Betcatcher Logo

Saturday - 2018/10/13

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Ecuador Serie A
23:00
Aucas — El Nacional
USA ATP CH Fairfield
23:00
Bjorn Fratangelo — Casper Ruud
USA MLS
22:55
DC United — Dallas
Colombia Primera A
22:15
Jaguares de Cordoba — Atletico Huila
Brazil Serie A
22:00
Flamengo RJ — Fluminense
Argentina Primera B Nacional
22:00
Gimnasia Jujuy — Instituto AC Cordoba
Brazil Serie B
21:30
Oeste — Fortaleza EC
USA NCAA
21:30
Oregon — Washington
21:30
Memphis — UCF
21:30
LSU — Georgia Bulldogs
African Cup of Nations Qualification
21:00
Senegal — Sudan
USA NHL
21:00
Boston Bruins — Detroit Red Wings
UEFA Nations League
20:45
Bulgaria — Cyprus
20:45
Ireland — Denmark
20:45
Macedonia — Liechtenstein
20:45
Netherlands — Germany
Spain Segunda Division
20:30
UD Almeria — Las Palmas
20:30
CD Numancia — Real Zaragoza
Scotland Challenge Cup
20:30
Gap Connahs Quay — Coleraine
USA NCAA
20:30
Notre Dame — Pittsburgh
Italy Serie C Group C
20:30
Vibonese — Cavese
20:30
Rende — Potenza
Spain Liga ACB
20:30
Rio Breogan — Estudiantes
Spain Segunda B G.1
20:30
Real Madrid Castilla — Internacional
Germany Bundesliga
20:30
Oldenburg — Ratiopharm Ulm
Argentina Primera B Nacional
20:30
Arsenal De Sarandi — Club Atletico Mitre de Salta
Argentina Primera C
20:30
Club Leandro N. Alem — El Porvenir
Luxembourg WTA Luxembourg
20:16
Belinda Bencic — Leonie Kung
African Cup of Nations Qualification
20:15
Tunisia — Niger
20:00
Morocco — Comores
USA MLS
20:00
Minnesota United — Colorado Rapids
Argentina Copa Argentina
20:00
Central Cordoba — Gimnasia L.P.
Spain Segunda B G.2
20:00
UD Logrones — Tudelano
France Pro A
20:00
Gravelines-Dunkerque — Monaco
20:00
Boulazac — Le Mans
Chile Cup
20:00
Palestino — Universidad de Chile
Israel Premier
20:00
Hapoel M. Jerusalem — Maccabi R. Lez
France Pro B
20:00
Ada Blois — Caen Basket Calvados
African Cup of Nations Qualification
19:30
Congo DR — Zimbabwe
UEFA Championship U19
19:30
Hungary U19 — Kosovo U19
Romania Liga 2
19:30
Universitatea Cluj — Braila
Spain LEB Oro
19:30
Oviedo Baloncesto — Palencia
Spain Segunda B G.2
19:00
Racing Santander — Langreo
Turkey BSL Men
19:00
Tofas — Istanbul BBK
Austria ABL
19:00
Kapfenberg Bulls — Swans Gmunden
19:00
Oberwart Gunners — Vienna Basket
USA NCAA
18:30
Boston College — Louisville
Italy Serie C Group C
18:30
Matera — Virtus Francavilla
18:30
Casertana — Catania
France Pro A
18:30
Chalon/Saone — Lyon-Villeurbanne
Brazil NBB
18:30
Paulistano Amil — Mogi das Cruzes
England National League
18:15
Halifax Town — Chesterfield
Spain Liga ACB
18:15
MoraBanc Andorra — Manresa La Bruixa
UEFA Nations League
18:00
Armenia — Gibraltar
18:00
Georgia — Andorra
18:00
Latvia — Kazakhstan
18:00
Norway — Slovenia
Spain Segunda Division
18:00
Sporting Gijon — Reus Deportiu
USA NCAA
18:00
Northwestern — Nebraska
18:00
Indiana — Iowa
18:00
Auburn — Tennessee
18:00
Vanderbilt — Florida
18:00
Kansas State — Oklahoma State
Spain Segunda B G.1
18:00
Cultural Leonesa — Navalcarnero
18:00
