Betcatcher Logo

Saturday - 2018/10/27

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Brazil Serie B
23:30
Paysandu SC — Coritiba FC
Uruguay Primera Division
23:30
Penarol — CA Progreso
Colombia Primera A
23:00
Cali — Jaguares de Cordoba
Ecuador Serie A
23:00
Universidad Catolica Del Ecuador — Delfin SC
Paraguay Primera Division
22:45
Independiente FBC — Sol de America
Peru Primera Division
22:30
Comerciantes Unidos — Union Comercia
Argentina Primera Division
22:15
Gimnasia L.P. — Boca Juniors
USA NHL
22:05
Calgary Flames — Washington Capitals
USA NCAA
22:00
Missouri — Kentucky
Bolivia Primera Division
22:00
Royal Pari — Sport Boys Warnes
USA USL Pro
22:00
FC Cincinnati — New York RB II
Peru ATP CH Lima
22:00
Pedro Sousa — Christian Garin
Brazil Serie A
21:30
Gremio — Sport Recife
21:30
Santos — Fluminense
Brazil Serie B
21:30
Guarani — Oeste
21:30
Boa EC — Atletico GO
21:30
Sao Bento — CRB
USA NCAA
21:30
Georgia Bulldogs — Florida
21:30
Oklahoma — Kansas State
Colombia Primera A
21:00
Leones FC — Independente Santa Fe
Argentina Primera B Nacional
21:00
Club Ferro Carril Oeste — CA Platense
USA ATP CH Las Vegas
21:00
Thanasi Kokkinakis — Casper Ruud
Spain La Liga
20:45
Atletico Madrid — Real Sociedad
Netherlands Eredivisie
20:45
Zwolle — Heracles Almelo
Italy Serie C Group C
20:45
Reggina Calcio — Juve Stabia
Italy Serie A
20:30
AC Torino — Fiorentina
Spain Segunda Division
20:30
CD Tenerife — Alcorcon AD
20:30
CD Lugo — CF Cadiz
Belgium First Division B
20:30
KV Mechelen — Roeselare
Belgium First Division A
20:30
STVV — Club Brugge
Poland Ekstraklasa
20:30
Pogon Szczecin — Lech Poznan
Italy Serie C Group C
20:30
Bisceglie — Paganese Calcio
Argentina Primera B
20:30
Almirante Brown — Tristan Suarez
Spain Segunda B G.4
20:30
Don Benito — CF Villanovense
Ecuador ATP CH Guayaquil
20:30
Martin Cuevas — Alexander Zederbauer
Austria Erste Liga
20:20
Kapfenberger SV Superfund — SC Magna Wr. Neustadt
Ecuador Serie B
20:15
America de Quito — Orense
France Ligue 1
20:00
SC Amiens — FC Nantes
20:00
EA Guingamp — Racing Strasbourg
20:00
Lille — SM Caen
20:00
Toulouse — Montpellier HSC
20:00
AS Monaco — Dijon
Romania Liga I
20:00
Steaua Bucharest — Voluntari
Argentina Primera Division
20:00
River Plate — C.A. Aldosivi
Belgium First Division A
20:00
Cercle Brugge — Kortrijk
20:00
Lokeren — KV Oostende
Chile Primera Division
20:00
Union La Calera — San Luis Quillota
Peru Primera Division
20:00
Sporting Cristal — San Martin
Argentina Primera B Nacional
20:00
Brown de Adrogue — Gimnasia Mendoza
England Premier League II
20:00
Everton U23 — Manchester City U23
Spain Segunda B G.1
20:00
Real Madrid Castilla — Fuenlabrada
France Pro A
20:00
Limoges — Cholet
Netherlands Eredivisie
19:45
Groningen — PSV
Israel Premier League
19:30
Beitar Jerusalem — Bnei Yehoda
France ATP Paris
19:25
Dusan Lajovic — Vasek Pospisil
Portugal Segunda Division
