Betcatcher Logo

Sunday - 2018/10/21

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Mexico Liga MX
23:30
Pumas — Tigres
Ecuador Serie A
23:30
Emelec — Macara
USA MLS
23:00
Houston Dynamo — Seattle Sounders
23:00
Dallas — Sporting KC
23:00
Minnesota United — LA Galaxy
23:00
Portland Timbers — Real Salt Lake
Colombia Primera A
23:00
America de Cali — Rionegro Aguilas
USA MLS
23:00
San Jose Earthquakes — Colorado Rapids
Peru Primera Division
23:00
Alianza Lima — Melgar
Argentina Primera Division
22:45
Independiente — Huracan
USA NFL
22:25
Washington Redskins — Dallas Cowboys
22:25
San Francisco 49ers — Los Angeles Rams
22:05
Baltimore Ravens — New Orleans Saints
Argentina Primera B Nacional
22:00
Gimnasia Jujuy — Club Atletico Mitre de Salta
Paraguay Primera Division
22:00
Sol de America — Cerro Porteno
Venezuela Primera Division
22:00
Caracas — Zamora
22:00
Aragua — Zulia
22:00
Trujillanos — Estudiantes de Caracas
22:00
Deportivo Anzoategui — Deportivo Lara
22:00
Mineros De Guayana — Deportivo La Guaira
22:00
Academia Puerto Cabello — Deportivo Tachira
22:00
Metropolitanos FC — Monagas SC
22:00
Portuguesa — Carabobo
22:00
Estudiantes Merida — Atletico Venezuela
France Ligue 1
21:00
Nice — Marseille
Brazil Serie A
21:00
Fluminense — Atletico MG
21:00
Vitoria — Corinthians
USA MLS
21:00
Montreal Impact — Toronto
21:00
DC United — New York City FC
21:00
Atlanta United — Chicago Fire
21:00
Philadelphia Union — NY Red Bulls
Italy Serie B
21:00
Lecce — Palermo
Portuguese Cup
21:00
Felgueiras 1932 — Sporting Braga
Uruguay Primera Division
21:00
Torque — Cerro
21:00
Racing CM — Liverpool
Bolivia Primera Division
21:00
Aurora — Bolivar
21:00
Nacional Potosi — Real Potosi
Uruguay Primera Division
21:00
CA Progreso — Boston River
Canada ATP CH Calgary
21:00
Jordan Thompson — Ivo Karlovic
Spain La Liga
20:45
Real Betis — Real Valladolid
Argentina Primera Division
20:30
Argentinos Juniors — Union de Mar del Plata
Spain Segunda Division
20:30
CF Cadiz — Sporting Gijon
Argentina Primera B
20:30
Colegiales — Justo Jose de Urquiza
Norway Eliteserien
20:00
Stabaek — SK Brann
Chile Primera Division
20:00
Antofagasta — Audax Italiano
Spain Segunda Division
20:00
Real Zaragoza — CD Tenerife
Israel Premier League
20:00
Ashdod SC — Beitar Jerusalem
USA ATP CH Las Vegas
20:00
Evan King — Takanyi Garanganga
Greece Superleague
19:30
Ofi Kreta — Olympiakos Piraeus
Spain Liga ACB
19:15
Valencia — Barcelona
Costa Rica Primera Division
19:05
Municipal Grecia — Carmelita
Bulgaria First Professional League
19:00
CSKA Sofia — Etar 1924 Veliko Tarnovo
Mexico Liga MX
19:00
Lobos B.U.A.P. — Guadalajara
USA NFL
19:00
New York Jets — Minnesota Vikings
19:00
Tampa Bay Buccaneers — Cleveland Browns
19:00
Miami Dolphins — Detroit Lions
19:00
Philadelphia Eagles — Carolina Panthers
19:00
Indianapolis Colts — Buffalo Bills
19:00
Jacksonville Jaguars — Houston Texans
Spain Segunda B G.3
19:00
Hercules Alicante CF — CF Badalona
Israel Premier League
19:00
Maccabi Petach Tikva — Hapoel Bnei Sakhnin
Morocco GNF 1
19:00
RSB Berkane — HUS Agadir
Liga ABA
19:00
Cibona — Cedevita
Qatar Stars League
18:35
Al Khritiyat — Al Khor
Spain La Liga
18:30
SD Huesca — RCD Espanyol
Ukraine Premier League
18:30
Pfk Olexandriya — Karpaty Lviv
Italy Lega 1
18:30
Avellino — Granarolo Bologna
Jordan Premier League
18:30
Al Jazeera — Al Ramtha
Turkey TFF 1. League
18:30
Istanbulspor AS — Giresunspor
Italy Serie C Group B
18:30
Virtus Verona — GIANA Erminio
Spain Segunda B G.4
18:30
Atletico Sanluqueno — Don Benito
18:30