UD Salamanca — Real Valladolid II
Spain Segunda B G.2
18:00
Leioa — Vitoria CD
Sweden SHL
18:00
Farjestads — Frolunda
18:00
HV 71 — Orebro
18:00
Malmo — Vaxjo Lakers
Spain Segunda B G.3
18:00
CF Villarreal B — UB Conquense
Spain Tercera Div. Group 11
18:00
RCD Mallorca B — Santanyi
Spain Tercera Div. Group 7
18:00
Atletico de Pinto — Rayo Vallecano II
Spain LEB Oro
18:00
Araberri — Granada
Luxembourg WTA Luxembourg
17:47
Kristyna Pliskova — Mayo Hibi
Spain Tercera Div. Group 8
17:30
Burgos II — Zamora
Czech Republic Mattoni NBL
17:30
NH Ostrava — Nymburk
Russia WTA Moscow
17:09
Polina Monova — Natalia Vikhlyantseva
African Cup of Nations Qualification
17:00
Nigeria — Libya
Poland 1st League
17:00
Chojniczanka Chojnice — Bytovia Bytow
17:00
Chrobry Glogow — Stal Mielec
Spain Segunda B G.1
17:00
Deportivo La Coruna II — Union Adarve
Spain Tercera Div. Group 6
17:00
Elche II — Novelda
Spain Tercera Div. Group 12
17:00
Ibarra — Lanzarote
Qatar QSL Cup
16:35
Al Sadd — Al Rayyan
Italy Serie C Group B
16:30
Rimini Calcio — Teramo Calcio
Spain Segunda Division
16:00
Osasuna — CF Cordoba
England EFL League One
16:00
Scunthorpe United — Peterborough United
16:00
Oxford United — Plymouth Argyle
16:00
Accrington Stanley — Bradford City
16:00
Rochdale — Doncaster Rovers
16:00
Fleetwood Town — Shrewsbury Town
16:00
Burton Albion — Bristol Rovers
16:00
Coventry City — Wycombe Wanderers
16:00
Gillingham — Southend United
England EFL League Two
16:00
Port Vale — Lincoln City
16:00
Crewe Alexandra — Bury
16:00
Colchester United — Crawley Town
16:00
Newport County — Stevenage Borough
16:00
Exeter City — Swindon Town
16:00
Cambridge United — Milton Keynes Dons
England National League
16:00
Leyton Orient — Hartlepool United
16:00
Salford City — Braintree Town
16:00
Boreham Wood — Maidenhead United
16:00
Bromley — Barrow
16:00
Eastleigh — Aldershot Town
16:00
Harrogate Town — Dover Athletic
16:00
Solihull Moors F.C. — Ebbsfleet United
England National League North
16:00
United of Manchester — Darlington
16:00
Altrincham — Alfreton Town
16:00
Southport — York City
16:00
Stockport County — Hereford United
16:00
Guiseley AFC — Brackley Town
16:00
Boston United — Blyth Spartans
16:00
Spennymoor Town — Ashton United
16:00
Bradford Park Avenue — Kidderminster Harriers
16:00
AFC Telford United — Chorley
England National League South
16:00
Wealdstone — Hampton & Richmond
16:00
Chippenham Town — Dartford
16:00
Hungerford Town — Dulwich Hamlet
16:00
Eastbourne Borough — Torquay United
16:00
Billericay Town — Gloucester City
16:00
St Albans City — Bath City
16:00
Woking — Chelmsford City
Germany Regionalliga Nord
16:00
SSV Jeddeloh — Hamburger SV II
Northern Ireland Premiership
16:00
Linfield — Newry City
16:00
Institute — Ballymena United
16:00
Crusaders — Glentoran
Norway 2nd Division G.1
16:00
Moss — Grorud IL
Poland 1st League
16:00
SKS Wigry Suwalki — GKS Tychy 71
Scotland Challenge Cup
16:00
Dunfermline Athletic — Alloa Athletic
16:00
East Fife — Queen Of The South
16:00
Ross County — Montrose
16:00