19:00
Benfica II — Sporting Covilha
Portugal Primeira Liga
19:00
Rio Ave — Desportivo Chaves
Switzerland Super League
19:00
Grasshoppers Zurich — Basel
19:00
BSC Young Boys — FC Sion
Poland 1st League
19:00
KS Rakow Czestochowa — Sandecja Nowy Sacz
Spain Segunda B G.2
19:00
Racing Santander — CD Calahorra
Spain Segunda B G.3
19:00
Unio Esportiva De Lleida — Hercules Alicante CF
Germany Bundesliga
18:30
1899 Hoffenheim — VfB Stuttgart
Spain La Liga
18:30
Celta Vigo — Eibar
18:30
UD Levante — Leganes
Netherlands Eredivisie
18:30
ADO Den Haag — NAC Breda
England EFL Championship
18:30
Leeds United — Nottingham Forest
Qatar Stars League
18:30
Al Shahaniya — Umm salal
Turkey TFF 1. League
18:30
Boluspor — Genclerbirligi
Jordan Premier League
18:30
Shabab Al Ordon — Al Faisaly Amman
Israel Premier League
18:15
Maccabi Netanya — Hapoel Beer Sheva
Italy Serie A
18:00
Empoli — Juventus
Turkcell Super League
18:00
Antalyaspor — Trabzonspor
Spain Segunda Division
18:00
RCD Mallorca — Las Palmas
18:00
Granada CF — UD Almeria
Belgium First Division A
18:00
Zulte Waregem — Mouscron Peruwelz
Greece Superleague
18:00
Lamia — Levadiakos
Italy Serie B
18:00
Hellas Verona — Perugia
Norway Eliteserien
18:00
Stromsgodset — Valerenga
Poland Ekstraklasa
18:00
Lechia Gdansk — Arka Gdynia
Russia Premier League
18:00
FC Rostov — Anzhi Makhachkala
Switzerland Challenge League
18:00
Rapperswil Jona — FC Lausanne Sport
USA NCAA
18:00
Florida State — Clemson
Poland 1st League
18:00
OKS 1945 Olsztyn — Garbarnia Krakow
18:00
Odra Opole — Podbeskidzie Bielsko Biala
Spain Segunda B G.3
18:00
Teruel — Peralada
Asia AFC Cup
18:00
Al Quwa Al Jawiya — Altyn Asyr
Poland 1st League
17:45
GKS Katowice — Warta Poznan
Croatia 1 HNL
17:30
NK Istra 1961 Pula — NK Osijek
Switzerland Challenge League
17:30
SC Kriens — Servette Geneva
17:30
Schaffhausen — Winterthur
Spain Segunda B G.1
17:30
UD Salamanca — Celta De Vigo B
Switzerland ATP Basel Doubles
17:30
Divij Sharan / Artem Sitak — Alexander Zverev/Mischa Zverev
France Ligue 1
17:00
Angers SCO — Lyonnais
Austria Bundesliga
17:00
SV Mattersburg — SCR Altach
17:00
FC Wacker Innsbruck — Austria Vienna
17:00
TSV Hartberg — Sturm Graz
Belgium First Division B
17:00
Union Saint-Gilloise — Tubize
Chile Primera Division
17:00
Universidad de Chile — Universidad Catolica
Czech Republic 1st League
17:00
Tescoma Zlin — AC Sparta Praha
Israel Premier League
17:00
Hapoel Bnei Sakhnin — Hapoel Ironi Kiryat Shmona
17:00
Hapoel Raanana — Maccabi Petach Tikva
Argentina Primera B
17:00
San Telmo — Acassuso
Belarus Premier League
17:00
Neman Grodno — Luch Minsk
Spain Segunda B G.3
17:00
Ebro — UB Conquense
Greece A1
17:00
ASP Prometheus — AEK Athens
Slovenia Prva Liga
16:45
Maribor — Olimpija Ljubljana
Spain Segunda B G.2
16:45
Durango — Sporting Gijon B
Portugal Primeira Liga
16:30
CD Aves — CD Santa Clara
