Betcatcher Logo

Saturday - 2018/10/20

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Canada ATP CH Calgary
23:39
Jordan Thompson — Casper Ruud
Mexico Ascenso MX
23:00
Mineros de Zacatecas — Dorados
Ecuador Serie A
23:00
Guayaquil City — Barcelona Guayaquil
Argentina Primera B Nacional
23:00
Agropecuario — Independiente Rivadavia
Argentina Primera Division
22:45
Boca Juniors — Rosario Central
Chile Primera Division
22:30
Union La Calera — Huachipato
Peru Primera Division
22:30
Real Garcilaso — Union Comercia
Colombia Primera A
22:15
Jaguares de Cordoba — Medellin
USA NHL
22:05
Winnipeg Jets — Arizona Coyotes
Portuguese Cup
21:45
Loures — Sporting Lisbon
Canada ATP CH Calgary
21:36
Borna Gojo — Ivo Karlovic
Brazil Serie B
21:30
Vila Nova — EC Juventude
21:30
Boa EC — Guarani
21:30
Avai — Oeste
USA NCAA
21:30
Tennessee — Alabama
21:30
Indiana — Penn State
21:30
Clemson — North Carolina State
USA NHL
21:30
Los Angeles Kings — Buffalo Sabres
Brazil Serie A
21:00
Botafogo RJ — Bahia
21:00
Sao Paulo — Atletico PR
21:00
America Mineiro — Gremio
Morocco GNF 1
21:00
Ittihad Tanger — Chabab Rif Hoceima
Bolivia Primera Division
21:00
Universitario Sucre — Royal Pari
Spain La Liga
20:45
Barcelona — Sevilla
Netherlands Eredivisie
20:45
Utrecht — AZ Alkmaar
20:45
SC Heerenveen — Ajax
Italy Serie A
20:30
Udinese — Napoli
Argentina Primera Division
20:30
Lanus — Patronato
Belgium First Division A
20:30
Racing Genk — AS Eupen
Poland Ekstraklasa
20:30
Lech Poznan — Korona Kielce
Italy Serie C Group C
20:30
Juve Stabia — Monopoli Srl
Wales Premier League
20:30
The New Saints — Gap Connahs Quay
Germany Bundesliga
20:30
Ludwigsburg — Oldenburg
Argentina Primera B
20:30
Deportivo Espaniol — All Boys
France Ligue 1
20:00
FC Nantes — Toulouse
20:00
Racing Strasbourg — AS Monaco
20:00
Dijon — Lille
20:00
Stade Reims — Angers SCO
Romania Liga I
20:00
Viitorul Constanta — Sepsi OSK
Belgium First Division A
20:00
Royal Antwerp — Lokeren
20:00
Kortrijk — STVV
Chile Primera Division
20:00
Curico Unido — Palestino
Spain Segunda Division
20:00
CF Cordoba — Deportivo La Coruna
Uruguay Primera Division
20:00
Nacional M — Penarol
France Pro A
20:00
Cholet — Elan Bearnais
Hungary NB I
19:30
Puskas Academy — Ferencvaros
Israel Premier League
19:30
Hapoel Beer Sheva — Hapoel Raanana
USA NHL
19:05
Carolina Hurricanes — Colorado Avalanche
Bulgaria First Professional League
19:00
Ludogorets — Levski Sofia
Switzerland Super League
19:00
FC Zurich — BSC Young Boys
19:00
FC Luzern — FC Thun
Morocco GNF 1
19:00
KAC Marrakesh — DH El Jadida
France Pro A
19:00
Monaco — Chalons-Reims
Poland PLK
19:00
Asseco Gdynia — Legia
USA ATP CH Las Vegas
19:00
Daniel Nguyen — Thai Son Kwiatkowski
Algeria 1st Division
18:45
MO Bejaia — AS Ain Mlila
18:45
CA Bordj Bou Arreridj — MC Alger
Qatar Stars League
18:35
Al Rayyan — Al Gharrafa
England Premier League
18:30
Huddersfield Town — Liverpool
Spain La Liga
18:30
Villarreal CF — Atletico Madrid
Germany Bundesliga
18:30
FC Schalke 04 — Werder Bremen
Netherlands Eredivisie
18:30
Excelsior Rotterdam — Vitesse
18:30
PSV — Emmen
England EFL Championship
18:30
Derby County — Sheffield United
Italy Serie C Group C
18:30
Matera — Casertana
Turkey TFF 1. League
18:30
Balikesirspor — Boluspor
18:30
Gaziantep Bld Spor — Umraniyespor
France Pro A
18:30
Le Mans — Gravelines-Dunkerque
Spain Segunda B G.3
18:30
Barcelona B — CF Villarreal B
Argentina Primera Division
18:15
Godoy Cruz — C.A. Aldosivi
Spain Liga ACB
18:15
Gran Canaria — MoraBanc Andorra
Switzerland Challenge League
18:00
Rapperswil Jona — SC Kriens
Greece Superleague
18:00
Apollon Smyrnis — AEK Athens
Norway Eliteserien
18:00