FC Bohemians — Sutton United
Sweden 1st Division Norra
16:00
Arameiska / Syrianska — Karlslund
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Skovde Aik — Oskarshamns AIK
Scotland Championship
16:00
Partick Thistle — Dundee United
Scotland League Two
16:00
Elgin City — Cowdenbeath
England National League North
16:00
Leamington — Curzon Ashton
Spain Segunda B G.2
16:00
Real Sociedad II — Athletic Bilbao B
Russia 1st Division
16:00
Mordoviya Saransk — FC Khimki
16:00
Torpedo Armavir — Baltika Kaliningrad
Portugal League Cup
16:00
CD Aves — Rio Ave
Spain Superliga Women
16:00
Sevilla (W) — Atletico Madrid (W)
Friendly Internationals
16:00
Uzbekistan — Korea DPR
Wales Premier League
15:30
Barry Town United — Carmarthen Town
UEFA Championship U19
15:30
Austria U19 — Slovenia U19
Sweden SHL
15:15
Djurgardens — Timra
UEFA Nations League
15:00
Slovakia — Czech Republic
African Cup of Nations Qualification
15:00
Uganda — Lesotho
15:00
South Africa — Seychelles
Sweden 1st Division Norra
15:00
Sandviken — Nykoping
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Atvidabergs FF — Oddevold
15:00
Eskilsminne — Ljungskile SK
Norway 2nd Division G.1
15:00
Fram Larvik — Baerum
Romania Liga 2
15:00
Pandurii Tg. Jiu — Snagov
Sweden Damallsvenskan
15:00
Linkopings FC (W) — Eskilstuna United (W)
Greece A1
14:45
Ifaistos Limnou — Panionios
Italy Serie C Group C
14:30
Trapani — Bisceglie
14:30
Paganese Calcio — Catanzaro
Denmark 2nd Division
14:00
Middelfart — Marienlyst
14:00
Odder Igf — Vejgaard B
Germany Regionalliga Bayern
14:00
Spvgg Bayreuth — Augsburg II
14:00
SV Schalding-Heining — TSV Buchbach
14:00
Ingolstadt 04 II — Heimstetten
14:00
Nuremberg II — Wacker Burghausen
14:00
VfR Garching — Viktoria Aschaffenburg
14:00
VfB Eichstatt — Spvgg Greuther Furth II
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
TSG 1899 Hoffenheim II — SC Hessen Dreieich
14:00
SSV Ulm 1846 — FSV Frankfurt
14:00
Astoria Walldorf — 1. FC Saarbrucken
14:00
Wormatia Worms — SV Waldhof Mannheim
Germany Regionalliga West
14:00
Kaan-Marienborn — SC Wiedenbruck 2000
14:00
Koln II — Rot-Weiss Oberhausen
14:00
Bonner SC — SV Rodinghausen
14:00
SV 19 Straelen — Borussia Monchengladbach II
14:00
SV Lippstadt 08 — Borussia Dortmund II
14:00
Rot-Weiss Essen — Viktoria Koln
Sweden 1st Division Norra
14:00
Forward — Vasteras
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Torns IF — Husqvarna FF
UEFA Championship U19
14:00
Italy U19 — Finland U19
14:00
Denmark U19 — Estonia U19
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
SV Elversberg 07 — TSV Eintracht Stadtallendorf
Russia 1st Division
14:00
FC Krasnodar II — Zenit St Petersburg II
14:00
Chertanovo — Shinnik Yaroslavl
Norway Toppserien
14:00
Valerenga (W) — Avaldsnes (W)
Finland Kakkonen Play Offs
14:00
Tpv Tampere — MyPa
China ATP Shanghai
14:00
Roger Federer — Borna Coric
Italy ATP CH Ortisei
14:00
Ugo Humbert — Gregoire Barrere
Austria WTA Linz
14:00
Alison Van Uytvanck — Camila Giorgi
Czech Republic Cup
13:30
FK Pardubice — FK Jablonec
