Betcatcher Logo

Sunday - 2018/10/07

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Ecuador Serie A
23:30
LDU de Quito — Macara
Bolivia Primera Division
23:15
Destroyers — Sport Boys Warnes
USA NHL
23:05
Carolina Hurricanes — New York Rangers
Uruguay Primera Division
23:00
Rampla Juniors — Penarol
Costa Rica Primera Division
23:00
Carmelita — Alajuelense
Venezuela Primera Division
23:00
Mineros De Guayana — Monagas SC
Mexico ATP CH Monterrey
23:00
David Ferrer — Ivo Karlovic
Paraguay Primera Division
22:40
Olimpia A — General Diaz
USA NFL
22:25
Seattle Seahawks — Los Angeles Rams
22:25
San Francisco 49ers — Arizona Cardinals
22:25
Philadelphia Eagles — Minnesota Vikings
22:05
Los Angeles Chargers — Oakland Raiders
Argentina Primera Division
22:00
Talleres de Cordoba — Belgrano
Argentina Primera B Nacional
22:00
Independiente Rivadavia — Villa Dalmine
22:00
Club Atletico Mitre de Salta — Defensores de Belgrano
Bolivia Primera Division
22:00
Bolivar — Royal Pari
Costa Rica Primera Division
22:00
Perez Zeledon — Limon
Venezuela Primera Division
22:00
Trujillanos — Zamora
22:00
Estudiantes Merida — Zulia
21:30
Aragua — Deportivo La Guaira
Morocco Cup
21:30
WAC Casablanca — OC Safi
France Ligue 1
21:00
PSG — Lyonnais
Portugal Primeira Liga
21:00
Portimonense SC — Sporting Lisbon
Italy Serie B
21:00
Palermo — Crotone
Uruguay Primera Division
21:00
Fenix M — Boston River
Egypt Premier League
21:00
Al Ahly Cairo — Al Ittihad
Ecuador Serie A
21:00
Independiente Del Valle — Universidad Catolica Del Ecuador
Argentina Primera B Nacional
21:00
Guillermo Brown — Atletico Rafaela
Bolivia Primera Division
21:00
Universitario Sucre — Real Potosi
21:00
Aurora — Oriente Petrolero
USA ITF W Stockton
21:00
Madison Brengle — Danielle Lao
Spain La Liga
20:45
Valencia CF — Barcelona
Italy Serie A
20:30
Spal Ferrara — Inter Milan
Italy Serie C Group A
20:30
Piacenza Calcio — Novara Calcio
20:30
Siena — Arezzo
Romania Liga I
20:00
Steaua Bucharest — CS Concordia Chiajna
Argentina Primera Division
20:00
Rosario Central — Union de Mar del Plata
Norway Eliteserien
20:00
SK Brann — Lillestrom SK
Belgium First Division A
20:00
AA Gent — Racing Genk
Israel Premier League
20:00
Beitar Jerusalem — Maccabi Tel Aviv
Uruguay Primera Division
20:00
Danubio — Cerro
Italy Lega 1
19:30
Cimberio Varese — Brescia
Turkcell Super League
19:30
Konyaspor — Besiktas
Greece Superleague
19:30
AEK Athens — Olympiakos Piraeus
Spain Liga ACB
19:30
Real Madrid — Unicaja Malaga
Costa Rica Primera Division
19:05
Municipal Grecia — San Carlos
Croatia 1 HNL
19:00
HNK Hajduk Split — NK Osijek
USA NFL
19:00
Carolina Panthers — New York Giants
Mexico Ascenso MX
19:00
Universidad De Guadalajara — Mineros de Zacatecas
USA MLS
19:00
DC United — Chicago Fire
USA NFL
19:00
Buffalo Bills — Tennessee Titans
19:00
Cleveland Browns — Baltimore Ravens
19:00
Kansas City Chiefs — Jacksonville Jaguars
19:00
Cincinnati Bengals — Miami Dolphins
19:00
Detroit Lions — Green Bay Packers
19:00
Pittsburgh Steelers — Atlanta Falcons
Mexico Liga MX
19:00
Toluca — Pachuca
Spain Segunda B G.3
19:00
Hercules Alicante CF — Levante II
Costa Rica Primera Division
19:00
Cartagines — Desportivo de Guadalupe
Italy Lega 1
18:30
Scavolini Pesaro — Giorgio Tesi Group Pistoia
Spain La Liga
18:30
Sevilla — Celta Vigo
18:30
RCD Espanyol — Villarreal CF
Portugal Primeira Liga
18:30
Benfica — Porto
Turkey TFF 1. League
18:30
Adanaspor — Balikesirspor
18:30
Osmanlispor — Adana Demirspor
Ukraine Premier League
18:30
Vorskla Poltava — Arsenal Kiev
Spain Segunda B G.1
18:30
CD Guijuelo — Deportivo La Coruna II
Italy Lega 1
18:15
Umana Venezia — Manital Torino
