Betcatcher Logo

Sunday - 2018/09/23

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Paraguay Primera Division
23:35
Nacional A — Cerro Porteno
Uruguay Primera Division
23:30
Montevideo Wanderers — CA Progreso
Brazil Serie A
23:00
Vitoria — Botafogo RJ
23:00
Sport Recife — Palmeiras
Mexico Liga MX
23:00
Guadalajara — Queretaro
Peru Primera Division
23:00
Universitario — San Martin
Costa Rica Primera Division
23:00
UCR — Herediano
Ecuador Serie A
23:00
Independiente Del Valle — Dep. Cuenca
Argentina Primera Division
22:45
Boca Juniors — River Plate
Chile Primera Division
22:30
Colo Colo — Antofagasta
USA NFL
22:25
Seattle Seahawks — Dallas Cowboys
22:05
Los Angeles Rams — Los Angeles Chargers
Venezuela Primera Division
22:00
Estudiantes de Caracas — Academia Puerto Cabello
22:00
Zulia — Metropolitanos FC
Portugal Primeira Liga
21:30
Portimonense SC — Vitoria Guimaraes
Venezuela Primera Division
21:30
Atletico Venezuela — Mineros De Guayana
21:30
Deportivo Tachira — Portuguesa
France Ligue 1
21:00
Lyonnais — Marseille
Italy Serie B
21:00
Padova Calcio — Cremonese
Brazil Serie A
21:00
Atletico PR — Parana Clube
21:00
Corinthians — Internacional
21:00
Flamengo RJ — Atletico MG
Uruguay Primera Division
21:00
Boston River — Rampla Juniors
21:00
Penarol — Torque
21:00
Cerro — Racing CM
21:00
River Plate — Defensor
Egypt Premier League
21:00
Zamalek — Arab Contractors
Chile Primera B
21:00
Deportes Valdivia — Magallanes
Africa CAF Confederation Cup
21:00
USM Alger — Al Masry
Bolivia Primera Division
21:00
Jorge Wilstermann — Sport Boys Warnes
21:00
Real Potosi — Bolivar
Spain La Liga
20:45
Barcelona — Girona CF
Argentina Primera B Nacional
20:35
Quilmes — Almagro
Italy Serie A
20:30
Frosinone — Juventus
USA Laver Cup
20:20
Roger Federer — John Isner
Spain La Liga
20:00
Real Betis — Athletic Bilbao
Romania Liga I
20:00
Steaua Bucharest — Dunarea Calarasi
Belgium First Division A
20:00
Cercle Brugge — Racing Genk
Spain Segunda Division
20:00
CF Cadiz — Alcorcon AD
Chile Primera Division
20:00
Curico Unido — OHiggins
Norway Eliteserien
20:00
Rosenborg — Sarpsborg Sparta
Portugal Primeira Liga
19:30
Benfica — CD Aves
USA NFL
19:00
Houston Texans — New York Giants
Bulgaria First Professional League
19:00
Botev Plovdiv — Ludogorets
USA NFL
19:00
Philadelphia Eagles — Indianapolis Colts
19:00
Jacksonville Jaguars — Tennessee Titans
19:00
Carolina Panthers — Cincinnati Bengals
19:00
Washington Redskins — Green Bay Packers
19:00
Baltimore Ravens — Denver Broncos
19:00
Atlanta Falcons — New Orleans Saints
19:00
Miami Dolphins — Oakland Raiders
19:00
Minnesota Vikings — Buffalo Bills
19:00
Kansas City Chiefs — San Francisco 49ers
USA MLS
19:00
Philadelphia Union — Sporting KC
Croatia 1 HNL
19:00
NK Istra 1961 Pula — HNK Hajduk Split
Serbia Super Liga
19:00
Partizan Beograd — Crvena Zvezda
Spain Segunda B G.3
19:00
Hercules Alicante CF — Teruel
USA Laver Cup Doubles
19:00
R Federer / A Zverev — John Isner/Jack Sock
Belarus Premier League
18:45
Dinamo Minsk — Luch Minsk
Ukraine Premier League
18:30
Vorskla Poltava — Zorya Lugansk
Italy Serie C Group B
18:30
Teramo Calcio — Sambenedettese
Turkey TFF 1. League
18:30
Altay — Giresunspor