Bulgaria First Professional League
16:30
Botev Vratsa — Botev Plovdiv
Italy Serie C Group C
16:30
ASD Sicula Leonzio — Potenza
Spain La Liga
16:15
Athletic Bilbao — Valencia CF
England Premier League
16:00
Brighton — Wolves
16:00
Watford — Huddersfield Town
16:00
Southampton — Newcastle United
16:00
Fulham FC — Bournemouth
Portugal Segunda Division
16:00
Academico Viseu — Leixoes SC
16:00
Farense — Cova Piedade
England EFL Championship
16:00
Sheffield United — Wigan Athletic
16:00
Swansea City — Reading
16:00
Birmingham City — Sheffield Wednesday
16:00
Bolton Wanderers — Hull City
16:00
Norwich City — Brentford
16:00
Preston North End — Rotherham United
16:00
Bristol City — Stoke City
16:00
West Bromwich — Blackburn Rovers
16:00
Millwall — Ipswich Town
England EFL League One
16:00
Fleetwood Town — Blackpool
16:00
Oxford United — Shrewsbury Town
16:00
Coventry City — Doncaster Rovers
16:00
Gillingham — Bradford City
16:00
Accrington Stanley — Portsmouth
16:00
Sunderland — Southend United
16:00
Burton Albion — Peterborough United
16:00
Scunthorpe United — Plymouth Argyle
16:00
Rochdale — Charlton Athletic
16:00
AFC Wimbledon — Luton Town
16:00
Barnsley — Bristol Rovers
England EFL League Two
16:00
Mansfield Town — Milton Keynes Dons
16:00
Northampton Town — Oldham Athletic
16:00
Newport County — Morecambe
16:00
Cheltenham Town — Stevenage Borough
16:00
Carlisle United — Yeovil Town
16:00
Exeter City — Forest Green Rovers
16:00
Cambridge United — Macclesfield Town
16:00
Port Vale — Bury
16:00
Tranmere Rovers — Crawley Town
16:00
Crewe Alexandra — Grimsby Town
Sweden Superettan
16:00
Frej — Degerfors
Scotland Premiership
16:00
Kilmarnock — Hamilton Academical
16:00
St. Johnstone — St. Mirren
England National League
16:00
Salford City — Ebbsfleet United
16:00
Maidenhead United — AFC Fylde
16:00
Hartlepool United — Sutton United
16:00
Halifax Town — Eastleigh
16:00
Dagenham & Redbridge — Harrogate Town
16:00
Boreham Wood — Bromley
16:00
Maidstone United — Solihull Moors F.C.
16:00
Braintree Town — Dover Athletic
16:00
Gateshead — Aldershot Town
Scotland League One
16:00
Forfar Athletic — Raith Rovers
16:00
Airdrie United — Stenhousemuir
16:00
Brechin City — Montrose
16:00
Stranraer — Arbroath
Scotland League Two
16:00
Berwick Rangers — Cowdenbeath
16:00
Albion Rovers — Queens Park
16:00
Clyde — Peterhead
16:00
Stirling Albion — Edinburgh City
Scotland Championship
16:00
Ross County — Greenock Morton
16:00
Dunfermline Athletic — Dundee United
16:00
Alloa Athletic — Inverness Caledonian Thistle
16:00
Partick Thistle — Ayr United
16:00
Queen Of The South — Falkirk
Ukraine Premier League
16:00
Arsenal Kiev — Shakhtar Donetsk
16:00
Zorya Lugansk — Pfk Olexandriya
Slovakia 1st League
16:00
ZP Sport Podbrezova — Slovan Bratislava
Northern Ireland Premiership
16:00
Coleraine — Cliftonville
16:00
Glenavon — Newry City
Spain Segunda B G.2
16:00