Denmark Superligaen
18:00
Aalborg — Brondby
Germany Bundesliga
18:00
RB Leipzig — FC Nurnberg
Italy Serie A
18:00
Napoli — Sassuolo
Turkcell Super League
18:00
Akhisar — Trabzonspor
Russia Premier League
18:00
CSKA Moscow — Lokomotiv Moscow
Greece Superleague
18:00
Atromitos Athinon — PAS Giannena
Hungary NB I
18:00
Videoton — MTK
Norway Eliteserien
18:00
Rosenborg — Sandefjord
18:00
IK Start — Sarpsborg Sparta
18:00
Kristiansund — Tromso IL
18:00
Bodo/Glimt — Molde
18:00
Odd Ballklubb — Ranheim
Poland Ekstraklasa
18:00
Cracovia — Wisla Krakow
Belgium First Division A
18:00
Standard Liege — Club Brugge
Czech Republic 1st League
18:00
Slavia Prague — 1.FK Pribram
Israel Premier League
18:00
Hapoel Hadera — Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Norway 1st Division
18:00
Viking — Tromsdalen
18:00
Ullensaker / Kisa — Mjondalen
18:00
Kongsvinger IL — Asane
Spain Segunda Division
18:00
CF Elche — CD Lugo
18:00
Deportivo La Coruna — Malaga CF
Spain Segunda B G.2
18:00
Barakaldo CF — Racing Santander
Spain Segunda B G.3
18:00
CD Alcoyano — Teruel
Spain Segunda B G.4
18:00
Recreativo Huelva — Jumilla
18:00
CF Villanovense — Talavera
18:00
Real Murcia — San Fernando CD
Egypt Premier League
18:00
Wadi Degla SC — Smouha SC
Algeria 1st Division
18:00
MC Oran — ES Setif
Sweden Allsvenskan
17:30
Brommapojkarna — Hammarby IF
17:30
AIK — Orebro SK
17:30
IFK Norrkoping — Djurgarden
Belarus Premier League
17:30
Dinamo Minsk — FC Smolevichi
Greece Superleague
17:15
PAOK Salonika — Apollon Smyrnis
France Ligue 1
17:00
AS Monaco — Stade Rennais
17:00
Marseille — SM Caen
Romania Liga I
17:00
Sepsi OSK — Gaz Metan Medias
Turkcell Super League
17:00
Fenerbahce — Medipol Basaksehir
Austria Bundesliga
17:00
Sturm Graz — RB Salzburg
Portugal Segunda Division
17:00
SC Varzim — Vitoria Guimaraes II
17:00
Leixoes SC — UD Oliveirense
Slovakia 1st League
17:00
Spartak Trnava — Sered
Sweden 1st Division Sodra
17:00
Oddevold — Mjallby AIF
Spain Segunda B G.1
17:00
Burgos — Coruxo
17:00
Ponferradina — Rapido de Bouzas
Spain Segunda B G.2
17:00
Tudelano — Real Oviedo II
17:00
Gimnastica Torrelavega — Gernika
17:00
Real Union Irun — Real Sociedad II
17:00
Langreo — CD Izarra
Spain Segunda B G.3
17:00
UE Olot — CF Badalona
17:00
CE Sabadell — Espanyol B
Spain Liga ACB
17:00
Barcelona — MoraBanc Andorra
17:00
Murcia — Valencia
Brazil ATP CH Campinas
17:00
Christian Garin — Federico Delbonis
Netherlands Eredivisie
16:45
Ajax — AZ Alkmaar
Qatar Stars League
16:40
Al Duhail — Umm salal
Scotland Premiership
16:30
St. Johnstone — Celtic
Croatia 1 HNL
16:30
Rudes — NK Dinamo Zagreb
Italy Serie C Group A
16:30
Pisa — Alessandria
Spain La Liga
16:15
Atletico Madrid — Real Betis
Denmark Superligaen
16:00
FC Copenhagen — Randers FC
Scotland Premiership
16:00
Rangers — Heart of Midlothian
Portugal Primeira Liga
16:00
Boavista — CD Aves
Argentina Primera Division
16:00
Banfield — San Lorenzo
Indian Super League
16:00
Bengaluru — Jamshedpur
Switzerland Challenge League
16:00
Servette Geneva — Wil 1900
Finland Veikkausliiga
16:00
HJK — VPS
16:00
IFK Mariehamn — Lahti
Friendly Internationals Women
16:00
Czech Republic (W) — Slovakia (W)
Latvia Higher League
16:00
SK Liepajas Metalurgs — Ventspils
Norway 1st Division
16:00
Jerv — Levanger
Portugal Segunda Division
16:00
Porto II — Arouca
Spain Segunda Division
16:00
Real Oviedo — Albacete Balompie
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Husqvarna FF — Skovde Aik
Switzerland Super League
16:00
Grasshoppers Zurich — Lugano
16:00
FC Thun — FC Zurich
Ukraine Premier League
16:00
Dynamo Kiev — Olimpik Donetsk
16:00
