Betcatcher Logo

Saturday - 2018/09/22

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Paraguay Primera Division
23:45
Olimpia A — 3 De Febrero
Ecuador Serie A
23:30
Guayaquil City — Aucas
Bolivia Primera Division
23:15
The Strongest — Nacional Potosi
USA MLS
23:00
NY Red Bulls — Toronto
Argentina Primera Division
22:45
Defensa Y Justicia — Estudiantes
USA NCAA
22:30
Texas — TCU
Chile Primera Division
22:30
Union La Calera — Everton
Peru Primera Division
22:30
Ayacucho FC — Academia Cantolao
Colombia Primera A
22:15
Junior — La Equidade Bogota
Portugal Primeira Liga
22:00
Vitoria Setubal — Porto
Venezuela Primera Division
22:00
Carabobo — Aragua
USA ATP CH Tiburon
22:00
Daniel Nguyen — Jared Hiltzik
Brazil Serie B
21:30
Paysandu SC — Criciuma
USA MLS
21:30
Los Angeles Blues — San Jose Earthquakes
USA NCAA
21:30
Georgia Tech — Clemson
21:30
Miami (FL) — FIU
21:30
West Virginia — Kansas State
21:30
Old Dominion — Virginia Tech
Morocco GNF 1
21:30
OC Safi — Rapide Oued Zem
USA Laver Cup
21:30
Roger Federer — Nick Kyrgios
Brazil Serie A
21:00
Sao Paulo — America Mineiro
Uruguay Primera Division
21:00
Liverpool — Nacional M
Africa CAF Champions League
21:00
Al Ahly Cairo — Horoya
Bolivia Primera Division
21:00
Destroyers — Aurora
Spain La Liga
20:45
Real Madrid — RCD Espanyol
Netherlands Eredivisie
20:45
Vitesse — ADO Den Haag
Ireland 1st Division
20:45
Finn Harps — Cabinteely FC
20:45
Cobh Ramblers — Drogheda United
20:45
Longford Town — UCD
Italy Serie A
20:30
Sampdoria — Inter Milan
Argentina Primera Division
20:30
Talleres de Cordoba — Velez Sarsfield
Belgium First Division B
20:30
Oud-Heverlee Leuven — Roeselare
Spain Segunda Division
20:30
CF Cordoba — CD Tenerife
Poland Ekstraklasa
20:30
ASPN Miedz Legnica — Legia Warszawa
Italy Serie C Group A
20:30
Piacenza Calcio — Pontedera
France Pro A
20:30
Antibes — Limoges
France Ligue 1
20:00
Angers SCO — Toulouse
20:00
Stade Reims — Dijon
20:00
Montpellier HSC — Nice
20:00
Racing Strasbourg — SC Amiens
Portugal Primeira Liga
20:00
CS Maritimo — Belenenses Lissabon
Romania Liga I
20:00
CS Universitatea Craiova — Viitorul Constanta
Belgium First Division A
20:00
Lokeren — Mouscron Peruwelz
20:00
AS Eupen — KV Oostende
Peru Primera Division
20:00
EM Deportivo Binacional — Melgar
France Pro A
20:00
Bourg en Bresse — Elan Bearnais
Algeria 1st Division
20:00
MC Oran — MC Alger
FIBA Champions League
20:00
Antwerp Giants — AEK Larnaca
Netherlands Eredivisie
19:45
Excelsior Rotterdam — SC Heerenveen
19:45
VVV-Venlo — NAC Breda
Israel Premier League
19:30
Maccabi Netanya — Maccabi Tel Aviv
Greece Superleague
19:30
PAS Giannena — Aris Saloniki
Qatar Stars League
19:05
Al Duhail — Al Gharrafa
Switzerland Super League
19:00
FC Thun — FC Sion
19:00
Grasshoppers Zurich — Neuchatel Xamax
Bulgaria First Professional League
19:00
Botev Vratsa — CSKA Sofia
Croatia 1 HNL
19:00
NK Lokomotiva Zagreb — HNK Rijeka
Slovakia 1st League
19:00
AS Trencin — Vion Zlate Moravce
19:00
Ruzomberok — ZP Sport Podbrezova
19:00
Zilina — Senica
19:00
Slovan Bratislava — Sered
Czech Republic 1st League
19:00
AC Sparta Praha — Slovan Liberec
Portugal Segunda Division
19:00
Benfica II — SC Varzim
Serbia Super Liga
19:00
Mladost Lucani — Proleter Novi Sad
19:00
Vojvodina Novi Sad — Vozdovac
Morocco GNF 1
19:00
Ittihad Tanger — MA Tetouan
Poland 1st League
19:00
OKS 1945 Olsztyn — Odra Opole
19:00
Stal Mielec — Jastrzebie
USA ATP CH Tiburon
19:00
Sebastian Fanselow — Roberto Ortega Olmedo
Israel Premier League
18:45
Maccabi Haifa — Maccabi Petach Tikva
Belarus Premier League
18:45
Torpedo Zhodino — Gomel
England Premier League
18:30
Brighton — Tottenham Hotspur
Germany Bundesliga
18:30
FC Schalke 04 — FC Bayern Munich
Spain La Liga
18:30
Getafe CF — Atletico Madrid
Netherlands Eredivisie
18:30
Fortuna Sittard — Willem II
England EFL Championship
18:30
Queens Park Rangers — Norwich City
Ireland Premier Division
18:30
St. Patricks Athletic — FC Bohemians
Turkey TFF 1. League
18:30
Elazigspor — Kardemir Karabukspor
18:30
Adanaspor — Boluspor
Ukraine Premier League