Real Sociedad II — Gimnastica Torrelavega
Finland SM Liiga
16:00
KooKoo — Jukurit
Germany ATP CH Eckental
16:00
Corentin Denolly — Elmar Ejupovic
Switzerland ATP Basel
16:00
Roger Federer — Daniil Medvedev
Austria ATP Vienna
15:44
Fernando Verdasco — Kevin Anderson
Germany Bundesliga
15:30
Borussia Dortmund — Hertha BSC
15:30
FSV Mainz 05 — FC Bayern Munich
15:30
Fortuna Dusseldorf — VfL Wolfsburg
15:30
Hannover 96 — FC Augsburg
Poland Ekstraklasa
15:30
Wisla Plock — GKS Piast Gliwice
Russia Premier League
15:30
Arsenal Tula — Gazovik Orenburg
Wales Premier League
15:30
Newtown — The New Saints
France ATP CH Brest
15:21
Stefano Travaglia — Hubert Hurkacz
Italy Serie A
15:00
Atalanta — Parma
Turkcell Super League
15:00
Konyaspor — Medipol Basaksehir
France Ligue 2
15:00
Le Havre — RC Lens
Croatia 1 HNL
15:00
NK Inter Zapresic — HNK Gorica
Czech Republic 1st League
15:00
Sfc Opava — 1.FK Pribram
15:00
Mlada Boleslav — Bohemians 1905
Italy Serie B
15:00
Benevento — Cremonese
15:00
Pescara — AS Cittadella
15:00
Padova Calcio — Spezia Calcio
15:00
US Foggia — Lecce
15:00
Brescia Calcio — Cosenza
Belarus Premier League
15:00
FC Gorodeya — FC Smolevichi
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Eskilsminne — Oskarshamns AIK
Austria Erste Liga
14:30
FC Liefering — FAC Team Fur Wien
Italy Serie C Group C
14:30
Cavese — Trapani
Switzerland ATP Basel
14:30
Marius Copil — Alexander Zverev
Sweden Allsvenskan
14:00
Dalkurd — BK Hacken
Bulgaria First Professional League
14:00
Beroe Stara Zagora — CSKA Sofia
Germany Regionalliga Nord
14:00
Werder Bremen II — VFL Oldenburg
Germany Regionalliga West
14:00
Kaan-Marienborn — SV Rodinghausen
Finland Veikkausliiga
14:00
FC Honka — VPS
14:00
TPS — HJK
14:00
Lahti — PS Kemi
Germany 3. Liga
14:00
SpVgg Unterhaching — Karlsruher SC
14:00
SV Wehen Wiesbaden — FSV Zwickau
14:00
Energie Cottbus — FC Carl Zeiss Jena
14:00
Hansa Rostock — SC Fortuna Koln
14:00
KFC Uerdingen — Sportfreunde Lotte
14:00
FC Wurzburger Kickers — Hallescher FC
Slovenia Prva Liga
14:00
Triglav Gorenjska — Celje
Thailand FA Cup
14:00
Chiangrai United — Buriram PEA
Russia KHL
14:00
Metallurg Magnitogorsk — Dynamo Moscow
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Tvaakers — Skovde Aik
14:00
Torns IF — Atvidabergs FF
Austria ATP Vienna
14:00
Kei Nishikori — Mikhail Kukushkin
France ATP Paris
13:55
Andreas Seppi — Denis Kudla
13:51
Nicolas Mahut — Sam Querrey
Slovakia 1st League
13:45
Ruzomberok — AS Trencin
China Super League
13:35
Guangzhou R&F — Tianjin Songjiang
13:35
Hebei CFFC — Dalian Yifang
England EFL Championship
13:30
Middlesbrough — Derby County
Sweden Superettan
13:30
Osters IF — Helsingborgs IF
WTA Championships
13:30
Sloane Stephens — Karolina Pliskova
France ATP CH Brest
13:30
Roberto Carballes Baena — Ricardas Berankis
Spain La Liga
13:00
Girona CF — Rayo Vallecano
Germany 2 Bundesliga
13:00
