Betcatcher Logo

Saturday - 2018/10/06

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Venezuela Primera Division
23:45
Portuguesa — Atletico Venezuela
USA ATP CH Fairfield
23:45
Marcus McDaniel — Evan Song
Brazil Serie B
23:30
Ponte Preta — CRB
Brazil Serie A
23:00
Sao Paulo — Palmeiras
USA MLS
23:00
Toronto — Vancouver Whitecaps
Ecuador Serie A
23:00
El Nacional — Emelec
Venezuela Primera Division
23:00
Deportivo Anzoategui — Carabobo
Ecuador Serie B
23:00
Gualaceo SC — Mushuc Runa SC
Argentina Primera Division
22:45
San Martin SJ — Velez Sarsfield
Chile Primera Division
22:30
Huachipato — Universidad Catolica
Colombia Primera A
22:15
Atletico Huila — Alianza Petrolera
Argentina Primera B Nacional
22:05
Chacarita Juniors — Arsenal De Sarandi
USA NCAA
22:00
Ohio State — Indiana
Portugal Primeira Liga
21:30
Sporting Braga — Rio Ave
Brazil Serie B
21:30
Atletico GO — Vila Nova
USA MLS
21:30
Atlanta United — New England
USA NCAA
21:30
Wake Forest — Clemson
21:30
Florida — LSU
21:30
Oklahoma State — Iowa State
21:30
Miami (FL) — Florida State
USA ATP CH Fairfield
21:30
Marc Andrea Huesler — Moez Echargui
Brazil Serie A
21:00
Atletico PR — America Mineiro
21:00
Chapecoense — Atletico MG
USA MLS
21:00
Montreal Impact — Columbus Crew
Uruguay Primera Division
21:00
CA Progreso — Liverpool
21:00
Defensor — Montevideo Wanderers
Spain La Liga
20:45
Leganes — Rayo Vallecano
Netherlands Eredivisie
20:45
De Graafschap — SC Heerenveen
Ireland Premier Division
20:45
Sligo Rovers — Bray Wanderers
Italy Serie C Group B
20:45
Sambenedettese — Monza
Italy Serie A
20:30
Empoli — AS Roma
Argentina Primera Division
20:30
Gimnasia L.P. — Godoy Cruz
Belgium First Division A
20:30
Waasland — KV Oostende
Belgium First Division B
20:30
Beerschot Wilrijk — Tubize
Poland Ekstraklasa
20:30
Slask Wroclaw — Legia Warszawa
Italy Serie C Group C
20:30
Potenza — Paganese Calcio
Argentina Primera B Nacional
20:30
Temperley — Gimnasia Jujuy
20:30
Quilmes — Gimnasia Mendoza
Italy Lega 1
20:30
Trento — Cremona
Slovenia Prva Liga
20:15
Celje — Olimpija Ljubljana
France Ligue 1
20:00
Angers SCO — Racing Strasbourg
20:00
SC Amiens — Dijon
20:00
Nimes Olympique — Stade Reims
Romania Liga I
20:00
Astra Giurgiu — CFR Cluj
Belgium First Division A
20:00
Lokeren — Kortrijk
20:00
STVV — Mouscron Peruwelz
Chile Primera Division
20:00
Palestino — Universidad de Chile
Spain Segunda Division
20:00
CF Cordoba — UD Almeria
USA ATP CH Stockton
20:00
Jordan Thompson — Lloyd George Muirhead Harris
USA ATP CH Fairfield
20:00
Marcos Giron — Thai Son Kwiatkowski
Netherlands Eredivisie
19:45
Zwolle — Excelsior Rotterdam
19:45
PSV — VVV-Venlo
Israel Premier League
19:30
Hapoel Beer Sheva — Maccabi Petach Tikva
Bulgaria First Professional League
19:00
Beroe Stara Zagora — Lokomotiv Plovdiv
Portugal Primeira Liga
19:00
CS Maritimo — Vitoria Guimaraes
Croatia 1 HNL
19:00
Belupo — NK Istra 1961 Pula
Czech Republic 1st League
19:00
Sigma Olomouc — AC Sparta Praha
Poland 1st League
19:00
OKS 1945 Olsztyn — GKS Katowice
Switzerland Super League
19:00
FC St Gallen — Basel
Spain Segunda B G.3
19:00
CD Castellon — Cornella
Russia 1st Division
19:00
FK Sochi 04 — Luch-Energiya Vladivostok
Qatar Stars League
18:50
Al Shahaniya — Al Ahli
Algeria 1st Division
18:45
USM Alger — MC Alger
Israel Premier League
18:45
Maccabi Netanya — Bnei Yehoda
England Premier League
18:30
Manchester United — Newcastle United
Germany Bundesliga
18:30
FC Bayern Munich — Borussia Monchengladbach
Spain La Liga
18:30
CD Alaves — Real Madrid
England EFL Championship
18:30
Bolton Wanderers — Blackburn Rovers
Netherlands Eredivisie
18:30
ADO Den Haag — Groningen
Italy Serie C Group C
18:30
Virtus Francavilla — Casertana
Turkey TFF 1. League