Shakhtar Donetsk — Zorya Lugansk
Czech Republic 2nd League
16:00
Taborsko — Prostejov
16:00
SK Slovan Varnsdorf — Viktoria Zizkov
Bulgaria First Professional League
15:45
Botev Vratsa — Ludogorets
Russia Premier League
15:30
Zenit St. Petersburg — FC Krasnodar
Poland Ekstraklasa
15:30
Korona Kielce — Jagiellonia Bialystok
15:30
Arka Gdynia — Zaglebie Lubin
Turkey TFF 1. League
15:30
Boluspor — Giresunspor
Slovenia Prva Liga
15:30
Triglav Gorenjska — HIT Gorica
Belarus Premier League
15:30
Torpedo Zhodino — Neman Grodno
England Premier League
15:15
Southampton — Chelsea
France Ligue 1
15:00
Bordeaux — FC Nantes
Italy Serie A
15:00
Atalanta — Sampdoria
15:00
Lazio — Fiorentina
15:00
AC Milan — Chievo
Sweden Superettan
15:00
Varberg — Norrby
Greece Superleague
15:00
Lamia — Ofi Kreta
Italy Serie B
15:00
Brescia Calcio — Padova Calcio
15:00
Livorno — Spezia Calcio
Sweden Allsvenskan
15:00
BK Hacken — Malmo FF
Switzerland Challenge League
15:00
FC Aarau — Winterthur
Czech Republic 1st League
15:00
Sfc Opava — Bohemians 1905
15:00
Viktoria Plzen — FC Teplice
15:00
Karvina — Dukla Praha
Germany Regionalliga Nord
15:00
Hansa Luneburg — SV Drochtersen/Assel
15:00
VFL Oldenburg — Hannover 96 II
Norway 1st Division
15:00
Strommen — Floro SK
15:00
Ham Kam — Aalesunds
15:00
Nest-Sotra — Notodden
Norway 2nd Division G.1
15:00
Stabaek II — Moss
Sweden 1st Division Norra
15:00
Akropolis — Forward
15:00
Vasteras — Skelleftea
15:00
Carlstad United — Sandviken
Egypt Premier League
15:00
Haras El Hedood — Al Gaish
England EFL Championship
14:30
Bristol City — Sheffield Wednesday
Netherlands Eredivisie
14:30
Willem II — Feyenoord
Switzerland Challenge League
14:30
Chiasso — FC Lausanne Sport
Austria Bundesliga
14:30
FC Wacker Innsbruck — LASK Linz
14:30
Rapid Vienna — SV Mattersburg
Belgium First Division A
14:30
Zulte Waregem — Anderlecht
Italy Serie C Group B
14:30
Feralpisalo — Teramo Calcio
14:30
GIANA Erminio — Rimini Calcio
Italy Serie C Group A
14:30
Lucchese — Cuneo
14:30
Pontedera — Olbia
Denmark Superligaen
14:00
AC Horsens — Esbjerg fB
Estonia Meistriliiga
14:00
FC Flora Tallinn — JK Nomme Kalju
Germany 3. Liga
14:00
SV Wehen Wiesbaden — Hallescher FC
Germany Regionalliga Nord
14:00
TSV Havelse — Etsv Weiche Flensburg
14:00
Eintracht Norderstedt — SSV Jeddeloh
Latvia Higher League
14:00
Spartaks — Valmiera
Norway 2nd Division G.1
14:00
Baerum — Alta
Norway 2nd Division G.2
14:00
Valerenga II — Stjordals-Blink
Finland Kakkonen Play Offs
14:00
Kokkola Gbk — MuSa
Germany DEL
14:00
Munchen — ERC Ingolstadt
Denmark 1st Division
13:45
FC Roskilde — Nykobing Mors IF
13:45
Nästved — Helsingor
13:45
Silkeborg IF — Lyngby
13:45
Thisted — FC Fredericia
Germany Bundesliga
13:30
Freiburg — Bayer Leverkusen
Germany 2 Bundesliga
13:30
FC Ingolstadt 04 — SC Paderborn 07
13:30
FC Union Berlin — FC Heidenheim 1846
13:30
St. Pauli — SV Sandhausen
Bulgaria First Professional League
13:30
Etar 1924 Veliko Tarnovo — Vitosha Bistritsa
Germany Regionalliga Nord
13:30
Holstein Kiel II — St Pauli II
Germany Regionalliga Nordost
13:30
FSV Union Furstenwalde — VSG Altglienicke
13:30
Berliner AK 07 — FSV Optik Rathenow
13:30
Germania Halberstadt — Hertha BSC Berlin II
Belarus Premier League
13:30
FC Isloch — BATE Borisov
China ATP Beijing
13:30
Juan Martin Del Potro — Nikoloz Basilashvili
England Premier League
13:00
Fulham FC — Arsenal
Romania Liga I
13:00
Dunarea Calarasi — Voluntari
Russia Premier League
13:00
FC Akhmat Grozny — Anzhi Makhachkala
Germany 3. Liga
13:00
SV Meppen — TSV 1860 Munich
Germany Regionalliga Nordost
13:00
Chemnitzer FC — Wacker Nordhausen
13:00
Rot-Weiss Erfurt — ZFC Meuselwitz