Germany Regionalliga Nord
13:30
Etsv Weiche Flensburg — Hansa Luneburg
Denmark 2nd Division
13:00
Skovshoved IF — HIK Hellerup
England EFL League One
13:00
Barnsley — Luton Town
Norway 2nd Division G.2
13:00
Skeid — Arendal
13:00
KFUM — Bryne
Germany Bundesliga Women
13:00
Bayern Munchen (W) — Hoffenheim (W)
UEFA Championship U19
12:00
Slovakia U19 — Albania U19
Spain ATP CH Barcelona
12:00
Roberto Carballes Baena — Marco Trungelliti
Russia ATP Moscow
12:00
Alexey Vatutin — Egor Gerasimov
Turkey BSL Men
12:00
Besiktas — Pinar Karsiyaka
Japan B League 1
11:05
Tochigi Brex — Toyama
Czech Republic League U19
11:00
Brno U19 — Mlada Boleslav U19
11:00
Vysocina Jihlava U19 — Sigma Olomouc U19
UEFA Championship U19
11:00
Spain U19 — Belarus U19
Australia NBL
10:50
Brisbane Bullets — Cairns
Czech Republic 3rd League
10:30
Kraluv Dvur — Benesov
China ATP Shanghai
10:30
Alexander Zverev — Novak Djokovic
Spain ATP CH Barcelona
10:30
Filippo Baldi — Pedro Martinez Portero
China WTA Hong Kong
10:17
Qiang Wang — Garbine Muguruza
Czech Republic League U19
10:15
FK Pardubice U19 — Hradec Kralove U19
Czech Republic 3rd League
10:15
Loko Vltavin — Buldoci Karlovy Vary
Japan J2 League
10:00
Kyoto Sangyo — Tokushima Vortis
Romania Liga 2
10:00
Aerostar Bacau — Farul Constanta
10:00
Arges Pitesti — Daco Getica Bucuresti
10:00
Luceafarul Oradea — Balotesti
10:00
Metaloglobus Bucuresti — FC Clinceni
Japan J3 League
10:00
SC Sagamihara — Giravanz Kitakyushu
Japan J2 League
09:00
Ventforet Kofu — Albirex Niigata
09:00
Omiya Ardija — Tochigi SC
08:30
Renofa Yamaguchi FC — Avispa Fukuoka
08:00
Gifu — Fagiano Okayama
08:00
Ehime — Yokohama FC
China WTA Tianjin
07:00
Su Wei Hsieh — Caroline Garcia
Japan 1st Division Women
06:00
JEF United (W) — Cerezo Osaka (W)
06:00
Nojima (W) — Nittaidai FC (W)
06:00
INAC Leonessa (W) — Nagano Parceiro (W)
Australia WNBL
06:00
Perth (W) — Adelaide (W)
Australia NBL
05:50
Sydney — Adelaide 36ers
China WTA Tianjin
05:30
Karolina Pliskova — Timea Bacsinszky
USA ATP CH Fairfield
04:48
Alex Bolt — Lloyd George Muirhead Harris
USA MLS
04:00
Los Angeles Blues — Houston Dynamo
USA NCAA
04:00
Utah — Arizona
Panama Premier League
04:00
San Francisco — Sporting San Miguelito
Ecuador Serie A
03:00
Macara — Delfin SC
Colombia Copa Colombia
02:45
Millonarios — Once Caldas
Brazil Serie B
02:30
CSA — Ponte Preta
USA NBA
02:10
Miami Heat — Atlanta Hawks
02:10
Chicago Bulls — Denver Nuggets
Friendly Internationals
02:00
Peru — Chile
USA NBA
01:40
New York Knicks — Brooklyn Nets
Brazil Serie B
01:30
Atletico GO — Sampaio Correa
Paraguay Primera Division
01:15
Independiente FBC — Guarani Asuncion
USA NBA
01:10
Dallas Mavericks — Charlotte Hornets
Chile Cup
01:00
Barnechea — Audax Italiano
Brazil Serie B
00:15
EC Juventude — Goias
Dominican Republic ATP CH Santo Domingo
00:00
Carlos Berlocq — Christian Garin
Ecuador Serie A
23:00
Aucas — El Nacional
USA MLS
22:55
DC United — Dallas
Colombia Primera A
22:15
Jaguares de Cordoba — Atletico Huila
Brazil Serie A
22:00