18:30
Altinordu — Istanbulspor AS
Italy Serie C Group C
18:30
Catania — Vibonese
Argentina Primera B Nacional
18:30
Brown de Adrogue — Almagro
Argentina Primera Division
18:15
C.A. Aldosivi — San Martin De Tucuman
Italy Serie A
18:00
Udinese — Juventus
Norway Eliteserien
18:00
Stromsgodset — Haugesund
Turkcell Super League
18:00
Antalyaspor — Galatasaray
Belgium First Division A
18:00
AS Eupen — Royal Antwerp
Italy Serie B
18:00
Perugia — Venezia
Poland Ekstraklasa
18:00
Lechia Gdansk — Zaglebie Sosnowiec SA
Estonia Meistriliiga
18:00
JK Tammeka Tartu — Paide Linnameeskond
Poland 1st League
18:00
GKS Tychy 71 — Sandecja Nowy Sacz
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biala — KS Rakow Czestochowa
Slovakia 1st League
18:00
DAC Dunajska Streda — Vion Zlate Moravce
Spain Segunda Division
18:00
CD Numancia — Extremadura UD
USA NCAA
18:00
Arkansas — Alabama
18:00
Michigan State — Northwestern
18:00
Oklahoma — Texas
Serbia Super Liga
18:00
Cukaricki — Dinamo Vranje
Egypt Premier League
18:00
El Gouna — Misr Lel Makasa
Italy Lega 1
18:00
Avellino — Cantu
Sweden SHL
18:00
Brynas — Skelleftea
Israel Premier League
17:45
Hapoel Haifa — Hapoel Bnei Sakhnin
Czech Republic Mattoni NBL
17:45
BC Kolin — Nymburk
Bahrain Premier League
17:30
Muharraq — Al Hadd
Switzerland Challenge League
17:30
SC Kriens — Vaduz
Spain Segunda B G.2
17:30
Athletic Bilbao B — UD Logrones
Spain Segunda B G.3
17:30
Barcelona B — Atletico Baleares
Finland SM Liiga
17:30
Karpat Oulu — Assat Pori
Greece Superleague
17:15
Panionios — Aris Saloniki
France Ligue 1
17:00
Lille — AS Saint-Etienne
Romania Liga I
17:00
CS Universitatea Craiova — AFC Hermannstadt
Austria Bundesliga
17:00
SKN St. Polten — FC Trenkwalder Admira
17:00
SCR Altach — Austria Vienna
17:00
Wolfsberger AC — TSV Hartberg
Belgium First Division B
17:00
KVSK United Overpelt-Lommel — Roeselare
Chile Primera Division
17:00
Deportes Temuco — OHiggins
Poland 1st League
17:00
Garbarnia Krakow — Chrobry Glogow
Portugal Segunda Division
17:00
Sporting Covilha — Penafiel
17:00
CD Mafra — Famalicao
17:00
Pacos de Ferreira — Farense
Slovakia 1st League
17:00
Zilina — ZP Sport Podbrezova
Slovenia Prva Liga
17:00
Maribor — Aluminij
Poland 1st League
17:00
LKS Nieciecza — Puszcza Niepolomice
Russia 1st Division
17:00
Fakel — Mordoviya Saransk
17:00
Baltika Kaliningrad — FC Nizhny Novgorod
Belarus Premier League
17:00
Gomel — Shakhter Soligorsk
Israel Premier League
17:00
Hapoel Raanana — Maccabi Haifa
Spain LEB Oro
17:00
Oviedo Baloncesto — Bilbao
Qatar Stars League
16:40
Al Khor — Al Rayyan
Bulgaria First Professional League
16:30
Septemvri Sofia — CSKA Sofia
Portugal Primeira Liga
16:30
Vitoria Setubal — Moreirense
Italy Serie C Group A
16:30
Pro Vercelli — Carrarese
Spain La Liga
16:15
Getafe CF — UD Levante
England Premier League
16:00
Watford — Bournemouth
16:00
Crystal Palace — Wolves
16:00
Burnley — Huddersfield Town
16:00
Tottenham Hotspur — Cardiff City
Denmark Superligaen
16:00
Odense Boldklub — Aarhus GF
Scotland Premiership
16:00
Aberdeen — St. Mirren
16:00
Hibernian — Hamilton Academical
16:00
Motherwell — Livingston
England EFL Championship
16:00
Norwich City — Stoke City
16:00
Middlesbrough — Nottingham Forest
16:00
Queens Park Rangers — Derby County
16:00
Birmingham City — Rotherham United
16:00
Preston North End — Wigan Athletic
16:00
Sheffield United — Hull City
England EFL League Two
16:00
Stevenage Borough — Colchester United
16:00
Forest Green Rovers — Newport County
16:00
Crawley Town — Cambridge United
16:00
Lincoln City — Crewe Alexandra
16:00
Grimsby Town — Port Vale
16:00
Milton Keynes Dons — Cheltenham Town
16:00
Oldham Athletic — Carlisle United
16:00
Yeovil Town — Exeter City
16:00
Bury — Mansfield Town