Sandefjord — Stromsgodset
Turkcell Super League
18:00
Sivasspor — Fenerbahce
Italy Serie A
18:00
Juventus — Genoa
Belarus Premier League
18:00
Shakhter Soligorsk — Neman Grodno
Belgium First Division A
18:00
Mouscron Peruwelz — Standard Liege
Israel Premier League
18:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona — Hapoel Haifa
Italy Serie B
18:00
Crotone — Padova Calcio
Poland Ekstraklasa
18:00
Slask Wroclaw — Arka Gdynia
Poland 1st League
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biala — Chojniczanka Chojnice
Slovenia Prva Liga
18:00
Aluminij — BST Domzale
Spain Segunda Division
18:00
Alcorcon AD — Granada CF
18:00
Las Palmas — CD Numancia
USA NCAA
18:00
Temple — Cincinnati
18:00
Iowa — Maryland
18:00
Michigan State — Michigan
18:00
Wisconsin — Illinois
18:00
TCU — Oklahoma
Spain Segunda B G.2
18:00
Leioa — Gernika
Algeria 1st Division
18:00
CS Constantine — Olympique Medea
Bulgaria NBL
18:00
Rilski Sportist — Beroe
Croatia 1 HNL
17:30
NK Istra 1961 Pula — NK Dinamo Zagreb
Belgium ATP Antwerp
17:30
Kyle Edmund — Richard Gasquet
Greece Superleague
17:15
PAS Giannena — Panaitolikos
France Ligue 1
17:00
PSG — SC Amiens
Slovakia 1st League
17:00
Slovan Bratislava — Vion Zlate Moravce
17:00
Zilina — Mfk Zemplin Michalovce
17:00
DAC Dunajska Streda — ZP Sport Podbrezova
Austria Bundesliga
17:00
RB Salzburg — FC Wacker Innsbruck
17:00
TSV Hartberg — Rapid Vienna
17:00
LASK Linz — SCR Altach
Belgium First Division B
17:00
Roeselare — Union Saint-Gilloise
Czech Republic 1st League
17:00
1.FK Pribram — FK Jablonec
17:00
1.FC Slovacko — FC Teplice
17:00
Banik Ostrava — Karvina
Azerbaijan Premier League
17:00
Garabagh Agdam — Sabail FC
Peru ATP CH Lima
17:00
Dragos Dima — Mauricio Echazu
Spain Segunda B G.2
16:30
Amorebieta — Real Oviedo II
Qatar Stars League
16:25
Umm salal — Qatar SC
Spain La Liga
16:15
Valencia CF — Leganes
Bulgaria First Professional League
16:15
Botev Plovdiv — Cherno More Varna
England Premier League
16:00
Cardiff City — Fulham FC
16:00
Newcastle United — Brighton
16:00
Wolves — Watford
16:00
Manchester City — Burnley
Sweden Allsvenskan
16:00
Dalkurd — Orebro SK
Sweden Superettan
16:00
Gais — Landskrona Bois
England EFL Championship
16:00
Ipswich Town — Queens Park Rangers
16:00
Stoke City — Birmingham City
16:00
Nottingham Forest — Norwich City
16:00
Hull City — Preston North End
16:00
Brentford — Bristol City
16:00
Wigan Athletic — West Bromwich
16:00
Reading — Millwall
16:00
Rotherham United — Bolton Wanderers
Denmark Superligaen
16:00
FC Nordsjaelland — FC Midtjylland
Scotland Championship
16:00
Dundee United — Inverness Caledonian Thistle
16:00
Ross County — Ayr United
16:00
Dunfermline Athletic — Queen Of The South
16:00
Alloa Athletic — Partick Thistle
16:00
Greenock Morton — Falkirk
Belarus Premier League
16:00
BATE Borisov — FC Gorodeya
Northern Ireland Premiership
16:00
Glentoran — Glenavon
Scotland Premiership
16:00
Livingston — Dundee
16:00
St. Mirren — Kilmarnock
16:00
Celtic — Hibernian
16:00
Motherwell — St. Johnstone
England FA Cup
16:00
Chorley — Barrow
16:00
AFC Fylde — Chesterfield
16:00
Blyth Spartans — York City
16:00
Stockport County — Altrincham
16:00
Woking — Welling United
16:00
Aldershot Town — Kettering Town
16:00
Eastbourne Borough — Slough Town
England EFL League One
16:00
Shrewsbury Town — Sunderland
16:00
Bradford City — Rochdale
16:00
Plymouth Argyle — Burton Albion
16:00
Blackpool — AFC Wimbledon
16:00
Peterborough United — Accrington Stanley
16:00
Portsmouth — Fleetwood Town
16:00
Luton Town — Walsall
16:00
Southend United — Coventry City
16:00
Wycombe Wanderers — Scunthorpe United
16:00
Charlton Athletic — Barnsley
