Betcatcher Logo

Saturday - 2018/09/15

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Colombia Primera A
23:00
Jaguares de Cordoba — Millonarios
Argentina Primera B Nacional
23:00
Agropecuario — Temperley
Argentina Primera Division
22:45
Belgrano — Newell`s Old Boys
Paraguay Primera Division
22:30
Sol de America — Olimpia A
Ecuador Serie A
22:00
Macara — LDU de Quito
Bolivia Primera Division
22:00
Bolivar — Destroyers
USA NCAA
21:30
Oklahoma State — Boise State
21:30
Wisconsin — Brigham Young
Brazil Serie B
21:30
Boa EC — Paysandu SC
21:30
Brasil de Pelotas — CRB
21:30
Criciuma — Avai
USA MLS
21:30
Colorado Rapids — Atlanta United
Argentina Primera B Nacional
21:30
Gimnasia Mendoza — Chacarita Juniors
Iceland Cup
21:15
Stjarnan — Breioablik
Colombia Primera A
21:00
Leones FC — Cali
Africa CAF Champions League
21:00
Esperance ST — Etoile Sportive du Sahel
Spain La Liga
20:45
Athletic Bilbao — Real Madrid
Netherlands Eredivisie
20:45
Ajax — Groningen
20:45
Willem II — Excelsior Rotterdam
Ireland Premier Division
20:45
Sligo Rovers — St. Patricks Athletic
Argentina Primera B Nacional
20:40
Villa Dalmine — Club Atletico Mitre de Salta
Italy Serie A
20:30
Frosinone — Sampdoria
Argentina Primera Division
20:30
River Plate — San Martin SJ
USA NCAA
20:30
Notre Dame — Vanderbilt
Belgium First Division A
20:30
Racing Genk — Anderlecht
Poland Ekstraklasa
20:30
Wisla Krakow — Lechia Gdansk
Belgium First Division B
20:30
Union Saint-Gilloise — Roeselare
Serbia Super Liga
20:30
Crvena Zvezda — Radnik Surdulica
Uruguay Primera Division
20:30
Torque — Boston River
Slovenia Prva Liga
20:15
NK Krsko — Maribor
France Ligue 1
20:00
Toulouse — AS Monaco
20:00
Dijon — Angers SCO
20:00
SC Amiens — Lille
20:00
Montpellier HSC — Racing Strasbourg
Romania Liga I
20:00
Gaz Metan Medias — CS Universitatea Craiova
Spain Segunda Division
20:00
Alcorcon AD — Deportivo La Coruna
Belgium First Division A
20:00
KV Oostende — Cercle Brugge
20:00
Waasland — AS Eupen
Peru Primera Division
20:00
San Martin — Union Comercia
Algeria 1st Division
20:00
Paradou AC — MC Oran
Belarus Premier League
19:45
BATE Borisov — Dnepr Mogilev
Hungary NB I
19:30
Budapest Honved — Ferencvaros
Israel Premier League
19:30
Ashdod SC — Hapoel Beer Sheva
USA ATP CH Cary
19:30
Bjorn Fratangelo — James Duckworth
Qatar Stars League
19:10
Al Ahli — Al Khritiyat
Poland 1st League
19:10
Sandecja Nowy Sacz — Bytovia Bytow
Croatia 1 HNL
19:00
HNK Hajduk Split — Rudes
Czech Republic 1st League
19:00
Viktoria Plzen — Sfc Opava
Slovakia 1st League
19:00
Sered — Mfk Zemplin Michalovce
19:00
Senica — AS Trencin
19:00
Vion Zlate Moravce — Ruzomberok
Switzerland Swiss Cup
19:00
Schaffhausen — BSC Young Boys
Bulgaria First Professional League
19:00
CSKA Sofia — Cherno More Varna
Turkcell Super League
19:00
Besiktas — Yeni Malatyaspor
19:00
Goztepe AS Izmir — Kayserispor
Turkey TFF 1. League
19:00
Adana Demirspor — Hatayspor
Portugal League Cup
19:00
Benfica — Rio Ave
Poland 1st League
19:00
Chojniczanka Chojnice — OKS 1945 Olsztyn
Latvia Higher League
19:00
FS Metta/Lu — Ventspils
Spain Segunda B G.3
19:00
CF Villarreal B — CD Alcoyano
Israel Premier League
18:45
Hapoel Bnei Sakhnin — Hapoel Tel Aviv
Algeria 1st Division
18:45
MO Bejaia — NA Hussein Dey
Germany Bundesliga
18:30
Borussia Monchengladbach — FC Schalke 04
England Premier League
18:30
Watford — Manchester United
England EFL Championship
18:30
Blackburn Rovers — Aston Villa
Netherlands Eredivisie
18:30
ADO Den Haag — PSV
18:30
De Graafschap — VVV-Venlo
Jordan Premier League
18:30
Al Ramtha — Al Faisaly Amman
Azerbaijan Premier League
18:30
Sabail FC — Zir?