Recreativo Huelva — Almeria II
Argentina Primera Division
18:15
Estudiantes — At. Tucuman
Germany Bundesliga
18:00
Borussia Monchengladbach — FSV Mainz 05
Greece Superleague
18:00
Aris Saloniki — PAOK Salonika
Denmark Superligaen
18:00
Aarhus GF — Aalborg
Norway Eliteserien
18:00
Lillestrom SK — Rosenborg
18:00
Haugesund — Odd Ballklubb
18:00
Ranheim — Bodo/Glimt
18:00
Valerenga — Kristiansund
Russia Premier League
18:00
FC Krasnodar — FC Akhmat Grozny
Turkcell Super League
18:00
Goztepe AS Izmir — Besiktas
Italy Serie A
18:00
Fiorentina — Cagliari
Belgium First Division A
18:00
KV Oostende — AA Gent
Norway 1st Division
18:00
Notodden — Strommen
18:00
Ulf Sandnes — Nest-Sotra
18:00
Mjondalen — Jerv
Poland Ekstraklasa
18:00
Legia Warszawa — Wisla Krakow
Spain Segunda Division
18:00
Albacete Balompie — UD Almeria
18:00
Reus Deportiu — Rayo Majadahonda
Italy Lega 1
18:00
Enel Brindisi — Banco Sardegna Sassari
Spain Segunda B G.4
18:00
Real Murcia — Talavera
Spain Segunda B G.1
18:00
CD Guijuelo — Coruxo
Georgia Erovnuli Liga
18:00
Saburtalo — Kolkheti Poti
Spain LEB Oro
18:00
Palma Air Europa — Valladolid
Sweden Allsvenskan
17:30
Kalmar FF — IFK Norrkoping
17:30
IF Elfsborg — GIF Sundsvall
Sweden Superettan
17:30
IK Brage — Jonkopings Sodra
Belarus Premier League
17:30
Dynamo Brest — Torpedo Minsk
Croatia 1 HNL
17:30
NK Lokomotiva Zagreb — HNK Hajduk Split
Greece Superleague
17:15
Levadiakos — Xanthi
England Premier League
17:00
Everton — Crystal Palace
France Ligue 1
17:00
AS Saint-Etienne — Stade Rennais
Romania Liga I
17:00
Gaz Metan Medias — Botosani
Austria Bundesliga
17:00
Austria Vienna — Sturm Graz
Chile Primera Division
17:00
Deportes Iquique — San Luis Quillota
Czech Republic 1st League
17:00
Slovan Liberec — Slavia Prague
Slovenia Prva Liga
17:00
Olimpija Ljubljana — Triglav Gorenjska
Portuguese Cup
17:00
Sacavenense — CD Aves
Spain Liga ACB
17:00
Baskonia — Murcia
17:00
Cai Zaragoza — Fuenlabrada
Spain Segunda B G.2
17:00
Real Union Irun — Arenas de Getxo
Spain Segunda B G.3
17:00
CD Castellon — CF Valencia B
Spain Segunda B G.1
17:00
Deportivo La Coruna II — SS Reyes
17:00
Salmantino — Rapido de Bouzas
17:00
Burgos — Pontevedra CF
Morocco GNF 1
17:00
CAY Berrechid — Far Rabat
Spain Segunda B G.3
17:00
Ejea — Cornella
17:00
CE Sabadell — Teruel
Spain Segunda B G.4
17:00
El Ejido — San Fernando CD
Netherlands Eredivisie
16:45
Fortuna Sittard — De Graafschap
Bulgaria First Professional League
16:30
Dunav Ruse — Lokomotiv Plovdiv
Italy Serie C Group B
16:30
Pordenone — Renate
Italy Serie C Group A
16:30
Arezzo — Albissola
16:30
Pistoiese — Novara Calcio
16:30
Pro Patria — Piacenza Calcio
Qatar Stars League
16:25
Al Sailiya — Al Shahaniya
Spain La Liga
16:15
Eibar — Athletic Bilbao
Sweden Basketligan
16:04
BC Lulea — Boras
Denmark Superligaen
16:00
Vejle BK — FC Copenhagen
Switzerland Super League
16:00
Basel — Neuchatel Xamax
16:00
FC Sion — Grasshoppers Zurich
16:00
Lugano — FC St Gallen
Belgium First Division B
16:00
KV Mechelen — Beerschot Wilrijk
Spain Segunda Division
16:00
CD Lugo — Gimnastic De Tarragona
Ukraine Premier League
16:00
Olimpik Donetsk — Chornomorets Odesa
Jordan Premier League
16:00
Al Faisaly Amman — Al Sareeh
Portuguese Cup
16:00
FC Armacenenses — Vitoria Setubal
16:00
Estoril Praia — CD Tondela
16:00
Lusitano FCV — Nacional Madeira
16:00
Mirandela — CD Feirense
16:00
Pacos de Ferreira — Gafanha
16:00
Torreense — Rio Ave
Indian Super League
16:00
Jamshedpur — Atletico de Kolkata
Germany Bundesliga
15:30
Hertha BSC — Freiburg