16:00
Bristol Rovers — Oxford United
16:00
Doncaster Rovers — Gillingham
England EFL League Two
16:00
Lincoln City — Cambridge United
16:00
Grimsby Town — Exeter City
16:00
Morecambe — Colchester United
16:00
Stevenage Borough — Crewe Alexandra
16:00
Forest Green Rovers — Cheltenham Town
16:00
Crawley Town — Newport County
16:00
Oldham Athletic — Port Vale
16:00
Yeovil Town — Tranmere Rovers
16:00
Macclesfield Town — Carlisle United
16:00
Swindon Town — Mansfield Town
16:00
Milton Keynes Dons — Northampton Town
England National League North
16:00
Curzon Ashton — AFC Telford United
16:00
Kidderminster Harriers — United of Manchester
Israel Premier League
16:00
Maccabi Tel Aviv — Hapoel Hadera
Latvia Higher League
16:00
SK Liepajas Metalurgs — FS Metta/Lu
Russia 1st Division
16:00
Zenit St Petersburg II — SKA Khabarovsk
Scotland League One
16:00
Raith Rovers — Stranraer
16:00
East Fife — Brechin City
16:00
Montrose — Airdrie United
16:00
Arbroath — Dumbarton
16:00
Stenhousemuir — Forfar Athletic
Spain Segunda Division
16:00
Real Oviedo — Osasuna
Ukraine Premier League
16:00
Vorskla Poltava — Dynamo Kiev
Scotland FA Cup
16:00
Cowdenbeath — Clyde
16:00
Stirling Albion — Queens Park
Russia 1st Division
16:00
Baltika Kaliningrad — FC Krasnodar II
Portuguese Cup
16:00
Cova Piedade — Portimonense SC
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Oskarshamns AIK — Grebbestads IF
16:00
Utsikten — Tvaakers
Spain Segunda B G.2
16:00
Vitoria CD — Barakaldo CF
Switzerland ATP Basel
15:46
Marcel Granollers — Mackenzie McDonald
Germany Bundesliga
15:30
FC Nurnberg — 1899 Hoffenheim
15:30
Bayer Leverkusen — Hannover 96
15:30
VfL Wolfsburg — FC Bayern Munich
15:30
FC Augsburg — RB Leipzig
Norway Eliteserien
15:30
Molde — Sarpsborg Sparta
Russia Premier League
15:30
Ufa — Rubin Kazan
Tunisia Ligue 1
15:30
US Monastir — CS Hammam Lif
Romania Liga I
15:00
AFC Hermannstadt — Astra Giurgiu
Greece Superleague
15:00
Panathinaikos — Panionios
Turkcell Super League
15:00
Medipol Basaksehir — Kayserispor
Croatia 1 HNL
15:00
Rudes — NK Osijek
Czech Republic 1st League
15:00
Sigma Olomouc — Tescoma Zlin
France Ligue 2
15:00
Stade Brest — FC Lorient
Italy Serie B
15:00
Cosenza — US Foggia
15:00
AS Cittadella — Brescia Calcio
15:00
Ascoli Calcio — Carpi
Russia 1st Division
15:00
Fakel — FC Tambov
15:00
FC Khimki — Tyumen
15:00
Avangard Kursk — Tom Tomsk
15:00
Rotor Volgograd — Mordoviya Saransk
Germany Regionalliga Nordost
15:00
Bischofswerdaer — Bfc Dynamo
Azerbaijan Premier League
15:00
Qabala — Neftchi Baku
Kazakhstan Premier League
15:00
FK Astana — Ordabasy
Uzbekistan PFL
15:00
Pakhtakor Tashkent — Lokomotiv Tashkent
Sweden 1st Division Norra
15:00
Sollentuna United — Rynninge IK
Belgium ATP Antwerp
15:00
Gael Monfils — Diego Schwartzman
Luxembourg WTA Luxembourg
15:00
Julia Goerges — Belinda Bencic
Finland Korisliiga
15:00
Kauhajoen Karhu — BC Nokia I
Italy Serie C Group C
14:30
Paganese Calcio — Catania
Austria Erste Liga
14:30
Wacker Innsbruck II — Kapfenberger SV Superfund
Russia ATP Moscow
14:30
Adrian Mannarino — Andreas Seppi
Turkey BSL Men
14:15
Sakarya BSB. — Royal Hali Gaziantep BB
Bulgaria First Professional League
14:00
Slavia Sofia — Septemvri Sofia
Germany 3. Liga
14:00
Hallescher FC — SpVgg Unterhaching
14:00
SC Fortuna Koln — Energie Cottbus
14:00
FC Kaiserslautern — KFC Uerdingen
14:00
Sportfreunde Lotte — VfL Osnabruck
14:00
TSV 1860 Munich — Eintracht Braunschweig
Belarus Premier League
14:00
Minsk — Dinamo Minsk
Germany Regionalliga Bayern
14:00
Nuremberg II — Viktoria Aschaffenburg
14:00
Heimstetten — FC Pipinsried
14:00
Wacker Burghausen — VfB Eichstatt
14:00