18:30
Afjet Afyonspor — Balikesirspor
Azerbaijan Premier League
18:30
Garabagh Agdam — Qabala
World Championship Women
18:30
France (W) — Greece (W)
Argentina Primera Division
18:15
Gimnasia L.P. — Rosario Central
18:15
San Martin SJ — At. Tucuman
Slovenia Prva Liga
18:15
Olimpija Ljubljana — Aluminij
Italy Serie A
18:00
AC Milan — Atalanta
Russia Premier League
18:00
CSKA Moscow — Spartak Moscow
Belgium First Division A
18:00
Anderlecht — Standard Liege
Spain Segunda Division
18:00
CD Numancia — UD Almeria
Turkcell Super League
18:00
Akhisar — Galatasaray
Poland Ekstraklasa
18:00
Gornik Zabrze — Jagiellonia Bialystok
Peru Primera Division
18:00
Sporting Cristal — Deportivo Municipal
Norway Eliteserien
18:00
Stromsgodset — Molde
18:00
Stabaek — Ranheim
18:00
Kristiansund — Haugesund
18:00
SK Brann — Sandefjord
18:00
Bodo/Glimt — IK Start
Greece Superleague
18:00
Panathinaikos — Levadiakos
Portugal Segunda Division
18:00
Estoril Praia — CD Mafra
Norway 1st Division
18:00
Ullensaker / Kisa — Asane
18:00
Ham Kam — Levanger
Spain Segunda B G.1
18:00
Ponferradina — SS Reyes
Sweden Allsvenskan
17:30
Malmo FF — Kalmar FF
Sweden Superettan
17:30
Helsingborgs IF — Frej
17:30
Orgryte Gothenburg — IK Brage
Finland Ykkonen
17:30
Eif — Hifk
Spain Segunda B G.4
17:30
Jumilla — Cartagena CF
Bahrain Premier League
17:30
Riffa — East Riffa
England Premier League
17:00
Arsenal — Everton
France Ligue 1
17:00
EA Guingamp — Bordeaux
Portugal Primeira Liga
17:00
CD Tondela — Moreirense
17:00
CD Feirense — Nacional Madeira
Austria Bundesliga
17:00
RB Salzburg — Rapid Vienna
Chile Primera Division
17:00
Univ. de Concepcion — Universidad de Chile
Russia 1st Division
17:00
Fakel — FC Krasnodar II
Spain Segunda B G.1
17:00
Cultural Leonesa — Real Madrid Castilla
Venezuela Primera Division
17:00
Deportivo La Guaira — Trujillanos
Netherlands Eredivisie
16:45
PSV — Ajax
Bulgaria First Professional League
16:30
Cherno More Varna — Slavia Sofia
Italy Serie C Group A
16:30
Alessandria — Pro Piacenza
16:30
Pistoiese — Lucchese
Czech Republic 2nd League
16:30
SK Slovan Varnsdorf — Fotbal Trinec
Spain La Liga
16:15
Villarreal CF — Valencia CF
Denmark Superligaen
16:00
FC Copenhagen — FC Nordsjaelland
Switzerland Super League
16:00
FC Zurich — FC Luzern
16:00
FC St Gallen — Lugano
16:00
BSC Young Boys — Basel
Argentina Primera Division
16:00
San Martin De Tucuman — Argentinos Juniors
16:00
Tigre — Huracan
Brazil Serie A
16:00
Gremio — Ceara
Scotland Premiership
16:00
Rangers — St. Johnstone
Spain Segunda Division
16:00
Real Oviedo — CF Elche
Belgium First Division B
16:00
KV Mechelen — Westerlo
Ukraine Premier League
16:00
Dynamo Kiev — Desna Chernigov
16:00
Shakhtar Donetsk — Chornomorets Odesa
Iceland Landsbankadeild
16:00
Fjolnir — Breioablik
16:00
KA Akureyri — Grindavik
16:00
Hafnarfjordur — Valur
16:00
Keflavik — Vikingur Reykjavik
Russia 1st Division
16:00
Shinnik Yaroslavl — Mordoviya Saransk
16:00
FK Sochi 04 — FC Tambov
Switzerland Challenge League
16:00
Vaduz — Winterthur
Argentina Primera B Nacional
16:00
Nueva Chicago — Olimpo Bahia Blanca
16:00
Brown de Adrogue — Los Andes
Norway 1st Division
16:00
Nest-Sotra — Floro SK
16:00
Jerv — Strommen
