FC — Sabah
Sweden 1st Division Norra
15:00
Akropolis — Carlstad United
Czech Republic League U21
15:00
Viktoria Plzen U21 — Sparta Praha U21
Germany Regionalliga Nord
15:00
Hamburger SV II — VFB Lubeck
15:00
Hansa Luneburg — VFL Wolfsburg II
15:00
U. L. M. Wolfsburg — 1. FC Germania Egestorf-Langreder
15:00
VFB Oldenburg — Werder Bremen II
England Premier League
14:30
Cardiff City — Arsenal
England EFL Championship
14:30
Bristol City — Blackburn Rovers
Netherlands Eredivisie
14:30
Heracles Almelo — AZ Alkmaar
14:30
Vitesse — Ajax
Belgium First Division A
14:30
Anderlecht — Royal Antwerp
Sweden 1st Division Norra
14:30
Skelleftea — Sollentuna United
Netherlands Tweede Divisie
14:30
FC Lienden — De Treffers
Denmark Superligaen
14:00
Randers FC — Aalborg
England Premier League II
14:00
Middlesbrough U23 — Aston Villa U23
Germany 3. Liga
14:00
SC Fortuna Koln — FC Carl Zeiss Jena
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
SV Waldhof Mannheim — TSV Eintracht Stadtallendorf
14:00
VfB Stuttgart II — Sportverein Steinbach
Germany Regionalliga West
14:00
Borussia Dortmund II — Fortuna Dusseldorf II
Norway 1st Division
14:00
Ham Kam — Asane
Belarus Premier League
14:00
Torpedo Minsk — Shakhter Soligorsk
Denmark 1st Division
13:45
Fremad Amager — Silkeborg IF
13:45
Nykobing Mors IF — Helsingor
Germany 2 Bundesliga
13:30
FC Heidenheim 1846 — SV Darmstadt 98
13:30
St. Pauli — FC Cologne
Germany Regionalliga Nordost
13:30
FSV Union Furstenwalde — Wacker Nordhausen
13:30
Germania Halberstadt — Chemnitzer FC
13:30
VfB Auerbach 1906 — Berliner AK 07
13:30
ZFC Meuselwitz — VSG Altglienicke
Scotland Premiership
13:00
Celtic — Rangers
England EFL Championship
13:00
Ipswich Town — Norwich City
Germany 3. Liga
13:00
FSV Zwickau — FC Kaiserslautern
Czech Republic League U21
13:00
Zbrojovka Brno U21 — FC Banik Ostrava U21
Ukraine Premier League
13:00
Desna Chernigov — Olimpik Donetsk
Spain ATP CH Seville
13:00
Maxime Janvier — Alex Molcan
Netherlands Eredivisie
12:15
Groningen — Zwolle
Portugal Segunda Division
12:15
SC Varzim — Pacos de Ferreira
Spain La Liga
12:00
UD Levante — Valencia CF
Denmark Superligaen
12:00
Odense Boldklub — FC Nordsjaelland
Germany Regionalliga Bayern
12:00
Bayern Munchen II — Viktoria Aschaffenburg
Spain Segunda Division
12:00
Gimnastic De Tarragona — Rayo Majadahonda
Spain Segunda B G.1
12:00
Atletico Madrid B — Real Madrid Castilla
Spain Segunda B G.2
12:00
Real Oviedo II — Langreo
Spain Segunda B G.3
12:00
Espanyol B — Unio Esportiva De Lleida
Spain Segunda B G.4
12:00
UD Ibiza — Atletico Sanluqueno
12:00
San Fernando CD — Melilla
Germany DFB Pokal U19
12:00
Dynamo Dresden U19 — Wolfsburg U19
Japan J3 League
12:00
Thespa Kusatsu — Gamba Osaka U23
Hong Kong HKFA Premier Division
11:30
Eastern Salon — Guangzhou R&F (HKG)
Spain Segunda B G.4
11:30
Marbella — Malaga II
Czech Republic League U21
11:00
FK Teplice U21 — Hradec Kralove U21
Spain Segunda B G.3
11:00
Atletico Baleares — CD Alcoyano