Schweinfurt — Ingolstadt 04 II
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
SV Waldhof Mannheim — FC 08 Homburg
14:00
Tsg Balingen — Wormatia Worms
Latvia Higher League
14:00
Ventspils — Spartaks
Slovenia Prva Liga
14:00
Mura 05 — Rudar Velenje
Russia 1st Division
14:00
Shinnik Yaroslavl — Luch-Energiya Vladivostok
Germany Regionalliga West
14:00
Borussia Dortmund II — SC Verl
14:00
Alemannia Aachen — SV 19 Straelen
14:00
Rot-Weiss Oberhausen — TV Herkenrath
14:00
SC Wiedenbruck 2000 — Koln II
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Lund — Husqvarna FF
Slovakia 1st League
13:45
Spartak Trnava — Senica
China Super League
13:35
Guangzhou Evergrande — Beijing Renhe
Germany Regionalliga Nordost
13:30
FSV Optik Rathenow — Fsv Budissa Bautzen
13:30
Hertha BSC Berlin II — Chemnitzer FC
Italy ITF W Santa Margherita Di Pula
13:30
Sara Sorribes Tormo — Anastasia Grymalska
Spain La Liga
13:00
Real Madrid — UD Levante
Sweden Allsvenskan
13:00
Malmo FF — Hammarby IF
Germany 2 Bundesliga
13:00
Holstein Kiel — FC Cologne
13:00
FC Heidenheim 1846 — 1. FC Magdeburg
13:00
Arminia Bielefeld — SpVgg Greuther Furth
England EFL Championship
13:00
Blackburn Rovers — Leeds United
Russia Premier League
13:00
Ural Ekaterinburg — Krylya Sovetov Samara
Finland Ykkonen
13:00
JJK — AC Kajaani
13:00
Kooteepee — FF Jaro
13:00
Haka — Klubi 04 Helsinki
13:00
Eif — AC Oulu
Germany Regionalliga Nord
13:00
Hamburger SV II — U. L. M. Wolfsburg
Ukraine Premier League
13:00
Illichivets — Zorya Lugansk
Turkey TFF 1. League
13:00
Genclerbirligi — Adanaspor
Russia Youth League
13:00
Dinamo-D Moscow — Zenit-D St-Petersburg
Sweden ATP Stockholm
13:00
Stefanos Tsitsipas — Fabio Fognini
Turkcell Super League
12:30
Kasimpasa — Akhisar
Czech Republic League U19
12:30
Viktoria Plzen U19 — Brno U19
Estonia Meistriliiga
12:00
Paide Linnameeskond — JK Vaprus Parnu
12:00
Kuressaare — Tallinna JK Kalev
Germany Regionalliga Nord
12:00
VFL Wolfsburg II — Hannover 96 II
Japan J1 League
12:00
Tokyo — Cerezo Osaka
Latvia Higher League
12:00
Riga FC — Jelgava
Armenia Premier League
12:00
FC Artsakh — FC Lori Vanadzor
Russia WTA Moscow
12:00
Daria Kasatkina — Ons Jabeur
Switzerland ATP Basel
12:00
Evgeny Donskoy — Laslo Djere
Turkey BSL Men
12:00
Afyon Belediye — Tofas
Hong Kong HKFA Premier Division
11:30
Sky Yuen Long — Dreams Sports Club
Asia AFC Championship U19
11:00
Saudi Arabia U19 — Malaysia U19
Romania Liga 2
11:00
FC Clinceni — Chindia Targoviste
Japan J3 League
11:00
Gainare Tottori — Ryukyu
Austria ATP Vienna
11:00
Sergiy Stakhovsky — Bradley Klahn
Australia A League
10:50
Melbourne Victory — Melbourne Heart
Russia Premier League
10:30
Gazovik Orenburg — FK Yenisey
Czech Republic 2nd League
10:15
Fotbal Trinec — MFK Chrudim
Czech Republic 3rd League
10:15
SK Prevysov — Sokol Zapy
Romania Liga 2
10:00
Braila — Aerostar Bacau
10:00
Balotesti — Pandurii Tg. Jiu
10:00
Snagov — Metaloglobus Bucuresti
10:00
Dacia Mioveni — Luceafarul Oradea
10:00
Uta Arad — Energeticianul
Japan J1 League
09:00
Shonan Bellmare — Consadole Sapporo
Japan B League 1
08:05
Mikawa — Sun Rockers
08:05
Tochigi Brex — Hokkaido
Japan J2 League
08:00
Kyoto Sangyo — Albirex Niigata
Japan J1 League
08:00
Gamba Osaka — Yokohama F. Marinos
07:00
Vegalta Sendai — Sagan Tosu
07:00
Shimizu S-Pulse — Sanfrecce Hiroshima
South Korea K League 1
07:00
Jeonbuk Hyundai Motors — Incheon United
07:00
Ulsan Hyundai — Gangwon
07:00
Daegu — Chunnam Dragons
Japan 1st Division Women
07:00
NTV Beleza (W) — INAC Leonessa (W)
China ATP CH Ningbo
07:00
Miomir Kecmanovic — Prajnesh Gunneswaran
Australia NBL
06:00
Perth — Brisbane Bullets
New Zealand Premier League