Norway 2nd Division G.1
16:00
Odd Grenland II — Honefoss
Sweden 1st Division Norra
16:00
Assyriska — Vasteras
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Karlskrona — Grebbestads IF
16:00
Ljungskile SK — Atvidabergs FF
Morocco GNF 1
16:00
OC Khouribga — Chabab Rif Hoceima
France ATP Metz
15:45
Matthias Bachinger — Gilles Simon
Germany Bundesliga
15:30
Bayer Leverkusen — FSV Mainz 05
Russia Premier League
15:30
Zenit St. Petersburg — Lokomotiv Moscow
Poland Ekstraklasa
15:30
Slask Wroclaw — GKS Piast Gliwice
Turkey TFF 1. League
15:30
Eskisehirspor — Gaziantep Bld Spor
Egypt Premier League
15:30
Haras El Hedood — Nogoom El Mostakbal
Russia ATP St Petersburg
15:30
Dominic Thiem — Martin Klizan
Italy ATP CH Biella
15:30
Stefano Napolitano — Federico Delbonis
France Ligue 1
15:00
Stade Rennais — PSG
Italy Serie A
15:00
Bologna — AS Roma
15:00
Chievo — Udinese
15:00
Lazio — Genoa
Sweden Allsvenskan
15:00
AIK — Hammarby IF
Slovakia 1st League
15:00
DAC Dunajska Streda — Spartak Trnava
Sweden Superettan
15:00
Falkenberg — Jonkopings Sodra
15:00
Varberg — Gefle
Turkcell Super League
15:00
Kasimpasa — Alanyaspor
Greece Superleague
15:00
Xanthi — Ofi Kreta
Germany Regionalliga Nord
15:00
Holstein Kiel II — SSV Jeddeloh
Russia 1st Division
15:00
FC Khimki — Torpedo Armavir
Norway 1st Division
15:00
Viking — Sogndal IL
Norway 2nd Division G.2
15:00
Valerenga II — Kjelsas
Sweden 1st Division Norra
15:00
Carlstad United — Syrianska FC
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Mjallby AIF — Husqvarna FF
Armenia Premier League
15:00
Ararat Moscow — Banants
Netherlands Eredivisie
14:30
Emmen — Zwolle
14:30
Groningen — AZ Alkmaar
Austria Bundesliga
14:30
Austria Vienna — LASK Linz
14:30
FC Wacker Innsbruck — FC Trenkwalder Admira
Sweden 1st Division Norra
14:30
FC Linkoping City — Umea
Denmark Superligaen
14:00
Hobro — Aalborg
Estonia Meistriliiga
14:00
Tallinna JK Kalev — JK Nomme Kalju
Bulgaria First Professional League
14:00
Vereya — Dunav Ruse
Germany 3. Liga
14:00
Hallescher FC — VfR Aalen
Germany Regionalliga Nord
14:00
TSV Havelse — Hansa Luneburg
14:00
Eintracht Norderstedt — Etsv Weiche Flensburg
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
TSG 1899 Hoffenheim II — 1. FSV Mainz 05 II
Slovenia Prva Liga
14:00
Triglav Gorenjska — Rudar Velenje
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Lund — Tvaakers
Thai League I
14:00
Ubon UMT FC — Chonburi
14:00
Bangkok United — Sukhothai
Finland Kakkonen Group C
14:00
Kokkola Gbk — SC KuFu-98
Germany Bundesliga U19
14:00
Mainz U19 — VfB Stuttgart U19
Romania ATP CH Sibiu
14:00
Jelle Sels — Dragos Dima
Denmark 1st Division
13:45
Nästved — Fremad Amager
13:45
FC Roskilde — Hvidovre
13:45
Silkeborg IF — Nykobing Mors IF
13:45
HB Koge — Helsingor
13:45
FC Fredericia — Lyngby
China Super League
13:35
Guangzhou R&F — Chongqing Lifan
Germany 2 Bundesliga
13:30
SC Paderborn 07 — 1. FC Magdeburg
13:30
FC Heidenheim 1846 — SpVgg Greuther Furth
13:30
Duisburg — FC Erzgebirge Aue
13:30
Hamburger SV — Jahn Regensburg
Scotland Premiership
13:30
Kilmarnock — Celtic
Germany Regionalliga Nordost
13:30
Wacker Nordhausen — Rot-Weiss Erfurt
13:30