Flamengo RJ — Fluminense
Argentina Primera B Nacional
22:00
Gimnasia Jujuy — Instituto AC Cordoba
Brazil Serie B
21:30
Oeste — Fortaleza EC
African Cup of Nations Qualification
21:00
Senegal — Sudan
UEFA Nations League
20:45
Bulgaria — Cyprus
20:45
Ireland — Denmark
20:45
Macedonia — Liechtenstein
20:45
Netherlands — Germany
Spain Segunda Division
20:30
UD Almeria — Las Palmas
20:30
CD Numancia — Real Zaragoza
Scotland Challenge Cup
20:30
Gap Connahs Quay — Coleraine
Italy Serie C Group C
20:30
Vibonese — Cavese
20:30
Rende — Potenza
Spain Segunda B G.1
20:30
Real Madrid Castilla — Internacional
Argentina Primera B Nacional
20:30
Arsenal De Sarandi — Club Atletico Mitre de Salta
Argentina Primera C
20:30
Club Leandro N. Alem — El Porvenir
African Cup of Nations Qualification
20:15
Tunisia — Niger
20:00
Morocco — Comores
USA MLS
20:00
Minnesota United — Colorado Rapids
Argentina Copa Argentina
20:00
Central Cordoba — Gimnasia L.P.
Spain Segunda B G.2
20:00
UD Logrones — Tudelano
Chile Cup
20:00
Palestino — Universidad de Chile
African Cup of Nations Qualification
19:30
Congo DR — Zimbabwe
UEFA Championship U19
19:30
Hungary U19 — Kosovo U19
Romania Liga 2
19:30
Universitatea Cluj — Braila
Spain Segunda B G.2
19:00
Racing Santander — Langreo
Italy Serie C Group C
18:30
Matera — Virtus Francavilla
18:30
Casertana — Catania
England National League
18:15
Halifax Town — Chesterfield
UEFA Nations League
18:00
Armenia — Gibraltar
18:00
Georgia — Andorra
18:00
Latvia — Kazakhstan
18:00
Norway — Slovenia
Spain Segunda Division
18:00
Sporting Gijon — Reus Deportiu
Spain Segunda B G.1
18:00
Cultural Leonesa — Navalcarnero
18:00
UD Salamanca — Real Valladolid II
Spain Segunda B G.2
18:00
Leioa — Vitoria CD
Spain Segunda B G.3
18:00
CF Villarreal B — UB Conquense
Spain Tercera Div. Group 11
18:00
RCD Mallorca B — Santanyi
Spain Tercera Div. Group 7
18:00
Atletico de Pinto — Rayo Vallecano II
Spain Tercera Div. Group 8
17:30
Burgos II — Zamora
African Cup of Nations Qualification
17:00
Nigeria — Libya
Poland 1st League
17:00
Chojniczanka Chojnice — Bytovia Bytow
17:00
Chrobry Glogow — Stal Mielec
Spain Segunda B G.1
17:00
Deportivo La Coruna II — Union Adarve
Spain Tercera Div. Group 6
17:00
Elche II — Novelda
Spain Tercera Div. Group 12
17:00
Ibarra — Lanzarote
Qatar QSL Cup
16:35
Al Sadd — Al Rayyan
Italy Serie C Group B
16:30
Rimini Calcio — Teramo Calcio
Spain Segunda Division
16:00
Osasuna — CF Cordoba
England EFL League One
16:00
Scunthorpe United — Peterborough United
16:00
Oxford United — Plymouth Argyle
16:00
Accrington Stanley — Bradford City
16:00
Rochdale — Doncaster Rovers
16:00
Fleetwood Town — Shrewsbury Town
16:00
Burton Albion — Bristol Rovers
16:00
Coventry City — Wycombe Wanderers
16:00
Gillingham — Southend United
England EFL League Two
16:00
Port Vale — Lincoln City
16:00
Crewe Alexandra — Bury
16:00
Colchester United — Crawley Town
16:00
Newport County — Stevenage Borough
16:00
Exeter City — Swindon Town
16:00
Cambridge United — Milton Keynes Dons
England National League