Russia Premier League
15:30
Spartak Moscow — Arsenal Tula
Poland Ekstraklasa
15:30
Zaglebie Lubin — Wisla Plock
USA NFL
15:30
Los Angeles Chargers — Tennessee Titans
Turkey TFF 1. League
15:30
Kardemir Karabukspor — Altay
Uruguay Primera Division
15:15
Fenix M — Atenas
France Ligue 1
15:00
Montpellier HSC — Bordeaux
Sweden Allsvenskan
15:00
BK Hacken — Ostersunds
15:00
Djurgarden — AIK
Sweden Superettan
15:00
AFC Eskilstuna — Falkenberg
Turkcell Super League
15:00
Alanyaspor — Antalyaspor
15:00
Ankaragucu — Yeni Malatyaspor
Italy Serie A
15:00
Parma — Lazio
Belarus Premier League
15:00
FC Smolevichi — FC Isloch
Croatia 1 HNL
15:00
Belupo — HNK Gorica
Czech Republic 1st League
15:00
Dukla Praha — Sfc Opava
Italy Serie B
15:00
Venezia — Hellas Verona
15:00
Salernitana — Perugia
Norway 1st Division
15:00
Ullensaker / Kisa — Kongsvinger IL
15:00
Asane — Sogndal IL
Germany Regionalliga Nord
15:00
Holstein Kiel II — 1. FC Germania Egestorf-Langreder
15:00
Hansa Luneburg — VFB Oldenburg
15:00
SV Drochtersen/Assel — Etsv Weiche Flensburg
Germany Bundesliga
15:00
Bremerhaven — Brose Baskets
Sweden 1st Division Norra
15:00
Syrianska FC — Akropolis
Azerbaijan Premier League
15:00
Sumgayit — Sabah (AZR)
Sweden ATP Stockholm
15:00
Ernests Gulbis — Stefanos Tsitsipas
Germany ATP CH Ismaning
15:00
Gleb Sakharov — Filippo Baldi
Belgium ATP Antwerp
15:00
Kyle Edmund — Gael Monfils
Slovenia Prva Liga
14:45
Celje — NK Krsko
Netherlands Eredivisie
14:30
Heracles Almelo — Groningen
14:30
VVV-Venlo — ADO Den Haag
14:30
Feyenoord — Zwolle
Switzerland Challenge League
14:30
Wil 1900 — Chiasso
Austria Bundesliga
14:30
SV Mattersburg — SKN St. Polten
14:30
FC Trenkwalder Admira — Wolfsberger AC
Belgium First Division A
14:30
Anderlecht — Cercle Brugge
Scotland Premiership
14:30
Hamilton Academical — Rangers
Italy Serie C Group B
14:30
Monza — Teramo Calcio
14:30
Albinoleffe — Vis Pesaro
Switzerland ATP Basel
14:24
Dusan Lajovic — Marius Copil
Denmark Superligaen
14:00
Randers FC — Sonderjyske
Germany 3. Liga
14:00
Karlsruher SC — SV Wehen Wiesbaden
14:00
Preussen Munster — FC Wurzburger Kickers
Estonia Meistriliiga
14:00
JK Nomme Kalju — JK Tammeka Tartu
Poland 1st League
14:00
Warta Poznan — Chrobry Glogow
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Freiburg II — SSV Ulm 1846
England Premier League II
14:00
Liverpool U23 — Derby County U23
14:00
West Ham United U23 — Swansea City U23
Germany Regionalliga West
14:00
SG Wattenscheid 09 — Rot-Weiss Essen
Switzerland ATP Basel
14:00
Alexei Popyrin — Mackenzie McDonald
Russia ATP Moscow
14:00
Adrian Mannarino — Karen Khachanov
Sweden 1st Division Norra
14:00
Skelleftea — Karlslund
Denmark 1st Division
13:45
Nästved — Lyngby
13:45
Nykobing Mors IF — FC Fredericia
13:45
Fremad Amager — Helsingor
13:45
Viborg FF — Silkeborg IF
13:45
Thisted — FC Roskilde
China Super League
13:35
Jiangsu Suning — Shanghai SIPG
Germany 2 Bundesliga
13:30
Hamburger SV — VfL Bochum
13:30
SC Paderborn 07 — FC Union Berlin
Finland Veikkausliiga
13:30
Inter Turku — FC Honka
13:30
HJK — Seinajoen JK
13:30
KuPS — TPS
13:30
Ilves — Lahti
13:30
VPS — RoPS
Germany Regionalliga Nordost
13:30
Wacker Nordhausen — Berliner AK 07
13:30
FSV Union Furstenwalde — SV Babelsberg 03
Russia Premier League
13:00
Dinamo Moscow — Zenit St. Petersburg
Germany 3. Liga
13:00
FSV Zwickau — Hansa Rostock
Norway 1st Division
13:00
Tromsdalen — Ham Kam
Ukraine Premier League
13:00
Lviv — Arsenal Kiev
Serbia Super Liga
13:00
Spartak Subotica — Partizan Beograd
Turkey TFF 1. League