Fsv Budissa Bautzen — Chemnitzer FC
13:30
Hertha BSC Berlin II — Bfc Dynamo
China WTA Wuhan
13:30
Samantha Stosur — Shuai Zhang
Germany 3. Liga
13:00
FSV Zwickau — VfL Osnabruck
Russia 1st Division
13:00
Zenit St Petersburg II — Baltika Kaliningrad
Thai League I
13:00
Air Force United — Bangkok Glass
Germany Bundesliga U19
13:00
Bayern Munich U19 — Nurnberg U19
13:00
Bayer Leverkusne U19 — Rot-Weiss Essen U19
Poland 1st League
12:45
GKS Katowice — Puszcza Niepolomice
Italy Serie A
12:30
AC Torino — Napoli
Russia 1st Division
12:30
Spartak Moscow II — SKA Khabarovsk
Netherlands Eredivisie
12:15
Feyenoord — Utrecht
Portugal Segunda Division
12:15
Vitoria Guimaraes II — Leixoes SC
Denmark Superligaen
12:00
Sonderjyske — FC Midtjylland
Spain Segunda Division
12:00
RCD Mallorca — Albacete Balompie
Russia 1st Division
12:00
Tom Tomsk — Chertanovo
Spain Segunda B G.1
12:00
Fuenlabrada — Coruxo
12:00
Celta De Vigo B — Rapido de Bouzas
Spain Segunda B G.4
12:00
Melilla — Linense
11:30
Almeria II — Don Benito
Singapore S League
11:30
Albirex Niigata S — Hougang United
Japan J1 League
11:00
Urawa Red Diamonds — Vissel Kobe
Germany Bundesliga U19
11:00
Karlsruher U19 — Augsburg U19
11:00
Schalke U19 — MSV Duisburg U19
11:00
Dynamo Dresden U19 — Vfl Osnabruck U19
11:00
SV Rodinghausen U19 — Koln U19
Czech Republic League U21
11:00
FK Teplice U21 — SK Slavia Praha U21
Spain Superliga Women
11:00
Sevilla (W) — Sporting de Huelva (W)
France ATP CH Orleans
11:00
Tim Van Rijthoven — Elliot Benchetrit
Austria Erste Liga
10:30
Juniors OO — FC Liefering
Spain Segunda B G.4
10:30
Malaga II — Granada II
Romania Liga 2
10:00
Chindia Targoviste — Farul Constanta
Romania Liga 3 Serie 1
10:00
Gloria Buzau — Stiinta Miroslava
China WTA Wuhan
09:25
Lesia Tsurenko — Daria Kasatkina
China ATP Shenzhen
09:08
Jason Jung — Brayden Schnur
South Korea K League 1
09:00
Suwon Samsung Bluewings — Jeonbuk Hyundai Motors
09:00
Chunnam Dragons — Ulsan Hyundai
Russia 1st Division
09:00
Luch-Energiya Vladivostok — Sibir Novosibirsk
China WTA Wuhan
08:54
Anastasia Pavlyuchenkova — Anastasija Sevastova
China ATP CH Chengdu
08:45
Bernard Tomic — Egor Gerasimov
Japan J2 League
08:00
Jef United Chiba — Yokohama FC
07:00
Kamatamare Sanuki — Omiya Ardija
07:00
Gifu — Tokyo Verdy
07:00
Mito Hollyhock — Albirex Niigata
07:00
Matsumoto Yamaga — Roasso Kumamoto
South Korea K League 1
07:00
Jeju United — Gangwon
South Korea WTA Seoul
07:00
Ajla Tomljanovic — Kiki Bertens
China WTA Wuhan
06:51
Timea Babos — Rebecca Peterson
05:00
Saisai Zheng — Danielle Collins
05:00
Kristina Mladenovic — Katerina Siniakova
05:00
Monica Puig — Kirsten Flipkens
USA USL Pro
04:30
LA Galaxy II — Real Maryland Monarchs
Mexico Liga MX
04:06
Club Tijuana — Pachuca
04:00
Cruz Azul — Atlas
Costa Rica Primera Division
04:00
Santos de Guapiles — Saprissa
Japan WTA Tokyo
04:00
Naomi Osaka — Karolina Pliskova
Peru Primera Division
03:00
Sport Boys Warnes — Real Garcilaso
Colombia Primera A
02:45
Millonarios — Once Caldas
USA NCAA
02:30
Iowa — Wisconsin
Brazil Serie B
02:00
Avai — Sampaio Correa
USA NCAA
02:00
Oregon — Stanford
USA MLS
02:00
Minnesota United — Portland Timbers
Mexico Liga MX
02:00
Leon — Lobos B.U.A.P.