SC Paderborn 07 — SV Sandhausen
13:00
FC Cologne — FC Heidenheim 1846
Russia Premier League
13:00
Ural Ekaterinburg — Ufa
Ukraine Premier League
13:00
Desna Chernigov — Illichivets
Belarus Premier League
13:00
Torpedo Minsk — FC Vitebsk
Sweden 1st Division Norra
13:00
Forward — Sandviken
Turkcell Super League
12:30
BB Erzurumspor — Kasimpasa
Turkey TFF 1. League
12:30
Elazigspor — Hatayspor
Russia Youth League
12:30
Rostov-D — Anzhi-D Makhachkala
Portugal Segunda Division
12:00
Famalicao — Porto II
Czech Republic League U19
12:00
Sparta Prague U19 — Brno U19
Estonia Meistriliiga
12:00
FC Flora Tallinn — Kuressaare
Finland Ykkonen
12:00
Kpv Kokkola — Kooteepee
12:00
AC Oulu — JJK
12:00
FF Jaro — Haka
12:00
Klubi 04 Helsinki — Eif
Germany Bundesliga U19
12:00
Vfl Osnabruck U19 — Magdeburg U19
Russia 2st Division
12:00
Khimki II — Strogino
Italy Primavera 2
12:00
Nuova Cosenza U19 — Lazio U19
Switzerland ATP Basel Doubles
12:00
Dominic Inglot / Franko Skugor — Julio Peralta / Horacio Zeballos
Czech Republic League U19
12:00
Dukla Praha U19 — Slovacko U19
Bulgaria First Professional League
11:30
Lokomotiv Plovdiv — Vitosha Bistritsa
Hong Kong Senior Shield
11:30
Sky Yuen Long — Guangzhou R&F (HKG)
Germany Bundesliga U19
11:00
Hannover 96 U19 — Wolfsburg U19
11:00
Heidenheim U19 — Mainz U19
11:00
Preusen Munster U19 — Schalke U19
11:00
RB Leipzig U19 — Hamburger Sv U19
11:00
MSV Duisburg U19 — Bochum U19
11:00
Rot-Weiss Essen U19 — Borussia Monchengladbach U19
Romania Liga 2
11:00
Timisoara — Uta Arad
Germany Bundesliga U19
11:00
Carl Zeiss Jena U19 — St Pauli U19
Kazakhstan Premier League
11:00
Kairat Almaty — Irtysh Pavlodar
Czech Republic League U19
11:00
Sigma Olomouc U19 — Banik Ostrava U19
11:00
Slavia Prague U19 — Viktoria Plzen U19
Australia NBL
10:50
Illawarra Hawks — Brisbane Bullets
Australia A League
10:50
Sydney FC — Western Sydney Wanderers FC
Spain Superliga Women
10:30
Athletic Bilbao (W) — Valencia (W)
Czech Republic 2nd League
10:15
Fotbal Trinec — Vlasim
10:15
MFK Chrudim — Ceske Budejovice
10:15
Sokolov — FK Pardubice
Romania Liga 2
10:00
Energeticianul — FC Clinceni
10:00
Aerostar Bacau — Ripensia Timisoara
10:00
Metaloglobus Bucuresti — Balotesti
WTA Championships
10:00
Kiki Bertens — Elina Svitolina
France ATP Paris
10:00
Aljaz Bedene — Peter Gojowczyk
China Super League
09:30
Beijing Renhe — Jiangsu Suning
09:30
Changchun Yatai — Chongqing Lifan
India WTA Mumbai
09:26
Mahak Jain — Yana Sizikova
Australia A League
08:35
Central Coast Mariners — Melbourne Heart
WTA Championships Doubles
07:30
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova — Andrea Sestini Hlavackova / Barbora Strycova
India WTA Mumbai
07:30
Oksana Kalashnikova — Ksenia Palkina
Australia ATP CH Traralgon Doubles
07:00
Max Purcell / Luke Saville — Jeremy Beale / Marc Polmans
Japan J League Cup
06:05
Shonan Bellmare — Yokohama F. Marinos