13:00
Hatayspor — Osmanlispor
Armenia Premier League
13:00
Alashkert — Gandzasar
Spain Superliga Women
13:00
Sporting de Huelva (W) — FC Barcelona (W)
Germany Bundesliga Women
13:00
Wolfsburg (W) — Freiburg (W)
Belgium ATP Antwerp Doubles
12:50
Marcelo Demoliner / Santiago Gonzalez — Nicolas Mahut/Edouard Roger Vasselin
Turkcell Super League
12:30
Caykur Rizespor — Konyaspor
Italy Serie A
12:30
Frosinone — Empoli
Switzerland ATP Basel
12:30
Malek Jaziri — Laslo Djere
Netherlands Eredivisie
12:15
NAC Breda — Willem II
Portugal Segunda Division
12:15
SC Varzim — Porto II
Spain La Liga
12:00
Rayo Vallecano — Getafe CF
Denmark Superligaen
12:00
Vendsyssel — AC Horsens
Spain Segunda Division
12:00
RCD Mallorca — Extremadura UD
Spain Segunda B G.1
12:00
Celta De Vigo B — Real Madrid Castilla
12:00
Internacional — UD Salamanca
12:00
Union Adarve — Navalcarnero
Spain Segunda B G.2
12:00
Sporting Gijon B — Racing Santander
Spain Segunda B G.4
12:00
Melilla — UCAM Murcia CF
Spain Segunda B G.3
12:00
Atletico Baleares — Ontinyent Club De Futbol
12:00
UB Conquense — Espanyol B
12:00
Peralada — Ebro
Lithuania A Lyga
12:00
Zalgiris Vilnius — Trakai
Spain Segunda B G.4
12:00
UD Ibiza — Marbella
Spain Superliga Women
12:00
CDEF Logrono (W) — Atletico Malaga (W)
12:00
Espanyol (W) — UDG Tenerife Sur (W)
Austria ATP Vienna
12:00
Denis Kudla — Sergiy Stakhovsky
Hong Kong HKFA 1st Division
11:30
Kitchee — NTR WF Tai Po
Czech Republic League U21
11:00
Trinec U21 — FC Banik Ostrava U21
Spain Segunda B G.1
11:00
Ponferradina — Las Palmas II
Kazakhstan Premier League
11:00
Shakhter Karagandy — Aktobe Lento
Germany Bundesliga Women
11:00
Hoffenheim (W) — Werder Bremen (W)
Germany Bundesliga U19
11:00
Mainz U19 — Augsburg U19
Asia AFC Championship U19
11:00
Chinese Taipei U19 — United Arab Emirates U19
Germany Bundesliga Women
11:00
FFC Frankfurt (W) — Essen-Schonebeck (W)
Austria Erste Liga
10:30
FAC Team Fur Wien — Vorwarts Steyr
Czech Republic League U21
10:30
Mlada Boleslav U21 — Sparta Praha U21
Czech Republic 3rd League
10:30
Buldoci Karlovy Vary — Domazlice
Australia A League
10:00
Perth Glory — Western Sydney Wanderers FC
Japan J2 League
09:00
Fagiano Okayama — Machida Zelvia
Japan J1 League
09:00
V-Varen Nagasaki — Jubilo Iwata
Hong Kong HKFA Premier Division
08:30
Hoi King — TSW Pegasus
Australia NBL
08:20
Cairns — Illawarra Hawks
Japan B League 1
08:05
Chiba Jets — Niigata
Japan J2 League
08:00
Jef United Chiba — Oita Trinita
Japan B League 1
07:05
Akita Northern Happinets — Fukuoka
07:05
Yokohama B Corsairs — Shiga
Japan J2 League
07:00
Yokohama FC — Omiya Ardija
07:00
Kamatamare Sanuki — Renofa Yamaguchi FC
07:00
Matsumoto Yamaga — Gifu
07:00
Tochigi SC — Ventforet Kofu
China ATP CH Ningbo
07:00
Prajnesh Gunneswaran — Thomas Fabbiano
Australia WNBL
07:00
Perth (W) — Townsville Fire (W)
Japan J2 League
06:00
Montedio Yamagata — Avispa Fukuoka
China ITF W Suzhou
05:00
Saisai Zheng — Jana Cepelova
Australia WNBL
05:00
Canberra Capitals (W) — Adelaide (W)
USA NBA
04:40
Los Angeles Lakers — Houston Rockets
USA NHL
04:35
San Jose Sharks — New York Islanders
USA NBA
04:10
Portland Trail Blazers — San Antonio Spurs
Mexico Liga MX
04:06
Monterrey — Toluca
USA NHL
04:05
Vancouver Canucks — Boston Bruins
Mexico Liga MX
04:00
Necaxa — Leon
USA NHL
04:00
Edmonton Oilers — Nashville Predators
Costa Rica Primera Division
03:55
Herediano — Perez Zeledon
Australia NBL
03:20
New Zealand Breakers — Sydney
Ecuador Serie A
03:15
Delfin SC — Aucas
USA NBA
03:10
Denver Nuggets — Phoenix Suns