Argentina Primera Division
18:15
Independiente — Colon de Santa Fe
Sweden SHL
18:00
Lulea — Brynas
Italy Serie A
18:00
Napoli — Fiorentina
Sweden Allsvenskan
18:00
Ostersunds — Malmo FF
Spain Segunda Division
18:00
CD Tenerife — Reus Deportiu
Greece Superleague
18:00
Apollon Smyrnis — PAS Giannena
Slovenia Prva Liga
18:00
Rudar Velenje — Celje
USA NCAA
18:00
Iowa State — Oklahoma
Belgium First Division A
18:00
Standard Liege — Charleroi
Italy Serie B
18:00
Cremonese — Spezia Calcio
Poland Ekstraklasa
18:00
GKS Piast Gliwice — Arka Gdynia
Norway Eliteserien
18:00
Haugesund — SK Brann
Israel Premier League
18:00
Maccabi Petach Tikva — Hapoel Hadera
Argentina Primera B
18:00
Almirante Brown — Sacachispas
Algeria 1st Division
18:00
CR Belouizdad — Olympique Medea
Canada WTA Quebec City
18:00
Sofia Kenin — Jessica Pegula
Belarus Premier League
17:30
Shakhter Soligorsk — Dinamo Minsk
Greece Superleague
17:15
Ofi Kreta — PAOK Salonika
France Ligue 1
17:00
SM Caen — Lyonnais
Austria Bundesliga
17:00
FC Trenkwalder Admira — Sturm Graz
17:00
TSV Hartberg — SCR Altach
Russia 1st Division
17:00
Rotor Volgograd — Zenit St Petersburg II
17:00
Fakel — Olimpiyets
17:00
FK Sochi 04 — Mordoviya Saransk
Belgium First Division B
17:00
Tubize — Oud-Heverlee Leuven
Israel Premier League
17:00
Maccabi Tel Aviv — Hapoel Raanana
Qatar Stars League
17:00
Al Gharrafa — Umm salal
France ITF W Biarritz
17:00
Timea Bacsinszky — Paula Ormaechea
Slovakia 1st League
16:45
Slovan Bratislava — DAC Dunajska Streda
Bulgaria First Professional League
16:30
Beroe Stara Zagora — Septemvri Sofia
Portugal League Cup
16:30
Pacos de Ferreira — CD Aves
England Premier League
16:00
Newcastle United — Arsenal
16:00
Manchester City — Fulham FC
16:00
Huddersfield Town — Crystal Palace
16:00
Chelsea — Cardiff City
England EFL Championship
16:00
Swansea City — Nottingham Forest
16:00
Preston North End — Reading
16:00
Bolton Wanderers — Queens Park Rangers
16:00
Bristol City — Sheffield United
16:00
Brentford — Wigan Athletic
16:00
Hull City — Ipswich Town
16:00
Rotherham United — Derby County
16:00
Sheffield Wednesday — Stoke City
Scotland Premiership
16:00
St. Johnstone — Aberdeen
16:00
Rangers — Dundee
16:00
Motherwell — Heart of Midlothian
16:00
Hibernian — Kilmarnock
Sweden Allsvenskan
16:00
Orebro SK — GIF Sundsvall
Spain Segunda Division
16:00
Gimnastic De Tarragona — Osasuna
Denmark Superligaen
16:00
FC Nordsjaelland — Randers FC
Slovenia Prva Liga
16:00
Aluminij — HIT Gorica
Scotland Championship
16:00
Queen Of The South — Ross County
16:00
Dundee United — Greenock Morton
16:00
Inverness Caledonian Thistle — Partick Thistle
16:00
Dunfermline Athletic — Alloa Athletic
16:00
Ayr United — Falkirk
Scotland League One
16:00
Arbroath — Forfar Athletic
16:00
Dumbarton — Montrose
16:00
Stranraer — Stenhousemuir
16:00
East Fife — Airdrie United
Scotland League Two
16:00
Clyde — Albion Rovers
16:00
Berwick Rangers — Elgin City
16:00
Cowdenbeath — Peterhead
16:00
Edinburgh City — Annan Athletic
16:00
Stirling Albion — Queens Park
England EFL League Two
16:00
Swindon Town — Bury
16:00
Mansfield Town — Exeter City
16:00
Milton Keynes Dons — Forest Green Rovers
16:00
Grimsby Town — Oldham Athletic
16:00
Macclesfield Town — Lincoln City
16:00
Port Vale — Northampton Town
16:00
Notts County — Stevenage Borough
16:00
Colchester United — Cambridge United
16:00
Crawley Town — Morecambe
16:00
Carlisle United — Tranmere Rovers
16:00
Cheltenham Town — Crewe Alexandra
England EFL League One
16:00
Plymouth Argyle — Blackpool
16:00
Luton Town — Bristol Rovers
16:00
Walsall — Doncaster Rovers
16:00
Shrewsbury Town — Southend United
16:00
Peterborough United — Portsmouth
16:00
Rochdale — Gillingham
16:00
Coventry City — Barnsley
16:00
Burton Albion — Sunderland
16:00
AFC Wimbledon — Scunthorpe United
16:00
Bradford City — Charlton Athletic
Sweden Superettan
16:00
AFC Eskilstuna — Helsingborgs IF
England National League
16:00
Maidstone United — Harrogate Town
16:00
AFC Fylde — Aldershot Town
16:00
Dagenham & Redbridge — Chesterfield
16:00
Maidenhead United — Halifax Town
16:00
Wrexham — Ebbsfleet United
16:00
Bromley — Salford City
16:00
Hartlepool United — Eastleigh
16:00
Dover Athletic — Solihull Moors F.C.