Australia NBL
06:00
Perth — Melbourne
China ATP CH Shenzhen 2
05:53
Miliaan Niesten — Khumoyun Sultanov
USA NCAA
04:30
UCLA — Utah
Mexico Liga MX
04:00
Tiburones Rojos De Veracruz — Pachuca
USA NBA
04:00
Sacramento Kings — Washington Wizards
Ecuador Serie A
03:00
Dep. Cuenca — El Nacional
Brazil Serie A
02:30
Vasco — Internacional
Argentina Primera B
02:05
Estudiantes De Caseros — UAI Urquiza
Argentina Primera Division
02:00
Huracan — Colon de Santa Fe
Mexico Liga MX
02:00
Santos Laguna — Monterrey
USA NBA
02:00
New Orleans Pelicans — Brooklyn Nets
02:00
Houston Rockets — Los Angeles Clippers
02:00
Minnesota Timberwolves — Milwaukee Bucks
USA NHL
01:35
Carolina Hurricanes — San Jose Sharks
01:35
Detroit Red Wings — Winnipeg Jets
Brazil Serie B
01:30
Fortaleza EC — Ponte Preta
USA NBA
01:30
Toronto Raptors — Dallas Mavericks
Argentina Primera B Nacional
01:05
Temperley — Instituto AC Cordoba
Chile Primera Division
01:00
Univ. de Concepcion — Union Espanola
USA NCAA
01:00
Boston College — Miami (FL)
Colombia Primera A
01:00
Chico F.C. — Deportivo Pasto
USA NBA
01:00
Charlotte Hornets — Chicago Bulls
Peru ATP CH Lima
01:00
Christian Garin — Thiago Moura Monteiro
Brazil Serie A
00:30
Vitoria — Sao Paulo
Brazil Serie B
00:15
Londrina — Vila Nova
Argentina Primera Division
00:00
Tigre — Lanus
Brazil Serie B
23:30
Paysandu SC — Coritiba FC
Uruguay Primera Division
23:30
Penarol — CA Progreso
Colombia Primera A
23:00
Cali — Jaguares de Cordoba
Ecuador Serie A
23:00
Universidad Catolica Del Ecuador — Delfin SC
Paraguay Primera Division
22:45
Independiente FBC — Sol de America
Peru Primera Division
22:30
Comerciantes Unidos — Union Comercia
Argentina Primera Division
22:15
Gimnasia L.P. — Boca Juniors
Bolivia Primera Division
22:00
Royal Pari — Sport Boys Warnes
USA USL Pro
22:00
FC Cincinnati — New York RB II
Brazil Serie A
21:30
Gremio — Sport Recife
21:30
Santos — Fluminense
Brazil Serie B
21:30
Guarani — Oeste
21:30
Boa EC — Atletico GO
21:30
Sao Bento — CRB
Colombia Primera A
21:00
Leones FC — Independente Santa Fe
Argentina Primera B Nacional
21:00
Club Ferro Carril Oeste — CA Platense
Spain La Liga
20:45
Atletico Madrid — Real Sociedad
Netherlands Eredivisie
20:45
Zwolle — Heracles Almelo
Italy Serie C Group C
20:45
Reggina Calcio — Juve Stabia
Italy Serie A
20:30
AC Torino — Fiorentina
Spain Segunda Division
20:30
CD Tenerife — Alcorcon AD
20:30
CD Lugo — CF Cadiz
Belgium First Division B
20:30
KV Mechelen — Roeselare
Belgium First Division A
20:30
STVV — Club Brugge
Poland Ekstraklasa
20:30
Pogon Szczecin — Lech Poznan
Italy Serie C Group C
20:30
Bisceglie — Paganese Calcio
Argentina Primera B
20:30
Almirante Brown — Tristan Suarez
Spain Segunda B G.4
20:30
Don Benito — CF Villanovense
Austria Erste Liga
20:20
Kapfenberger SV Superfund — SC Magna Wr. Neustadt
Ecuador Serie B
20:15
America de Quito — Orense