Paraguay Primera Division
02:00
Deportivo Santani — Libertad
Ecuador Serie A
02:00
Delfin SC — Emelec
USA MLS
01:30
Columbus Crew — Colorado Rapids
01:30
New England — Chicago Fire
01:30
Montreal Impact — New York City FC
Argentina Primera B Nacional
01:30
Deportivo Santamarina — Gimnasia Jujuy
Argentina Primera Division
01:00
Banfield — Independiente
USA NCAA
01:00
Kentucky — Mississippi State
01:00
LSU — Louisiana Tech
USA MLS
01:00
Atlanta United — Real Salt Lake
Chile Primera Division
01:00
Universidad Catolica — San Luis Quillota
Colombia Primera A
01:00
Medellin — Independente Santa Fe
Peru Primera Division
00:45
Sport Rosario — Comerciantes Unidos
Colombia Primera A
00:30
Rionegro Aguilas — Leones FC
Brazil Serie B
00:00
Guarani — CSA
Mexico Liga MX
00:00
Toluca — Necaxa
Brazil Serie C
00:00
Cuiaba — Operario PR
Paraguay Primera Division
23:35
Nacional A — Cerro Porteno
Uruguay Primera Division
23:30
Montevideo Wanderers — CA Progreso
Brazil Serie A
23:00
Vitoria — Botafogo RJ
23:00
Sport Recife — Palmeiras
Mexico Liga MX
23:00
Guadalajara — Queretaro
Peru Primera Division
23:00
Universitario — San Martin
Costa Rica Primera Division
23:00
UCR — Herediano
Ecuador Serie A
23:00
Independiente Del Valle — Dep. Cuenca
Argentina Primera Division
22:45
Boca Juniors — River Plate
Chile Primera Division
22:30
Colo Colo — Antofagasta
Venezuela Primera Division
22:00
Estudiantes de Caracas — Academia Puerto Cabello
22:00
Zulia — Metropolitanos FC
Portugal Primeira Liga
21:30
Portimonense SC — Vitoria Guimaraes
Venezuela Primera Division
21:30
Atletico Venezuela — Mineros De Guayana
21:30
Deportivo Tachira — Portuguesa
France Ligue 1
21:00
Lyonnais — Marseille
Italy Serie B
21:00
Padova Calcio — Cremonese
Brazil Serie A
21:00
Atletico PR — Parana Clube
21:00
Corinthians — Internacional
21:00
Flamengo RJ — Atletico MG
Uruguay Primera Division
21:00
Boston River — Rampla Juniors
21:00
Penarol — Torque
21:00
Cerro — Racing CM
21:00
River Plate — Defensor
Egypt Premier League
21:00
Zamalek — Arab Contractors
Chile Primera B
21:00
Deportes Valdivia — Magallanes
Africa CAF Confederation Cup
21:00
USM Alger — Al Masry
Bolivia Primera Division
21:00
Jorge Wilstermann — Sport Boys Warnes
21:00
Real Potosi — Bolivar
Spain La Liga
20:45
Barcelona — Girona CF
Argentina Primera B Nacional
20:35
Quilmes — Almagro
Italy Serie A
20:30
Frosinone — Juventus
Spain La Liga
20:00
Real Betis — Athletic Bilbao
Romania Liga I
20:00
Steaua Bucharest — Dunarea Calarasi
Belgium First Division A
20:00
Cercle Brugge — Racing Genk
Spain Segunda Division
20:00
CF Cadiz — Alcorcon AD
Chile Primera Division
20:00
Curico Unido — OHiggins
Norway Eliteserien
20:00
Rosenborg — Sarpsborg Sparta
Portugal Primeira Liga
19:30
Benfica — CD Aves
Bulgaria First Professional League
19:00
Botev Plovdiv — Ludogorets
USA MLS
19:00
Philadelphia Union — Sporting KC
Croatia 1 HNL
19:00
NK Istra 1961 Pula — HNK Hajduk Split
Serbia Super Liga
19:00
Partizan Beograd — Crvena Zvezda
Spain Segunda B G.3
19:00
Hercules Alicante CF — Teruel
Belarus Premier League
18:45
Dinamo Minsk — Luch Minsk
Ukraine Premier League
18:30
Vorskla Poltava — Zorya Lugansk
Italy Serie C Group B