16:00
Leyton Orient — Hartlepool United
16:00
Salford City — Braintree Town
16:00
Boreham Wood — Maidenhead United
16:00
Bromley — Barrow
16:00
Eastleigh — Aldershot Town
16:00
Harrogate Town — Dover Athletic
16:00
Solihull Moors F.C. — Ebbsfleet United
England National League North
16:00
United of Manchester — Darlington
16:00
Altrincham — Alfreton Town
16:00
Southport — York City
16:00
Stockport County — Hereford United
16:00
Guiseley AFC — Brackley Town
16:00
Boston United — Blyth Spartans
16:00
Spennymoor Town — Ashton United
16:00
Bradford Park Avenue — Kidderminster Harriers
16:00
AFC Telford United — Chorley
England National League South
16:00
Wealdstone — Hampton & Richmond
16:00
Chippenham Town — Dartford
16:00
Hungerford Town — Dulwich Hamlet
16:00
Eastbourne Borough — Torquay United
16:00
Billericay Town — Gloucester City
16:00
St Albans City — Bath City
16:00
Woking — Chelmsford City
Germany Regionalliga Nord
16:00
SSV Jeddeloh — Hamburger SV II
Northern Ireland Premiership
16:00
Linfield — Newry City
16:00
Institute — Ballymena United
16:00
Crusaders — Glentoran
Norway 2nd Division G.1
16:00
Moss — Grorud IL
Poland 1st League
16:00
SKS Wigry Suwalki — GKS Tychy 71
Scotland Challenge Cup
16:00
Dunfermline Athletic — Alloa Athletic
16:00
East Fife — Queen Of The South
16:00
Ross County — Montrose
16:00
FC Bohemians — Sutton United
Sweden 1st Division Norra
16:00
Arameiska / Syrianska — Karlslund
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Skovde Aik — Oskarshamns AIK
Scotland Championship
16:00
Partick Thistle — Dundee United
Scotland League Two
16:00
Elgin City — Cowdenbeath
England National League North
16:00
Leamington — Curzon Ashton
Spain Segunda B G.2
16:00
Real Sociedad II — Athletic Bilbao B
Russia 1st Division
16:00
Mordoviya Saransk — FC Khimki
16:00
Torpedo Armavir — Baltika Kaliningrad
Portugal League Cup
16:00
CD Aves — Rio Ave
Spain Superliga Women
16:00
Sevilla (W) — Atletico Madrid (W)
Friendly Internationals
16:00
Uzbekistan — Korea DPR
Wales Premier League
15:30
Barry Town United — Carmarthen Town
UEFA Championship U19
15:30
Austria U19 — Slovenia U19
UEFA Nations League
15:00
Slovakia — Czech Republic
African Cup of Nations Qualification
15:00
Uganda — Lesotho
15:00
South Africa — Seychelles
Sweden 1st Division Norra
15:00
Sandviken — Nykoping
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Atvidabergs FF — Oddevold
15:00
Eskilsminne — Ljungskile SK
Norway 2nd Division G.1
15:00
Fram Larvik — Baerum
Romania Liga 2
15:00
Pandurii Tg. Jiu — Snagov
Sweden Damallsvenskan
15:00
Linkopings FC (W) — Eskilstuna United (W)
Italy Serie C Group C
14:30
Trapani — Bisceglie
14:30
Paganese Calcio — Catanzaro
Denmark 2nd Division
14:00
Middelfart — Marienlyst
14:00
Odder Igf — Vejgaard B
Germany Regionalliga Bayern
14:00
Spvgg Bayreuth — Augsburg II
14:00
SV Schalding-Heining — TSV Buchbach
14:00
Ingolstadt 04 II — Heimstetten
14:00
Nuremberg II — Wacker Burghausen
14:00
VfR Garching — Viktoria Aschaffenburg
14:00