Norway 2nd Division G.2
13:00
Egersund IK — Nardo
Thai League I
13:00
Muang Thong United — Bangkok United
13:00
Bangkok Glass — Nakhon Ratchasima
13:00
Police Tero — Prachuap
Ukraine Premier League
13:00
Lviv — Desna Chernigov
Thai League I
13:00
Sukhothai — Air Force United
Germany Regionalliga Nord
13:00
Hamburger SV II — VFB Oldenburg
Italy Serie A
12:30
Genoa — Parma
Turkcell Super League
12:30
Yeni Malatyaspor — Sivasspor
Spain Liga ACB
12:30
Manresa La Bruixa — Joventut
12:30
Estudiantes — Fuenlabrada
Spain ATP CH Barcelona
12:20
Miljan Zekic — Geoffrey Blancaneaux
Netherlands Eredivisie
12:15
Emmen — Fortuna Sittard
Portugal Segunda Division
12:15
Academica Coimbra — Estoril Praia
China ATP Shanghai
12:11
Steve Johnson — Karen Khachanov
Denmark Superligaen
12:00
Hobro — FC Nordsjaelland
Spain La Liga
12:00
Real Valladolid — SD Huesca
Latvia Higher League
12:00
Jelgava — Rigas FS
Spain Segunda Division
12:00
Reus Deportiu — Granada CF
Spain Segunda B G.1
12:00
Salmantino — SS Reyes
12:00
Internacional — Atletico Madrid B
12:00
Union Adarve — Cultural Leonesa
Spain Segunda B G.2
12:00
Sporting Gijon B — Arenas de Getxo
Spain Segunda B G.3
12:00
Peralada — CF Villarreal B
Spain Segunda B G.4
12:00
Melilla — Don Benito
12:00
Malaga II — Cartagena CF
Armenia Premier League
12:00
Banants — FC Artsakh
Lithuania A Lyga
12:00
Stumbras — Suduva Marijampole
12:00
Atlantas — Zalgiris Vilnius
Spain Segunda B G.4
11:30
Almeria II — UCAM Murcia CF
11:30
Sevilla II — Granada II
Hong Kong HKFA Premier Division
11:30
Sky Yuen Long — Kitchee
Spain Tercera Div. Group 10
11:30
Real Betis B — Gerena
11:30
Cordoba II — Arcos
11:30
Coria CF — CD Utrera
Russia Youth League
11:00
CSKA-D Moscow — Lokomotiv-D Moscow
11:00
Zenit-D St-Petersburg — FK Krasnodar-D
Germany DFB Pokal U19
11:00
Schalke U19 — RB Leipzig U19
Germany Bundesliga U19
11:00
Union Berlin U19 — Vfl Osnabruck U19
Austria Erste Liga
10:30
Juniors OO — Blau Weiss Linz
Czech Republic League U21
10:30
FC Banik Ostrava U21 — Zlin U21
Czech Republic 3rd League
10:30
Buldoci Karlovy Vary — Sokol Zapy
China WTA Beijing
10:30
Anastasija Sevastova — Caroline Wozniacki
Greece League U19
10:00
PAOK U19 — Apollon Smirnis U19
Italy Primavera 1
10:00
Napoli U19 — AS Roma U19
10:00
Inter Milan U19 — Udinese U19
Italy ATP CH Florence
10:00
Lorenzo Sonego — Pablo Andujar
Austria WTA Linz
10:00
Anna Blinkova — Antonia Lottner
Japan J2 League
09:00
Machida Zelvia — Montedio Yamagata
China ATP Shanghai Doubles
09:00
Dominic Inglot / Franko Skugor — Hyeon Chung / Matthew Ebden
Japan ATP Tokyo
08:30
Daniil Medvedev — Kei Nishikori
Japan J2 League
08:00
Roasso Kumamoto — Jef United Chiba
Japan J1 League
08:00
Shimizu S-Pulse — Jubilo Iwata
Japan J2 League
07:00
Tokushima Vortis — Zweigen Kanazawa
07:00
Oita Trinita — Kyoto Sangyo
07:00
Tochigi SC — Yokohama FC
07:00
Renofa Yamaguchi FC — Gifu
Japan J1 League
06:05
Vegalta Sendai — Urawa Red Diamonds
Japan B League 1
06:05
Toyama — Yokohama B Corsairs
Japan J1 League
06:00
Kashima Antlers — Kawasaki Frontale
China ATP Shanghai
06:00
Maximilian Marterer — Jeremy Chardy
China WTA Beijing Doubles
06:00
Gabriela Dabrowski / Yifan Xu — Andrea Sestini Hlavackova / Barbora Strycova
Japan ATP Tokyo Doubles
06:00
Ben McLachlan / Jan Lennard Struff — Raven Klaasen / Michael Venus
China WTA Tianjin
05:00
Ankita Raina — Yuxuan Zhang
Mexico Liga MX
04:36
Club Tijuana — Queretaro
USA MLS
04:30
San Jose Earthquakes — NY Red Bulls
USA NCAA
04:30
Stanford — Utah
Mexico Liga MX
04:06
Guadalajara — Pumas
USA NHL
04:05
Calgary Flames — Vancouver Canucks
USA MLS
03:30
Real Salt Lake — Portland Timbers