Italy ATP CH Como
11:00
Viktor Galovic — Christian Garin
11:00
Matteo Donati — Salvatore Caruso
Austria Erste Liga
10:30
Klagenfurt — Austria Wien II
Czech Republic League U21
10:30
Jablonec U21 — SK Slavia Praha U21
Japan J3 League
10:00
YSCC — Kagoshima United FC
10:00
Fujieda MYFC — Ryukyu
Romania Liga 2
10:00
Farul Constanta — Balotesti
10:00
Ripensia Timisoara — FC Clinceni
Spain ATP CH Seville
10:00
Zizou Bergs — Kimmer Coppejans
Japan J3 League
08:00
Gainare Tottori — SC Sagamihara
USA USL Pro
04:30
LA Galaxy II — Colorado Springs
USA ATP US Open
04:18
Marin Cilic — Alex De Miaur
USA MLS
04:00
Vancouver Whitecaps — San Jose Earthquakes
Mexico Ascenso MX
04:00
Indios Juarez — San Luis
Mexico Liga MX
04:00
Guadalajara — Pachuca
Colombia Primera A
03:00
Alianza Petrolera — America de Cali
Peru Primera Division
03:00
Melgar — Universitario
USA ATP US Open
02:59
Novak Djokovic — Richard Gasquet
USA MLS
02:00
Toronto — Los Angeles Blues
02:00
Dallas — Houston Dynamo
02:00
Columbus Crew — New York City FC
Mexico Liga MX
02:00
Tigres — Atlas
02:00
Leon — Pumas
USA NCAA
01:30
Notre Dame — Michigan
USA MLS
01:30
Montreal Impact — NY Red Bulls
01:30
Orlando City SC — Philadelphia Union
01:30
New England — Portland Timbers
Argentina Primera B Nacional
01:30
Deportivo Santamarina — Arsenal De Sarandi
Argentina Primera Division
01:00
San Lorenzo — River Plate
Ecuador Serie A
01:00
Aucas — Delfin SC
Colombia Primera A
01:00
Millonarios — Rionegro Aguilas
01:00
Envigado — Deportes Tolima
USA USL Pro
01:00
Indy Eleven — Richmond Kickers
USA WTA US Open
01:00
Petra Kvitova — Aryna Sabalenka
01:00
Maria Sharapova — Jelena Ostapenko
Peru Primera Division
00:45
Real Garcilaso — Sport Huancayo
USA NCAA
00:00
Troy — Boise State
Brazil Serie A
00:00
Vasco — Santos
Mexico Liga MX
00:00
Cruz Azul — Tiburones Rojos De Veracruz
Paraguay Primera Division
23:45
Guarani Asuncion — Olimpia A
Costa Rica Primera Division
23:05
Desportivo de Guadalupe — San Carlos
Colombia Primera A
23:00
Atletico Bucaramanga — Patriotas
Mexico Liga MX
23:00
Lobos B.U.A.P. — CF America
Peru Primera Division
23:00
Alianza Lima — Sport Rosario
Uruguay Primera Division
23:00
Penarol — Cerro
USA USL Pro
23:00
Swope Park Rangers — OKC Energy FC
Argentina Primera Division
22:45
Colon de Santa Fe — Union de Mar del Plata
Chile Primera Division
22:30
Huachipato — Curico Unido
Argentina Primera B Nacional
22:00
Club Atletico Mitre de Salta — Gimnasia Mendoza
22:00
Gimnasia Jujuy — Defensores de Belgrano
Venezuela Primera Division
22:00
Estudiantes Merida — Portuguesa
22:00
Carabobo — Deportivo Lara
22:00
Caracas — Metropolitanos FC
Ecuador Serie A
21:30
Independiente Del Valle — Tecnico Universitario
Paraguay Primera Division
21:30
Independiente FBC — General Diaz
Portugal Primeira Liga
21:30
Porto — Moreirense
Costa Rica Primera Division
21:30
Perez Zeledon — Herediano
Venezuela Primera Division
21:30
Atletico Venezuela — Deportivo Tachira
France Ligue 1
21:00
AS Monaco — Marseille