05:00
Eastern Suburbs (NZL) — Hawkes Bay United
USA NBA
04:40
Utah Jazz — Golden State Warriors
04:40
Los Angeles Clippers — Oklahoma City Thunder
Honduras Primera Division
03:15
Honduras Progreso — Vida
Mexico Ascenso MX
03:00
San Luis — Cafetaleros de Tapachula
USA NBA
02:40
Milwaukee Bucks — Indiana Pacers
Brazil Serie B
02:30
Ponte Preta — Figueirense
Argentina Primera Division
02:15
Colon de Santa Fe — River Plate
Ecuador Serie A
02:15
El Nacional — Universidad Catolica Del Ecuador
USA NBA
02:10
New Orleans Pelicans — Sacramento Kings
02:10
Minnesota Timberwolves — Cleveland Cavaliers
02:10
Memphis Grizzlies — Atlanta Hawks
Brazil NBB
02:10
Corinthians — Paulistano Amil
Argentina Primera B Nacional
02:00
Atletico Rafaela — Olimpo Bahia Blanca
Canada ATP CH Calgary
02:00
Brayden Schnur — Casper Ruud
Brazil Serie B
01:30
Sao Bento — Criciuma
USA NBA
01:10
Orlando Magic — Charlotte Hornets
USA NHL
01:05
Washington Capitals — Florida Panthers
Chile Primera Division
01:00
Union Espanola — Deportes Temuco
Canada CFL
01:00
Ottawa Redblacks — Hamilton Tiger-Cats
Brazil Serie B
00:15
CRB — Goias
Argentina Primera Division
00:00
Defensa Y Justicia — Talleres de Cordoba
00:00
Velez Sarsfield — Gimnasia L.P.
Mexico Ascenso MX
23:00
Mineros de Zacatecas — Dorados
Ecuador Serie A
23:00
Guayaquil City — Barcelona Guayaquil
Argentina Primera B Nacional
23:00
Agropecuario — Independiente Rivadavia
Argentina Primera Division
22:45
Boca Juniors — Rosario Central
Chile Primera Division
22:30
Union La Calera — Huachipato
Peru Primera Division
22:30
Real Garcilaso — Union Comercia
Colombia Primera A
22:15
Jaguares de Cordoba — Medellin
Portuguese Cup
21:45
Loures — Sporting Lisbon
Brazil Serie B
21:30
Vila Nova — EC Juventude
21:30
Boa EC — Guarani
21:30
Avai — Oeste
Brazil Serie A
21:00
Botafogo RJ — Bahia
21:00
Sao Paulo — Atletico PR
21:00
America Mineiro — Gremio
Morocco GNF 1
21:00
Ittihad Tanger — Chabab Rif Hoceima
Bolivia Primera Division
21:00
Universitario Sucre — Royal Pari
Spain La Liga
20:45
Barcelona — Sevilla
Netherlands Eredivisie
20:45
Utrecht — AZ Alkmaar
20:45
SC Heerenveen — Ajax
Italy Serie A
20:30
Udinese — Napoli
Argentina Primera Division
20:30
Lanus — Patronato
Belgium First Division A
20:30
Racing Genk — AS Eupen
Poland Ekstraklasa
20:30
Lech Poznan — Korona Kielce
Italy Serie C Group C
20:30
Juve Stabia — Monopoli Srl
Wales Premier League
20:30
The New Saints — Gap Connahs Quay
Argentina Primera B
20:30
Deportivo Espaniol — All Boys
France Ligue 1
20:00
FC Nantes — Toulouse
20:00
Racing Strasbourg — AS Monaco
20:00
Dijon — Lille
20:00
Stade Reims — Angers SCO
Romania Liga I
20:00
Viitorul Constanta — Sepsi OSK
Belgium First Division A
20:00
Royal Antwerp — Lokeren
20:00
Kortrijk — STVV
Chile Primera Division
20:00
Curico Unido — Palestino
Spain Segunda Division
20:00
CF Cordoba — Deportivo La Coruna
Uruguay Primera Division
20:00
Nacional M — Penarol
Hungary NB I
19:30
Puskas Academy — Ferencvaros
Israel Premier League
19:30
Hapoel Beer Sheva — Hapoel Raanana
Bulgaria First Professional League
19:00
Ludogorets — Levski Sofia
Switzerland Super League
19:00
FC Zurich — BSC Young Boys
19:00
FC Luzern — FC Thun
Morocco GNF 1
19:00
KAC Marrakesh — DH El Jadida
Algeria 1st Division
18:45
MO Bejaia — AS Ain Mlila
18:45
CA Bordj Bou Arreridj — MC Alger
Qatar Stars League
18:35
Al Rayyan — Al Gharrafa
England Premier League
18:30
Huddersfield Town — Liverpool
Spain La Liga
18:30
Villarreal CF — Atletico Madrid
Germany Bundesliga
18:30
FC Schalke 04 — Werder Bremen
Netherlands Eredivisie
18:30
Excelsior Rotterdam — Vitesse
18:30
PSV — Emmen
England EFL Championship
