Betcatcher Logo

Saturday - 2018/09/29

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Paraguay Primera Division
23:45
Deportivo Santani — Sol de America
Bolivia Primera Division
23:15
Royal Pari — San Jose
USA ATP CH Tiburon
23:07
Michael Mmoh — James Duckworth
Colombia Primera A
23:00
Deportes Tolima — Rionegro Aguilas
Ecuador Serie A
23:00
Aucas — Guayaquil City
Chile Primera B
23:00
Coquimbo Unido — Deportes Valdivia
Venezuela Primera Division
23:00
Carabobo — Mineros De Guayana
USA NCAA
22:30
Northwestern — Michigan
Chile Primera Division
22:30
OHiggins — Palestino
Peru Primera Division
22:30
Ayacucho FC — Universitario
USA ITF W Templeton
22:30
Asia Muhammad — Madison Brengle
Portugal Primeira Liga
22:00
Sporting Lisbon — CS Maritimo
USA MLS
22:00
Seattle Sounders — Colorado Rapids
Venezuela Primera Division
22:00
Estudiantes de Caracas — Deportivo Anzoategui
Brazil Serie B
21:30
Oeste — Sampaio Correa
21:30
CRB — CSA
USA NCAA
21:30
UCF — Pittsburgh
21:30
Kansas State — Texas
USA MLS
21:30
Chicago Fire — Los Angeles Blues
Colombia Primera A
21:00
Leones FC — Junior
Bolivia Primera Division
21:00
Universitario Sucre — Destroyers
Colombia Primera B
21:00
Bogota — Orsomarso
World Championship Women
21:00
Spain (W) — Australia (W)
Spain La Liga
20:45
Real Madrid — Atletico Madrid
Netherlands Eredivisie
20:45
Excelsior Rotterdam — VVV-Venlo
20:45
Fortuna Sittard — Ajax
Italy Serie A
20:30
Inter Milan — Cagliari
Poland Ekstraklasa
20:30
Wisla Krakow — Korona Kielce
Spain Segunda Division
20:30
CD Tenerife — CF Cadiz
Belgium First Division A
20:30
Club Brugge — Cercle Brugge
Spain Liga ACB
20:30
Obradoiro CAB — Ford Burgos
Belgium First Division B
20:30
KVSK United Overpelt-Lommel — KV Mechelen
Serbia Super Liga
20:30
Crvena Zvezda — Mladost Lucani
Germany Bundesliga
20:30
Ludwigsburg — Skyliners Frankfurt
France Ligue 1
20:00
Lyonnais — FC Nantes
20:00
Angers SCO — EA Guingamp
20:00
Racing Strasbourg — Dijon
20:00
Stade Reims — Bordeaux
Portugal Primeira Liga
20:00
Rio Ave — Boavista
Belgium First Division A
20:00
Mouscron Peruwelz — Waasland
20:00
Charleroi — Lokeren
Chile Primera Division
20:00
Universidad de Chile — Union La Calera
Peru Primera Division
20:00
EM Deportivo Binacional — Academia Cantolao
Poland 1st League
20:00
KS Rakow Czestochowa — Bytovia Bytow
France Pro A
20:00
Le Portel — Limoges
Hungary NB I
19:30
Ferencvaros — Ujpest
Israel Premier League
19:30
Hapoel Ironi Kiryat Shmona — Beitar Jerusalem
Slovakia 1st League
19:00
Senica — DAC Dunajska Streda
Switzerland Super League
19:00
FC St Gallen — Grasshoppers Zurich
19:00
FC Thun — BSC Young Boys
Switzerland Challenge League
19:00
FC Lausanne Sport — Wil 1900
Bulgaria First Professional League
19:00
Ludogorets — Cherno More Varna
Czech Republic 1st League
19:00
Slovan Liberec — Sigma Olomouc
Spain Segunda B G.2
19:00
Real Sociedad II — CD Calahorra
Algeria 1st Division
18:45
Paradou AC — USM Alger
18:45
MO Bejaia — JS Saoura
18:45
USM Bel Abbès — CA Bordj Bou Arreridj
Spain La Liga
18:30
Eibar — Sevilla
England EFL Championship
18:30
Rotherham United — Stoke City
Germany Bundesliga
18:30
Bayer Leverkusen — Borussia Dortmund