16:00
Swindon Town — Northampton Town
England EFL League One
16:00
Bradford City — Sunderland
16:00
Charlton Athletic — Coventry City
16:00
Luton Town — Scunthorpe United
16:00
Portsmouth — Gillingham
16:00
Shrewsbury Town — Accrington Stanley
16:00
Plymouth Argyle — AFC Wimbledon
16:00
Blackpool — Rochdale
16:00
Southend United — Oxford United
16:00
Doncaster Rovers — Fleetwood Town
Sweden Superettan
16:00
Halmstads BK — IFK Varnamo
Indian Super League
16:00
Chennai Titans — FC Goa (IND)
England National League
16:00
Wrexham — Havant & Waterlooville
16:00
Maidenhead United — Leyton Orient
16:00
Gateshead — Dagenham & Redbridge
16:00
Hartlepool United — Boreham Wood
16:00
Aldershot Town — Halifax Town
16:00
Braintree Town — Eastleigh
16:00
Dover Athletic — Salford City
16:00
Chesterfield — AFC Fylde
Finland Ykkonen
16:00
Haka — JJK
16:00
AC Kajaani — Eif
Scotland Championship
16:00
Falkirk — Dunfermline Athletic
16:00
Inverness Caledonian Thistle — Greenock Morton
16:00
Ayr United — Dundee United
16:00
Queen Of The South — Alloa Athletic
Scotland League One
16:00
Forfar Athletic — East Fife
16:00
Airdrie United — Brechin City
16:00
Raith Rovers — Arbroath
16:00
Stenhousemuir — Montrose
Scotland League Two
16:00
Annan Athletic — Albion Rovers
16:00
Edinburgh City — Berwick Rangers
16:00
Cowdenbeath — Stirling Albion
Sweden Allsvenskan
16:00
IFK Goteborg — Trelleborgs FF
Ukraine Premier League
16:00
Pfk Olexandriya — Chornomorets Odesa
Poland 1st League
16:00
Bytovia Bytow — Jastrzebie
England FA Cup
16:00
Oxford City — Dartford
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Utsikten — Angelholms FF
Tunisia Ligue 1
16:00
JS Kairouan — Stade Gabesien
16:00
Club Africain — Stade Tunisien
Russia KHL
16:00
Lokomotiv Yaroslavl — AK Bars Kazan
Brazil ATP CH Campinas
16:00
Christian Garin — Facundo Bagnis
Germany Bundesliga
15:30
Fortuna Dusseldorf — FC Schalke 04
15:30
FSV Mainz 05 — Hertha BSC
15:30
Hannover 96 — VfB Stuttgart
15:30
Borussia Dortmund — FC Augsburg
Russia Premier League
15:30
FC Rostov — Gazovik Orenburg
Norway Eliteserien
15:30
Stabaek — Valerenga
Poland Ekstraklasa
15:30
Pogon Szczecin — Wisla Plock
Italy Serie A
15:00
Cagliari — Bologna
Turkcell Super League
15:00
BB Erzurumspor — Alanyaspor
15:00
Bursaspor — Ankaragucu
Italy Serie B
15:00
Pescara — Benevento
15:00
US Foggia — Ascoli Calcio
15:00
Carpi — Cosenza
Poland 1st League
15:00
Warta Poznan — Chojniczanka Chojnice
15:00
LKS Lodz — SKS Wigry Suwalki
Russia 1st Division
15:00
Avangard Kursk — Chertanovo
15:00
Rotor Volgograd — FC Krasnodar II
China ATP Beijing
15:00
Kyle Edmund — Nikoloz Basilashvili
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Kristianstads FF — Tvaakers
Greece A1
14:45
PAOK — AGO Rethymno
Hungary NB I
14:45
Budapest Honved — Diosgyori VTK
Friendly Internationals
14:30
Palestine — Nepal
Turkey BSL Men
14:15
Pinar Karsiyaka — Tofas
Sweden Superettan
14:00
Osters IF — Landskrona Bois
Bulgaria First Professional League
14:00
Botev Plovdiv — Dunav Ruse
Germany 3. Liga
14:00
VfL Osnabruck — FC Kaiserslautern
14:00
SpVgg Unterhaching — Preussen Munster
14:00
VfR Aalen — SC Fortuna Koln
14:00
Eintracht Braunschweig — Sportfreunde Lotte
14:00
KFC Uerdingen — FC Carl Zeiss Jena
14:00
Energie Cottbus — FSV Zwickau
Latvia Higher League
14:00
Riga FC — FS Metta/Lu
Sweden Allsvenskan
14:00
Sirius — IF Elfsborg
Germany Regionalliga Bayern
14:00
Augsburg II — SV Schalding-Heining
14:00
Schweinfurt — VfB Eichstatt
14:00
TSV 1860 Rosenheim — FC Pipinsried
14:00
Viktoria Aschaffenburg — Spvgg Bayreuth
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
1. FC Saarbrucken — SV Elversberg 07
14:00
SC Hessen Dreieich — SSV Ulm 1846
14:00
Sportverein Steinbach — Wormatia Worms