16:00
Leyton Orient — Barnet
16:00
Havant & Waterlooville — Sutton United
16:00
Boreham Wood — Barrow
England National League South
16:00
St Albans City — Concord Rangers
Turkcell Super League
16:00
Ankaragucu — Akhisar
Russia 1st Division
16:00
Avangard Kursk — SKA Khabarovsk
Turkey TFF 1. League
16:00
Istanbulspor AS — Adanaspor
Ukraine Premier League
16:00
Karpaty Lviv — Vorskla Poltava
Jordan Premier League
16:00
AL Salt — Shabab Al Ordon
Finland Ykkonen
16:00
AC Kajaani — Haka
16:00
FF Jaro — JJK
Iceland 1 Deild
16:00
HK Kopavogs — IR Reykjavik
16:00
Trottur — Thor Akureyri
16:00
Vikingur Olafsvik — Njardvik
16:00
Magni Grenivik — Fram
16:00
Selfoss — IA Akranes
Germany Bundesliga
15:30
FC Bayern Munich — Bayer Leverkusen
15:30
VfL Wolfsburg — Hertha BSC
15:30
Fortuna Dusseldorf — 1899 Hoffenheim
15:30
RB Leipzig — Hannover 96
15:30
FSV Mainz 05 — FC Augsburg
Russia Premier League
15:30
Ufa — CSKA Moscow
Poland Ekstraklasa
15:30
Wisla Plock — ASPN Miedz Legnica
Sweden SHL
15:15
Linkopings — Timra
15:15
Mora — Orebro
Italy Serie A
15:00
Inter Milan — Parma
France Ligue 2
15:00
RC Lens — FC Sochaux Montbeliard
Italy Serie B
15:00
AS Cittadella — Cosenza
15:00
Brescia Calcio — Pescara
15:00
Ascoli Calcio — Lecce
Russia 1st Division
15:00
FC Khimki — Baltika Kaliningrad
Finland Ykkonen
15:00
Kpv Kokkola — Eif
Thai League I
15:00
Sukhothai — Pattaya United
Germany Regionalliga Nordost
15:00
Chemnitzer FC — Berliner AK 07
Poland 1st League
15:00
Jastrzebie — Garbarnia Krakow
Poland ATP CH Szczecin
15:00
Alejandro Davidovich Fokina — Rudolf Molleker
Austria Erste Liga
14:30
Wacker Innsbruck II — Vorwarts Steyr
Romania Liga I
14:00
Dunarea Calarasi — Botosani
Germany 3. Liga
14:00
VfR Aalen — Preussen Munster
14:00
KFC Uerdingen — Hallescher FC
14:00
VfL Osnabruck — Karlsruher SC
14:00
SV Wehen Wiesbaden — SV Meppen
14:00
Hansa Rostock — TSV 1860 Munich
14:00
Energie Cottbus — SG Sonnenhof Grossaspach
Russia 1st Division
14:00
Spartak Moscow II — Torpedo Armavir
Germany Regionalliga West
14:00
SG Wattenscheid 09 — Fortuna Dusseldorf II
14:00
SV Lippstadt 08 — Bonner SC
14:00
Alemannia Aachen — Kaan-Marienborn
14:00
Rot-Weiss Oberhausen — SC Wiedenbruck 2000
Germany Regionalliga Bayern
14:00
SV Schalding-Heining — Spvgg Bayreuth
14:00
FV Illertissen — VfR Garching
14:00
VfB Eichstatt — TSV 1860 Rosenheim
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
SV Elversberg 07 — SC Hessen Dreieich
14:00
Wormatia Worms — Freiburg II
Germany Regionalliga Bayern
14:00
Nuremberg II — Schweinfurt
14:00
Spvgg Greuther Furth II — Heimstetten
Thai League I
14:00
Bangkok Glass — Chiangrai United
Davis Cup Doubles
14:00
Julien Benneteau/Nicolas Mahut — Marcel Granollers / Feliciano Lopez
Thai League I
14:00
Police Tero — Air Force United
Russia KHL
14:00
Metallurg Magnitogorsk — Tractor Chelyabinsk
Belarus Premier League
13:30
Minsk — FC Vitebsk
Germany Regionalliga Nordost
13:30
FSV Union Furstenwalde — FC Oberlausitz Neugersdorf
13:30
Bischofswerdaer — ZFC Meuselwitz
Spain La Liga
13:00
Atletico Madrid — Eibar
Czech Republic 2nd League
13:00
FC Vysocina Jihlava — Hradec Kralove
Russia Premier League
13:00
Rubin Kazan — FK Yenisey
Germany 2 Bundesliga
13:00
SpVgg Greuther Furth — Holstein Kiel
13:00
Hamburger SV — FC Heidenheim 1846