VfB Eichstatt — Spvgg Greuther Furth II
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
TSG 1899 Hoffenheim II — SC Hessen Dreieich
14:00
SSV Ulm 1846 — FSV Frankfurt
14:00
Astoria Walldorf — 1. FC Saarbrucken
14:00
Wormatia Worms — SV Waldhof Mannheim
Germany Regionalliga West
14:00
Kaan-Marienborn — SC Wiedenbruck 2000
14:00
Koln II — Rot-Weiss Oberhausen
14:00
Bonner SC — SV Rodinghausen
14:00
SV 19 Straelen — Borussia Monchengladbach II
14:00
SV Lippstadt 08 — Borussia Dortmund II
14:00
Rot-Weiss Essen — Viktoria Koln
Sweden 1st Division Norra
14:00
Forward — Vasteras
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Torns IF — Husqvarna FF
UEFA Championship U19
14:00
Italy U19 — Finland U19
14:00
Denmark U19 — Estonia U19
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
SV Elversberg 07 — TSV Eintracht Stadtallendorf
Russia 1st Division
14:00
FC Krasnodar II — Zenit St Petersburg II
14:00
Chertanovo — Shinnik Yaroslavl
Norway Toppserien
14:00
Valerenga (W) — Avaldsnes (W)
Finland Kakkonen Play Offs
14:00
Tpv Tampere — MyPa
Czech Republic Cup
13:30
FK Pardubice — FK Jablonec
Germany Regionalliga Nord
13:30
Etsv Weiche Flensburg — Hansa Luneburg
Denmark 2nd Division
13:00
Skovshoved IF — HIK Hellerup
England EFL League One
13:00
Barnsley — Luton Town
Norway 2nd Division G.2
13:00
Skeid — Arendal
13:00
KFUM — Bryne
Germany Bundesliga Women
13:00
Bayern Munchen (W) — Hoffenheim (W)
UEFA Championship U19
12:00
Slovakia U19 — Albania U19
Czech Republic League U19
11:00
Brno U19 — Mlada Boleslav U19
11:00
Vysocina Jihlava U19 — Sigma Olomouc U19
UEFA Championship U19
11:00
Spain U19 — Belarus U19
Czech Republic 3rd League
10:30
Kraluv Dvur — Benesov
Czech Republic League U19
10:15
FK Pardubice U19 — Hradec Kralove U19
Czech Republic 3rd League
10:15
Loko Vltavin — Buldoci Karlovy Vary
Japan J2 League
10:00
Kyoto Sangyo — Tokushima Vortis
Romania Liga 2
10:00
Aerostar Bacau — Farul Constanta
10:00
Arges Pitesti — Daco Getica Bucuresti
10:00
Luceafarul Oradea — Balotesti
10:00
Metaloglobus Bucuresti — FC Clinceni
Japan J3 League
10:00
SC Sagamihara — Giravanz Kitakyushu
Japan J2 League
09:00
Ventforet Kofu — Albirex Niigata
09:00
Omiya Ardija — Tochigi SC
08:30
Renofa Yamaguchi FC — Avispa Fukuoka
08:00
Gifu — Fagiano Okayama
08:00
Ehime — Yokohama FC
Japan 1st Division Women
06:00
JEF United (W) — Cerezo Osaka (W)
06:00
Nojima (W) — Nittaidai FC (W)
06:00
INAC Leonessa (W) — Nagano Parceiro (W)
USA MLS
04:00
Los Angeles Blues — Houston Dynamo
Panama Premier League
04:00
San Francisco — Sporting San Miguelito
Ecuador Serie A
03:00
Macara — Delfin SC
Colombia Copa Colombia
02:45
Millonarios — Once Caldas
Brazil Serie B
02:30
CSA — Ponte Preta
Friendly Internationals
02:00
Peru — Chile
Brazil Serie B
01:30
Atletico GO — Sampaio Correa
Paraguay Primera Division
01:15
Independiente FBC — Guarani Asuncion
Chile Cup
01:00
Barnechea — Audax Italiano
Brazil Serie B
00:15
EC Juventude — Goias

ARCHIVE

2020 December
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st