18:30
Derby County — Sheffield United
Italy Serie C Group C
18:30
Matera — Casertana
Turkey TFF 1. League
18:30
Balikesirspor — Boluspor
18:30
Gaziantep Bld Spor — Umraniyespor
Spain Segunda B G.3
18:30
Barcelona B — CF Villarreal B
Argentina Primera Division
18:15
Godoy Cruz — C.A. Aldosivi
Switzerland Challenge League
18:00
Rapperswil Jona — SC Kriens
Greece Superleague
18:00
Apollon Smyrnis — AEK Athens
Norway Eliteserien
18:00
Sandefjord — Stromsgodset
Turkcell Super League
18:00
Sivasspor — Fenerbahce
Italy Serie A
18:00
Juventus — Genoa
Belarus Premier League
18:00
Shakhter Soligorsk — Neman Grodno
Belgium First Division A
18:00
Mouscron Peruwelz — Standard Liege
Israel Premier League
18:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona — Hapoel Haifa
Italy Serie B
18:00
Crotone — Padova Calcio
Poland Ekstraklasa
18:00
Slask Wroclaw — Arka Gdynia
Poland 1st League
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biala — Chojniczanka Chojnice
Slovenia Prva Liga
18:00
Aluminij — BST Domzale
Spain Segunda Division
18:00
Alcorcon AD — Granada CF
18:00
Las Palmas — CD Numancia
Spain Segunda B G.2
18:00
Leioa — Gernika
Algeria 1st Division
18:00
CS Constantine — Olympique Medea
Croatia 1 HNL
17:30
NK Istra 1961 Pula — NK Dinamo Zagreb
Greece Superleague
17:15
PAS Giannena — Panaitolikos
France Ligue 1
17:00
PSG — SC Amiens
Slovakia 1st League
17:00
Slovan Bratislava — Vion Zlate Moravce
17:00
Zilina — Mfk Zemplin Michalovce
17:00
DAC Dunajska Streda — ZP Sport Podbrezova
Austria Bundesliga
17:00
RB Salzburg — FC Wacker Innsbruck
17:00
TSV Hartberg — Rapid Vienna
17:00
LASK Linz — SCR Altach
Belgium First Division B
17:00
Roeselare — Union Saint-Gilloise
Czech Republic 1st League
17:00
1.FK Pribram — FK Jablonec
17:00
1.FC Slovacko — FC Teplice
17:00
Banik Ostrava — Karvina
Azerbaijan Premier League
17:00
Garabagh Agdam — Sabail FC
Spain Segunda B G.2
16:30
Amorebieta — Real Oviedo II
Qatar Stars League
16:25
Umm salal — Qatar SC
Spain La Liga
16:15
Valencia CF — Leganes
Bulgaria First Professional League
16:15
Botev Plovdiv — Cherno More Varna
England Premier League
16:00
Cardiff City — Fulham FC
16:00
Newcastle United — Brighton
16:00
Wolves — Watford
16:00
Manchester City — Burnley
Sweden Allsvenskan
16:00
Dalkurd — Orebro SK
Sweden Superettan
16:00
Gais — Landskrona Bois
England EFL Championship
16:00
Ipswich Town — Queens Park Rangers
16:00
Stoke City — Birmingham City
16:00
Nottingham Forest — Norwich City
16:00
Hull City — Preston North End
16:00
Brentford — Bristol City
16:00
Wigan Athletic — West Bromwich
16:00
Reading — Millwall
16:00
Rotherham United — Bolton Wanderers
Denmark Superligaen
16:00
FC Nordsjaelland — FC Midtjylland
Scotland Championship
16:00
Dundee United — Inverness Caledonian Thistle
16:00
Ross County — Ayr United
16:00
Dunfermline Athletic — Queen Of The South
16:00
Alloa Athletic — Partick Thistle
16:00
Greenock Morton — Falkirk
Belarus Premier League
16:00
BATE Borisov — FC Gorodeya
Northern Ireland Premiership
16:00
Glentoran — Glenavon
Scotland Premiership
16:00
Livingston — Dundee
16:00
St. Mirren — Kilmarnock
16:00
Celtic — Hibernian
16:00
Motherwell — St. Johnstone
England FA Cup
16:00
Chorley — Barrow
16:00
AFC Fylde — Chesterfield
16:00
Blyth Spartans — York City
16:00
Stockport County — Altrincham
16:00
Woking — Welling United
16:00
Aldershot Town — Kettering Town
16:00
Eastbourne Borough — Slough Town
England EFL League One
16:00
Shrewsbury Town — Sunderland
16:00
Bradford City — Rochdale
16:00
Plymouth Argyle — Burton Albion
16:00
Blackpool — AFC Wimbledon
16:00
Peterborough United — Accrington Stanley
16:00