18:30
Arsenal Kiev — Olimpik Donetsk
Jordan Premier League
18:30
Al Faisaly Amman — AL Salt
Azerbaijan Premier League
18:30
Zir? — Neftchi Baku
Spain Youth League
18:30
CD Getxo U19 — CA Osasuna U19
Argentina Primera Division
18:15
Newell`s Old Boys — Lanus
Argentina Primera B
18:05
Acassuso — Deportivo Riestra
Italy Serie A
18:00
Fiorentina — Spal Ferrara
Sweden Allsvenskan
18:00
Dalkurd — IFK Norrkoping
Belgium First Division A
18:00
Waasland — Charleroi
Ireland Premier Division
18:00
Derry City — Shamrock Rovers
Spain Segunda Division
18:00
Rayo Majadahonda — Extremadura UD
Italy Serie B
18:00
Cosenza — Livorno
Norway Eliteserien
18:00
Odd Ballklubb — Valerenga
Russia Premier League
18:00
FC Rostov — Ufa
Turkcell Super League
18:00
Trabzonspor — Goztepe AS Izmir
Iceland 1 Deild
18:00
IA Akranes — Trottur
18:00
Haukar — HK Kopavogs
Slovakia 1st League
18:00
Nitra — Mfk Zemplin Michalovce
Slovenia Prva Liga
18:00
HIT Gorica — NK Krsko
USA NCAA
18:00
Purdue — Boston College
18:00
Wake Forest — Notre Dame
18:00
Michigan — Nebraska
18:00
Missouri — Georgia Bulldogs
Saudi Arabia Professional League
18:00
Al Wahda — Al Raed
Portugal Segunda Division
18:00
Penafiel — Cova Piedade
Egypt Premier League
18:00
Ismaily — Smouha SC
Sweden SHL
18:00
Skelleftea — Timra
USA ATP CH Columbus
18:00
Michael Mmoh — Mikael Torpegaard
Estonia Meistriliiga
18:00
FC Flora Tallinn — JK Vaprus Parnu
FIBA Champions League
18:00
Aris — Dinamo (GEO)
18:00
Szolnoki Olaj — Cantu
Israel Premier League
17:45
Hapoel Raanana — Ashdod SC
Portugal Primeira Liga
17:30
CD Santa Clara — Rio Ave
Switzerland Challenge League
17:30
Wil 1900 — Rapperswil Jona
17:30
Schaffhausen — Servette Geneva
17:30
SC Kriens — Chiasso
Greece Superleague
17:15
Asteras Tripolis — Apollon Smyrnis
France Ligue 1
17:00
Lille — FC Nantes
Romania Liga I
17:00
Botosani — CS Concordia Chiajna
Algeria 1st Division
17:00
NA Hussein Dey — USM Bel Abbès
Austria Bundesliga
17:00
Sturm Graz — SV Mattersburg
17:00
SKN St. Polten — TSV Hartberg
Belgium First Division B
17:00
Beerschot Wilrijk — KVSK United Overpelt-Lommel
Israel Premier League
17:00
Hapoel Tel Aviv — Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Germany Regionalliga Nord
17:00
BSV Schwarz-WeiB Rehden — Hannover 96 II
Czech Republic 1st League
17:00
Mlada Boleslav — 1.FC Slovacko
17:00
Karvina — 1.FK Pribram
17:00
Sfc Opava — FC Teplice
Chile Primera Division
17:00
Palestino — Union Espanola
Belarus Premier League
17:00
FC Vitebsk — Dynamo Brest
Portugal Segunda Division
17:00
Arouca — Sporting Braga B
Algeria 1st Division
17:00
DRB Tadjenanet — JS Saoura
Armenia Premier League
17:00
Gandzasar — Ararat
Morocco GNF 1
17:00
KAC Marrakesh — Mouloudia Oujda
Poland 1st League
17:00
LKS Nieciecza — Chrobry Glogow
Bulgaria First Professional League
16:30
Septemvri Sofia — Lokomotiv Plovdiv
Azerbaijan Premier League
16:30
Sabail FC — Sabah (AZR)
Spain La Liga
16:15
Eibar — Leganes
16:15
Celta Vigo — Real Valladolid
England Premier League
16:00
Liverpool — Southampton
16:00
Manchester United — Wolves
16:00
Leicester City — Huddersfield Town
16:00
Crystal Palace — Newcastle United
16:00
Burnley — Bournemouth
Denmark Superligaen
16:00
Randers FC — Vendsyssel
England EFL Championship
16:00
Aston Villa — Sheffield Wednesday
16:00
Derby County — Brentford
16:00
Ipswich Town — Bolton Wanderers
16:00
Leeds United — Birmingham City
16:00
Middlesbrough — Swansea City
16:00
Nottingham Forest — Rotherham United
16:00
Reading — Hull City
16:00
Sheffield United — Preston North End
16:00
Stoke City — Blackburn Rovers
16:00
West Bromwich — Millwall
Sweden Allsvenskan
16:00
IF Elfsborg — Orebro SK
16:00
Sirius — Ostersunds
16:00
Trelleborgs FF — Djurgarden
Sweden Superettan
16:00
Degerfors — Gais
England EFL League One
16:00
Sunderland — Rochdale
16:00
Southend United — Fleetwood Town
16:00
Oxford United — Walsall
16:00
Portsmouth — Wycombe Wanderers
16:00
Scunthorpe United — Shrewsbury Town
16:00
Bristol Rovers — Coventry City
16:00
Gillingham — Peterborough United
16:00