Netherlands Eredivisie
18:30
SC Heerenveen — ADO Den Haag
Spain Segunda B G.3
18:30
Barcelona B — UE Olot
Turkey TFF 1. League
18:30
Kardemir Karabukspor — Umraniyespor
Italy Serie C Group C
18:30
Casertana — Catanzaro
Jordan Premier League
18:30
Al Sareeh — Shabab Al Ordon
World Championship Women
18:30
Belgium (W) — USA (W)
Argentina Primera Division
18:15
San Lorenzo — At. Tucuman
Spain Liga ACB
18:15
Baskonia — Cai Zaragoza
Italy Serie A
18:00
Juventus — Napoli
Poland Ekstraklasa
18:00
Zaglebie Lubin — Pogon Szczecin
Norway Eliteserien
18:00
Sandefjord — Odd Ballklubb
Italy Serie B
18:00
Venezia — Livorno
Greece Superleague
18:00
Panathinaikos — PAS Giannena
Switzerland Challenge League
18:00
Rapperswil Jona — Servette Geneva
18:00
Winterthur — Chiasso
Turkcell Super League
18:00
Besiktas — Kayserispor
Spain Segunda Division
18:00
Granada CF — CF Cordoba
Belgium First Division A
18:00
Racing Genk — Zulte Waregem
Russia Premier League
18:00
Lokomotiv Moscow — FC Akhmat Grozny
Sweden Superettan
18:00
Degerfors — Varberg
Spain Segunda B G.2
18:00
Arenas de Getxo — Langreo
18:00
Leioa — Gimnastica Torrelavega
Poland 1st League
18:00
GKS Katowice — LKS Nieciecza
Germany Bundesliga
18:00
Braunschweig — Oldenburg
Mexico ATP CH Monterrey
18:00
Marcelo Sepulveda — Emilio Nava
Israel Premier League
17:45
Hapoel Bnei Sakhnin — Hapoel Hadera
Portugal Primeira Liga
17:30
Moreirense — CD Feirense
France Ligue 1
17:15
Nice — PSG
Czech Republic 1st League
17:00
1.FK Pribram — Mlada Boleslav
Chile Primera Division
17:00
Deportes Iquique — Deportes Temuco
Austria Bundesliga
17:00
Wolfsberger AC — RB Salzburg
17:00
FC Trenkwalder Admira — SCR Altach
17:00
Rapid Vienna — SKN St. Polten
Algeria 1st Division
17:00
CR Belouizdad — MC Oran
Israel Premier League
17:00
Maccabi Petach Tikva — Hapoel Haifa
Morocco GNF 1
17:00
DH El Jadida — Ittihad Tanger
France ATP CH Orleans
17:00
Antoine Hoang — Luca Vanni
Azerbaijan Premier League
16:55
Neftchi Baku — Sabail FC
Qatar Stars League
16:50
Al Rayyan — Al Shahaniya
Croatia 1 HNL
16:30
HNK Hajduk Split — NK Dinamo Zagreb
Austria Erste Liga
16:30
SC Austria Lustenau — Kapfenberger SV Superfund
Spain Segunda B G.1
16:30
Real Madrid Castilla — Navalcarnero
Portuguese Cup
16:30
Gondomar — Cova Piedade
Spain La Liga
16:15
Barcelona — Athletic Bilbao
England Premier League
16:00
Newcastle United — Leicester City
16:00
Arsenal — Watford
16:00
Everton — Fulham FC
16:00
Huddersfield Town — Tottenham Hotspur
16:00
Manchester City — Brighton
Sweden Superettan
16:00
Gais — Helsingborgs IF
England EFL Championship
16:00
Brentford — Reading
16:00
Blackburn Rovers — Nottingham Forest
16:00
Bolton Wanderers — Derby County
16:00
Norwich City — Wigan Athletic
16:00
Preston North End — West Bromwich
16:00
Swansea City — Queens Park Rangers
16:00
Hull City — Middlesbrough
16:00
Birmingham City — Ipswich Town
Denmark Superligaen
16:00
FC Midtjylland — Hobro
Scotland Premiership
16:00
Hamilton Academical — Dundee
16:00
Kilmarnock — Motherwell
16:00
Heart of Midlothian — St. Johnstone
16:00
Celtic — Aberdeen
England National League
16:00
Havant & Waterlooville — Solihull Moors F.C.