Portsmouth — Fleetwood Town
16:00
Luton Town — Walsall
16:00
Southend United — Coventry City
16:00
Wycombe Wanderers — Scunthorpe United
16:00
Charlton Athletic — Barnsley
16:00
Bristol Rovers — Oxford United
16:00
Doncaster Rovers — Gillingham
England EFL League Two
16:00
Lincoln City — Cambridge United
16:00
Grimsby Town — Exeter City
16:00
Morecambe — Colchester United
16:00
Stevenage Borough — Crewe Alexandra
16:00
Forest Green Rovers — Cheltenham Town
16:00
Crawley Town — Newport County
16:00
Oldham Athletic — Port Vale
16:00
Yeovil Town — Tranmere Rovers
16:00
Macclesfield Town — Carlisle United
16:00
Swindon Town — Mansfield Town
16:00
Milton Keynes Dons — Northampton Town
England National League North
16:00
Curzon Ashton — AFC Telford United
16:00
Kidderminster Harriers — United of Manchester
Israel Premier League
16:00
Maccabi Tel Aviv — Hapoel Hadera
Latvia Higher League
16:00
SK Liepajas Metalurgs — FS Metta/Lu
Russia 1st Division
16:00
Zenit St Petersburg II — SKA Khabarovsk
Scotland League One
16:00
Raith Rovers — Stranraer
16:00
East Fife — Brechin City
16:00
Montrose — Airdrie United
16:00
Arbroath — Dumbarton
16:00
Stenhousemuir — Forfar Athletic
Spain Segunda Division
16:00
Real Oviedo — Osasuna
Ukraine Premier League
16:00
Vorskla Poltava — Dynamo Kiev
Scotland FA Cup
16:00
Cowdenbeath — Clyde
16:00
Stirling Albion — Queens Park
Russia 1st Division
16:00
Baltika Kaliningrad — FC Krasnodar II
Portuguese Cup
16:00
Cova Piedade — Portimonense SC
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Oskarshamns AIK — Grebbestads IF
16:00
Utsikten — Tvaakers
Spain Segunda B G.2
16:00
Vitoria CD — Barakaldo CF
Germany Bundesliga
15:30
FC Nurnberg — 1899 Hoffenheim
15:30
Bayer Leverkusen — Hannover 96
15:30
VfL Wolfsburg — FC Bayern Munich
15:30
FC Augsburg — RB Leipzig
Norway Eliteserien
15:30
Molde — Sarpsborg Sparta
Russia Premier League
15:30
Ufa — Rubin Kazan
Tunisia Ligue 1
15:30
US Monastir — CS Hammam Lif
Romania Liga I
15:00
AFC Hermannstadt — Astra Giurgiu
Greece Superleague
15:00
Panathinaikos — Panionios
Turkcell Super League
15:00
Medipol Basaksehir — Kayserispor
Croatia 1 HNL
15:00
Rudes — NK Osijek
Czech Republic 1st League
15:00
Sigma Olomouc — Tescoma Zlin
France Ligue 2
15:00
Stade Brest — FC Lorient
Italy Serie B
15:00
Cosenza — US Foggia
15:00
AS Cittadella — Brescia Calcio
15:00
Ascoli Calcio — Carpi
Russia 1st Division
15:00
Fakel — FC Tambov
15:00
FC Khimki — Tyumen
15:00
Avangard Kursk — Tom Tomsk
15:00
Rotor Volgograd — Mordoviya Saransk
Germany Regionalliga Nordost
15:00
Bischofswerdaer — Bfc Dynamo
Azerbaijan Premier League
15:00
Qabala — Neftchi Baku
Kazakhstan Premier League
15:00
FK Astana — Ordabasy
Uzbekistan PFL
15:00
Pakhtakor Tashkent — Lokomotiv Tashkent
Sweden 1st Division Norra
15:00
Sollentuna United — Rynninge IK
Italy Serie C Group C
14:30
Paganese Calcio — Catania
Austria Erste Liga
14:30
Wacker Innsbruck II — Kapfenberger SV Superfund
Bulgaria First Professional League
14:00
Slavia Sofia — Septemvri Sofia
Germany 3. Liga
14:00
Hallescher FC — SpVgg Unterhaching
14:00
SC Fortuna Koln — Energie Cottbus
14:00
FC Kaiserslautern — KFC Uerdingen
14:00
Sportfreunde Lotte — VfL Osnabruck
14:00
TSV 1860 Munich — Eintracht Braunschweig
Belarus Premier League
14:00
Minsk — Dinamo Minsk
Germany Regionalliga Bayern
14:00
Nuremberg II — Viktoria Aschaffenburg
14:00
Heimstetten — FC Pipinsried
14:00
Wacker Burghausen — VfB Eichstatt
14:00
Schweinfurt — Ingolstadt 04 II
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
SV Waldhof Mannheim — FC 08 Homburg
14:00
Tsg Balingen — Wormatia Worms
Latvia Higher League
14:00
Ventspils — Spartaks