Costa Rica Primera Division
03:15
Herediano — Saprissa
USA MLS
03:00
Colorado Rapids — Los Angeles Blues
Colombia Primera A
02:45
Rionegro Aguilas — Independente Santa Fe
USA MLS
02:30
Sporting KC — LA Galaxy
Brazil Serie A
02:00
Gremio — Bahia
USA MLS
02:00
Dallas — Orlando City SC
USA NCAA
02:00
Virginia Tech — Notre Dame
Mexico Liga MX
02:00
Leon — Morelia
02:00
Tigres — CF America
Paraguay Primera Division
02:00
Guarani Asuncion — Cerro Porteno
USA MLS
01:30
Philadelphia Union — Minnesota United
USA NCAA
01:30
UCLA — Washington
01:30
Mississippi State — Auburn
01:30
Wisconsin — Nebraska
Ecuador Serie A
01:30
Delfin SC — Barcelona Guayaquil
USA NHL
01:05
Toronto Maple Leafs — Ottawa Senators
01:05
Buffalo Sabres — New York Rangers
01:05
Pittsburgh Penguins — Montreal Canadiens
01:05
New York Islanders — Nashville Predators
01:05
Tampa Bay Lightning — Florida Panthers
Argentina Primera Division
01:00
Patronato — Independiente
Chile Primera Division
01:00
Audax Italiano — Union La Calera
USA NCAA
01:00
Texas AM — Kentucky
Colombia Primera A
01:00
Cali — Patriotas
USA USL Pro
01:00
Indy Eleven — Bethlehem Steel
01:00
Richmond Kickers — Nashville FC
Colombia Primera A
00:30
Medellin — Atletico Nacional
Mexico Liga MX
00:00
Cruz Azul — Monterrey
Ecuador Serie A
23:30
LDU de Quito — Macara
Bolivia Primera Division
23:15
Destroyers — Sport Boys Warnes
Uruguay Primera Division
23:00
Rampla Juniors — Penarol
Costa Rica Primera Division
23:00
Carmelita — Alajuelense
Venezuela Primera Division
23:00
Mineros De Guayana — Monagas SC
Paraguay Primera Division
22:40
Olimpia A — General Diaz
Argentina Primera Division
22:00
Talleres de Cordoba — Belgrano
Argentina Primera B Nacional
22:00
Independiente Rivadavia — Villa Dalmine
22:00
Club Atletico Mitre de Salta — Defensores de Belgrano
Bolivia Primera Division
22:00
Bolivar — Royal Pari
Costa Rica Primera Division
22:00
Perez Zeledon — Limon
Venezuela Primera Division
22:00
Trujillanos — Zamora
22:00
Estudiantes Merida — Zulia
21:30
Aragua — Deportivo La Guaira
Morocco Cup
21:30
WAC Casablanca — OC Safi
France Ligue 1
21:00
PSG — Lyonnais
Portugal Primeira Liga
21:00
Portimonense SC — Sporting Lisbon
Italy Serie B
21:00
Palermo — Crotone
Uruguay Primera Division
21:00
Fenix M — Boston River
Egypt Premier League
21:00
Al Ahly Cairo — Al Ittihad
Ecuador Serie A
21:00
Independiente Del Valle — Universidad Catolica Del Ecuador
Argentina Primera B Nacional
21:00
Guillermo Brown — Atletico Rafaela
Bolivia Primera Division
21:00
Universitario Sucre — Real Potosi
21:00
Aurora — Oriente Petrolero
Spain La Liga
20:45
Valencia CF — Barcelona
Italy Serie A
20:30
Spal Ferrara — Inter Milan
Italy Serie C Group A
20:30
Piacenza Calcio — Novara Calcio
20:30
Siena — Arezzo
Romania Liga I
20:00
Steaua Bucharest — CS Concordia Chiajna
Argentina Primera Division
20:00
Rosario Central — Union de Mar del Plata
Norway Eliteserien
20:00
SK Brann — Lillestrom SK
Belgium First Division A
20:00
AA Gent — Racing Genk
Israel Premier League
20:00
Beitar Jerusalem — Maccabi Tel Aviv
Uruguay Primera Division
20:00
Danubio — Cerro
Turkcell Super League
19:30
Konyaspor — Besiktas
Greece Superleague
19:30
AEK Athens — Olympiakos Piraeus
Costa Rica Primera Division
19:05
Municipal Grecia — San Carlos
Croatia 1 HNL
19:00
HNK Hajduk Split — NK Osijek
Mexico Ascenso MX
19:00
Universidad De Guadalajara — Mineros de Zacatecas
USA MLS
19:00
DC United — Chicago Fire
Mexico Liga MX
19:00
Toluca — Pachuca
Spain Segunda B G.3
19:00
Hercules Alicante CF — Levante II
Costa Rica Primera Division
19:00
Cartagines — Desportivo de Guadalupe
Spain La Liga
18:30