Accrington Stanley — AFC Wimbledon
16:00
Barnsley — Burton Albion
16:00
Blackpool — Luton Town
16:00
Charlton Athletic — Plymouth Argyle
16:00
Doncaster Rovers — Bradford City
England EFL League Two
16:00
Lincoln City — Milton Keynes Dons
16:00
Morecambe — Macclesfield Town
16:00
Exeter City — Cheltenham Town
16:00
Cambridge United — Mansfield Town
16:00
Forest Green Rovers — Crawley Town
16:00
Oldham Athletic — Colchester United
16:00
Northampton Town — Notts County
16:00
Crewe Alexandra — Port Vale
16:00
Yeovil Town — Swindon Town
16:00
Stevenage Borough — Grimsby Town
16:00
Bury — Carlisle United
England National League
16:00
Halifax Town — Hartlepool United
16:00
Ebbsfleet United — Havant & Waterlooville
16:00
Solihull Moors F.C. — Bromley
16:00
Braintree Town — Maidstone United
16:00
Sutton United — Wrexham
16:00
Salford City — Boreham Wood
16:00
Chesterfield — Gateshead
16:00
Barnet — AFC Fylde
16:00
Barrow — Maidenhead United
Finland Veikkausliiga
16:00
Ilves — Inter Turku
16:00
KuPS — FC Honka
Finland Ykkonen
16:00
AC Kajaani — FF Jaro
Spain Segunda Division
16:00
Osasuna — Sporting Gijon
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Oskarshamns AIK — Torns IF
Scotland Championship
16:00
Alloa Athletic — Ayr United
16:00
Greenock Morton — Dunfermline Athletic
16:00
Falkirk — Dundee United
16:00
Partick Thistle — Queen Of The South
Ukraine Premier League
16:00
Lviv — Karpaty Lviv
Iceland 1 Deild
16:00
Thor Akureyri — Leiknir Reykjavik
16:00
IR Reykjavik — Magni Grenivik
16:00
Njardvik — Selfoss
16:00
Fram — Vikingur Olafsvik
Scotland League One
16:00
Stenhousemuir — Arbroath
16:00
Stranraer — East Fife
16:00
Forfar Athletic — Brechin City
16:00
Airdrie United — Dumbarton
16:00
Raith Rovers — Montrose
Scotland League Two
16:00
Cowdenbeath — Albion Rovers
16:00
Clyde — Elgin City
16:00
Peterhead — Berwick Rangers
16:00
Queens Park — Edinburgh City
Scotland Premiership
16:00
Aberdeen — Motherwell
16:00
Dundee — Hibernian
16:00
Hamilton Academical — St. Mirren
16:00
Heart of Midlothian — Livingston
Serbia Super Liga
16:00
Napredak Krusevac — Dinamo Vranje
Lithuania A Lyga
16:00
Stumbras — Spyris Kaunas
Sweden 1st Division Norra
16:00
Nykoping — Forward
Poland 1st League
16:00
LKS Lodz — GKS Tychy 71
16:00
Bytovia Bytow — SKS Wigry Suwalki
Finland SM Liiga
16:00
Lukko — Ilves Tampere
Germany Bundesliga
15:30
FC Augsburg — Werder Bremen
15:30
VfL Wolfsburg — Freiburg
15:30
1899 Hoffenheim — Borussia Dortmund
15:30
FC Nurnberg — Hannover 96
15:30
Hertha BSC — Borussia Monchengladbach
Poland Ekstraklasa
15:30
Cracovia — Wisla Plock
Russia Premier League
15:30
Arsenal Tula — Rubin Kazan
Egypt Premier League
15:30
Petrojet — El Gouna
Italy Serie A
15:00
Parma — Cagliari
Finland Veikkausliiga
15:00
PS Kemi — VPS
France Ligue 2
15:00
Paris — Metz
France National 1
15:00
Bourg en Bresse 01 — Chambly
Sweden 1st Division Norra
15:00
Sollentuna United — Karlslund
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Kristianstads FF — Oddevold
Italy Serie B
15:00
Carpi — Brescia Calcio
15:00
Palermo — Perugia
15:00
Lecce — Venezia
15:00
Pescara — US Foggia
15:00
Crotone — Hellas Verona
15:00
Spezia Calcio — AS Cittadella
Turkcell Super League
15:00
Kayserispor — Konyaspor
Czech Republic 1st League
15:00
Sigma Olomouc — Dukla Praha
Belarus Premier League
15:00
FC Slutsk — Minsk
Kazakhstan Premier League
15:00
Ordabasy — Irtysh Pavlodar
Italy ATP CH Biella
15:00
Stefano Napolitano — Stefano Travaglia
France ATP Metz
15:00
Kei Nishikori — Matthias Bachinger
Russia ATP St Petersburg
14:30
Dominic Thiem — Roberto Bautista Agut
Germany Regionalliga Nordost
14:05
1. FC Lok Leipzig — Germania Halberstadt
Romania Liga I
14:00
AFC Hermannstadt — CFR Cluj
Germany 3. Liga
14:00
SG Sonnenhof Grossaspach — Hansa Rostock
14:00
TSV 1860 Munich — SV Wehen Wiesbaden
14:00
SV Meppen — SpVgg Unterhaching
14:00
FC Wurzburger Kickers — Eintracht Braunschweig
14:00
FC Carl Zeiss Jena — FC Kaiserslautern
14:00
SC Fortuna Koln — Sportfreunde Lotte
14:00
Karlsruher SC — KFC Uerdingen