13:00
SV Darmstadt 98 — SV Sandhausen
Russia 1st Division
13:00
Tom Tomsk — Tyumen
13:00
Shinnik Yaroslavl — FC Krasnodar II
Ukraine Premier League
13:00
Pfk Olexandriya — Shakhtar Donetsk
Poland ATP CH Szczecin
13:00
Guido Andreozzi — Facundo Arguello
Poland 1st League
12:45
GKS Tychy 71 — Podbeskidzie Bielsko Biala
Bosnia and Herzegovina ATP CH Banja Luka
12:30
Filippo Baldi — Alessandro Giannessi
Japan J1 League
12:00
Vissel Kobe — Gamba Osaka
12:00
Kawasaki Frontale — Consadole Sapporo
Japan J2 League
12:00
Tochigi SC — Ehime
12:00
Oita Trinita — Kamatamare Sanuki
12:00
Montedio Yamagata — Ventforet Kofu
12:00
Tokushima Vortis — Gifu
12:00
Fagiano Okayama — Kyoto Sangyo
12:00
Albirex Niigata — Zweigen Kanazawa
Germany Regionalliga Bayern
12:00
Bayern Munchen II — TSV Buchbach
Vietnam V League 1
12:00
Thanh Pho Can Tho — NHS Quang Nam
Estonia Meistriliiga
12:00
Tallinna JK Kalev — Paide Linnameeskond
Armenia Premier League
12:00
FC Artsakh — Ararat Moscow
Germany Bundesliga U19
12:00
RB Leipzig U19 — Havelse U19
Romania ATP CH Sibiu
11:56
George Iulian Dina — Julian Lenz
Singapore S League
11:30
Warriors — DPMM FC
Turkey ATP CH Istanbul
11:30
Antoine Hoang — Corentin Moutet
Japan J1 League
11:00
Nagoya Grampus — V-Varen Nagasaki
Japan J2 League
11:00
Omiya Ardija — Machida Zelvia
Germany Bundesliga U19
11:00
Union Berlin U19 — Hertha Berlin U19
11:00
Borussia Dortmund U19 — Rot Weiss Oberhausen U19
11:00
Alemannia Aachen U19 — Schalke U19
Japan WTA Tokyo
10:30
Qiang Wang — Su Wei Hsieh
Czech Republic 2nd League
10:15
Fotbal Trinec — Sokolov
Czech Republic 3rd League
10:15
FC Odra Petrkovice — Hanacka
Japan J1 League
10:00
Sagan Tosu — Sanfrecce Hiroshima
Romania Liga 2
10:00
Braila — Pandurii Tg. Jiu
10:00
Dacia Mioveni — Energeticianul
10:00
Ripensia Timisoara — Balotesti
10:00
Daco Getica Bucuresti — Chindia Targoviste
10:00
Farul Constanta — Metaloglobus Bucuresti
Russia Youth League
08:00
Ufa-D — CSKA-D Moscow
Japan J3 League
08:00
Blaublitz Akita — Gainare Tottori
South Korea K League 1
07:00
Jeonbuk Hyundai Motors — Jeju United
Japan J1 League
07:00
Vegalta Sendai — Tokyo
Japan J2 League
06:00
Matsumoto Yamaga — Renofa Yamaguchi FC
Japan WTA Tokyo
06:00
Shuai Zhang — Amanda Anisimova
Mexico Liga MX
04:00
Tiburones Rojos De Veracruz — Toluca
Mexico Ascenso MX
04:00
Venados — Cimarrones de Sonora
World Cup Qualification
03:30
Mexico — Argentina
Colombia Primera A
03:00
Patriotas — Atletico Huila
Ecuador Serie A
03:00
Aucas — Tecnico Universitario
Argentina Primera B Nacional
03:00
Central Cordoba SDE — Quilmes
Japan WTA Tokyo
03:00
Mari Osaka — Antonia Lottner
Brazil Serie B
02:30
Sampaio Correa — Fortaleza EC
Argentina Primera Division
02:00
At. Tucuman — Tigre
Bolivia Primera Division
02:00
Sport Boys Warnes — The Strongest
Mexico Ascenso MX
02:00
Tampico Madero — Correcaminos Uat
Brazil Serie B
01:30
Figueirense — Sao Bento
Paraguay Primera Division
01:15
Libertad — General Diaz
USA NCAA
01:00
Memphis — Georgia State
Canada WTA Quebec City
01:00
Heather Watson — Rebecca Marino
Argentina Primera B
00:05
Talleres Remedios — Estudiantes De Caseros
Argentina Primera Division
00:00
Estudiantes — C.A. Aldosivi
Colombia Primera A
23:00
Jaguares de Cordoba — Millonarios
Argentina Primera B Nacional