18:30
Teramo Calcio — Sambenedettese
Turkey TFF 1. League
18:30
Altay — Giresunspor
18:30
Afjet Afyonspor — Balikesirspor
Azerbaijan Premier League
18:30
Garabagh Agdam — Qabala
Argentina Primera Division
18:15
Gimnasia L.P. — Rosario Central
18:15
San Martin SJ — At. Tucuman
Slovenia Prva Liga
18:15
Olimpija Ljubljana — Aluminij
Italy Serie A
18:00
AC Milan — Atalanta
Russia Premier League
18:00
CSKA Moscow — Spartak Moscow
Belgium First Division A
18:00
Anderlecht — Standard Liege
Spain Segunda Division
18:00
CD Numancia — UD Almeria
Turkcell Super League
18:00
Akhisar — Galatasaray
Poland Ekstraklasa
18:00
Gornik Zabrze — Jagiellonia Bialystok
Peru Primera Division
18:00
Sporting Cristal — Deportivo Municipal
Norway Eliteserien
18:00
Stromsgodset — Molde
18:00
Stabaek — Ranheim
18:00
Kristiansund — Haugesund
18:00
SK Brann — Sandefjord
18:00
Bodo/Glimt — IK Start
Greece Superleague
18:00
Panathinaikos — Levadiakos
Portugal Segunda Division
18:00
Estoril Praia — CD Mafra
Norway 1st Division
18:00
Ullensaker / Kisa — Asane
18:00
Ham Kam — Levanger
Spain Segunda B G.1
18:00
Ponferradina — SS Reyes
Sweden Allsvenskan
17:30
Malmo FF — Kalmar FF
Sweden Superettan
17:30
Helsingborgs IF — Frej
17:30
Orgryte Gothenburg — IK Brage
Finland Ykkonen
17:30
Eif — Hifk
Spain Segunda B G.4
17:30
Jumilla — Cartagena CF
Bahrain Premier League
17:30
Riffa — East Riffa
England Premier League
17:00
Arsenal — Everton
France Ligue 1
17:00
EA Guingamp — Bordeaux
Portugal Primeira Liga
17:00
CD Tondela — Moreirense
17:00
CD Feirense — Nacional Madeira
Austria Bundesliga
17:00
RB Salzburg — Rapid Vienna
Chile Primera Division
17:00
Univ. de Concepcion — Universidad de Chile
Russia 1st Division
17:00
Fakel — FC Krasnodar II
Spain Segunda B G.1
17:00
Cultural Leonesa — Real Madrid Castilla
Venezuela Primera Division
17:00
Deportivo La Guaira — Trujillanos
Netherlands Eredivisie
16:45
PSV — Ajax
Bulgaria First Professional League
16:30
Cherno More Varna — Slavia Sofia
Italy Serie C Group A
16:30
Alessandria — Pro Piacenza
16:30
Pistoiese — Lucchese
Czech Republic 2nd League
16:30
SK Slovan Varnsdorf — Fotbal Trinec
Spain La Liga
16:15
Villarreal CF — Valencia CF
Denmark Superligaen
16:00
FC Copenhagen — FC Nordsjaelland
Switzerland Super League
16:00
FC Zurich — FC Luzern
16:00
FC St Gallen — Lugano
16:00
BSC Young Boys — Basel
Argentina Primera Division
16:00
San Martin De Tucuman — Argentinos Juniors
16:00
Tigre — Huracan
Brazil Serie A
16:00
Gremio — Ceara
Scotland Premiership
16:00
Rangers — St. Johnstone
Spain Segunda Division
16:00
Real Oviedo — CF Elche
Belgium First Division B
16:00
KV Mechelen — Westerlo
Ukraine Premier League
16:00
Dynamo Kiev — Desna Chernigov
16:00
Shakhtar Donetsk — Chornomorets Odesa
Iceland Landsbankadeild
16:00
Fjolnir — Breioablik
16:00
KA Akureyri — Grindavik
16:00
Hafnarfjordur — Valur
16:00
Keflavik — Vikingur Reykjavik
Russia 1st Division
16:00
Shinnik Yaroslavl — Mordoviya Saransk
16:00
FK Sochi 04 — FC Tambov
Switzerland Challenge League
16:00
Vaduz — Winterthur
Argentina Primera B Nacional
16:00
Nueva Chicago — Olimpo Bahia Blanca
16:00
Brown de Adrogue — Los Andes
Norway 1st Division
16:00