Sweden 1st Division Norra
14:00
Rynninge IK — Akropolis
Germany Regionalliga Nord
14:00
VFB Lubeck — 1. FC Germania Egestorf-Langreder
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
1. FC Saarbrucken — Wormatia Worms
14:00
TSV Eintracht Stadtallendorf — Kickers Offenbach
14:00
SV Waldhof Mannheim — Tsg Balingen
14:00
Freiburg II — FC 08 Homburg
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Eskilsminne — Utsikten
Germany Regionalliga West
14:00
SV Lippstadt 08 — SC Verl
14:00
Kaan-Marienborn — Borussia Dortmund II
14:00
SV Rodinghausen — SG Wattenscheid 09
Germany Regionalliga Bayern
14:00
VfR Garching — SV Schalding-Heining
14:00
Spvgg Bayreuth — Nuremberg II
Thai League I
14:00
Chainat — Muang Thong United
14:00
Nakhon Ratchasima — Prachuap
Armenia Premier League
14:00
Alashkert — FC Lori Vanadzor
Finland Kakkonen Group C
14:00
Vifk — TP 47
Finland Kakkonen Group B
14:00
Bk-46 — MuSa
France ATP Metz
14:00
Gilles Simon — Radu Albot
England National League
13:35
Eastleigh — Dagenham & Redbridge
China Super League
13:35
Jiangsu Suning — Guangzhou Evergrande
England Premier League
13:30
Fulham FC — Watford
Germany Regionalliga Nordost
13:30
BFC Viktoria — Bischofswerdaer
13:30
FC Oberlausitz Neugersdorf — SV Babelsberg 03
13:30
VSG Altglienicke — Berliner AK 07
Germany Bundesliga U19
13:30
RB Leipzig U19 — Union Berlin U19
Spain La Liga
13:00
Rayo Vallecano — CD Alaves
Germany 2 Bundesliga
13:00
Dynamo Dresden — SV Darmstadt 98
13:00
Holstein Kiel — VfL Bochum
13:00
Arminia Bielefeld — FC Union Berlin
Russia Premier League
13:00
Dinamo Moscow — Anzhi Makhachkala
Turkey TFF 1. League
13:00
Umraniyespor — Genclerbirligi
13:00
Hatayspor — Istanbulspor AS
Russia Youth League
13:00
CSKA-D Moscow — Spartak-D Moscow
13:00
Akhmat-D Grozny — FC Orenburg-D
Poland 1st League
13:00
Garbarnia Krakow — Chojniczanka Chojnice
Italy ATP CH Biella
13:00
Thiago Moura Monteiro — Federico Delbonis
Thai League I
12:45
Pattaya United — Ratchaburi FC
Poland 1st League
12:45
Warta Poznan — KS Rakow Czestochowa
Russia ATP St Petersburg
12:45
Stan Wawrinka — Martin Klizan
Turkcell Super League
12:30
Yeni Malatyaspor — Caykur Rizespor
Estonia Meistriliiga
12:00
Tulevik Viljandi — JK Tammeka Tartu
Japan J1 League
12:00
Kawasaki Frontale — Nagoya Grampus
12:00
Shonan Bellmare — Cerezo Osaka
Japan J2 League
12:00
Ehime — Avispa Fukuoka
12:00
Renofa Yamaguchi FC — Oita Trinita
Portugal Segunda Division
12:00
UD Oliveirense — Porto II
Germany Regionalliga Nord
12:00
VFL Wolfsburg II — VFB Oldenburg
Germany Bundesliga U19
12:00
Hertha Berlin U19 — Hannover 96 U19
Japan J2 League
11:30
Ventforet Kofu — Fagiano Okayama
Romania Liga 2
11:30
Luceafarul Oradea — FC Clinceni
Japan J1 League
11:00
V-Varen Nagasaki — Vegalta Sendai
Japan J3 League
11:00
Gainare Tottori — Tokyo U23
Japan 1st Division Women
11:00
NTV Beleza (W) — Urawa Reds (W)
Germany Bundesliga U19
11:00
Bochum U19 — Borussia Monchengladbach U19
11:00
Werder Bremen U19 — Carl Zeiss Jena U19
Russia Premier League
10:30
FK Yenisey — Ural Ekaterinburg
Japan J2 League
10:00
Kyoto Sangyo — Tochigi SC
Romania Liga 2
10:00
Balotesti — ACS Poli Timisoara
10:00
Aerostar Bacau — Arges Pitesti
Japan J2 League
09:00
Machida Zelvia — Tokushima Vortis
South Korea WTA Seoul Doubles
09:00
Irina Camelia Begu / Raluca Olaru — Shu Ying Hsieh/Su Wei Hsieh
China WTA Guangzhou
09:00
Yulia Putintseva — Qiang Wang
China WTA Wuhan
08:30
Anna Zaja — Sara Sorribes Tormo
08:30
Rebecca Peterson — Ying Ying Duan
Japan J1 League
08:00
Kashiwa Reysol — Sagan Tosu
Uzbekistan WTA Tashkent
08:00
Anastasia Potapova — Yasmina Karimjanova
China ATP Shenzhen
08:00
Yecong He — Mohamed Safwat
South Korea K League 1
07:00
Pohang Steelers — Incheon United
South Korea WTA Seoul
07:00
Maria Sakkari — Kiki Bertens
China WTA Wuhan
06:43
Sofia Kenin — Monica Niculescu
Japan WTA Tokyo
06:00
Camila Giorgi — Naomi Osaka
05:00
Karolina Pliskova — Donna Vekic
USA NCAA
04:30
USC — Washington State
Czech Republic Laver Cup Doubles
03:20
Djokovic N. / Federer R. — Anderson K. / Sock J.