Russia 1st Division
14:00
Zenit St Petersburg II — Torpedo Armavir
14:00
FC Khimki — SKA Khabarovsk
Germany Regionalliga West
14:00
Borussia Monchengladbach II — SC Verl
14:00
Fortuna Dusseldorf II — SV Rodinghausen
14:00
SV 19 Straelen — Bonner SC
14:00
SG Wattenscheid 09 — Koln II
14:00
Rot-Weiss Oberhausen — Kaan-Marienborn
14:00
Alemannia Aachen — SV Lippstadt 08
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Freiburg II — Astoria Walldorf
14:00
Tsg Balingen — Pirmasens
Germany Regionalliga Nord
14:00
VFB Lubeck — BSV Schwarz-WeiB Rehden
Sweden 1st Division Norra
14:00
Nykoping — Sollentuna United
Germany Regionalliga Nord
14:00
Werder Bremen II — 1. FC Germania Egestorf-Langreder
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
TSV Eintracht Stadtallendorf — FC 08 Homburg
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Lund — Eskilsminne
China Super League
13:35
Hebei CFFC — Guangzhou Evergrande
England EFL Championship
13:30
Leeds United — Brentford
Friendly Internationals Women
13:30
England (W) — Brazil (W)
Russia 1st Division
13:30
Spartak Moscow II — Tyumen
China WTA Beijing
13:30
Qiang Wang — Caroline Wozniacki
Germany Regionalliga Nordost
13:30
SV Babelsberg 03 — Bischofswerdaer
Spain La Liga
13:00
Girona CF — Eibar
Germany 2 Bundesliga
13:00
SpVgg Greuther Furth — Jahn Regensburg
13:00
FC Erzgebirge Aue — Holstein Kiel
13:00
1. FC Magdeburg — Dynamo Dresden
Russia Premier League
13:00
Krylya Sovetov Samara — Dinamo Moscow
Finland Ykkonen
13:00
Kpv Kokkola — Klubi 04 Helsinki
Ukraine Premier League
13:00
Illichivets — Karpaty Lviv
Turkey TFF 1. League
13:00
Umraniyespor — Denizlispor
13:00
Afjet Afyonspor — Kardemir Karabukspor
Russia 1st Division
13:00
Shinnik Yaroslavl — FC Tambov
Belarus Premier League
13:00
FC Slutsk — FC Vitebsk
Kazakhstan Premier League
13:00
Ordabasy — Kairat Almaty
Germany Regionalliga Nord
13:00
VFL Wolfsburg II — U. L. M. Wolfsburg
Turkcell Super League
12:30
Kayserispor — Caykur Rizespor
Estonia Meistriliiga
12:00
JK Vaprus Parnu — Trans Narva
12:00
Tulevik Viljandi — Kuressaare
Japan J1 League
12:00
Sagan Tosu — Shonan Bellmare
12:00
Vissel Kobe — V-Varen Nagasaki
Portugal Segunda Division
12:00
Cova Piedade — Benfica II
Russia 1st Division
12:00
Tom Tomsk — Sibir Novosibirsk
Spain Tercera Div. Group 11
12:00
RCD Mallorca B — Constancia
Australia FFA Cup
11:30
Western Sydney Wanderers FC — Sydney United
Hong Kong HKFA Premier Division
11:30
Eastern Salon — Dreams Sports Club
Italy ATP CH Florence
11:30
Marco Trungelliti — Roberto Carballes Baena
Romania Liga 2
11:00
Timisoara — Farul Constanta
Russia Youth League
11:00
Rubin-D Kazan — Ural-D Ekaterinburg
Germany DFB Pokal U19
11:00
Bochum U19 — Wolfsburg U19
China ATP Beijing
10:30
Juan Martin Del Potro — Fabio Fognini
Czech Republic 2nd League
10:15
FK Pardubice — Usti Nad Labem
10:15
Sokolov — Ceske Budejovice
Romania Liga 2
10:00
Metaloglobus Bucuresti — ACS Poli Timisoara
10:00
Aerostar Bacau — Dacia Mioveni
10:00
Luceafarul Oradea — Snagov
10:00
Chindia Targoviste — Ripensia Timisoara
China ATP Shanghai
10:00
Dusan Lajovic — Hubert Hurkacz
Italy ATP CH Ortisei
10:00
Tobias Simon — Pietro Fellin
Japan J2 League
09:00
Omiya Ardija — Mito Hollyhock
South Korea K League 1
09:00
Chunnam Dragons — Seoul
Japan ATP Tokyo
09:00
Kei Nishikori — Richard Gasquet
China WTA Beijing
08:30
Anastasija Sevastova — Naomi Osaka
Japan J2 League
08:00
Tokyo Verdy — Ventforet Kofu
Russia Youth League
08:00
Yenisey-D — Spartak-D Moscow
Japan J2 League
07:00
Matsumoto Yamaga — Ehime
07:00
Albirex Niigata — Kamatamare Sanuki
Japan J1 League
07:00
Cerezo Osaka — Gamba Osaka
07:00
Sanfrecce Hiroshima — Kashiwa Reysol
South Korea K League 1
07:00