16:00
Bromley — Halifax Town
16:00
Boreham Wood — Harrogate Town
16:00
Dover Athletic — Barrow
16:00
AFC Fylde — Braintree Town
16:00
Wrexham — Barnet
16:00
Leyton Orient — Sutton United
16:00
Hartlepool United — Aldershot Town
16:00
Gateshead — Eastleigh
16:00
Maidenhead United — Salford City
16:00
Maidstone United — Chesterfield
England EFL League Two
16:00
Milton Keynes Dons — Tranmere Rovers
England EFL League One
16:00
Walsall — Accrington Stanley
England EFL League Two
16:00
Crawley Town — Yeovil Town
England EFL League One
16:00
Fleetwood Town — Barnsley
England EFL League Two
16:00
Newport County — Cambridge United
16:00
Macclesfield Town — Forest Green Rovers
England EFL League One
16:00
Shrewsbury Town — Gillingham
England EFL League Two
16:00
Colchester United — Bury
England EFL League One
16:00
Plymouth Argyle — Doncaster Rovers
England EFL League Two
16:00
Swindon Town — Oldham Athletic
England EFL League One
16:00
Wycombe Wanderers — Southend United
England EFL League Two
16:00
Cheltenham Town — Lincoln City
England EFL League One
16:00
Peterborough United — Blackpool
England EFL League Two
16:00
Notts County — Crewe Alexandra
England EFL League One
16:00
Rochdale — Portsmouth
England EFL League Two
16:00
Grimsby Town — Morecambe
England EFL League One
16:00
Burton Albion — Scunthorpe United
England EFL League Two
16:00
Carlisle United — Stevenage Borough
16:00
Mansfield Town — Northampton Town
England EFL League One
16:00
Bradford City — Bristol Rovers
England EFL League Two
16:00
Port Vale — Exeter City
Scotland Championship
16:00
Alloa Athletic — Falkirk
16:00
Dundee United — Ross County
16:00
Inverness Caledonian Thistle — Queen Of The South
16:00
Greenock Morton — Ayr United
Spain Segunda Division
16:00
CD Lugo — RCD Mallorca
Northern Ireland Premiership
16:00
Linfield — Ballymena United
Scotland League One
16:00
Montrose — Forfar Athletic
16:00
Brechin City — Stranraer
Scotland League Two
16:00
Elgin City — Queens Park
16:00
Berwick Rangers — Clyde
16:00
Annan Athletic — Peterhead
16:00
Albion Rovers — Stirling Albion
Finland Veikkausliiga
16:00
VPS — KuPS
Finland Ykkonen
16:00
AC Oulu — Kpv Kokkola
16:00
JJK — Hifk
Iceland Landsbankadeild
16:00
Stjarnan — Hafnarfjordur
16:00
Fylkir — Fjolnir
16:00
Breioablik — KA Akureyri
16:00
Vikingur Reykjavik — KR Reykjavik
16:00
Valur — Keflavik
16:00
Grindavik — Vestmannaeyjar
England National League North
16:00
Curzon Ashton — Boston United
Germany Regionalliga Nordost
16:00
Chemnitzer FC — 1. FC Lok Leipzig
Germany Regionalliga Nord
16:00
SV Drochtersen/Assel — TSV Havelse
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Skovde Aik — Grebbestads IF
16:00
Utsikten — Husqvarna FF
Germany Bundesliga
15:30
VfB Stuttgart — Werder Bremen
15:30
VfL Wolfsburg — Borussia Monchengladbach
15:30
FC Schalke 04 — FSV Mainz 05
15:30
1899 Hoffenheim — RB Leipzig
Poland Ekstraklasa
15:30
GKS Piast Gliwice — Gornik Zabrze
Russia Premier League
15:30
Ufa — FK Yenisey
Germany Regionalliga Bayern
15:30
Nuremberg II — Spvgg Greuther Furth II
Italy Serie A
15:00
AS Roma — Lazio
Italy Serie B
15:00
Lecce — AS Cittadella
15:00
Spezia Calcio — Carpi
15:00
Salernitana — Hellas Verona
Turkcell Super League
15:00
Trabzonspor — Kasimpasa
15:00
Alanyaspor — Akhisar
Czech Republic 1st League
15:00
Dukla Praha — Tescoma Zlin
Germany Regionalliga Nord
15:00
St Pauli II — VFL Oldenburg
Belarus Premier League
15:00
Minsk — Dnepr Mogilev
Sweden 1st Division Norra
15:00
Skelleftea — Tegs
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Atvidabergs FF — Eskilsminne
Poland 1st League
15:00
Jastrzebie — Warta Poznan
Lithuania A Lyga
15:00
Trakai — Suduva Marijampole
Brazil ATP CH Campinas
15:00