USA NCAA
03:00
Illinois — Penn State
Peru Primera Division
03:00
Sport Huancayo — UTC Cajamarca
Colombia Primera A
03:00
Chico F.C. — Patriotas
Brazil Serie B
02:30
Fortaleza EC — Vila Nova
Ecuador Serie B
02:30
LDU Loja — America de Quito
Argentina Primera B Nacional
02:05
Instituto AC Cordoba — Defensores de Belgrano
Argentina Primera Division
02:00
Colon de Santa Fe — Godoy Cruz
Mexico Liga MX
02:00
Morelia — Pumas
Czech Republic Laver Cup
02:00
David Goffin — Diego Schwartzman
Paraguay Primera Division
01:50
Sportivo Luqueno — Guarani Asuncion
Brazil Serie B
01:30
CRB — Coritiba FC
USA NCAA
01:00
UCF — Florida Atlantic
Chile Primera Division
01:00
Deportes Temuco — Huachipato
Brazil Serie B
00:15
Goias — Ponte Preta
Argentina Primera Division
00:00
San Lorenzo — Patronato
Paraguay Primera Division
23:45
Olimpia A — 3 De Febrero
Ecuador Serie A
23:30
Guayaquil City — Aucas
Bolivia Primera Division
23:15
The Strongest — Nacional Potosi
USA MLS
23:00
NY Red Bulls — Toronto
Argentina Primera Division
22:45
Defensa Y Justicia — Estudiantes
Chile Primera Division
22:30
Union La Calera — Everton
Peru Primera Division
22:30
Ayacucho FC — Academia Cantolao
Colombia Primera A
22:15
Junior — La Equidade Bogota
Portugal Primeira Liga
22:00
Vitoria Setubal — Porto
Venezuela Primera Division
22:00
Carabobo — Aragua
Brazil Serie B
21:30
Paysandu SC — Criciuma
USA MLS
21:30
Los Angeles Blues — San Jose Earthquakes
Morocco GNF 1
21:30
OC Safi — Rapide Oued Zem
Brazil Serie A
21:00
Sao Paulo — America Mineiro
Uruguay Primera Division
21:00
Liverpool — Nacional M
Africa CAF Champions League
21:00
Al Ahly Cairo — Horoya
Bolivia Primera Division
21:00
Destroyers — Aurora
Spain La Liga
20:45
Real Madrid — RCD Espanyol
Netherlands Eredivisie
20:45
Vitesse — ADO Den Haag
Ireland 1st Division
20:45
Finn Harps — Cabinteely FC
20:45
Cobh Ramblers — Drogheda United
20:45
Longford Town — UCD
Italy Serie A
20:30
Sampdoria — Inter Milan
Argentina Primera Division
20:30
Talleres de Cordoba — Velez Sarsfield
Belgium First Division B
20:30
Oud-Heverlee Leuven — Roeselare
Spain Segunda Division
20:30
CF Cordoba — CD Tenerife
Poland Ekstraklasa
20:30
ASPN Miedz Legnica — Legia Warszawa
Italy Serie C Group A
20:30
Piacenza Calcio — Pontedera
France Ligue 1
20:00
Angers SCO — Toulouse
20:00
Stade Reims — Dijon
20:00
Montpellier HSC — Nice
20:00
Racing Strasbourg — SC Amiens
Portugal Primeira Liga
20:00
CS Maritimo — Belenenses Lissabon
Romania Liga I
20:00
CS Universitatea Craiova — Viitorul Constanta
Belgium First Division A
20:00
Lokeren — Mouscron Peruwelz
20:00
AS Eupen — KV Oostende
Peru Primera Division
20:00
EM Deportivo Binacional — Melgar
Algeria 1st Division
20:00
MC Oran — MC Alger
Netherlands Eredivisie
19:45
Excelsior Rotterdam — SC Heerenveen
19:45
VVV-Venlo — NAC Breda
Israel Premier League
19:30
Maccabi Netanya — Maccabi Tel Aviv
Greece Superleague
19:30
PAS Giannena — Aris Saloniki
Qatar Stars League
19:05
Al Duhail — Al Gharrafa
Switzerland Super League
19:00
FC Thun — FC Sion
19:00
Grasshoppers Zurich — Neuchatel Xamax
Bulgaria First Professional League
19:00
Botev Vratsa — CSKA Sofia
Croatia 1 HNL
19:00
NK Lokomotiva Zagreb — HNK Rijeka
Slovakia 1st League
19:00
AS Trencin — Vion Zlate Moravce
19:00
Ruzomberok — ZP Sport Podbrezova
19:00
Zilina — Senica
19:00
Slovan Bratislava — Sered
Czech Republic 1st League
19:00
AC Sparta Praha — Slovan Liberec
Portugal Segunda Division
19:00
Benfica II — SC Varzim
Serbia Super Liga
19:00
Mladost Lucani — Proleter Novi Sad
19:00
Vojvodina Novi Sad — Vozdovac
Morocco GNF 1
19:00
Ittihad Tanger — MA Tetouan
Poland 1st League
19:00
OKS 1945 Olsztyn — Odra Opole
19:00
Stal Mielec — Jastrzebie
Israel Premier League
18:45
Maccabi Haifa — Maccabi Petach Tikva
Belarus Premier League
18:45
Torpedo Zhodino — Gomel
England Premier League
18:30
Brighton — Tottenham Hotspur
Germany Bundesliga
18:30
FC Schalke 04 — FC Bayern Munich