Daegu — Incheon United
Japan ATP Tokyo
07:00
Denis Shapovalov — Daniil Medvedev
Kazakhstan ATP CH Almaty 2
07:00
Denis Istomin — Nikola Milojevic
China WTA Tianjin
05:00
Ankita Raina — Ying Zhang
05:00
Xiaodi You — Yuxuan Zhang
Mexico Liga MX
04:10
Tiburones Rojos De Veracruz — Necaxa
USA NBA
04:10
Phoenix Suns — Portland Trail Blazers
Ecuador Serie A
03:00
Tecnico Universitario — Aucas
Brazil Serie A
02:30
Vitoria — Santos
USA NBA
02:10
Memphis Grizzlies — Atlanta Hawks
Brazil Serie A
02:00
Corinthians — Flamengo RJ
Brazil Serie B
02:00
Coritiba FC — EC Juventude
Mexico Liga MX
02:00
Santos Laguna — Atlas
Mexico ATP CH Monterrey
02:00
Marcel Granollers — Ernesto Escobedo
Paraguay Primera Division
01:50
Sol de America — Sportivo Luqueno
USA NBA
01:40
New York Knicks — New Orleans Pelicans
Brazil Serie B
01:30
Avai — Boa EC
USA NCAA
01:00
Louisville — Georgia Tech
Brazil Serie A
00:00
Sport Recife — Internacional
Brazil Serie B
00:00
Sao Bento — Guarani
Venezuela Primera Division
23:45
Portuguesa — Atletico Venezuela
Brazil Serie B
23:30
Ponte Preta — CRB
Brazil Serie A
23:00
Sao Paulo — Palmeiras
USA MLS
23:00
Toronto — Vancouver Whitecaps
Ecuador Serie A
23:00
El Nacional — Emelec
Venezuela Primera Division
23:00
Deportivo Anzoategui — Carabobo
Ecuador Serie B
23:00
Gualaceo SC — Mushuc Runa SC
Argentina Primera Division
22:45
San Martin SJ — Velez Sarsfield
Chile Primera Division
22:30
Huachipato — Universidad Catolica
Colombia Primera A
22:15
Atletico Huila — Alianza Petrolera
Argentina Primera B Nacional
22:05
Chacarita Juniors — Arsenal De Sarandi
Portugal Primeira Liga
21:30
Sporting Braga — Rio Ave
Brazil Serie B
21:30
Atletico GO — Vila Nova
USA MLS
21:30
Atlanta United — New England
Brazil Serie A
21:00
Atletico PR — America Mineiro
21:00
Chapecoense — Atletico MG
USA MLS
21:00
Montreal Impact — Columbus Crew
Uruguay Primera Division
21:00
CA Progreso — Liverpool
21:00
Defensor — Montevideo Wanderers
Spain La Liga
20:45
Leganes — Rayo Vallecano
Netherlands Eredivisie
20:45
De Graafschap — SC Heerenveen
Ireland Premier Division
20:45
Sligo Rovers — Bray Wanderers
Italy Serie C Group B
20:45
Sambenedettese — Monza
Italy Serie A
20:30
Empoli — AS Roma
Argentina Primera Division
20:30
Gimnasia L.P. — Godoy Cruz
Belgium First Division A
20:30
Waasland — KV Oostende
Belgium First Division B
20:30
Beerschot Wilrijk — Tubize
Poland Ekstraklasa
20:30
Slask Wroclaw — Legia Warszawa
Italy Serie C Group C
20:30
Potenza — Paganese Calcio
Argentina Primera B Nacional
20:30
Temperley — Gimnasia Jujuy
20:30
Quilmes — Gimnasia Mendoza
Slovenia Prva Liga
20:15
Celje — Olimpija Ljubljana
France Ligue 1
20:00
Angers SCO — Racing Strasbourg
20:00
SC Amiens — Dijon
20:00
Nimes Olympique — Stade Reims
Romania Liga I
20:00
Astra Giurgiu — CFR Cluj
Belgium First Division A
20:00
Lokeren — Kortrijk
20:00
STVV — Mouscron Peruwelz
Chile Primera Division
20:00
Palestino — Universidad de Chile
Spain Segunda Division
20:00
CF Cordoba — UD Almeria
Netherlands Eredivisie
19:45
Zwolle — Excelsior Rotterdam
19:45
PSV — VVV-Venlo
Israel Premier League
19:30
Hapoel Beer Sheva — Maccabi Petach Tikva
Bulgaria First Professional League
19:00
Beroe Stara Zagora — Lokomotiv Plovdiv
Portugal Primeira Liga
19:00
CS Maritimo — Vitoria Guimaraes
Croatia 1 HNL
19:00
Belupo — NK Istra 1961 Pula
Czech Republic 1st League
19:00
Sigma Olomouc — AC Sparta Praha
Poland 1st League
19:00
OKS 1945 Olsztyn — GKS Katowice
Switzerland Super League
19:00
FC St Gallen — Basel
Spain Segunda B G.3
19:00
CD Castellon — Cornella
Russia 1st Division
19:00
FK Sochi 04 — Luch-Energiya Vladivostok
Qatar Stars League
18:50
Al Shahaniya — Al Ahli
Algeria 1st Division
18:45
USM Alger — MC Alger
Israel Premier League