Joao Marcos Nusdeo — Joao Souza
Finland Veikkausliiga
14:00
FC Honka — HJK
Germany 3. Liga
14:00
SG Sonnenhof Grossaspach — SpVgg Unterhaching
14:00
SV Meppen — Eintracht Braunschweig
14:00
FC Kaiserslautern — Sportfreunde Lotte
14:00
SC Fortuna Koln — KFC Uerdingen
14:00
Karlsruher SC — Energie Cottbus
Germany Regionalliga Bayern
14:00
Ingolstadt 04 II — TSV 1860 Rosenheim
14:00
VfB Eichstatt — Heimstetten
14:00
Wacker Burghausen — Schweinfurt
14:00
Spvgg Bayreuth — VfR Garching
Germany Regionalliga Nord
14:00
SSV Jeddeloh — VFL Wolfsburg II
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Kickers Offenbach — Sportverein Steinbach
14:00
Wormatia Worms — TSV Eintracht Stadtallendorf
14:00
FC 08 Homburg — 1. FC Saarbrucken
Germany Regionalliga West
14:00
SV Rodinghausen — SC Wiedenbruck 2000
14:00
Kaan-Marienborn — SG Wattenscheid 09
14:00
Bonner SC — Fortuna Dusseldorf II
14:00
Koln II — Viktoria Koln
14:00
SC Verl — SV 19 Straelen
Sweden 1st Division Norra
14:00
Forward — Rynninge IK
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Tvaakers — Oddevold
14:00
Torns IF — Kristianstads FF
Germany Oberliga NOFV Sued
14:00
Carl Zeiss Jena II — VFL 05 Hohenstein-Ernstthal
Latvia Higher League
14:00
Ventspils — Jelgava
England Premier League II
14:00
Reading U23 — Southampton U23
China Super League
13:35
Beijing Guoan — Shanghai SIPG
England Premier League
13:30
West Ham United — Manchester United
England EFL League One
13:30
Coventry City — Sunderland
Germany Regionalliga Nordost
13:30
Bfc Dynamo — FC Oberlausitz Neugersdorf
13:30
Rot-Weiss Erfurt — Hertha BSC Berlin II
13:30
Berliner AK 07 — Fsv Budissa Bautzen
Germany Regionalliga Nord
13:30
Etsv Weiche Flensburg — Hamburger SV II
Germany Regionalliga Nordost
13:30
VfB Auerbach 1906 — Wacker Nordhausen
China WTA Beijing
13:30
Magdalena Rybarikova — Jelena Ostapenko
Russia KHL
13:30
Avtomobilist Yekaterinburg — Dynamo Moscow
Spain La Liga
13:00
Real Sociedad — Valencia CF
Germany 2 Bundesliga
13:00
SC Paderborn 07 — FC Erzgebirge Aue
13:00
FC Heidenheim 1846 — VfL Bochum
13:00
Duisburg — Jahn Regensburg
Turkey TFF 1. League
13:00
Denizlispor — Elazigspor
Romania Liga 2
13:00
ACS Poli Timisoara — Pandurii Tg. Jiu
Russia Youth League
13:00
FK Krasnodar-D — Dinamo-D Moscow
Germany Regionalliga Nord
13:00
Hannover 96 II — Werder Bremen II
China WTA Wuhan
13:00
Aryna Sabalenka — Anett Kontaveit
China ATP Shenzhen
13:00
Fernando Verdasco — Yoshihito Nishioka
Poland 1st League
12:45
Odra Opole — Garbarnia Krakow
World Championship Women
12:30
France (W) — Nigeria (W)
Japan J2 League
12:00
Fagiano Okayama — Albirex Niigata
Japan J1 League
12:00
V-Varen Nagasaki — Kawasaki Frontale
Estonia Meistriliiga
12:00
Paide Linnameeskond — Levadia Tallinn
Romania Liga 2
12:00
Dacia Mioveni — Universitatea Cluj
Spain Superliga Women
12:00
Rayo Vallecano (W) — Athletic Bilbao (W)
Germany Bundesliga U19
12:00
Wolfsburg U19 — Magdeburg U19
12:00
Hertha Berlin U19 — RB Leipzig U19
Japan J3 League
12:00
Cerezo Osaka U23 — AC Nagano Parceiro
Latvia Higher League
12:00
Valmiera — SK Liepajas Metalurgs
Japan J2 League
11:00
Avispa Fukuoka — Omiya Ardija
11:00
Ehime — Jef United Chiba
Germany Bundesliga U19
11:00
MSV Duisburg U19 — Rot Weiss Oberhausen U19
11:00
Borussia Dortmund U19 — Bochum U19
11:00
Nurnberg U19 — Ingolstadt U19
11:00
Carl Zeiss Jena U19 — Niendorfer TSV U19
Czech Republic League U19
11:00
Slavia Prague U19 — Ceske Budejovice U19
11:00
Sparta Prague U19 — Mlada Boleslav U19
China ATP CH Shenzhen
11:00
Alex De Miaur — Pierre Hugues Herbert
China ATP CH Chengdu
10:37
Joao Sousa — Bernard Tomic
Russia Premier League
10:30
Ural Ekaterinburg — Arsenal Tula
Czech Republic 2nd League
10:15