23:00
Agropecuario — Temperley
Argentina Primera Division
22:45
Belgrano — Newell`s Old Boys
Paraguay Primera Division
22:30
Sol de America — Olimpia A
Ecuador Serie A
22:00
Macara — LDU de Quito
Bolivia Primera Division
22:00
Bolivar — Destroyers
Brazil Serie B
21:30
Boa EC — Paysandu SC
21:30
Brasil de Pelotas — CRB
21:30
Criciuma — Avai
USA MLS
21:30
Colorado Rapids — Atlanta United
Argentina Primera B Nacional
21:30
Gimnasia Mendoza — Chacarita Juniors
Iceland Cup
21:15
Stjarnan — Breioablik
Colombia Primera A
21:00
Leones FC — Cali
Africa CAF Champions League
21:00
Esperance ST — Etoile Sportive du Sahel
Spain La Liga
20:45
Athletic Bilbao — Real Madrid
Netherlands Eredivisie
20:45
Ajax — Groningen
20:45
Willem II — Excelsior Rotterdam
Ireland Premier Division
20:45
Sligo Rovers — St. Patricks Athletic
Argentina Primera B Nacional
20:40
Villa Dalmine — Club Atletico Mitre de Salta
Italy Serie A
20:30
Frosinone — Sampdoria
Argentina Primera Division
20:30
River Plate — San Martin SJ
Belgium First Division A
20:30
Racing Genk — Anderlecht
Poland Ekstraklasa
20:30
Wisla Krakow — Lechia Gdansk
Belgium First Division B
20:30
Union Saint-Gilloise — Roeselare
Serbia Super Liga
20:30
Crvena Zvezda — Radnik Surdulica
Uruguay Primera Division
20:30
Torque — Boston River
Slovenia Prva Liga
20:15
NK Krsko — Maribor
France Ligue 1
20:00
Toulouse — AS Monaco
20:00
Dijon — Angers SCO
20:00
SC Amiens — Lille
20:00
Montpellier HSC — Racing Strasbourg
Romania Liga I
20:00
Gaz Metan Medias — CS Universitatea Craiova
Spain Segunda Division
20:00
Alcorcon AD — Deportivo La Coruna
Belgium First Division A
20:00
KV Oostende — Cercle Brugge
20:00
Waasland — AS Eupen
Peru Primera Division
20:00
San Martin — Union Comercia
Algeria 1st Division
20:00
Paradou AC — MC Oran
Belarus Premier League
19:45
BATE Borisov — Dnepr Mogilev
Hungary NB I
19:30
Budapest Honved — Ferencvaros
Israel Premier League
19:30
Ashdod SC — Hapoel Beer Sheva
Qatar Stars League
19:10
Al Ahli — Al Khritiyat
Poland 1st League
19:10
Sandecja Nowy Sacz — Bytovia Bytow
Croatia 1 HNL
19:00
HNK Hajduk Split — Rudes
Czech Republic 1st League
19:00
Viktoria Plzen — Sfc Opava
Slovakia 1st League
19:00
Sered — Mfk Zemplin Michalovce
19:00
Senica — AS Trencin
19:00
Vion Zlate Moravce — Ruzomberok
Switzerland Swiss Cup
19:00
Schaffhausen — BSC Young Boys
Bulgaria First Professional League
19:00
CSKA Sofia — Cherno More Varna
Turkcell Super League
19:00
Besiktas — Yeni Malatyaspor
19:00
Goztepe AS Izmir — Kayserispor
Turkey TFF 1. League
19:00
Adana Demirspor — Hatayspor
Portugal League Cup
19:00
Benfica — Rio Ave
Poland 1st League
19:00
Chojniczanka Chojnice — OKS 1945 Olsztyn
Latvia Higher League
19:00
FS Metta/Lu — Ventspils
Spain Segunda B G.3
19:00
CF Villarreal B — CD Alcoyano
Israel Premier League
18:45
Hapoel Bnei Sakhnin — Hapoel Tel Aviv
Algeria 1st Division
18:45
MO Bejaia — NA Hussein Dey
Germany Bundesliga
18:30
Borussia Monchengladbach — FC Schalke 04
England Premier League
18:30
Watford — Manchester United
England EFL Championship
18:30
Blackburn Rovers — Aston Villa
Netherlands Eredivisie
18:30
ADO Den Haag — PSV
18:30
De Graafschap — VVV-Venlo
Jordan Premier League
18:30
Al Ramtha — Al Faisaly Amman
Azerbaijan Premier League
18:30
Sabail FC — Zir?