New Zealand Premier League
03:00
Auckland City — Tasman United
Colombia Primera A
02:45
Patriotas — Once Caldas
USA NBA
02:40
Dallas Mavericks — Minnesota Timberwolves
02:10
Miami Heat — Charlotte Hornets
02:10
Chicago Bulls — Detroit Pistons
Mexico Liga MX
02:00
CF America — Club Tijuana
02:00
Pachuca — Santos Laguna
Brazil Serie B
02:00
Sampaio Correa — Londrina
USA NHL
02:00
Minnesota Wild — Tampa Bay Lightning
USA NBA
01:40
Philadelphia 76ers — Orlando Magic
01:40
New York Knicks — Boston Celtics
USA NCAA
01:30
Kentucky — Vanderbilt
01:30
Washington State — Oregon
USA NBA
01:10
Washington Wizards — Toronto Raptors
Ecuador Serie A
01:10
LDU de Quito — Dep. Cuenca
Argentina Primera B Nacional
01:05
CA Platense — Brown de Adrogue
01:05
Villa Dalmine — Quilmes
USA NHL
01:05
Columbus Blue Jackets — Chicago Blackhawks
01:05
Toronto Maple Leafs — St. Louis Blues
01:05
Ottawa Senators — Montreal Canadiens
Chile Primera Division
01:00
Universidad Catolica — Univ. de Concepcion
Colombia Primera A
01:00
Independente Santa Fe — La Equidade Bogota
Canada CFL
01:00
Calgary Stampeders — Saskatchewan Roughriders
Argentina Primera B Nacional
01:00
Deportivo Santamarina — Temperley
USA NHL
01:00
Florida Panthers — Detroit Red Wings
Peru Primera Division
00:45
Sport Rosario — San Martin
Colombia Primera A
00:30
Atletico Bucaramanga — Chico F.C.
Brazil Serie A
00:00
Sport Recife — Vasco
Brazil Serie B
00:00
Fortaleza EC — Paysandu SC
Brazil NBB
00:00
Mogi das Cruzes — Basquete Cearense
Brazil Serie A
21:00
Sao Paulo — Atletico PR
Mexico Liga MX
23:30
Pumas — Tigres
Ecuador Serie A
23:30
Emelec — Macara
USA MLS
23:00
Houston Dynamo — Seattle Sounders
23:00
Dallas — Sporting KC
23:00
Minnesota United — LA Galaxy
23:00
Portland Timbers — Real Salt Lake
Colombia Primera A
23:00
America de Cali — Rionegro Aguilas
USA MLS
23:00
San Jose Earthquakes — Colorado Rapids
Peru Primera Division
23:00
Alianza Lima — Melgar
Argentina Primera Division
22:45
Independiente — Huracan
Argentina Primera B Nacional
22:00
Gimnasia Jujuy — Club Atletico Mitre de Salta
Paraguay Primera Division
22:00
Sol de America — Cerro Porteno
Venezuela Primera Division
22:00
Caracas — Zamora
22:00
Aragua — Zulia
22:00
Trujillanos — Estudiantes de Caracas
22:00
Deportivo Anzoategui — Deportivo Lara
22:00
Mineros De Guayana — Deportivo La Guaira
22:00
Academia Puerto Cabello — Deportivo Tachira
22:00
Metropolitanos FC — Monagas SC
22:00
Portuguesa — Carabobo
22:00
Estudiantes Merida — Atletico Venezuela
France Ligue 1
21:00
Nice — Marseille
Brazil Serie A
21:00
Fluminense — Atletico MG
21:00
Vitoria — Corinthians
USA MLS
21:00
Montreal Impact — Toronto
21:00
DC United — New York City FC
21:00
Atlanta United — Chicago Fire
21:00
Philadelphia Union — NY Red Bulls
Italy Serie B
21:00
Lecce — Palermo
Portuguese Cup
21:00
Felgueiras 1932 — Sporting Braga
Uruguay Primera Division
21:00
Torque — Cerro
21:00
Racing CM — Liverpool
Bolivia Primera Division
21:00
Aurora — Bolivar
21:00
Nacional Potosi — Real Potosi
Uruguay Primera Division
21:00
CA Progreso — Boston River
Spain La Liga
20:45
Real Betis — Real Valladolid
Argentina Primera Division
20:30
Argentinos Juniors — Union de Mar del Plata
Spain Segunda Division
20:30
CF Cadiz — Sporting Gijon
Argentina Primera B
20:30
Colegiales — Justo Jose de Urquiza
Norway Eliteserien
20:00
Stabaek — SK Brann
Chile Primera Division
20:00
Antofagasta — Audax Italiano
Spain Segunda Division
20:00
Real Zaragoza — CD Tenerife
Israel Premier League
20:00
Ashdod SC — Beitar Jerusalem