Fotbal Trinec — FC Vysocina Jihlava
Japan J1 League
10:00
Tokyo — Shimizu S-Pulse
Romania Liga 2
10:00
Braila — Chindia Targoviste
10:00
FC Clinceni — Snagov
10:00
Daco Getica Bucuresti — Timisoara
10:00
Ripensia Timisoara — Metaloglobus Bucuresti
China ATP Beijing
10:00
Ilya Ivashka — Cameron Norrie
Italy ATP CH Florence
10:00
Julian Lenz — Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes
China WTA Beijing
09:55
Danielle Collins — Timea Bacsinszky
Japan J2 League
09:00
Mito Hollyhock — Oita Trinita
Japan J1 League
09:00
Gamba Osaka — Sanfrecce Hiroshima
09:00
Vissel Kobe — Kashima Antlers
Uzbekistan WTA Tashkent
09:00
Anastasia Potapova — Margarita Gasparyan
China WTA Beijing
09:00
Ons Jabeur — Tatjana Maria
09:00
Heather Watson — Zarina Diyas
Japan ATP Tokyo
08:49
Daniil Medvedev — Hiroki Moriya
China ATP CH Chengdu
08:30
Fabio Fognini — Taylor Fritz
Japan J1 League
07:00
Yokohama F. Marinos — Vegalta Sendai
South Korea K League 1
07:00
Suwon Samsung Bluewings — Ulsan Hyundai
China WTA Beijing
06:30
Daria Gavrilova — Petra Kvitova
Japan J1 League
06:00
Consadole Sapporo — Sagan Tosu
China WTA Beijing
05:00
Christina Mchale — Magda Linette
Mexico Liga MX
04:00
Atlas — Toluca
Japan ATP Tokyo
04:00
Yosuke Watanuki — Tim Smyczek
Canada CFL
03:00
Calgary Stampeders — Toronto Argonauts
Colombia Primera A
03:00
Patriotas — Medellin
Ecuador Serie A
02:30
Dep. Cuenca — Independiente Del Valle
Argentina Primera Division
02:15
Lanus — River Plate
Mexico Liga MX
02:00
Tiburones Rojos De Veracruz — Leon
USA NCAA
02:00
Tulane — Memphis
Argentina Primera B Nacional
02:00
Atletico Rafaela — Nueva Chicago
USA NBA
01:30
Charlotte Hornets — Boston Celtics
Chile Primera Division
01:00
San Luis Quillota — Huachipato
Paraguay Primera Division
01:00
Deportivo Capiata — Guarani Asuncion
USA ATP CH Tiburon
01:00
Michael Mmoh — Tommy Paul
Brazil Serie B
00:15
Paysandu SC — Goias
Paraguay Primera Division
23:45
Deportivo Santani — Sol de America
Bolivia Primera Division
23:15
Royal Pari — San Jose
Colombia Primera A
23:00
Deportes Tolima — Rionegro Aguilas
Ecuador Serie A
23:00
Aucas — Guayaquil City
Chile Primera B
23:00
Coquimbo Unido — Deportes Valdivia
Venezuela Primera Division
23:00
Carabobo — Mineros De Guayana
Chile Primera Division
22:30
OHiggins — Palestino
Peru Primera Division
22:30
Ayacucho FC — Universitario
Portugal Primeira Liga
22:00
Sporting Lisbon — CS Maritimo
USA MLS
22:00
Seattle Sounders — Colorado Rapids
Venezuela Primera Division
22:00
Estudiantes de Caracas — Deportivo Anzoategui
Brazil Serie B
21:30
Oeste — Sampaio Correa
21:30
CRB — CSA
USA MLS
21:30
Chicago Fire — Los Angeles Blues
Colombia Primera A
21:00
Leones FC — Junior
Bolivia Primera Division
21:00
Universitario Sucre — Destroyers
Colombia Primera B
21:00
Bogota — Orsomarso
Spain La Liga
20:45
Real Madrid — Atletico Madrid
Netherlands Eredivisie
20:45
Excelsior Rotterdam — VVV-Venlo
20:45
Fortuna Sittard — Ajax
Italy Serie A
20:30
Inter Milan — Cagliari
Poland Ekstraklasa
20:30
Wisla Krakow — Korona Kielce
Spain Segunda Division
20:30
CD Tenerife — CF Cadiz
Belgium First Division A
20:30
Club Brugge — Cercle Brugge
Belgium First Division B
20:30
KVSK United Overpelt-Lommel — KV Mechelen
Serbia Super Liga
20:30
Crvena Zvezda — Mladost Lucani
France Ligue 1
20:00
Lyonnais — FC Nantes
20:00
Angers SCO — EA Guingamp
20:00
Racing Strasbourg — Dijon
20:00
Stade Reims — Bordeaux
Portugal Primeira Liga
20:00
Rio Ave — Boavista
Belgium First Division A
20:00
Mouscron Peruwelz — Waasland
20:00
Charleroi — Lokeren
Chile Primera Division
20:00
Universidad de Chile — Union La Calera
Peru Primera Division
20:00
EM Deportivo Binacional — Academia Cantolao
Poland 1st League
20:00