Italy Serie B
21:00
Crotone — US Foggia
21:00
Lecce — Salernitana
21:00
Perugia — Ascoli Calcio
Brazil Serie A
21:00
Sao Paulo — Fluminense
21:00
Sport Recife — Parana Clube
21:00
Atletico PR — Bahia
Spain Segunda Division
21:00
Granada CF — Osasuna
Colombia Primera A
21:00
Deportivo Pasto — Independente Santa Fe
Egypt Premier League
21:00
Al Ahly Cairo — El Entag El Harby
Croatia 1 HNL
21:00
NK Dinamo Zagreb — HNK Rijeka
Spain La Liga
20:45
Real Betis — Sevilla
Turkcell Super League
20:45
Bursaspor — Besiktas
20:45
Antalyaspor — Caykur Rizespor
Turkey TFF 1. League
20:45
Altinordu — Denizlispor
20:45
Adana Demirspor — Istanbulspor AS
Italy Serie A
20:30
Sassuolo — Genoa
20:30
AC Torino — Spal Ferrara
20:30
Chievo — Empoli
20:30
Sampdoria — Napoli
20:30
Atalanta — Cagliari
20:30
Lazio — Frosinone
Argentina Primera Division
20:30
C.A. Aldosivi — Tigre
Greece Superleague
20:30
Olympiakos Piraeus — PAS Giannena
Russia Premier League
20:30
FC Akhmat Grozny — Ufa
Argentina Primera B
20:30
Comunicaciones — UAI Urquiza
20:30
Defensores Unidos — San Telmo
20:30
Deportivo Espaniol — San Miguel
Peru Primera Division
20:30
Academia Cantolao — Union Comercia
Uruguay Primera Division
20:30
CA Progreso — Defensor
20:30
Atenas — Boston River
20:30
Torque — Liverpool
Denmark Superligaen
20:00
Brondby — FC Midtjylland
Belgium First Division A
20:00
Kortrijk — Racing Genk
Spain Segunda Division
20:00
Albacete Balompie — CF Cordoba
Chile Primera Division
20:00
Antofagasta — Palestino
Bulgaria First Professional League
20:00
Ludogorets — Dunav Ruse
Israel Premier League
20:00
Hapoel Beer Sheva — Maccabi Tel Aviv
Spain Segunda B G.3
20:00
CF Villarreal B — Hercules Alicante CF
Spain Segunda B G.4
20:00
CD Badajoz — Recreativo Huelva
20:00
Real Murcia — CF Villanovense
20:00
Linense — Jumilla
Chile Primera B
20:00
Union San Felipe — Nublense
Friendly Internationals Women
20:00
Canada (W) — Brazil (W)
Portugal Primeira Liga
19:30
Nacional Madeira — Benfica
Iceland Landsbankadeild
19:15
Hafnarfjordur — KR Reykjavik
Costa Rica Primera Division
19:05
Alajuelense — Saprissa
Ecuador Serie A
19:00
Macara — Emelec
Mexico Liga MX
19:00
Toluca — Santos Laguna
Spain Segunda B G.1
19:00
Coruxo — Real Valladolid II
19:00
Salmantino — Ponferradina
19:00
Pontevedra CF — Cultural Leonesa
Spain Segunda B G.4
19:00
El Ejido — Sevilla II
Ecuador Serie A
19:00
Dep. Cuenca — LDU de Quito
Tunisia Ligue 1
18:45
Etoile Sportive du Sahel — US Ben Guerdane
Spain La Liga
18:30
Barcelona — SD Huesca
Ukraine Premier League
18:30
Dynamo Kiev — Karpaty Lviv
18:30
Arsenal Kiev — Zorya Lugansk
Argentina Primera Division
18:15
Estudiantes — Independiente
Greece Superleague
18:15
Panionios — PAOK Salonika
Turkcell Super League
18:15
Kasimpasa — Ankaragucu
18:15
BB Erzurumspor — Medipol Basaksehir
Slovenia Prva Liga
18:05
HIT Gorica — Mura 05
Germany Bundesliga
18:00
FC Schalke 04 — Hertha BSC
Italy Serie A
18:00
Fiorentina — Udinese
Denmark Superligaen
18:00