Sevilla — Celta Vigo
18:30
RCD Espanyol — Villarreal CF
Portugal Primeira Liga
18:30
Benfica — Porto
Turkey TFF 1. League
18:30
Adanaspor — Balikesirspor
18:30
Osmanlispor — Adana Demirspor
Ukraine Premier League
18:30
Vorskla Poltava — Arsenal Kiev
Spain Segunda B G.1
18:30
CD Guijuelo — Deportivo La Coruna II
Denmark Superligaen
18:00
Aalborg — Brondby
Germany Bundesliga
18:00
RB Leipzig — FC Nurnberg
Italy Serie A
18:00
Napoli — Sassuolo
Turkcell Super League
18:00
Akhisar — Trabzonspor
Russia Premier League
18:00
CSKA Moscow — Lokomotiv Moscow
Greece Superleague
18:00
Atromitos Athinon — PAS Giannena
Hungary NB I
18:00
Videoton — MTK
Norway Eliteserien
18:00
Rosenborg — Sandefjord
18:00
IK Start — Sarpsborg Sparta
18:00
Kristiansund — Tromso IL
18:00
Bodo/Glimt — Molde
18:00
Odd Ballklubb — Ranheim
Poland Ekstraklasa
18:00
Cracovia — Wisla Krakow
Belgium First Division A
18:00
Standard Liege — Club Brugge
Czech Republic 1st League
18:00
Slavia Prague — 1.FK Pribram
Israel Premier League
18:00
Hapoel Hadera — Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Norway 1st Division
18:00
Viking — Tromsdalen
18:00
Ullensaker / Kisa — Mjondalen
18:00
Kongsvinger IL — Asane
Spain Segunda Division
18:00
CF Elche — CD Lugo
18:00
Deportivo La Coruna — Malaga CF
Spain Segunda B G.2
18:00
Barakaldo CF — Racing Santander
Spain Segunda B G.3
18:00
CD Alcoyano — Teruel
Spain Segunda B G.4
18:00
Recreativo Huelva — Jumilla
18:00
CF Villanovense — Talavera
18:00
Real Murcia — San Fernando CD
Egypt Premier League
18:00
Wadi Degla SC — Smouha SC
Algeria 1st Division
18:00
MC Oran — ES Setif
Sweden Allsvenskan
17:30
Brommapojkarna — Hammarby IF
17:30
AIK — Orebro SK
17:30
IFK Norrkoping — Djurgarden
Belarus Premier League
17:30
Dinamo Minsk — FC Smolevichi
Greece Superleague
17:15
PAOK Salonika — Apollon Smyrnis
France Ligue 1
17:00
AS Monaco — Stade Rennais
17:00
Marseille — SM Caen
Romania Liga I
17:00
Sepsi OSK — Gaz Metan Medias
Turkcell Super League
17:00
Fenerbahce — Medipol Basaksehir
Austria Bundesliga
17:00
Sturm Graz — RB Salzburg
Portugal Segunda Division
17:00
SC Varzim — Vitoria Guimaraes II
17:00
Leixoes SC — UD Oliveirense
Slovakia 1st League
17:00
Spartak Trnava — Sered
Sweden 1st Division Sodra
17:00
Oddevold — Mjallby AIF
Spain Segunda B G.1
17:00
Burgos — Coruxo
17:00
Ponferradina — Rapido de Bouzas
Spain Segunda B G.2
17:00
Tudelano — Real Oviedo II
17:00
Gimnastica Torrelavega — Gernika
17:00
Real Union Irun — Real Sociedad II
17:00
Langreo — CD Izarra
Spain Segunda B G.3
17:00
UE Olot — CF Badalona
17:00
CE Sabadell — Espanyol B
Netherlands Eredivisie
16:45
Ajax — AZ Alkmaar
Qatar Stars League
16:40
Al Duhail — Umm salal
Scotland Premiership
16:30
St. Johnstone — Celtic
Croatia 1 HNL
16:30
Rudes — NK Dinamo Zagreb
Italy Serie C Group A
16:30
Pisa — Alessandria
Spain La Liga
16:15
Atletico Madrid — Real Betis
Denmark Superligaen
16:00
FC Copenhagen — Randers FC
Scotland Premiership
16:00
Rangers — Heart of Midlothian
Portugal Primeira Liga
16:00
Boavista — CD Aves
Argentina Primera Division
16:00
Banfield — San Lorenzo
Indian Super League
16:00
Bengaluru — Jamshedpur
Switzerland Challenge League
16:00
Servette Geneva — Wil 1900
Finland Veikkausliiga
16:00
HJK — VPS
16:00
IFK Mariehamn — Lahti
Friendly Internationals Women
16:00
Czech Republic (W) — Slovakia (W)
Latvia Higher League
16:00
SK Liepajas Metalurgs — Ventspils
Norway 1st Division
16:00
Jerv — Levanger
Portugal Segunda Division
16:00
Porto II — Arouca
Spain Segunda Division
16:00
Real Oviedo — Albacete Balompie
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Husqvarna FF — Skovde Aik