Argentina Primera Division
18:15
Independiente — Colon de Santa Fe
Italy Serie A
18:00
Napoli — Fiorentina
Sweden Allsvenskan
18:00
Ostersunds — Malmo FF
Spain Segunda Division
18:00
CD Tenerife — Reus Deportiu
Greece Superleague
18:00
Apollon Smyrnis — PAS Giannena
Slovenia Prva Liga
18:00
Rudar Velenje — Celje
Belgium First Division A
18:00
Standard Liege — Charleroi
Italy Serie B
18:00
Cremonese — Spezia Calcio
Poland Ekstraklasa
18:00
GKS Piast Gliwice — Arka Gdynia
Norway Eliteserien
18:00
Haugesund — SK Brann
Israel Premier League
18:00
Maccabi Petach Tikva — Hapoel Hadera
Argentina Primera B
18:00
Almirante Brown — Sacachispas
Algeria 1st Division
18:00
CR Belouizdad — Olympique Medea
Belarus Premier League
17:30
Shakhter Soligorsk — Dinamo Minsk
Greece Superleague
17:15
Ofi Kreta — PAOK Salonika
France Ligue 1
17:00
SM Caen — Lyonnais
Austria Bundesliga
17:00
FC Trenkwalder Admira — Sturm Graz
17:00
TSV Hartberg — SCR Altach
Russia 1st Division
17:00
Rotor Volgograd — Zenit St Petersburg II
17:00
Fakel — Olimpiyets
17:00
FK Sochi 04 — Mordoviya Saransk
Belgium First Division B
17:00
Tubize — Oud-Heverlee Leuven
Israel Premier League
17:00
Maccabi Tel Aviv — Hapoel Raanana
Qatar Stars League
17:00
Al Gharrafa — Umm salal
Slovakia 1st League
16:45
Slovan Bratislava — DAC Dunajska Streda
Bulgaria First Professional League
16:30
Beroe Stara Zagora — Septemvri Sofia
Portugal League Cup
16:30
Pacos de Ferreira — CD Aves
England Premier League
16:00
Newcastle United — Arsenal
16:00
Manchester City — Fulham FC
16:00
Huddersfield Town — Crystal Palace
16:00
Chelsea — Cardiff City
England EFL Championship
16:00
Swansea City — Nottingham Forest
16:00
Preston North End — Reading
16:00
Bolton Wanderers — Queens Park Rangers
16:00
Bristol City — Sheffield United
16:00
Brentford — Wigan Athletic
16:00
Hull City — Ipswich Town
16:00
Rotherham United — Derby County
16:00
Sheffield Wednesday — Stoke City
Scotland Premiership
16:00
St. Johnstone — Aberdeen
16:00
Rangers — Dundee
16:00
Motherwell — Heart of Midlothian
16:00
Hibernian — Kilmarnock
Sweden Allsvenskan
16:00
Orebro SK — GIF Sundsvall
Spain Segunda Division
16:00
Gimnastic De Tarragona — Osasuna
Denmark Superligaen
16:00
FC Nordsjaelland — Randers FC
Slovenia Prva Liga
16:00
Aluminij — HIT Gorica
Scotland Championship
16:00
Queen Of The South — Ross County
16:00
Dundee United — Greenock Morton
16:00
Inverness Caledonian Thistle — Partick Thistle
16:00
Dunfermline Athletic — Alloa Athletic
16:00
Ayr United — Falkirk
Scotland League One
16:00
Arbroath — Forfar Athletic
16:00
Dumbarton — Montrose
16:00
Stranraer — Stenhousemuir
16:00
East Fife — Airdrie United
Scotland League Two
16:00
Clyde — Albion Rovers
16:00
Berwick Rangers — Elgin City
16:00
Cowdenbeath — Peterhead
16:00
Edinburgh City — Annan Athletic
16:00
Stirling Albion — Queens Park
England EFL League Two
16:00
Swindon Town — Bury
16:00
Mansfield Town — Exeter City
16:00
Milton Keynes Dons — Forest Green Rovers
16:00
Grimsby Town — Oldham Athletic
16:00
Macclesfield Town — Lincoln City
16:00
Port Vale — Northampton Town
16:00
Notts County — Stevenage Borough
16:00
Colchester United — Cambridge United
16:00
Crawley Town — Morecambe
16:00
Carlisle United — Tranmere Rovers
16:00
Cheltenham Town — Crewe Alexandra
England EFL League One
16:00
Plymouth Argyle — Blackpool
16:00
Luton Town — Bristol Rovers
16:00
Walsall — Doncaster Rovers
16:00
Shrewsbury Town — Southend United
16:00
Peterborough United — Portsmouth
16:00
Rochdale — Gillingham
16:00
Coventry City — Barnsley
16:00
Burton Albion — Sunderland
16:00
AFC Wimbledon — Scunthorpe United
16:00
Bradford City — Charlton Athletic
Sweden Superettan
16:00
AFC Eskilstuna — Helsingborgs IF
England National League
16:00
Maidstone United — Harrogate Town
16:00
AFC Fylde — Aldershot Town
16:00
Dagenham & Redbridge — Chesterfield
16:00
Maidenhead United — Halifax Town
16:00
Wrexham — Ebbsfleet United
16:00
Bromley — Salford City
16:00
Hartlepool United — Eastleigh
16:00
Dover Athletic — Solihull Moors F.C.