Nest-Sotra — Floro SK
16:00
Jerv — Strommen
Norway 2nd Division G.1
16:00
Odd Grenland II — Honefoss
Sweden 1st Division Norra
16:00
Assyriska — Vasteras
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Karlskrona — Grebbestads IF
16:00
Ljungskile SK — Atvidabergs FF
Morocco GNF 1
16:00
OC Khouribga — Chabab Rif Hoceima
Germany Bundesliga
15:30
Bayer Leverkusen — FSV Mainz 05
Russia Premier League
15:30
Zenit St. Petersburg — Lokomotiv Moscow
Poland Ekstraklasa
15:30
Slask Wroclaw — GKS Piast Gliwice
Turkey TFF 1. League
15:30
Eskisehirspor — Gaziantep Bld Spor
Egypt Premier League
15:30
Haras El Hedood — Nogoom El Mostakbal
France Ligue 1
15:00
Stade Rennais — PSG
Italy Serie A
15:00
Bologna — AS Roma
15:00
Chievo — Udinese
15:00
Lazio — Genoa
Sweden Allsvenskan
15:00
AIK — Hammarby IF
Slovakia 1st League
15:00
DAC Dunajska Streda — Spartak Trnava
Sweden Superettan
15:00
Falkenberg — Jonkopings Sodra
15:00
Varberg — Gefle
Turkcell Super League
15:00
Kasimpasa — Alanyaspor
Greece Superleague
15:00
Xanthi — Ofi Kreta
Germany Regionalliga Nord
15:00
Holstein Kiel II — SSV Jeddeloh
Russia 1st Division
15:00
FC Khimki — Torpedo Armavir
Norway 1st Division
15:00
Viking — Sogndal IL
Norway 2nd Division G.2
15:00
Valerenga II — Kjelsas
Sweden 1st Division Norra
15:00
Carlstad United — Syrianska FC
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Mjallby AIF — Husqvarna FF
Armenia Premier League
15:00
Ararat Moscow — Banants
Netherlands Eredivisie
14:30
Emmen — Zwolle
14:30
Groningen — AZ Alkmaar
Austria Bundesliga
14:30
Austria Vienna — LASK Linz
14:30
FC Wacker Innsbruck — FC Trenkwalder Admira
Sweden 1st Division Norra
14:30
FC Linkoping City — Umea
Denmark Superligaen
14:00
Hobro — Aalborg
Estonia Meistriliiga
14:00
Tallinna JK Kalev — JK Nomme Kalju
Bulgaria First Professional League
14:00
Vereya — Dunav Ruse
Germany 3. Liga
14:00
Hallescher FC — VfR Aalen
Germany Regionalliga Nord
14:00
TSV Havelse — Hansa Luneburg
14:00
Eintracht Norderstedt — Etsv Weiche Flensburg
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
TSG 1899 Hoffenheim II — 1. FSV Mainz 05 II
Slovenia Prva Liga
14:00
Triglav Gorenjska — Rudar Velenje
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Lund — Tvaakers
Thai League I
14:00
Ubon UMT FC — Chonburi
14:00
Bangkok United — Sukhothai
Finland Kakkonen Group C
14:00
Kokkola Gbk — SC KuFu-98
Germany Bundesliga U19
14:00
Mainz U19 — VfB Stuttgart U19
Denmark 1st Division
13:45
Nästved — Fremad Amager
13:45
FC Roskilde — Hvidovre
13:45
Silkeborg IF — Nykobing Mors IF
13:45
HB Koge — Helsingor
13:45
FC Fredericia — Lyngby
China Super League
13:35
Guangzhou R&F — Chongqing Lifan
Germany 2 Bundesliga
13:30
SC Paderborn 07 — 1. FC Magdeburg
13:30
FC Heidenheim 1846 — SpVgg Greuther Furth
13:30
Duisburg — FC Erzgebirge Aue
13:30
Hamburger SV — Jahn Regensburg
Scotland Premiership
13:30
Kilmarnock — Celtic
Germany Regionalliga Nordost
13:30
Wacker Nordhausen — Rot-Weiss Erfurt
13:30
Fsv Budissa Bautzen — Chemnitzer FC
13:30
Hertha BSC Berlin II — Bfc Dynamo
Germany 3. Liga
13:00
FSV Zwickau — VfL Osnabruck
Russia 1st Division
13:00
Zenit St Petersburg II — Baltika Kaliningrad
Thai League I