18:45
Maccabi Netanya — Bnei Yehoda
England Premier League
18:30
Manchester United — Newcastle United
Germany Bundesliga
18:30
FC Bayern Munich — Borussia Monchengladbach
Spain La Liga
18:30
CD Alaves — Real Madrid
England EFL Championship
18:30
Bolton Wanderers — Blackburn Rovers
Netherlands Eredivisie
18:30
ADO Den Haag — Groningen
Italy Serie C Group C
18:30
Virtus Francavilla — Casertana
Turkey TFF 1. League
18:30
Altinordu — Istanbulspor AS
Italy Serie C Group C
18:30
Catania — Vibonese
Argentina Primera B Nacional
18:30
Brown de Adrogue — Almagro
Argentina Primera Division
18:15
C.A. Aldosivi — San Martin De Tucuman
Italy Serie A
18:00
Udinese — Juventus
Norway Eliteserien
18:00
Stromsgodset — Haugesund
Turkcell Super League
18:00
Antalyaspor — Galatasaray
Belgium First Division A
18:00
AS Eupen — Royal Antwerp
Italy Serie B
18:00
Perugia — Venezia
Poland Ekstraklasa
18:00
Lechia Gdansk — Zaglebie Sosnowiec SA
Estonia Meistriliiga
18:00
JK Tammeka Tartu — Paide Linnameeskond
Poland 1st League
18:00
GKS Tychy 71 — Sandecja Nowy Sacz
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biala — KS Rakow Czestochowa
Slovakia 1st League
18:00
DAC Dunajska Streda — Vion Zlate Moravce
Spain Segunda Division
18:00
CD Numancia — Extremadura UD
Serbia Super Liga
18:00
Cukaricki — Dinamo Vranje
Egypt Premier League
18:00
El Gouna — Misr Lel Makasa
Israel Premier League
17:45
Hapoel Haifa — Hapoel Bnei Sakhnin
Bahrain Premier League
17:30
Muharraq — Al Hadd
Switzerland Challenge League
17:30
SC Kriens — Vaduz
Spain Segunda B G.2
17:30
Athletic Bilbao B — UD Logrones
Spain Segunda B G.3
17:30
Barcelona B — Atletico Baleares
Greece Superleague
17:15
Panionios — Aris Saloniki
France Ligue 1
17:00
Lille — AS Saint-Etienne
Romania Liga I
17:00
CS Universitatea Craiova — AFC Hermannstadt
Austria Bundesliga
17:00
SKN St. Polten — FC Trenkwalder Admira
17:00
SCR Altach — Austria Vienna
17:00
Wolfsberger AC — TSV Hartberg
Belgium First Division B
17:00
KVSK United Overpelt-Lommel — Roeselare
Chile Primera Division
17:00
Deportes Temuco — OHiggins
Poland 1st League
17:00
Garbarnia Krakow — Chrobry Glogow
Portugal Segunda Division
17:00
Sporting Covilha — Penafiel
17:00
CD Mafra — Famalicao
17:00
Pacos de Ferreira — Farense
Slovakia 1st League
17:00
Zilina — ZP Sport Podbrezova
Slovenia Prva Liga
17:00
Maribor — Aluminij
Poland 1st League
17:00
LKS Nieciecza — Puszcza Niepolomice
Russia 1st Division
17:00
Fakel — Mordoviya Saransk
17:00
Baltika Kaliningrad — FC Nizhny Novgorod
Belarus Premier League
17:00
Gomel — Shakhter Soligorsk
Israel Premier League
17:00
Hapoel Raanana — Maccabi Haifa
Qatar Stars League
16:40
Al Khor — Al Rayyan
Bulgaria First Professional League
16:30
Septemvri Sofia — CSKA Sofia
Portugal Primeira Liga
16:30
Vitoria Setubal — Moreirense
Italy Serie C Group A
16:30
Pro Vercelli — Carrarese
Spain La Liga
16:15
Getafe CF — UD Levante
England Premier League
16:00
Watford — Bournemouth
16:00
Crystal Palace — Wolves
16:00
Burnley — Huddersfield Town
16:00
Tottenham Hotspur — Cardiff City
Denmark Superligaen
16:00
Odense Boldklub — Aarhus GF
Scotland Premiership
16:00
Aberdeen — St. Mirren
16:00
Hibernian — Hamilton Academical
16:00
Motherwell — Livingston
England EFL Championship
16:00
Norwich City — Stoke City
16:00
Middlesbrough — Nottingham Forest
16:00
Queens Park Rangers — Derby County
16:00
Birmingham City — Rotherham United
16:00
Preston North End — Wigan Athletic
16:00
Sheffield United — Hull City
England EFL League Two
16:00
Stevenage Borough — Colchester United
16:00
Forest Green Rovers — Newport County
16:00
Crawley Town — Cambridge United
16:00
Lincoln City — Crewe Alexandra
16:00
Grimsby Town — Port Vale
16:00
Milton Keynes Dons — Cheltenham Town