16:00
Leyton Orient — Barnet
16:00
Havant & Waterlooville — Sutton United
16:00
Boreham Wood — Barrow
England National League South
16:00
St Albans City — Concord Rangers
Turkcell Super League
16:00
Ankaragucu — Akhisar
Russia 1st Division
16:00
Avangard Kursk — SKA Khabarovsk
Turkey TFF 1. League
16:00
Istanbulspor AS — Adanaspor
Ukraine Premier League
16:00
Karpaty Lviv — Vorskla Poltava
Jordan Premier League
16:00
AL Salt — Shabab Al Ordon
Finland Ykkonen
16:00
AC Kajaani — Haka
16:00
FF Jaro — JJK
Iceland 1 Deild
16:00
HK Kopavogs — IR Reykjavik
16:00
Trottur — Thor Akureyri
16:00
Vikingur Olafsvik — Njardvik
16:00
Magni Grenivik — Fram
16:00
Selfoss — IA Akranes
Germany Bundesliga
15:30
FC Bayern Munich — Bayer Leverkusen
15:30
VfL Wolfsburg — Hertha BSC
15:30
Fortuna Dusseldorf — 1899 Hoffenheim
15:30
RB Leipzig — Hannover 96
15:30
FSV Mainz 05 — FC Augsburg
Russia Premier League
15:30
Ufa — CSKA Moscow
Poland Ekstraklasa
15:30
Wisla Plock — ASPN Miedz Legnica
Italy Serie A
15:00
Inter Milan — Parma
France Ligue 2
15:00
RC Lens — FC Sochaux Montbeliard
Italy Serie B
15:00
AS Cittadella — Cosenza
15:00
Brescia Calcio — Pescara
15:00
Ascoli Calcio — Lecce
Russia 1st Division
15:00
FC Khimki — Baltika Kaliningrad
Finland Ykkonen
15:00
Kpv Kokkola — Eif
Thai League I
15:00
Sukhothai — Pattaya United
Germany Regionalliga Nordost
15:00
Chemnitzer FC — Berliner AK 07
Poland 1st League
15:00
Jastrzebie — Garbarnia Krakow
Austria Erste Liga
14:30
Wacker Innsbruck II — Vorwarts Steyr
Romania Liga I
14:00
Dunarea Calarasi — Botosani
Germany 3. Liga
14:00
VfR Aalen — Preussen Munster
14:00
KFC Uerdingen — Hallescher FC
14:00
VfL Osnabruck — Karlsruher SC
14:00
SV Wehen Wiesbaden — SV Meppen
14:00
Hansa Rostock — TSV 1860 Munich
14:00
Energie Cottbus — SG Sonnenhof Grossaspach
Russia 1st Division
14:00
Spartak Moscow II — Torpedo Armavir
Germany Regionalliga West
14:00
SG Wattenscheid 09 — Fortuna Dusseldorf II
14:00
SV Lippstadt 08 — Bonner SC
14:00
Alemannia Aachen — Kaan-Marienborn
14:00
Rot-Weiss Oberhausen — SC Wiedenbruck 2000
Germany Regionalliga Bayern
14:00
SV Schalding-Heining — Spvgg Bayreuth
14:00
FV Illertissen — VfR Garching
14:00
VfB Eichstatt — TSV 1860 Rosenheim
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
SV Elversberg 07 — SC Hessen Dreieich
14:00
Wormatia Worms — Freiburg II
Germany Regionalliga Bayern
14:00
Nuremberg II — Schweinfurt
14:00
Spvgg Greuther Furth II — Heimstetten
Thai League I
14:00
Bangkok Glass — Chiangrai United
14:00
Police Tero — Air Force United
Belarus Premier League
13:30
Minsk — FC Vitebsk
Germany Regionalliga Nordost
13:30
FSV Union Furstenwalde — FC Oberlausitz Neugersdorf
13:30
Bischofswerdaer — ZFC Meuselwitz
Spain La Liga
13:00
Atletico Madrid — Eibar
Czech Republic 2nd League
13:00
FC Vysocina Jihlava — Hradec Kralove
Russia Premier League
13:00