Aarhus GF — Vendsyssel
Poland Ekstraklasa
18:00
Cracovia — Legia Warszawa
Norway Eliteserien
18:00
Bodo/Glimt — Sarpsborg Sparta
18:00
SK Brann — Ranheim
18:00
Kristiansund — IK Start
18:00
Odd Ballklubb — Molde
18:00
Rosenborg — Haugesund
Italy Serie B
18:00
Pescara — Livorno
Belgium First Division A
18:00
Cercle Brugge — AA Gent
Czech Republic 1st League
18:00
Sigma Olomouc — Bohemians 1905
Czech Republic 2nd League
18:00
1.SC Znojmo — Prostejov
Estonia Meistriliiga
18:00
JK Nomme Kalju — FC Flora Tallinn
Finland Veikkausliiga
18:00
IFK Mariehamn — Ilves
Iceland 1 Deild
18:00
Vikingur Olafsvik — Thor Akureyri
Israel Premier League
18:00
Bnei Yehoda — Maccabi Petach Tikva
Norway 1st Division
18:00
Mjondalen — Notodden
18:00
Viking — Levanger
18:00
Jerv — Floro SK
18:00
Kongsvinger IL — Sogndal IL
18:00
Nest-Sotra — Strommen
Russia Premier League
18:00
Zenit St. Petersburg — Spartak Moscow
Portugal Segunda Division
18:00
Famalicao — Arouca
18:00
Sporting Covilha — Vitoria Guimaraes II
Spain Segunda B G.1
18:00
Burgos — Union Adarve
Spain Segunda B G.2
18:00
Tudelano — Vitoria CD
18:00
Amorebieta — Real Union Irun
Egypt Premier League
18:00
Smouha SC — Pyramids
Hungary NB I
18:00
Ferencvaros — Videoton
Argentina Primera B
18:00
Justo Jose de Urquiza — Barracas Central
Peru Primera Division
18:00
Deportivo Municipal — EM Deportivo Binacional
Norway 2nd Division G.1
18:00
Fredrikstad — Honefoss
Bulgaria First Professional League
17:45
Botev Vratsa — Lokomotiv Plovdiv
Romania Liga I
17:30
CFR Cluj — Viitorul Constanta
Sweden Allsvenskan
17:30
IF Elfsborg — Kalmar FF
17:30
GIF Sundsvall — Sirius
Finland Ykkonen
17:30
Eif — Haka
Sweden Superettan
17:30
Halmstads BK — Jonkopings Sodra
Slovakia 1st League
17:30
AS Trencin — Spartak Trnava
Finland Kakkonen Group A
17:30
MP Mikkelin Palloilijat — Viikingit
Finland Kakkonen Group C
17:30
SC KuFu-98 — Oulu OLS
France Ligue 1
17:00
Stade Rennais — Bordeaux
England Premier League
17:00
Burnley — Manchester United
17:00
Watford — Tottenham Hotspur
Iceland Landsbankadeild
17:00
Breioablik — Grindavik
Austria Bundesliga
17:00
RB Salzburg — FC Trenkwalder Admira
17:00
Sturm Graz — Rapid Vienna
17:00
LASK Linz — Wolfsberger AC
Chile Primera Division
17:00
Everton — Colo Colo
Czech Republic 2nd League
17:00
SK Slovan Varnsdorf — FC Vysocina Jihlava
Portugal Primeira Liga
17:00
CD Aves — CS Maritimo
17:00
Rio Ave — Portimonense SC
Portugal Segunda Division
17:00
Leixoes SC — Farense
Spain Segunda B G.3
17:00
Peralada — UE Olot
Serbia Super Liga
17:00
Spartak Subotica — Dinamo Vranje
Tunisia Ligue 1
17:00
JS Kairouan — CS Hammam Lif
Italy Serie C Cup
17:00
Catanzaro — Cavese
17:00
Virtus Verona — Pro Piacenza
Norway 2nd Division G.1
17:00
Stabaek II — Nybergsund
Netherlands Eredivisie
16:45
Feyenoord — NAC Breda
Spain La Liga
16:15
CD Alaves — RCD Espanyol
Qatar Stars League
16:10
Al Sadd — Al Shahaniya
Denmark Superligaen
16:00
Esbjerg fB — FC Copenhagen
Iceland Landsbankadeild
16:00