Switzerland Super League
16:00
Grasshoppers Zurich — Lugano
16:00
FC Thun — FC Zurich
Ukraine Premier League
16:00
Dynamo Kiev — Olimpik Donetsk
16:00
Shakhtar Donetsk — Zorya Lugansk
Czech Republic 2nd League
16:00
Taborsko — Prostejov
16:00
SK Slovan Varnsdorf — Viktoria Zizkov
Bulgaria First Professional League
15:45
Botev Vratsa — Ludogorets
Russia Premier League
15:30
Zenit St. Petersburg — FC Krasnodar
Poland Ekstraklasa
15:30
Korona Kielce — Jagiellonia Bialystok
15:30
Arka Gdynia — Zaglebie Lubin
Turkey TFF 1. League
15:30
Boluspor — Giresunspor
Slovenia Prva Liga
15:30
Triglav Gorenjska — HIT Gorica
Belarus Premier League
15:30
Torpedo Zhodino — Neman Grodno
England Premier League
15:15
Southampton — Chelsea
France Ligue 1
15:00
Bordeaux — FC Nantes
Italy Serie A
15:00
Atalanta — Sampdoria
15:00
Lazio — Fiorentina
15:00
AC Milan — Chievo
Sweden Superettan
15:00
Varberg — Norrby
Greece Superleague
15:00
Lamia — Ofi Kreta
Italy Serie B
15:00
Brescia Calcio — Padova Calcio
15:00
Livorno — Spezia Calcio
Sweden Allsvenskan
15:00
BK Hacken — Malmo FF
Switzerland Challenge League
15:00
FC Aarau — Winterthur
Czech Republic 1st League
15:00
Sfc Opava — Bohemians 1905
15:00
Viktoria Plzen — FC Teplice
15:00
Karvina — Dukla Praha
Germany Regionalliga Nord
15:00
Hansa Luneburg — SV Drochtersen/Assel
15:00
VFL Oldenburg — Hannover 96 II
Norway 1st Division
15:00
Strommen — Floro SK
15:00
Ham Kam — Aalesunds
15:00
Nest-Sotra — Notodden
Norway 2nd Division G.1
15:00
Stabaek II — Moss
Sweden 1st Division Norra
15:00
Akropolis — Forward
15:00
Vasteras — Skelleftea
15:00
Carlstad United — Sandviken
Egypt Premier League
15:00
Haras El Hedood — Al Gaish
England EFL Championship
14:30
Bristol City — Sheffield Wednesday
Netherlands Eredivisie
14:30
Willem II — Feyenoord
Switzerland Challenge League
14:30
Chiasso — FC Lausanne Sport
Austria Bundesliga
14:30
FC Wacker Innsbruck — LASK Linz
14:30
Rapid Vienna — SV Mattersburg
Belgium First Division A
14:30
Zulte Waregem — Anderlecht
Italy Serie C Group B
14:30
Feralpisalo — Teramo Calcio
14:30
GIANA Erminio — Rimini Calcio
Italy Serie C Group A
14:30
Lucchese — Cuneo
14:30
Pontedera — Olbia
Denmark Superligaen
14:00
AC Horsens — Esbjerg fB
Estonia Meistriliiga
14:00
FC Flora Tallinn — JK Nomme Kalju
Germany 3. Liga
14:00
SV Wehen Wiesbaden — Hallescher FC
Germany Regionalliga Nord
14:00
TSV Havelse — Etsv Weiche Flensburg
14:00
Eintracht Norderstedt — SSV Jeddeloh
Latvia Higher League
14:00
Spartaks — Valmiera
Norway 2nd Division G.1
14:00
Baerum — Alta
Norway 2nd Division G.2
14:00
Valerenga II — Stjordals-Blink
Finland Kakkonen Play Offs
14:00
Kokkola Gbk — MuSa
Denmark 1st Division
13:45
FC Roskilde — Nykobing Mors IF
13:45
Nästved — Helsingor
13:45
Silkeborg IF — Lyngby
13:45
Thisted — FC Fredericia
Germany Bundesliga
13:30
Freiburg — Bayer Leverkusen
Germany 2 Bundesliga
13:30
FC Ingolstadt 04 — SC Paderborn 07
13:30
FC Union Berlin — FC Heidenheim 1846
13:30
St. Pauli — SV Sandhausen
Bulgaria First Professional League
13:30
Etar 1924 Veliko Tarnovo — Vitosha Bistritsa
Germany Regionalliga Nord
13:30
Holstein Kiel II — St Pauli II
Germany Regionalliga Nordost
13:30
FSV Union Furstenwalde — VSG Altglienicke
13:30
Berliner AK 07 — FSV Optik Rathenow
13:30
Germania Halberstadt — Hertha BSC Berlin II
Belarus Premier League
13:30
FC Isloch — BATE Borisov
England Premier League
13:00
Fulham FC — Arsenal
Romania Liga I
13:00
Dunarea Calarasi — Voluntari
Russia Premier League
13:00
FC Akhmat Grozny — Anzhi Makhachkala
Germany 3. Liga
13:00
SV Meppen — TSV 1860 Munich
Germany Regionalliga Nordost
13:00