Rubin Kazan — FK Yenisey
Germany 2 Bundesliga
13:00
SpVgg Greuther Furth — Holstein Kiel
13:00
Hamburger SV — FC Heidenheim 1846
13:00
SV Darmstadt 98 — SV Sandhausen
Russia 1st Division
13:00
Tom Tomsk — Tyumen
13:00
Shinnik Yaroslavl — FC Krasnodar II
Ukraine Premier League
13:00
Pfk Olexandriya — Shakhtar Donetsk
Poland 1st League
12:45
GKS Tychy 71 — Podbeskidzie Bielsko Biala
Japan J1 League
12:00
Vissel Kobe — Gamba Osaka
12:00
Kawasaki Frontale — Consadole Sapporo
Japan J2 League
12:00
Tochigi SC — Ehime
12:00
Oita Trinita — Kamatamare Sanuki
12:00
Montedio Yamagata — Ventforet Kofu
12:00
Tokushima Vortis — Gifu
12:00
Fagiano Okayama — Kyoto Sangyo
12:00
Albirex Niigata — Zweigen Kanazawa
Germany Regionalliga Bayern
12:00
Bayern Munchen II — TSV Buchbach
Vietnam V League 1
12:00
Thanh Pho Can Tho — NHS Quang Nam
Estonia Meistriliiga
12:00
Tallinna JK Kalev — Paide Linnameeskond
Armenia Premier League
12:00
FC Artsakh — Ararat Moscow
Germany Bundesliga U19
12:00
RB Leipzig U19 — Havelse U19
Singapore S League
11:30
Warriors — DPMM FC
Japan J1 League
11:00
Nagoya Grampus — V-Varen Nagasaki
Japan J2 League
11:00
Omiya Ardija — Machida Zelvia
Germany Bundesliga U19
11:00
Union Berlin U19 — Hertha Berlin U19
11:00
Borussia Dortmund U19 — Rot Weiss Oberhausen U19
11:00
Alemannia Aachen U19 — Schalke U19
Czech Republic 2nd League
10:15
Fotbal Trinec — Sokolov
Czech Republic 3rd League
10:15
FC Odra Petrkovice — Hanacka
Japan J1 League
10:00
Sagan Tosu — Sanfrecce Hiroshima
Romania Liga 2
10:00
Braila — Pandurii Tg. Jiu
10:00
Dacia Mioveni — Energeticianul
10:00
Ripensia Timisoara — Balotesti
10:00
Daco Getica Bucuresti — Chindia Targoviste
10:00
Farul Constanta — Metaloglobus Bucuresti
Russia Youth League
08:00
Ufa-D — CSKA-D Moscow
Japan J3 League
08:00
Blaublitz Akita — Gainare Tottori
South Korea K League 1
07:00
Jeonbuk Hyundai Motors — Jeju United
Japan J1 League
07:00
Vegalta Sendai — Tokyo
Japan J2 League
06:00
Matsumoto Yamaga — Renofa Yamaguchi FC
Mexico Liga MX
04:00
Tiburones Rojos De Veracruz — Toluca
Mexico Ascenso MX
04:00
Venados — Cimarrones de Sonora
Colombia Primera A
03:00
Patriotas — Atletico Huila
Ecuador Serie A
03:00
Aucas — Tecnico Universitario
Argentina Primera B Nacional
03:00
Central Cordoba SDE — Quilmes
Brazil Serie B
02:30
Sampaio Correa — Fortaleza EC
Argentina Primera Division
02:00
At. Tucuman — Tigre
Bolivia Primera Division
02:00
Sport Boys Warnes — The Strongest
Mexico Ascenso MX
02:00
Tampico Madero — Correcaminos Uat
Brazil Serie B
01:30
Figueirense — Sao Bento
Paraguay Primera Division
01:15
Libertad — General Diaz
Argentina Primera B
00:05
Talleres Remedios — Estudiantes De Caseros
Argentina Primera Division
00:00
Estudiantes — C.A. Aldosivi
World Cup Qualification
03:30
Mexico — Argentina

ARCHIVE

2020 November
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st