France Ligue 1
20:00
SC Amiens — FC Nantes
20:00
EA Guingamp — Racing Strasbourg
20:00
Lille — SM Caen
20:00
Toulouse — Montpellier HSC
20:00
AS Monaco — Dijon
Romania Liga I
20:00
Steaua Bucharest — Voluntari
Argentina Primera Division
20:00
River Plate — C.A. Aldosivi
Belgium First Division A
20:00
Cercle Brugge — Kortrijk
20:00
Lokeren — KV Oostende
Chile Primera Division
20:00
Union La Calera — San Luis Quillota
Peru Primera Division
20:00
Sporting Cristal — San Martin
Argentina Primera B Nacional
20:00
Brown de Adrogue — Gimnasia Mendoza
England Premier League II
20:00
Everton U23 — Manchester City U23
Spain Segunda B G.1
20:00
Real Madrid Castilla — Fuenlabrada
Netherlands Eredivisie
19:45
Groningen — PSV
Israel Premier League
19:30
Beitar Jerusalem — Bnei Yehoda
Portugal Segunda Division
19:00
Benfica II — Sporting Covilha
Portugal Primeira Liga
19:00
Rio Ave — Desportivo Chaves
Switzerland Super League
19:00
Grasshoppers Zurich — Basel
19:00
BSC Young Boys — FC Sion
Poland 1st League
19:00
KS Rakow Czestochowa — Sandecja Nowy Sacz
Spain Segunda B G.2
19:00
Racing Santander — CD Calahorra
Spain Segunda B G.3
19:00
Unio Esportiva De Lleida — Hercules Alicante CF
Germany Bundesliga
18:30
1899 Hoffenheim — VfB Stuttgart
Spain La Liga
18:30
Celta Vigo — Eibar
18:30
UD Levante — Leganes
Netherlands Eredivisie
18:30
ADO Den Haag — NAC Breda
England EFL Championship
18:30
Leeds United — Nottingham Forest
Qatar Stars League
18:30
Al Shahaniya — Umm salal
Turkey TFF 1. League
18:30
Boluspor — Genclerbirligi
Jordan Premier League
18:30
Shabab Al Ordon — Al Faisaly Amman
Israel Premier League
18:15
Maccabi Netanya — Hapoel Beer Sheva
Italy Serie A
18:00
Empoli — Juventus
Turkcell Super League
18:00
Antalyaspor — Trabzonspor
Spain Segunda Division
18:00
RCD Mallorca — Las Palmas
18:00
Granada CF — UD Almeria
Belgium First Division A
18:00
Zulte Waregem — Mouscron Peruwelz
Greece Superleague
18:00
Lamia — Levadiakos
Italy Serie B
18:00
Hellas Verona — Perugia
Norway Eliteserien
18:00
Stromsgodset — Valerenga
Poland Ekstraklasa
18:00
Lechia Gdansk — Arka Gdynia
Russia Premier League
18:00
FC Rostov — Anzhi Makhachkala
Switzerland Challenge League
18:00
Rapperswil Jona — FC Lausanne Sport
Poland 1st League
18:00
OKS 1945 Olsztyn — Garbarnia Krakow
18:00
Odra Opole — Podbeskidzie Bielsko Biala
Spain Segunda B G.3
18:00
Teruel — Peralada
Asia AFC Cup
18:00
Al Quwa Al Jawiya — Altyn Asyr
Poland 1st League
17:45
GKS Katowice — Warta Poznan
Croatia 1 HNL
17:30
NK Istra 1961 Pula — NK Osijek
Switzerland Challenge League
17:30
SC Kriens — Servette Geneva
17:30
Schaffhausen — Winterthur
Spain Segunda B G.1
17:30
UD Salamanca — Celta De Vigo B
France Ligue 1
17:00
Angers SCO — Lyonnais
Austria Bundesliga
17:00
SV Mattersburg — SCR Altach
17:00
FC Wacker Innsbruck — Austria Vienna
17:00
TSV Hartberg — Sturm Graz
Belgium First Division B
17:00