KS Rakow Czestochowa — Bytovia Bytow
Hungary NB I
19:30
Ferencvaros — Ujpest
Israel Premier League
19:30
Hapoel Ironi Kiryat Shmona — Beitar Jerusalem
Slovakia 1st League
19:00
Senica — DAC Dunajska Streda
Switzerland Super League
19:00
FC St Gallen — Grasshoppers Zurich
19:00
FC Thun — BSC Young Boys
Switzerland Challenge League
19:00
FC Lausanne Sport — Wil 1900
Bulgaria First Professional League
19:00
Ludogorets — Cherno More Varna
Czech Republic 1st League
19:00
Slovan Liberec — Sigma Olomouc
Spain Segunda B G.2
19:00
Real Sociedad II — CD Calahorra
Algeria 1st Division
18:45
Paradou AC — USM Alger
18:45
MO Bejaia — JS Saoura
18:45
USM Bel Abbès — CA Bordj Bou Arreridj
Spain La Liga
18:30
Eibar — Sevilla
England EFL Championship
18:30
Rotherham United — Stoke City
Germany Bundesliga
18:30
Bayer Leverkusen — Borussia Dortmund
Netherlands Eredivisie
18:30
SC Heerenveen — ADO Den Haag
Spain Segunda B G.3
18:30
Barcelona B — UE Olot
Turkey TFF 1. League
18:30
Kardemir Karabukspor — Umraniyespor
Italy Serie C Group C
18:30
Casertana — Catanzaro
Jordan Premier League
18:30
Al Sareeh — Shabab Al Ordon
Argentina Primera Division
18:15
San Lorenzo — At. Tucuman
Italy Serie A
18:00
Juventus — Napoli
Poland Ekstraklasa
18:00
Zaglebie Lubin — Pogon Szczecin
Norway Eliteserien
18:00
Sandefjord — Odd Ballklubb
Italy Serie B
18:00
Venezia — Livorno
Greece Superleague
18:00
Panathinaikos — PAS Giannena
Switzerland Challenge League
18:00
Rapperswil Jona — Servette Geneva
18:00
Winterthur — Chiasso
Turkcell Super League
18:00
Besiktas — Kayserispor
Spain Segunda Division
18:00
Granada CF — CF Cordoba
Belgium First Division A
18:00
Racing Genk — Zulte Waregem
Russia Premier League
18:00
Lokomotiv Moscow — FC Akhmat Grozny
Sweden Superettan
18:00
Degerfors — Varberg
Spain Segunda B G.2
18:00
Arenas de Getxo — Langreo
18:00
Leioa — Gimnastica Torrelavega
Poland 1st League
18:00
GKS Katowice — LKS Nieciecza
Israel Premier League
17:45
Hapoel Bnei Sakhnin — Hapoel Hadera
Portugal Primeira Liga
17:30
Moreirense — CD Feirense
France Ligue 1
17:15
Nice — PSG
Czech Republic 1st League
17:00
1.FK Pribram — Mlada Boleslav
Chile Primera Division
17:00
Deportes Iquique — Deportes Temuco
Austria Bundesliga
17:00
Wolfsberger AC — RB Salzburg
17:00
FC Trenkwalder Admira — SCR Altach
17:00
Rapid Vienna — SKN St. Polten
Algeria 1st Division
17:00
CR Belouizdad — MC Oran
Israel Premier League
17:00
Maccabi Petach Tikva — Hapoel Haifa
Morocco GNF 1
17:00
DH El Jadida — Ittihad Tanger
Azerbaijan Premier League
16:55
Neftchi Baku — Sabail FC
Qatar Stars League
16:50
Al Rayyan — Al Shahaniya
Croatia 1 HNL
16:30
HNK Hajduk Split — NK Dinamo Zagreb
Austria Erste Liga
16:30
SC Austria Lustenau — Kapfenberger SV Superfund
Spain Segunda B G.1
16:30
Real Madrid Castilla — Navalcarnero
Portuguese Cup
16:30
Gondomar — Cova Piedade
Spain La Liga
16:15
Barcelona — Athletic Bilbao
England Premier League
16:00
Newcastle United — Leicester City
16:00
Arsenal — Watford
16:00
Everton — Fulham FC
16:00
Huddersfield Town — Tottenham Hotspur
16:00
Manchester City — Brighton
Sweden Superettan
16:00
Gais — Helsingborgs IF
England EFL Championship
16:00
Brentford — Reading
16:00
Blackburn Rovers — Nottingham Forest
16:00
Bolton Wanderers — Derby County
16:00
Norwich City — Wigan Athletic
16:00
Preston North End — West Bromwich
16:00
Swansea City — Queens Park Rangers
16:00
Hull City — Middlesbrough
16:00
Birmingham City — Ipswich Town
Denmark Superligaen
16:00
FC Midtjylland — Hobro
Scotland Premiership
16:00
Hamilton Academical — Dundee
16:00
Kilmarnock — Motherwell
16:00
Heart of Midlothian — St. Johnstone
16:00
Celtic — Aberdeen
England National League
16:00
Havant & Waterlooville — Solihull Moors F.C.