Fjolnir — Stjarnan
16:00
Vestmannaeyjar — Vikingur Reykjavik
16:00
KA Akureyri — Valur
Argentina Primera Division
16:00
Racing Club — Rosario Central
Brazil Serie A
16:00
Flamengo RJ — Ceara
England National League North
16:00
United of Manchester — Bradford Park Avenue
Switzerland Super League
16:00
Basel — FC Thun
16:00
FC Luzern — Grasshoppers Zurich
Switzerland Challenge League
16:00
Chiasso — Wil 1900
Norway 1st Division
16:00
Tromsdalen — Ulf Sandnes
Slovenia Prva Liga
16:00
Triglav Gorenjska — Maribor
Spain Segunda Division
16:00
Sporting Gijon — Extremadura UD
Belarus Premier League
16:00
FC Slutsk — BATE Borisov
Ukraine Premier League
16:00
Lviv — Pfk Olexandriya
Sweden 1st Division Norra
16:00
Tegs — Nykoping
16:00
Vasteras — Umea
16:00
Assyriska — Rynninge IK
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Torns IF — Mjallby AIF
16:00
Oddevold — Karlskrona
Switzerland Challenge League
16:00
Vaduz — SC Kriens
Finland Kakkonen Group A
16:00
Pepo — Vaajakoski
Germany Bundesliga
15:30
RB Leipzig — Fortuna Dusseldorf
Poland Ekstraklasa
15:30
Wisla Plock — Jagiellonia Bialystok
15:30
ASPN Miedz Legnica — Zaglebie Lubin
Russia Premier League
15:30
Dinamo Moscow — Gazovik Orenburg
Sweden Allsvenskan
15:00
Dalkurd — IFK Goteborg
15:00
Brommapojkarna — Malmo FF
Czech Republic 1st League
15:00
Karvina — 1.FC Slovacko
Czech Republic 2nd League
15:00
Hradec Kralove — Vlasim
Germany Regionalliga Sudwest
15:00
Kickers Offenbach — FSV Frankfurt
Norway 1st Division
15:00
Ullensaker / Kisa — Aalesunds
Malaysia Cup
15:00
PKNP FC — Sabah
Sweden 1st Division Norra
15:00
Akropolis — Carlstad United
Czech Republic League U21
15:00
Viktoria Plzen U21 — Sparta Praha U21
Germany Regionalliga Nord
15:00
Hamburger SV II — VFB Lubeck
15:00
Hansa Luneburg — VFL Wolfsburg II
15:00
U. L. M. Wolfsburg — 1. FC Germania Egestorf-Langreder
15:00
VFB Oldenburg — Werder Bremen II
England Premier League
14:30
Cardiff City — Arsenal
England EFL Championship
14:30
Bristol City — Blackburn Rovers
Netherlands Eredivisie
14:30
Heracles Almelo — AZ Alkmaar
14:30
Vitesse — Ajax
Belgium First Division A
14:30
Anderlecht — Royal Antwerp
Sweden 1st Division Norra
14:30
Skelleftea — Sollentuna United
Netherlands Tweede Divisie
14:30
FC Lienden — De Treffers
Denmark Superligaen
14:00
Randers FC — Aalborg
England Premier League II
14:00
Middlesbrough U23 — Aston Villa U23
Germany 3. Liga
14:00
SC Fortuna Koln — FC Carl Zeiss Jena
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
SV Waldhof Mannheim — TSV Eintracht Stadtallendorf
14:00
VfB Stuttgart II — Sportverein Steinbach
Germany Regionalliga West
14:00
Borussia Dortmund II — Fortuna Dusseldorf II
Norway 1st Division
14:00
Ham Kam — Asane
Belarus Premier League
14:00
Torpedo Minsk — Shakhter Soligorsk
Denmark 1st Division
13:45
Fremad Amager — Silkeborg IF
13:45
Nykobing Mors IF — Helsingor
Germany 2 Bundesliga
13:30
FC Heidenheim 1846 — SV Darmstadt 98
13:30
St. Pauli — FC Cologne