16:00
Oldham Athletic — Carlisle United
16:00
Yeovil Town — Exeter City
16:00
Bury — Mansfield Town
16:00
Swindon Town — Northampton Town
England EFL League One
16:00
Bradford City — Sunderland
16:00
Charlton Athletic — Coventry City
16:00
Luton Town — Scunthorpe United
16:00
Portsmouth — Gillingham
16:00
Shrewsbury Town — Accrington Stanley
16:00
Plymouth Argyle — AFC Wimbledon
16:00
Blackpool — Rochdale
16:00
Southend United — Oxford United
16:00
Doncaster Rovers — Fleetwood Town
Sweden Superettan
16:00
Halmstads BK — IFK Varnamo
Indian Super League
16:00
Chennai Titans — FC Goa (IND)
England National League
16:00
Wrexham — Havant & Waterlooville
16:00
Maidenhead United — Leyton Orient
16:00
Gateshead — Dagenham & Redbridge
16:00
Hartlepool United — Boreham Wood
16:00
Aldershot Town — Halifax Town
16:00
Braintree Town — Eastleigh
16:00
Dover Athletic — Salford City
16:00
Chesterfield — AFC Fylde
Finland Ykkonen
16:00
Haka — JJK
16:00
AC Kajaani — Eif
Scotland Championship
16:00
Falkirk — Dunfermline Athletic
16:00
Inverness Caledonian Thistle — Greenock Morton
16:00
Ayr United — Dundee United
16:00
Queen Of The South — Alloa Athletic
Scotland League One
16:00
Forfar Athletic — East Fife
16:00
Airdrie United — Brechin City
16:00
Raith Rovers — Arbroath
16:00
Stenhousemuir — Montrose
Scotland League Two
16:00
Annan Athletic — Albion Rovers
16:00
Edinburgh City — Berwick Rangers
16:00
Cowdenbeath — Stirling Albion
Sweden Allsvenskan
16:00
IFK Goteborg — Trelleborgs FF
Ukraine Premier League
16:00
Pfk Olexandriya — Chornomorets Odesa
Poland 1st League
16:00
Bytovia Bytow — Jastrzebie
England FA Cup
16:00
Oxford City — Dartford
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Utsikten — Angelholms FF
Tunisia Ligue 1
16:00
JS Kairouan — Stade Gabesien
16:00
Club Africain — Stade Tunisien
Germany Bundesliga
15:30
Fortuna Dusseldorf — FC Schalke 04
15:30
FSV Mainz 05 — Hertha BSC
15:30
Hannover 96 — VfB Stuttgart
15:30
Borussia Dortmund — FC Augsburg
Russia Premier League
15:30
FC Rostov — Gazovik Orenburg
Norway Eliteserien
15:30
Stabaek — Valerenga
Poland Ekstraklasa
15:30
Pogon Szczecin — Wisla Plock
Italy Serie A
15:00
Cagliari — Bologna
Turkcell Super League
15:00
BB Erzurumspor — Alanyaspor
15:00
Bursaspor — Ankaragucu
Italy Serie B
15:00
Pescara — Benevento
15:00
US Foggia — Ascoli Calcio
15:00
Carpi — Cosenza
Poland 1st League
15:00
Warta Poznan — Chojniczanka Chojnice
15:00
LKS Lodz — SKS Wigry Suwalki
Russia 1st Division
15:00
Avangard Kursk — Chertanovo
15:00
Rotor Volgograd — FC Krasnodar II
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Kristianstads FF — Tvaakers
Hungary NB I
14:45
Budapest Honved — Diosgyori VTK
Friendly Internationals
14:30
Palestine — Nepal
Sweden Superettan
14:00
Osters IF — Landskrona Bois
Bulgaria First Professional League
14:00
Botev Plovdiv — Dunav Ruse
Germany 3. Liga
14:00
VfL Osnabruck — FC Kaiserslautern
14:00
SpVgg Unterhaching — Preussen Munster
14:00
VfR Aalen — SC Fortuna Koln
14:00
Eintracht Braunschweig — Sportfreunde Lotte
14:00
KFC Uerdingen — FC Carl Zeiss Jena
14:00
Energie Cottbus — FSV Zwickau
Latvia Higher League
14:00
Riga FC — FS Metta/Lu
Sweden Allsvenskan
14:00
Sirius — IF Elfsborg
Germany Regionalliga Bayern
14:00
Augsburg II — SV Schalding-Heining
14:00
Schweinfurt — VfB Eichstatt
14:00
TSV 1860 Rosenheim — FC Pipinsried
14:00
Viktoria Aschaffenburg — Spvgg Bayreuth
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
1. FC Saarbrucken — SV Elversberg 07
14:00
SC Hessen Dreieich — SSV Ulm 1846
14:00
Sportverein Steinbach — Wormatia Worms
Russia 1st Division
14:00
Zenit St Petersburg II — Torpedo Armavir
14:00
FC Khimki — SKA Khabarovsk
Germany Regionalliga West
14:00