13:00
Air Force United — Bangkok Glass
Germany Bundesliga U19
13:00
Bayern Munich U19 — Nurnberg U19
13:00
Bayer Leverkusne U19 — Rot-Weiss Essen U19
Poland 1st League
12:45
GKS Katowice — Puszcza Niepolomice
Italy Serie A
12:30
AC Torino — Napoli
Russia 1st Division
12:30
Spartak Moscow II — SKA Khabarovsk
Netherlands Eredivisie
12:15
Feyenoord — Utrecht
Portugal Segunda Division
12:15
Vitoria Guimaraes II — Leixoes SC
Denmark Superligaen
12:00
Sonderjyske — FC Midtjylland
Spain Segunda Division
12:00
RCD Mallorca — Albacete Balompie
Russia 1st Division
12:00
Tom Tomsk — Chertanovo
Spain Segunda B G.1
12:00
Fuenlabrada — Coruxo
12:00
Celta De Vigo B — Rapido de Bouzas
Spain Segunda B G.4
12:00
Melilla — Linense
11:30
Almeria II — Don Benito
Singapore S League
11:30
Albirex Niigata S — Hougang United
Japan J1 League
11:00
Urawa Red Diamonds — Vissel Kobe
Germany Bundesliga U19
11:00
Karlsruher U19 — Augsburg U19
11:00
Schalke U19 — MSV Duisburg U19
11:00
Dynamo Dresden U19 — Vfl Osnabruck U19
11:00
SV Rodinghausen U19 — Koln U19
Czech Republic League U21
11:00
FK Teplice U21 — SK Slavia Praha U21
Spain Superliga Women
11:00
Sevilla (W) — Sporting de Huelva (W)
Austria Erste Liga
10:30
Juniors OO — FC Liefering
Spain Segunda B G.4
10:30
Malaga II — Granada II
Romania Liga 2
10:00
Chindia Targoviste — Farul Constanta
Romania Liga 3 Serie 1
10:00
Gloria Buzau — Stiinta Miroslava
South Korea K League 1
09:00
Suwon Samsung Bluewings — Jeonbuk Hyundai Motors
09:00
Chunnam Dragons — Ulsan Hyundai
Russia 1st Division
09:00
Luch-Energiya Vladivostok — Sibir Novosibirsk
Japan J2 League
08:00
Jef United Chiba — Yokohama FC
07:00
Kamatamare Sanuki — Omiya Ardija
07:00
Gifu — Tokyo Verdy
07:00
Mito Hollyhock — Albirex Niigata
07:00
Matsumoto Yamaga — Roasso Kumamoto
South Korea K League 1
07:00
Jeju United — Gangwon
USA USL Pro
04:30
LA Galaxy II — Real Maryland Monarchs
Mexico Liga MX
04:06
Club Tijuana — Pachuca
04:00
Cruz Azul — Atlas
Costa Rica Primera Division
04:00
Santos de Guapiles — Saprissa
Peru Primera Division
03:00
Sport Boys Warnes — Real Garcilaso
Colombia Primera A
02:45
Millonarios — Once Caldas
Brazil Serie B
02:00
Avai — Sampaio Correa
USA MLS
02:00
Minnesota United — Portland Timbers
Mexico Liga MX
02:00
Leon — Lobos B.U.A.P.
Paraguay Primera Division
02:00
Deportivo Santani — Libertad
Ecuador Serie A
02:00
Delfin SC — Emelec
USA MLS
01:30
Columbus Crew — Colorado Rapids
01:30
New England — Chicago Fire
01:30
Montreal Impact — New York City FC
Argentina Primera B Nacional
01:30
Deportivo Santamarina — Gimnasia Jujuy
Argentina Primera Division
01:00
Banfield — Independiente
USA MLS
01:00
Atlanta United — Real Salt Lake
Chile Primera Division
01:00
Universidad Catolica — San Luis Quillota
Colombia Primera A
01:00
Medellin — Independente Santa Fe
Peru Primera Division
00:45
Sport Rosario — Comerciantes Unidos
Colombia Primera A
00:30
Rionegro Aguilas — Leones FC
Brazil Serie B
00:00
Guarani — CSA
Mexico Liga MX
00:00
Toluca — Necaxa
Brazil Serie C
00:00
Cuiaba — Operario PR
World Championship Women
18:30
France (W) — Greece (W)

ARCHIVE

2020 December
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st