Greece Superleague
19:30
Ofi Kreta — Olympiakos Piraeus
Costa Rica Primera Division
19:05
Municipal Grecia — Carmelita
Bulgaria First Professional League
19:00
CSKA Sofia — Etar 1924 Veliko Tarnovo
Mexico Liga MX
19:00
Lobos B.U.A.P. — Guadalajara
Spain Segunda B G.3
19:00
Hercules Alicante CF — CF Badalona
Israel Premier League
19:00
Maccabi Petach Tikva — Hapoel Bnei Sakhnin
Morocco GNF 1
19:00
RSB Berkane — HUS Agadir
Qatar Stars League
18:35
Al Khritiyat — Al Khor
Spain La Liga
18:30
SD Huesca — RCD Espanyol
Ukraine Premier League
18:30
Pfk Olexandriya — Karpaty Lviv
Jordan Premier League
18:30
Al Jazeera — Al Ramtha
Turkey TFF 1. League
18:30
Istanbulspor AS — Giresunspor
Italy Serie C Group B
18:30
Virtus Verona — GIANA Erminio
Spain Segunda B G.4
18:30
Atletico Sanluqueno — Don Benito
18:30
Recreativo Huelva — Almeria II
Argentina Primera Division
18:15
Estudiantes — At. Tucuman
Germany Bundesliga
18:00
Borussia Monchengladbach — FSV Mainz 05
Greece Superleague
18:00
Aris Saloniki — PAOK Salonika
Denmark Superligaen
18:00
Aarhus GF — Aalborg
Norway Eliteserien
18:00
Lillestrom SK — Rosenborg
18:00
Haugesund — Odd Ballklubb
18:00
Ranheim — Bodo/Glimt
18:00
Valerenga — Kristiansund
Russia Premier League
18:00
FC Krasnodar — FC Akhmat Grozny
Turkcell Super League
18:00
Goztepe AS Izmir — Besiktas
Italy Serie A
18:00
Fiorentina — Cagliari
Belgium First Division A
18:00
KV Oostende — AA Gent
Norway 1st Division
18:00
Notodden — Strommen
18:00
Ulf Sandnes — Nest-Sotra
18:00
Mjondalen — Jerv
Poland Ekstraklasa
18:00
Legia Warszawa — Wisla Krakow
Spain Segunda Division
18:00
Albacete Balompie — UD Almeria
18:00
Reus Deportiu — Rayo Majadahonda
Spain Segunda B G.4
18:00
Real Murcia — Talavera
Spain Segunda B G.1
18:00
CD Guijuelo — Coruxo
Georgia Erovnuli Liga
18:00
Saburtalo — Kolkheti Poti
Sweden Allsvenskan
17:30
Kalmar FF — IFK Norrkoping
17:30
IF Elfsborg — GIF Sundsvall
Sweden Superettan
17:30
IK Brage — Jonkopings Sodra
Belarus Premier League
17:30
Dynamo Brest — Torpedo Minsk
Croatia 1 HNL
17:30
NK Lokomotiva Zagreb — HNK Hajduk Split
Greece Superleague
17:15
Levadiakos — Xanthi
England Premier League
17:00
Everton — Crystal Palace
France Ligue 1
17:00
AS Saint-Etienne — Stade Rennais
Romania Liga I
17:00
Gaz Metan Medias — Botosani
Austria Bundesliga
17:00
Austria Vienna — Sturm Graz
Chile Primera Division
17:00
Deportes Iquique — San Luis Quillota
Czech Republic 1st League
17:00
Slovan Liberec — Slavia Prague
Slovenia Prva Liga
17:00
Olimpija Ljubljana — Triglav Gorenjska
Portuguese Cup
17:00
Sacavenense — CD Aves
Spain Segunda B G.2
17:00
Real Union Irun — Arenas de Getxo
Spain Segunda B G.3
17:00
CD Castellon — CF Valencia B
Spain Segunda B G.1
17:00
Deportivo La Coruna II — SS Reyes
17:00
Salmantino — Rapido de Bouzas
17:00
Burgos — Pontevedra CF
Morocco GNF 1
17:00
CAY Berrechid — Far Rabat
Spain Segunda B G.3
17:00
Ejea — Cornella
17:00
CE Sabadell — Teruel
Spain Segunda B G.4
17:00
El Ejido — San Fernando CD
Netherlands Eredivisie
16:45
Fortuna Sittard — De Graafschap
Bulgaria First Professional League
16:30
Dunav Ruse — Lokomotiv Plovdiv
Italy Serie C Group B
16:30
Pordenone — Renate
Italy Serie C Group A
16:30
Arezzo — Albissola
16:30
Pistoiese — Novara Calcio
16:30
Pro Patria — Piacenza Calcio
Qatar Stars League
16:25
Al Sailiya — Al Shahaniya
Spain La Liga
16:15
Eibar — Athletic Bilbao
Denmark Superligaen
16:00
Vejle BK — FC Copenhagen
Switzerland Super League
16:00
Basel — Neuchatel Xamax
16:00
FC Sion — Grasshoppers Zurich
16:00
Lugano — FC St Gallen