Slovenia Prva Liga
14:00
Mura 05 — Rudar Velenje
Russia 1st Division
14:00
Shinnik Yaroslavl — Luch-Energiya Vladivostok
Germany Regionalliga West
14:00
Borussia Dortmund II — SC Verl
14:00
Alemannia Aachen — SV 19 Straelen
14:00
Rot-Weiss Oberhausen — TV Herkenrath
14:00
SC Wiedenbruck 2000 — Koln II
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Lund — Husqvarna FF
Slovakia 1st League
13:45
Spartak Trnava — Senica
China Super League
13:35
Guangzhou Evergrande — Beijing Renhe
Germany Regionalliga Nordost
13:30
FSV Optik Rathenow — Fsv Budissa Bautzen
13:30
Hertha BSC Berlin II — Chemnitzer FC
Spain La Liga
13:00
Real Madrid — UD Levante
Sweden Allsvenskan
13:00
Malmo FF — Hammarby IF
Germany 2 Bundesliga
13:00
Holstein Kiel — FC Cologne
13:00
FC Heidenheim 1846 — 1. FC Magdeburg
13:00
Arminia Bielefeld — SpVgg Greuther Furth
England EFL Championship
13:00
Blackburn Rovers — Leeds United
Russia Premier League
13:00
Ural Ekaterinburg — Krylya Sovetov Samara
Finland Ykkonen
13:00
JJK — AC Kajaani
13:00
Kooteepee — FF Jaro
13:00
Haka — Klubi 04 Helsinki
13:00
Eif — AC Oulu
Germany Regionalliga Nord
13:00
Hamburger SV II — U. L. M. Wolfsburg
Ukraine Premier League
13:00
Illichivets — Zorya Lugansk
Turkey TFF 1. League
13:00
Genclerbirligi — Adanaspor
Russia Youth League
13:00
Dinamo-D Moscow — Zenit-D St-Petersburg
Turkcell Super League
12:30
Kasimpasa — Akhisar
Czech Republic League U19
12:30
Viktoria Plzen U19 — Brno U19
Estonia Meistriliiga
12:00
Paide Linnameeskond — JK Vaprus Parnu
12:00
Kuressaare — Tallinna JK Kalev
Germany Regionalliga Nord
12:00
VFL Wolfsburg II — Hannover 96 II
Japan J1 League
12:00
Tokyo — Cerezo Osaka
Latvia Higher League
12:00
Riga FC — Jelgava
Armenia Premier League
12:00
FC Artsakh — FC Lori Vanadzor
Hong Kong HKFA Premier Division
11:30
Sky Yuen Long — Dreams Sports Club
Asia AFC Championship U19
11:00
Saudi Arabia U19 — Malaysia U19
Romania Liga 2
11:00
FC Clinceni — Chindia Targoviste
Japan J3 League
11:00
Gainare Tottori — Ryukyu
Australia A League
10:50
Melbourne Victory — Melbourne Heart
Russia Premier League
10:30
Gazovik Orenburg — FK Yenisey
Czech Republic 2nd League
10:15
Fotbal Trinec — MFK Chrudim
Czech Republic 3rd League
10:15
SK Prevysov — Sokol Zapy
Romania Liga 2
10:00
Braila — Aerostar Bacau
10:00
Balotesti — Pandurii Tg. Jiu
10:00
Snagov — Metaloglobus Bucuresti
10:00
Dacia Mioveni — Luceafarul Oradea
10:00
Uta Arad — Energeticianul
Japan J1 League
09:00
Shonan Bellmare — Consadole Sapporo
Japan J2 League
08:00
Kyoto Sangyo — Albirex Niigata
Japan J1 League
08:00
Gamba Osaka — Yokohama F. Marinos
07:00
Vegalta Sendai — Sagan Tosu
07:00
Shimizu S-Pulse — Sanfrecce Hiroshima
South Korea K League 1
07:00
Jeonbuk Hyundai Motors — Incheon United
07:00
Ulsan Hyundai — Gangwon
07:00
Daegu — Chunnam Dragons
Japan 1st Division Women
07:00
NTV Beleza (W) — INAC Leonessa (W)
New Zealand Premier League
05:00
Eastern Suburbs (NZL) — Hawkes Bay United
Honduras Primera Division
03:15
Honduras Progreso — Vida
Mexico Ascenso MX
03:00
San Luis — Cafetaleros de Tapachula
Brazil Serie B
02:30
Ponte Preta — Figueirense
Argentina Primera Division
02:15
Colon de Santa Fe — River Plate
Ecuador Serie A
02:15
El Nacional — Universidad Catolica Del Ecuador
Argentina Primera B Nacional
02:00
Atletico Rafaela — Olimpo Bahia Blanca
Brazil Serie B
01:30
Sao Bento — Criciuma
Chile Primera Division
01:00
Union Espanola — Deportes Temuco
Brazil Serie B
00:15
CRB — Goias
Argentina Primera Division
00:00
Defensa Y Justicia — Talleres de Cordoba
00:00
Velez Sarsfield — Gimnasia L.P.

ARCHIVE

2020 December
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st