Chemnitzer FC — Wacker Nordhausen
13:00
Rot-Weiss Erfurt — ZFC Meuselwitz
Norway 2nd Division G.2
13:00
Egersund IK — Nardo
Thai League I
13:00
Muang Thong United — Bangkok United
13:00
Bangkok Glass — Nakhon Ratchasima
13:00
Police Tero — Prachuap
Ukraine Premier League
13:00
Lviv — Desna Chernigov
Thai League I
13:00
Sukhothai — Air Force United
Germany Regionalliga Nord
13:00
Hamburger SV II — VFB Oldenburg
Italy Serie A
12:30
Genoa — Parma
Turkcell Super League
12:30
Yeni Malatyaspor — Sivasspor
Netherlands Eredivisie
12:15
Emmen — Fortuna Sittard
Portugal Segunda Division
12:15
Academica Coimbra — Estoril Praia
Denmark Superligaen
12:00
Hobro — FC Nordsjaelland
Spain La Liga
12:00
Real Valladolid — SD Huesca
Latvia Higher League
12:00
Jelgava — Rigas FS
Spain Segunda Division
12:00
Reus Deportiu — Granada CF
Spain Segunda B G.1
12:00
Salmantino — SS Reyes
12:00
Internacional — Atletico Madrid B
12:00
Union Adarve — Cultural Leonesa
Spain Segunda B G.2
12:00
Sporting Gijon B — Arenas de Getxo
Spain Segunda B G.3
12:00
Peralada — CF Villarreal B
Spain Segunda B G.4
12:00
Melilla — Don Benito
12:00
Malaga II — Cartagena CF
Armenia Premier League
12:00
Banants — FC Artsakh
Lithuania A Lyga
12:00
Stumbras — Suduva Marijampole
12:00
Atlantas — Zalgiris Vilnius
Spain Segunda B G.4
11:30
Almeria II — UCAM Murcia CF
11:30
Sevilla II — Granada II
Hong Kong HKFA Premier Division
11:30
Sky Yuen Long — Kitchee
Spain Tercera Div. Group 10
11:30
Real Betis B — Gerena
11:30
Cordoba II — Arcos
11:30
Coria CF — CD Utrera
Russia Youth League
11:00
CSKA-D Moscow — Lokomotiv-D Moscow
11:00
Zenit-D St-Petersburg — FK Krasnodar-D
Germany DFB Pokal U19
11:00
Schalke U19 — RB Leipzig U19
Germany Bundesliga U19
11:00
Union Berlin U19 — Vfl Osnabruck U19
Austria Erste Liga
10:30
Juniors OO — Blau Weiss Linz
Czech Republic League U21
10:30
FC Banik Ostrava U21 — Zlin U21
Czech Republic 3rd League
10:30
Buldoci Karlovy Vary — Sokol Zapy
Greece League U19
10:00
PAOK U19 — Apollon Smirnis U19
Italy Primavera 1
10:00
Napoli U19 — AS Roma U19
10:00
Inter Milan U19 — Udinese U19
Japan J2 League
09:00
Machida Zelvia — Montedio Yamagata
08:00
Roasso Kumamoto — Jef United Chiba
Japan J1 League
08:00
Shimizu S-Pulse — Jubilo Iwata
Japan J2 League
07:00
Tokushima Vortis — Zweigen Kanazawa
07:00
Oita Trinita — Kyoto Sangyo
07:00
Tochigi SC — Yokohama FC
07:00
Renofa Yamaguchi FC — Gifu
Japan J1 League
06:05
Vegalta Sendai — Urawa Red Diamonds
06:00
Kashima Antlers — Kawasaki Frontale
Mexico Liga MX
04:36
Club Tijuana — Queretaro
USA MLS
04:30
San Jose Earthquakes — NY Red Bulls
Mexico Liga MX
04:06
Guadalajara — Pumas
USA MLS
03:30
Real Salt Lake — Portland Timbers
Costa Rica Primera Division
03:15
Herediano — Saprissa
USA MLS
03:00
Colorado Rapids — Los Angeles Blues
Colombia Primera A
02:45
Rionegro Aguilas — Independente Santa Fe
USA MLS
02:30
Sporting KC — LA Galaxy
Brazil Serie A
02:00
Gremio — Bahia
USA MLS
02:00
Dallas — Orlando City SC
Mexico Liga MX
02:00
Leon — Morelia
02:00
Tigres — CF America
Paraguay Primera Division
02:00
Guarani Asuncion — Cerro Porteno
USA MLS
01:30
Philadelphia Union — Minnesota United
Ecuador Serie A
01:30
Delfin SC — Barcelona Guayaquil
Argentina Primera Division
01:00
Patronato — Independiente
Chile Primera Division
01:00
Audax Italiano — Union La Calera
Colombia Primera A
01:00
Cali — Patriotas
USA USL Pro
01:00
Indy Eleven — Bethlehem Steel
01:00
Richmond Kickers — Nashville FC
Colombia Primera A
00:30
Medellin — Atletico Nacional
Mexico Liga MX
00:00
Cruz Azul — Monterrey

ARCHIVE

2020 December
Tuesday, 1st
2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st