Borussia Monchengladbach II — SC Verl
14:00
Fortuna Dusseldorf II — SV Rodinghausen
14:00
SV 19 Straelen — Bonner SC
14:00
SG Wattenscheid 09 — Koln II
14:00
Rot-Weiss Oberhausen — Kaan-Marienborn
14:00
Alemannia Aachen — SV Lippstadt 08
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Freiburg II — Astoria Walldorf
14:00
Tsg Balingen — Pirmasens
Germany Regionalliga Nord
14:00
VFB Lubeck — BSV Schwarz-WeiB Rehden
Sweden 1st Division Norra
14:00
Nykoping — Sollentuna United
Germany Regionalliga Nord
14:00
Werder Bremen II — 1. FC Germania Egestorf-Langreder
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
TSV Eintracht Stadtallendorf — FC 08 Homburg
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Lund — Eskilsminne
China Super League
13:35
Hebei CFFC — Guangzhou Evergrande
England EFL Championship
13:30
Leeds United — Brentford
Friendly Internationals Women
13:30
England (W) — Brazil (W)
Russia 1st Division
13:30
Spartak Moscow II — Tyumen
Germany Regionalliga Nordost
13:30
SV Babelsberg 03 — Bischofswerdaer
Spain La Liga
13:00
Girona CF — Eibar
Germany 2 Bundesliga
13:00
SpVgg Greuther Furth — Jahn Regensburg
13:00
FC Erzgebirge Aue — Holstein Kiel
13:00
1. FC Magdeburg — Dynamo Dresden
Russia Premier League
13:00
Krylya Sovetov Samara — Dinamo Moscow
Finland Ykkonen
13:00
Kpv Kokkola — Klubi 04 Helsinki
Ukraine Premier League
13:00
Illichivets — Karpaty Lviv
Turkey TFF 1. League
13:00
Umraniyespor — Denizlispor
13:00
Afjet Afyonspor — Kardemir Karabukspor
Russia 1st Division
13:00
Shinnik Yaroslavl — FC Tambov
Belarus Premier League
13:00
FC Slutsk — FC Vitebsk
Kazakhstan Premier League
13:00
Ordabasy — Kairat Almaty
Germany Regionalliga Nord
13:00
VFL Wolfsburg II — U. L. M. Wolfsburg
Turkcell Super League
12:30
Kayserispor — Caykur Rizespor
Estonia Meistriliiga
12:00
JK Vaprus Parnu — Trans Narva
12:00
Tulevik Viljandi — Kuressaare
Japan J1 League
12:00
Sagan Tosu — Shonan Bellmare
12:00
Vissel Kobe — V-Varen Nagasaki
Portugal Segunda Division
12:00
Cova Piedade — Benfica II
Russia 1st Division
12:00
Tom Tomsk — Sibir Novosibirsk
Spain Tercera Div. Group 11
12:00
RCD Mallorca B — Constancia
Australia FFA Cup
11:30
Western Sydney Wanderers FC — Sydney United
Hong Kong HKFA Premier Division
11:30
Eastern Salon — Dreams Sports Club
Romania Liga 2
11:00
Timisoara — Farul Constanta
Russia Youth League
11:00
Rubin-D Kazan — Ural-D Ekaterinburg
Germany DFB Pokal U19
11:00
Bochum U19 — Wolfsburg U19
Czech Republic 2nd League
10:15
FK Pardubice — Usti Nad Labem
10:15
Sokolov — Ceske Budejovice
Romania Liga 2
10:00
Metaloglobus Bucuresti — ACS Poli Timisoara
10:00
Aerostar Bacau — Dacia Mioveni
10:00
Luceafarul Oradea — Snagov
10:00
Chindia Targoviste — Ripensia Timisoara
Japan J2 League
09:00
Omiya Ardija — Mito Hollyhock
South Korea K League 1
09:00
Chunnam Dragons — Seoul
Japan J2 League
08:00
Tokyo Verdy — Ventforet Kofu
Russia Youth League
08:00
Yenisey-D — Spartak-D Moscow
Japan J2 League
07:00
Matsumoto Yamaga — Ehime
07:00
Albirex Niigata — Kamatamare Sanuki
Japan J1 League
07:00
Cerezo Osaka — Gamba Osaka
07:00
Sanfrecce Hiroshima — Kashiwa Reysol
South Korea K League 1
07:00
Daegu — Incheon United
Mexico Liga MX
04:10
Tiburones Rojos De Veracruz — Necaxa
Ecuador Serie A
03:00
Tecnico Universitario — Aucas
Brazil Serie A
02:30
Vitoria — Santos
02:00
Corinthians — Flamengo RJ
Brazil Serie B
02:00
Coritiba FC — EC Juventude
Mexico Liga MX
02:00
Santos Laguna — Atlas
Paraguay Primera Division
01:50
Sol de America — Sportivo Luqueno
Brazil Serie B
01:30
Avai — Boa EC
Brazil Serie A
00:00
Sport Recife — Internacional
Brazil Serie B
00:00
Sao Bento — Guarani

ARCHIVE

2020 December
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st