Belgium First Division B
16:00
KV Mechelen — Beerschot Wilrijk
Spain Segunda Division
16:00
CD Lugo — Gimnastic De Tarragona
Ukraine Premier League
16:00
Olimpik Donetsk — Chornomorets Odesa
Jordan Premier League
16:00
Al Faisaly Amman — Al Sareeh
Portuguese Cup
16:00
FC Armacenenses — Vitoria Setubal
16:00
Estoril Praia — CD Tondela
16:00
Lusitano FCV — Nacional Madeira
16:00
Mirandela — CD Feirense
16:00
Pacos de Ferreira — Gafanha
16:00
Torreense — Rio Ave
Indian Super League
16:00
Jamshedpur — Atletico de Kolkata
Germany Bundesliga
15:30
Hertha BSC — Freiburg
Russia Premier League
15:30
Spartak Moscow — Arsenal Tula
Poland Ekstraklasa
15:30
Zaglebie Lubin — Wisla Plock
Turkey TFF 1. League
15:30
Kardemir Karabukspor — Altay
Uruguay Primera Division
15:15
Fenix M — Atenas
France Ligue 1
15:00
Montpellier HSC — Bordeaux
Sweden Allsvenskan
15:00
BK Hacken — Ostersunds
15:00
Djurgarden — AIK
Sweden Superettan
15:00
AFC Eskilstuna — Falkenberg
Turkcell Super League
15:00
Alanyaspor — Antalyaspor
15:00
Ankaragucu — Yeni Malatyaspor
Italy Serie A
15:00
Parma — Lazio
Belarus Premier League
15:00
FC Smolevichi — FC Isloch
Croatia 1 HNL
15:00
Belupo — HNK Gorica
Czech Republic 1st League
15:00
Dukla Praha — Sfc Opava
Italy Serie B
15:00
Venezia — Hellas Verona
15:00
Salernitana — Perugia
Norway 1st Division
15:00
Ullensaker / Kisa — Kongsvinger IL
15:00
Asane — Sogndal IL
Germany Regionalliga Nord
15:00
Holstein Kiel II — 1. FC Germania Egestorf-Langreder
15:00
Hansa Luneburg — VFB Oldenburg
15:00
SV Drochtersen/Assel — Etsv Weiche Flensburg
Sweden 1st Division Norra
15:00
Syrianska FC — Akropolis
Azerbaijan Premier League
15:00
Sumgayit — Sabah (AZR)
Slovenia Prva Liga
14:45
Celje — NK Krsko
Netherlands Eredivisie
14:30
Heracles Almelo — Groningen
14:30
VVV-Venlo — ADO Den Haag
14:30
Feyenoord — Zwolle
Switzerland Challenge League
14:30
Wil 1900 — Chiasso
Austria Bundesliga
14:30
SV Mattersburg — SKN St. Polten
14:30
FC Trenkwalder Admira — Wolfsberger AC
Belgium First Division A
14:30
Anderlecht — Cercle Brugge
Scotland Premiership
14:30
Hamilton Academical — Rangers
Italy Serie C Group B
14:30
Monza — Teramo Calcio
14:30
Albinoleffe — Vis Pesaro
Denmark Superligaen
14:00
Randers FC — Sonderjyske
Germany 3. Liga
14:00
Karlsruher SC — SV Wehen Wiesbaden
14:00
Preussen Munster — FC Wurzburger Kickers
Estonia Meistriliiga
14:00
JK Nomme Kalju — JK Tammeka Tartu
Poland 1st League
14:00
Warta Poznan — Chrobry Glogow
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Freiburg II — SSV Ulm 1846
England Premier League II
14:00
Liverpool U23 — Derby County U23
14:00
West Ham United U23 — Swansea City U23
Germany Regionalliga West
14:00
SG Wattenscheid 09 — Rot-Weiss Essen
Sweden 1st Division Norra
14:00
Skelleftea — Karlslund
Denmark 1st Division
13:45
Nästved — Lyngby
13:45
Nykobing Mors IF — FC Fredericia
13:45
Fremad Amager — Helsingor
13:45
Viborg FF — Silkeborg IF
13:45
Thisted — FC Roskilde
China Super League
13:35
Jiangsu Suning — Shanghai SIPG
Germany 2 Bundesliga
13:30
Hamburger SV — VfL Bochum
13:30
SC Paderborn 07 — FC Union Berlin
Finland Veikkausliiga
13:30
Inter Turku — FC Honka
13:30
HJK — Seinajoen JK
13:30
KuPS — TPS
13:30
Ilves — Lahti
13:30
VPS — RoPS
Germany Regionalliga Nordost
13:30
Wacker Nordhausen — Berliner AK 07
13:30
FSV Union Furstenwalde — SV Babelsberg 03
Russia Premier League
13:00
Dinamo Moscow — Zenit St. Petersburg
Germany 3. Liga
13:00
FSV Zwickau — Hansa Rostock
Norway 1st Division
13:00
Tromsdalen — Ham Kam
Ukraine Premier League