Spain La Liga
18:30
Getafe CF — Atletico Madrid
Netherlands Eredivisie
18:30
Fortuna Sittard — Willem II
England EFL Championship
18:30
Queens Park Rangers — Norwich City
Ireland Premier Division
18:30
St. Patricks Athletic — FC Bohemians
Turkey TFF 1. League
18:30
Elazigspor — Kardemir Karabukspor
18:30
Adanaspor — Boluspor
Ukraine Premier League
18:30
Arsenal Kiev — Olimpik Donetsk
Jordan Premier League
18:30
Al Faisaly Amman — AL Salt
Azerbaijan Premier League
18:30
Zir? — Neftchi Baku
Spain Youth League
18:30
CD Getxo U19 — CA Osasuna U19
Argentina Primera Division
18:15
Newell`s Old Boys — Lanus
Argentina Primera B
18:05
Acassuso — Deportivo Riestra
Italy Serie A
18:00
Fiorentina — Spal Ferrara
Sweden Allsvenskan
18:00
Dalkurd — IFK Norrkoping
Belgium First Division A
18:00
Waasland — Charleroi
Ireland Premier Division
18:00
Derry City — Shamrock Rovers
Spain Segunda Division
18:00
Rayo Majadahonda — Extremadura UD
Italy Serie B
18:00
Cosenza — Livorno
Norway Eliteserien
18:00
Odd Ballklubb — Valerenga
Russia Premier League
18:00
FC Rostov — Ufa
Turkcell Super League
18:00
Trabzonspor — Goztepe AS Izmir
Iceland 1 Deild
18:00
IA Akranes — Trottur
18:00
Haukar — HK Kopavogs
Slovakia 1st League
18:00
Nitra — Mfk Zemplin Michalovce
Slovenia Prva Liga
18:00
HIT Gorica — NK Krsko
Saudi Arabia Professional League
18:00
Al Wahda — Al Raed
Portugal Segunda Division
18:00
Penafiel — Cova Piedade
Egypt Premier League
18:00
Ismaily — Smouha SC
Estonia Meistriliiga
18:00
FC Flora Tallinn — JK Vaprus Parnu
Israel Premier League
17:45
Hapoel Raanana — Ashdod SC
Portugal Primeira Liga
17:30
CD Santa Clara — Rio Ave
Switzerland Challenge League
17:30
Wil 1900 — Rapperswil Jona
17:30
Schaffhausen — Servette Geneva
17:30
SC Kriens — Chiasso
Greece Superleague
17:15
Asteras Tripolis — Apollon Smyrnis
France Ligue 1
17:00
Lille — FC Nantes
Romania Liga I
17:00
Botosani — CS Concordia Chiajna
Algeria 1st Division
17:00
NA Hussein Dey — USM Bel Abbès
Austria Bundesliga
17:00
Sturm Graz — SV Mattersburg
17:00
SKN St. Polten — TSV Hartberg
Belgium First Division B
17:00
Beerschot Wilrijk — KVSK United Overpelt-Lommel
Israel Premier League
17:00
Hapoel Tel Aviv — Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Germany Regionalliga Nord
17:00
BSV Schwarz-WeiB Rehden — Hannover 96 II
Czech Republic 1st League
17:00
Mlada Boleslav — 1.FC Slovacko
17:00
Karvina — 1.FK Pribram
17:00
Sfc Opava — FC Teplice
Chile Primera Division
17:00
Palestino — Union Espanola
Belarus Premier League
17:00
FC Vitebsk — Dynamo Brest
Portugal Segunda Division
17:00
Arouca — Sporting Braga B
Algeria 1st Division
17:00
DRB Tadjenanet — JS Saoura
Armenia Premier League
17:00
Gandzasar — Ararat
Morocco GNF 1
17:00
KAC Marrakesh — Mouloudia Oujda
Poland 1st League
17:00
LKS Nieciecza — Chrobry Glogow
Bulgaria First Professional League
16:30
Septemvri Sofia — Lokomotiv Plovdiv
Azerbaijan Premier League
16:30
Sabail FC — Sabah (AZR)
Spain La Liga
16:15
Eibar — Leganes
16:15
Celta Vigo — Real Valladolid
England Premier League
16:00
Liverpool — Southampton
16:00
Manchester United — Wolves
16:00
Leicester City — Huddersfield Town
16:00
Crystal Palace — Newcastle United
16:00
Burnley — Bournemouth
Denmark Superligaen
16:00
Randers FC — Vendsyssel
England EFL Championship
16:00
Aston Villa — Sheffield Wednesday
16:00
Derby County — Brentford
16:00
Ipswich Town — Bolton Wanderers
16:00
Leeds United — Birmingham City
16:00
Middlesbrough — Swansea City
16:00
Nottingham Forest — Rotherham United
16:00
Reading — Hull City
16:00
Sheffield United — Preston North End
16:00
Stoke City — Blackburn Rovers
16:00
West Bromwich — Millwall
Sweden Allsvenskan
16:00
IF Elfsborg — Orebro SK
16:00
Sirius — Ostersunds
16:00
Trelleborgs FF — Djurgarden
Sweden Superettan
16:00
Degerfors — Gais
England EFL League One
16:00
Sunderland — Rochdale
16:00
Southend United — Fleetwood Town
16:00
Oxford United — Walsall
16:00