16:00
Bromley — Halifax Town
16:00
Boreham Wood — Harrogate Town
16:00
Dover Athletic — Barrow
16:00
AFC Fylde — Braintree Town
16:00
Wrexham — Barnet
16:00
Leyton Orient — Sutton United
16:00
Hartlepool United — Aldershot Town
16:00
Gateshead — Eastleigh
16:00
Maidenhead United — Salford City
16:00
Maidstone United — Chesterfield
England EFL League Two
16:00
Milton Keynes Dons — Tranmere Rovers
England EFL League One
16:00
Walsall — Accrington Stanley
England EFL League Two
16:00
Crawley Town — Yeovil Town
England EFL League One
16:00
Fleetwood Town — Barnsley
England EFL League Two
16:00
Newport County — Cambridge United
16:00
Macclesfield Town — Forest Green Rovers
England EFL League One
16:00
Shrewsbury Town — Gillingham
England EFL League Two
16:00
Colchester United — Bury
England EFL League One
16:00
Plymouth Argyle — Doncaster Rovers
England EFL League Two
16:00
Swindon Town — Oldham Athletic
England EFL League One
16:00
Wycombe Wanderers — Southend United
England EFL League Two
16:00
Cheltenham Town — Lincoln City
England EFL League One
16:00
Peterborough United — Blackpool
England EFL League Two
16:00
Notts County — Crewe Alexandra
England EFL League One
16:00
Rochdale — Portsmouth
England EFL League Two
16:00
Grimsby Town — Morecambe
England EFL League One
16:00
Burton Albion — Scunthorpe United
England EFL League Two
16:00
Carlisle United — Stevenage Borough
16:00
Mansfield Town — Northampton Town
England EFL League One
16:00
Bradford City — Bristol Rovers
England EFL League Two
16:00
Port Vale — Exeter City
Scotland Championship
16:00
Alloa Athletic — Falkirk
16:00
Dundee United — Ross County
16:00
Inverness Caledonian Thistle — Queen Of The South
16:00
Greenock Morton — Ayr United
Spain Segunda Division
16:00
CD Lugo — RCD Mallorca
Northern Ireland Premiership
16:00
Linfield — Ballymena United
Scotland League One
16:00
Montrose — Forfar Athletic
16:00
Brechin City — Stranraer
Scotland League Two
16:00
Elgin City — Queens Park
16:00
Berwick Rangers — Clyde
16:00
Annan Athletic — Peterhead
16:00
Albion Rovers — Stirling Albion
Finland Veikkausliiga
16:00
VPS — KuPS
Finland Ykkonen
16:00
AC Oulu — Kpv Kokkola
16:00
JJK — Hifk
Iceland Landsbankadeild
16:00
Stjarnan — Hafnarfjordur
16:00
Fylkir — Fjolnir
16:00
Breioablik — KA Akureyri
16:00
Vikingur Reykjavik — KR Reykjavik
16:00
Valur — Keflavik
16:00
Grindavik — Vestmannaeyjar
England National League North
16:00
Curzon Ashton — Boston United
Germany Regionalliga Nordost
16:00
Chemnitzer FC — 1. FC Lok Leipzig
Germany Regionalliga Nord
16:00
SV Drochtersen/Assel — TSV Havelse
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Skovde Aik — Grebbestads IF
16:00
Utsikten — Husqvarna FF
Germany Bundesliga
15:30
VfB Stuttgart — Werder Bremen
15:30
VfL Wolfsburg — Borussia Monchengladbach
15:30
FC Schalke 04 — FSV Mainz 05
15:30
1899 Hoffenheim — RB Leipzig
Poland Ekstraklasa
15:30
GKS Piast Gliwice — Gornik Zabrze
Russia Premier League
15:30
Ufa — FK Yenisey
Germany Regionalliga Bayern
15:30
Nuremberg II — Spvgg Greuther Furth II
Italy Serie A
15:00
AS Roma — Lazio
Italy Serie B
15:00
Lecce — AS Cittadella
15:00
Spezia Calcio — Carpi
15:00
Salernitana — Hellas Verona
Turkcell Super League
15:00
Trabzonspor — Kasimpasa
15:00
Alanyaspor — Akhisar
Czech Republic 1st League
15:00
Dukla Praha — Tescoma Zlin
Germany Regionalliga Nord
15:00
St Pauli II — VFL Oldenburg
Belarus Premier League
15:00
Minsk — Dnepr Mogilev
Sweden 1st Division Norra
15:00
Skelleftea — Tegs
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Atvidabergs FF — Eskilsminne
Poland 1st League
15:00
Jastrzebie — Warta Poznan
Lithuania A Lyga
15:00
Trakai — Suduva Marijampole
Finland Veikkausliiga
14:00
FC Honka — HJK
Germany 3. Liga
14:00
SG Sonnenhof Grossaspach — SpVgg Unterhaching
14:00
SV Meppen — Eintracht Braunschweig
14:00
FC Kaiserslautern — Sportfreunde Lotte
14:00
SC Fortuna Koln — KFC Uerdingen
14:00
Karlsruher SC — Energie Cottbus
Germany Regionalliga Bayern
14:00
Ingolstadt 04 II — TSV 1860 Rosenheim
14:00