Germany Regionalliga Nordost
13:30
FSV Union Furstenwalde — Wacker Nordhausen
13:30
Germania Halberstadt — Chemnitzer FC
13:30
VfB Auerbach 1906 — Berliner AK 07
13:30
ZFC Meuselwitz — VSG Altglienicke
Scotland Premiership
13:00
Celtic — Rangers
England EFL Championship
13:00
Ipswich Town — Norwich City
Germany 3. Liga
13:00
FSV Zwickau — FC Kaiserslautern
Czech Republic League U21
13:00
Zbrojovka Brno U21 — FC Banik Ostrava U21
Ukraine Premier League
13:00
Desna Chernigov — Olimpik Donetsk
Netherlands Eredivisie
12:15
Groningen — Zwolle
Portugal Segunda Division
12:15
SC Varzim — Pacos de Ferreira
Spain La Liga
12:00
UD Levante — Valencia CF
Denmark Superligaen
12:00
Odense Boldklub — FC Nordsjaelland
Germany Regionalliga Bayern
12:00
Bayern Munchen II — Viktoria Aschaffenburg
Spain Segunda Division
12:00
Gimnastic De Tarragona — Rayo Majadahonda
Spain Segunda B G.1
12:00
Atletico Madrid B — Real Madrid Castilla
Spain Segunda B G.2
12:00
Real Oviedo II — Langreo
Spain Segunda B G.3
12:00
Espanyol B — Unio Esportiva De Lleida
Spain Segunda B G.4
12:00
UD Ibiza — Atletico Sanluqueno
12:00
San Fernando CD — Melilla
Germany DFB Pokal U19
12:00
Dynamo Dresden U19 — Wolfsburg U19
Japan J3 League
12:00
Thespa Kusatsu — Gamba Osaka U23
Hong Kong HKFA Premier Division
11:30
Eastern Salon — Guangzhou R&F (HKG)
Spain Segunda B G.4
11:30
Marbella — Malaga II
Czech Republic League U21
11:00
FK Teplice U21 — Hradec Kralove U21
Spain Segunda B G.3
11:00
Atletico Baleares — CD Alcoyano
Austria Erste Liga
10:30
Klagenfurt — Austria Wien II
Czech Republic League U21
10:30
Jablonec U21 — SK Slavia Praha U21
Japan J3 League
10:00
YSCC — Kagoshima United FC
10:00
Fujieda MYFC — Ryukyu
Romania Liga 2
10:00
Farul Constanta — Balotesti
10:00
Ripensia Timisoara — FC Clinceni
Japan J3 League
08:00
Gainare Tottori — SC Sagamihara
USA USL Pro
04:30
LA Galaxy II — Colorado Springs
USA MLS
04:00
Vancouver Whitecaps — San Jose Earthquakes
Mexico Ascenso MX
04:00
Indios Juarez — San Luis
Mexico Liga MX
04:00
Guadalajara — Pachuca
Colombia Primera A
03:00
Alianza Petrolera — America de Cali
Peru Primera Division
03:00
Melgar — Universitario
USA MLS
02:00
Toronto — Los Angeles Blues
02:00
Dallas — Houston Dynamo
02:00
Columbus Crew — New York City FC
Mexico Liga MX
02:00
Tigres — Atlas
02:00
Leon — Pumas
USA MLS
01:30
Montreal Impact — NY Red Bulls
01:30
Orlando City SC — Philadelphia Union
01:30
New England — Portland Timbers
Argentina Primera B Nacional
01:30
Deportivo Santamarina — Arsenal De Sarandi
Argentina Primera Division
01:00
San Lorenzo — River Plate
Ecuador Serie A
01:00
Aucas — Delfin SC
Colombia Primera A
01:00
Millonarios — Rionegro Aguilas
01:00
Envigado — Deportes Tolima
USA USL Pro
01:00
Indy Eleven — Richmond Kickers
Peru Primera Division
00:45
Real Garcilaso — Sport Huancayo
Brazil Serie A
00:00
Vasco — Santos
Mexico Liga MX
00:00
Cruz Azul — Tiburones Rojos De Veracruz

ARCHIVE

2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st