Portsmouth — Wycombe Wanderers
16:00
Scunthorpe United — Shrewsbury Town
16:00
Bristol Rovers — Coventry City
16:00
Gillingham — Peterborough United
16:00
Accrington Stanley — AFC Wimbledon
16:00
Barnsley — Burton Albion
16:00
Blackpool — Luton Town
16:00
Charlton Athletic — Plymouth Argyle
16:00
Doncaster Rovers — Bradford City
England EFL League Two
16:00
Lincoln City — Milton Keynes Dons
16:00
Morecambe — Macclesfield Town
16:00
Exeter City — Cheltenham Town
16:00
Cambridge United — Mansfield Town
16:00
Forest Green Rovers — Crawley Town
16:00
Oldham Athletic — Colchester United
16:00
Northampton Town — Notts County
16:00
Crewe Alexandra — Port Vale
16:00
Yeovil Town — Swindon Town
16:00
Stevenage Borough — Grimsby Town
16:00
Bury — Carlisle United
England National League
16:00
Halifax Town — Hartlepool United
16:00
Ebbsfleet United — Havant & Waterlooville
16:00
Solihull Moors F.C. — Bromley
16:00
Braintree Town — Maidstone United
16:00
Sutton United — Wrexham
16:00
Salford City — Boreham Wood
16:00
Chesterfield — Gateshead
16:00
Barnet — AFC Fylde
16:00
Barrow — Maidenhead United
Finland Veikkausliiga
16:00
Ilves — Inter Turku
16:00
KuPS — FC Honka
Finland Ykkonen
16:00
AC Kajaani — FF Jaro
Spain Segunda Division
16:00
Osasuna — Sporting Gijon
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Oskarshamns AIK — Torns IF
Scotland Championship
16:00
Alloa Athletic — Ayr United
16:00
Greenock Morton — Dunfermline Athletic
16:00
Falkirk — Dundee United
16:00
Partick Thistle — Queen Of The South
Ukraine Premier League
16:00
Lviv — Karpaty Lviv
Iceland 1 Deild
16:00
Thor Akureyri — Leiknir Reykjavik
16:00
IR Reykjavik — Magni Grenivik
16:00
Njardvik — Selfoss
16:00
Fram — Vikingur Olafsvik
Scotland League One
16:00
Stenhousemuir — Arbroath
16:00
Stranraer — East Fife
16:00
Forfar Athletic — Brechin City
16:00
Airdrie United — Dumbarton
16:00
Raith Rovers — Montrose
Scotland League Two
16:00
Cowdenbeath — Albion Rovers
16:00
Clyde — Elgin City
16:00
Peterhead — Berwick Rangers
16:00
Queens Park — Edinburgh City
Scotland Premiership
16:00
Aberdeen — Motherwell
16:00
Dundee — Hibernian
16:00
Hamilton Academical — St. Mirren
16:00
Heart of Midlothian — Livingston
Serbia Super Liga
16:00
Napredak Krusevac — Dinamo Vranje
Lithuania A Lyga
16:00
Stumbras — Spyris Kaunas
Sweden 1st Division Norra
16:00
Nykoping — Forward
Poland 1st League
16:00
LKS Lodz — GKS Tychy 71
16:00
Bytovia Bytow — SKS Wigry Suwalki
Germany Bundesliga
15:30
FC Augsburg — Werder Bremen
15:30
VfL Wolfsburg — Freiburg
15:30
1899 Hoffenheim — Borussia Dortmund
15:30
FC Nurnberg — Hannover 96
15:30
Hertha BSC — Borussia Monchengladbach
Poland Ekstraklasa
15:30
Cracovia — Wisla Plock
Russia Premier League
15:30
Arsenal Tula — Rubin Kazan
Egypt Premier League
15:30
Petrojet — El Gouna
Italy Serie A
15:00
Parma — Cagliari
Finland Veikkausliiga
15:00
PS Kemi — VPS
France Ligue 2
15:00
Paris — Metz
France National 1
15:00
Bourg en Bresse 01 — Chambly
Sweden 1st Division Norra
15:00
Sollentuna United — Karlslund
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Kristianstads FF — Oddevold
Italy Serie B
15:00
Carpi — Brescia Calcio
15:00
Palermo — Perugia
15:00
Lecce — Venezia
15:00
Pescara — US Foggia
15:00
Crotone — Hellas Verona
15:00
Spezia Calcio — AS Cittadella
Turkcell Super League
15:00
Kayserispor — Konyaspor
Czech Republic 1st League
15:00
Sigma Olomouc — Dukla Praha
Belarus Premier League
15:00
FC Slutsk — Minsk
Kazakhstan Premier League
15:00
Ordabasy — Irtysh Pavlodar
Germany Regionalliga Nordost
14:05
1. FC Lok Leipzig — Germania Halberstadt
Romania Liga I
14:00
AFC Hermannstadt — CFR Cluj
Germany 3. Liga
14:00
SG Sonnenhof Grossaspach — Hansa Rostock
14:00
TSV 1860 Munich — SV Wehen Wiesbaden
14:00
SV Meppen — SpVgg Unterhaching
14:00
FC Wurzburger Kickers — Eintracht Braunschweig
14:00
FC Carl Zeiss Jena — FC Kaiserslautern
14:00
SC Fortuna Koln — Sportfreunde Lotte
14:00