13:00
Lviv — Arsenal Kiev
Serbia Super Liga
13:00
Spartak Subotica — Partizan Beograd
Turkey TFF 1. League
13:00
Hatayspor — Osmanlispor
Armenia Premier League
13:00
Alashkert — Gandzasar
Spain Superliga Women
13:00
Sporting de Huelva (W) — FC Barcelona (W)
Germany Bundesliga Women
13:00
Wolfsburg (W) — Freiburg (W)
Turkcell Super League
12:30
Caykur Rizespor — Konyaspor
Italy Serie A
12:30
Frosinone — Empoli
Netherlands Eredivisie
12:15
NAC Breda — Willem II
Portugal Segunda Division
12:15
SC Varzim — Porto II
Spain La Liga
12:00
Rayo Vallecano — Getafe CF
Denmark Superligaen
12:00
Vendsyssel — AC Horsens
Spain Segunda Division
12:00
RCD Mallorca — Extremadura UD
Spain Segunda B G.1
12:00
Celta De Vigo B — Real Madrid Castilla
12:00
Internacional — UD Salamanca
12:00
Union Adarve — Navalcarnero
Spain Segunda B G.2
12:00
Sporting Gijon B — Racing Santander
Spain Segunda B G.4
12:00
Melilla — UCAM Murcia CF
Spain Segunda B G.3
12:00
Atletico Baleares — Ontinyent Club De Futbol
12:00
UB Conquense — Espanyol B
12:00
Peralada — Ebro
Lithuania A Lyga
12:00
Zalgiris Vilnius — Trakai
Spain Segunda B G.4
12:00
UD Ibiza — Marbella
Spain Superliga Women
12:00
CDEF Logrono (W) — Atletico Malaga (W)
12:00
Espanyol (W) — UDG Tenerife Sur (W)
Hong Kong HKFA 1st Division
11:30
Kitchee — NTR WF Tai Po
Czech Republic League U21
11:00
Trinec U21 — FC Banik Ostrava U21
Spain Segunda B G.1
11:00
Ponferradina — Las Palmas II
Kazakhstan Premier League
11:00
Shakhter Karagandy — Aktobe Lento
Germany Bundesliga Women
11:00
Hoffenheim (W) — Werder Bremen (W)
Germany Bundesliga U19
11:00
Mainz U19 — Augsburg U19
Asia AFC Championship U19
11:00
Chinese Taipei U19 — United Arab Emirates U19
Germany Bundesliga Women
11:00
FFC Frankfurt (W) — Essen-Schonebeck (W)
Austria Erste Liga
10:30
FAC Team Fur Wien — Vorwarts Steyr
Czech Republic League U21
10:30
Mlada Boleslav U21 — Sparta Praha U21
Czech Republic 3rd League
10:30
Buldoci Karlovy Vary — Domazlice
Australia A League
10:00
Perth Glory — Western Sydney Wanderers FC
Japan J2 League
09:00
Fagiano Okayama — Machida Zelvia
Japan J1 League
09:00
V-Varen Nagasaki — Jubilo Iwata
Hong Kong HKFA Premier Division
08:30
Hoi King — TSW Pegasus
Japan J2 League
08:00
Jef United Chiba — Oita Trinita
07:00
Yokohama FC — Omiya Ardija
07:00
Kamatamare Sanuki — Renofa Yamaguchi FC
07:00
Matsumoto Yamaga — Gifu
07:00
Tochigi SC — Ventforet Kofu
06:00
Montedio Yamagata — Avispa Fukuoka
Mexico Liga MX
04:06
Monterrey — Toluca
04:00
Necaxa — Leon
Costa Rica Primera Division
03:55
Herediano — Perez Zeledon
Ecuador Serie A
03:15
Delfin SC — Aucas
New Zealand Premier League
03:00
Auckland City — Tasman United
Colombia Primera A
02:45
Patriotas — Once Caldas
Mexico Liga MX
02:00
CF America — Club Tijuana
02:00
Pachuca — Santos Laguna
Brazil Serie B
02:00
Sampaio Correa — Londrina
Ecuador Serie A
01:10
LDU de Quito — Dep. Cuenca
Argentina Primera B Nacional
01:05
CA Platense — Brown de Adrogue
01:05
Villa Dalmine — Quilmes
Chile Primera Division
01:00
Universidad Catolica — Univ. de Concepcion
Colombia Primera A
01:00
Independente Santa Fe — La Equidade Bogota
Argentina Primera B Nacional
01:00
Deportivo Santamarina — Temperley
Peru Primera Division
00:45
Sport Rosario — San Martin
Colombia Primera A
00:30
Atletico Bucaramanga — Chico F.C.
Brazil Serie A
00:00
Sport Recife — Vasco
Brazil Serie B
00:00
Fortaleza EC — Paysandu SC
Brazil Serie A
21:00
Sao Paulo — Atletico PR

ARCHIVE

2020 November
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st