VfB Eichstatt — Heimstetten
14:00
Wacker Burghausen — Schweinfurt
14:00
Spvgg Bayreuth — VfR Garching
Germany Regionalliga Nord
14:00
SSV Jeddeloh — VFL Wolfsburg II
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Kickers Offenbach — Sportverein Steinbach
14:00
Wormatia Worms — TSV Eintracht Stadtallendorf
14:00
FC 08 Homburg — 1. FC Saarbrucken
Germany Regionalliga West
14:00
SV Rodinghausen — SC Wiedenbruck 2000
14:00
Kaan-Marienborn — SG Wattenscheid 09
14:00
Bonner SC — Fortuna Dusseldorf II
14:00
Koln II — Viktoria Koln
14:00
SC Verl — SV 19 Straelen
Sweden 1st Division Norra
14:00
Forward — Rynninge IK
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Tvaakers — Oddevold
14:00
Torns IF — Kristianstads FF
Germany Oberliga NOFV Sued
14:00
Carl Zeiss Jena II — VFL 05 Hohenstein-Ernstthal
Latvia Higher League
14:00
Ventspils — Jelgava
England Premier League II
14:00
Reading U23 — Southampton U23
China Super League
13:35
Beijing Guoan — Shanghai SIPG
England Premier League
13:30
West Ham United — Manchester United
England EFL League One
13:30
Coventry City — Sunderland
Germany Regionalliga Nordost
13:30
Bfc Dynamo — FC Oberlausitz Neugersdorf
13:30
Rot-Weiss Erfurt — Hertha BSC Berlin II
13:30
Berliner AK 07 — Fsv Budissa Bautzen
Germany Regionalliga Nord
13:30
Etsv Weiche Flensburg — Hamburger SV II
Germany Regionalliga Nordost
13:30
VfB Auerbach 1906 — Wacker Nordhausen
Spain La Liga
13:00
Real Sociedad — Valencia CF
Germany 2 Bundesliga
13:00
SC Paderborn 07 — FC Erzgebirge Aue
13:00
FC Heidenheim 1846 — VfL Bochum
13:00
Duisburg — Jahn Regensburg
Turkey TFF 1. League
13:00
Denizlispor — Elazigspor
Romania Liga 2
13:00
ACS Poli Timisoara — Pandurii Tg. Jiu
Russia Youth League
13:00
FK Krasnodar-D — Dinamo-D Moscow
Germany Regionalliga Nord
13:00
Hannover 96 II — Werder Bremen II
Poland 1st League
12:45
Odra Opole — Garbarnia Krakow
Japan J2 League
12:00
Fagiano Okayama — Albirex Niigata
Japan J1 League
12:00
V-Varen Nagasaki — Kawasaki Frontale
Estonia Meistriliiga
12:00
Paide Linnameeskond — Levadia Tallinn
Romania Liga 2
12:00
Dacia Mioveni — Universitatea Cluj
Spain Superliga Women
12:00
Rayo Vallecano (W) — Athletic Bilbao (W)
Germany Bundesliga U19
12:00
Wolfsburg U19 — Magdeburg U19
12:00
Hertha Berlin U19 — RB Leipzig U19
Japan J3 League
12:00
Cerezo Osaka U23 — AC Nagano Parceiro
Latvia Higher League
12:00
Valmiera — SK Liepajas Metalurgs
Japan J2 League
11:00
Avispa Fukuoka — Omiya Ardija
11:00
Ehime — Jef United Chiba
Germany Bundesliga U19
11:00
MSV Duisburg U19 — Rot Weiss Oberhausen U19
11:00
Borussia Dortmund U19 — Bochum U19
11:00
Nurnberg U19 — Ingolstadt U19
11:00
Carl Zeiss Jena U19 — Niendorfer TSV U19
Czech Republic League U19
11:00
Slavia Prague U19 — Ceske Budejovice U19
11:00
Sparta Prague U19 — Mlada Boleslav U19
Russia Premier League
10:30
Ural Ekaterinburg — Arsenal Tula
Czech Republic 2nd League
10:15
Fotbal Trinec — FC Vysocina Jihlava
Japan J1 League
10:00
Tokyo — Shimizu S-Pulse
Romania Liga 2
10:00
Braila — Chindia Targoviste
10:00
FC Clinceni — Snagov
10:00
Daco Getica Bucuresti — Timisoara
10:00
Ripensia Timisoara — Metaloglobus Bucuresti
Japan J2 League
09:00
Mito Hollyhock — Oita Trinita
Japan J1 League
09:00
Gamba Osaka — Sanfrecce Hiroshima
09:00
Vissel Kobe — Kashima Antlers
07:00
Yokohama F. Marinos — Vegalta Sendai
South Korea K League 1
07:00
Suwon Samsung Bluewings — Ulsan Hyundai
Japan J1 League
06:00
Consadole Sapporo — Sagan Tosu
Mexico Liga MX
04:00
Atlas — Toluca
Colombia Primera A
03:00
Patriotas — Medellin
Ecuador Serie A
02:30
Dep. Cuenca — Independiente Del Valle
Argentina Primera Division
02:15
Lanus — River Plate
Mexico Liga MX
02:00
Tiburones Rojos De Veracruz — Leon
Argentina Primera B Nacional
02:00
Atletico Rafaela — Nueva Chicago
Chile Primera Division
01:00
San Luis Quillota — Huachipato
Paraguay Primera Division
01:00
Deportivo Capiata — Guarani Asuncion
Brazil Serie B
00:15
Paysandu SC — Goias

ARCHIVE

2020 December
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st