Karlsruher SC — KFC Uerdingen
Sweden 1st Division Norra
14:00
Rynninge IK — Akropolis
Germany Regionalliga Nord
14:00
VFB Lubeck — 1. FC Germania Egestorf-Langreder
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
1. FC Saarbrucken — Wormatia Worms
14:00
TSV Eintracht Stadtallendorf — Kickers Offenbach
14:00
SV Waldhof Mannheim — Tsg Balingen
14:00
Freiburg II — FC 08 Homburg
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Eskilsminne — Utsikten
Germany Regionalliga West
14:00
SV Lippstadt 08 — SC Verl
14:00
Kaan-Marienborn — Borussia Dortmund II
14:00
SV Rodinghausen — SG Wattenscheid 09
Germany Regionalliga Bayern
14:00
VfR Garching — SV Schalding-Heining
14:00
Spvgg Bayreuth — Nuremberg II
Thai League I
14:00
Chainat — Muang Thong United
14:00
Nakhon Ratchasima — Prachuap
Armenia Premier League
14:00
Alashkert — FC Lori Vanadzor
Finland Kakkonen Group C
14:00
Vifk — TP 47
Finland Kakkonen Group B
14:00
Bk-46 — MuSa
England National League
13:35
Eastleigh — Dagenham & Redbridge
China Super League
13:35
Jiangsu Suning — Guangzhou Evergrande
England Premier League
13:30
Fulham FC — Watford
Germany Regionalliga Nordost
13:30
BFC Viktoria — Bischofswerdaer
13:30
FC Oberlausitz Neugersdorf — SV Babelsberg 03
13:30
VSG Altglienicke — Berliner AK 07
Germany Bundesliga U19
13:30
RB Leipzig U19 — Union Berlin U19
Spain La Liga
13:00
Rayo Vallecano — CD Alaves
Germany 2 Bundesliga
13:00
Dynamo Dresden — SV Darmstadt 98
13:00
Holstein Kiel — VfL Bochum
13:00
Arminia Bielefeld — FC Union Berlin
Russia Premier League
13:00
Dinamo Moscow — Anzhi Makhachkala
Turkey TFF 1. League
13:00
Umraniyespor — Genclerbirligi
13:00
Hatayspor — Istanbulspor AS
Russia Youth League
13:00
CSKA-D Moscow — Spartak-D Moscow
13:00
Akhmat-D Grozny — FC Orenburg-D
Poland 1st League
13:00
Garbarnia Krakow — Chojniczanka Chojnice
Thai League I
12:45
Pattaya United — Ratchaburi FC
Poland 1st League
12:45
Warta Poznan — KS Rakow Czestochowa
Turkcell Super League
12:30
Yeni Malatyaspor — Caykur Rizespor
Estonia Meistriliiga
12:00
Tulevik Viljandi — JK Tammeka Tartu
Japan J1 League
12:00
Kawasaki Frontale — Nagoya Grampus
12:00
Shonan Bellmare — Cerezo Osaka
Japan J2 League
12:00
Ehime — Avispa Fukuoka
12:00
Renofa Yamaguchi FC — Oita Trinita
Portugal Segunda Division
12:00
UD Oliveirense — Porto II
Germany Regionalliga Nord
12:00
VFL Wolfsburg II — VFB Oldenburg
Germany Bundesliga U19
12:00
Hertha Berlin U19 — Hannover 96 U19
Japan J2 League
11:30
Ventforet Kofu — Fagiano Okayama
Romania Liga 2
11:30
Luceafarul Oradea — FC Clinceni
Japan J1 League
11:00
V-Varen Nagasaki — Vegalta Sendai
Japan J3 League
11:00
Gainare Tottori — Tokyo U23
Japan 1st Division Women
11:00
NTV Beleza (W) — Urawa Reds (W)
Germany Bundesliga U19
11:00
Bochum U19 — Borussia Monchengladbach U19
11:00
Werder Bremen U19 — Carl Zeiss Jena U19
Russia Premier League
10:30
FK Yenisey — Ural Ekaterinburg
Japan J2 League
10:00
Kyoto Sangyo — Tochigi SC
Romania Liga 2
10:00
Balotesti — ACS Poli Timisoara
10:00
Aerostar Bacau — Arges Pitesti
Japan J2 League
09:00
Machida Zelvia — Tokushima Vortis
Japan J1 League
08:00
Kashiwa Reysol — Sagan Tosu
South Korea K League 1
07:00
Pohang Steelers — Incheon United
Peru Primera Division
03:00
Sport Huancayo — UTC Cajamarca
Colombia Primera A
03:00
Chico F.C. — Patriotas
Brazil Serie B
02:30
Fortaleza EC — Vila Nova
Ecuador Serie B
02:30
LDU Loja — America de Quito
Argentina Primera B Nacional
02:05
Instituto AC Cordoba — Defensores de Belgrano
Argentina Primera Division
02:00
Colon de Santa Fe — Godoy Cruz
Mexico Liga MX
02:00
Morelia — Pumas
Paraguay Primera Division
01:50
Sportivo Luqueno — Guarani Asuncion
Brazil Serie B
01:30
CRB — Coritiba FC
Chile Primera Division
01:00
Deportes Temuco — Huachipato
Brazil Serie B
00:15
Goias — Ponte Preta
Argentina Primera Division
00:00
San Lorenzo — Patronato

ARCHIVE

2020 December
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st