Union Saint-Gilloise — Tubize
Chile Primera Division
17:00
Universidad de Chile — Universidad Catolica
Czech Republic 1st League
17:00
Tescoma Zlin — AC Sparta Praha
Israel Premier League
17:00
Hapoel Bnei Sakhnin — Hapoel Ironi Kiryat Shmona
17:00
Hapoel Raanana — Maccabi Petach Tikva
Argentina Primera B
17:00
San Telmo — Acassuso
Belarus Premier League
17:00
Neman Grodno — Luch Minsk
Spain Segunda B G.3
17:00
Ebro — UB Conquense
Slovenia Prva Liga
16:45
Maribor — Olimpija Ljubljana
Spain Segunda B G.2
16:45
Durango — Sporting Gijon B
Portugal Primeira Liga
16:30
CD Aves — CD Santa Clara
Bulgaria First Professional League
16:30
Botev Vratsa — Botev Plovdiv
Italy Serie C Group C
16:30
ASD Sicula Leonzio — Potenza
Spain La Liga
16:15
Athletic Bilbao — Valencia CF
England Premier League
16:00
Brighton — Wolves
16:00
Watford — Huddersfield Town
16:00
Southampton — Newcastle United
16:00
Fulham FC — Bournemouth
Portugal Segunda Division
16:00
Academico Viseu — Leixoes SC
16:00
Farense — Cova Piedade
England EFL Championship
16:00
Sheffield United — Wigan Athletic
16:00
Swansea City — Reading
16:00
Birmingham City — Sheffield Wednesday
16:00
Bolton Wanderers — Hull City
16:00
Norwich City — Brentford
16:00
Preston North End — Rotherham United
16:00
Bristol City — Stoke City
16:00
West Bromwich — Blackburn Rovers
16:00
Millwall — Ipswich Town
England EFL League One
16:00
Fleetwood Town — Blackpool
16:00
Oxford United — Shrewsbury Town
16:00
Coventry City — Doncaster Rovers
16:00
Gillingham — Bradford City
16:00
Accrington Stanley — Portsmouth
16:00
Sunderland — Southend United
16:00
Burton Albion — Peterborough United
16:00
Scunthorpe United — Plymouth Argyle
16:00
Rochdale — Charlton Athletic
16:00
AFC Wimbledon — Luton Town
16:00
Barnsley — Bristol Rovers
England EFL League Two
16:00
Mansfield Town — Milton Keynes Dons
16:00
Northampton Town — Oldham Athletic
16:00
Newport County — Morecambe
16:00
Cheltenham Town — Stevenage Borough
16:00
Carlisle United — Yeovil Town
16:00
Exeter City — Forest Green Rovers
16:00
Cambridge United — Macclesfield Town
16:00
Port Vale — Bury
16:00
Tranmere Rovers — Crawley Town
16:00
Crewe Alexandra — Grimsby Town
Sweden Superettan
16:00
Frej — Degerfors
Scotland Premiership
16:00
Kilmarnock — Hamilton Academical
16:00
St. Johnstone — St. Mirren
England National League
16:00
Salford City — Ebbsfleet United
16:00
Maidenhead United — AFC Fylde
16:00
Hartlepool United — Sutton United
16:00
Halifax Town — Eastleigh
16:00
Dagenham & Redbridge — Harrogate Town
16:00
Boreham Wood — Bromley
16:00
Maidstone United — Solihull Moors F.C.
16:00
Braintree Town — Dover Athletic
16:00
Gateshead — Aldershot Town
Scotland League One
16:00
Forfar Athletic — Raith Rovers
16:00
Airdrie United — Stenhousemuir
16:00
Brechin City — Montrose
16:00
Stranraer — Arbroath
Scotland League Two
16:00
Berwick Rangers — Cowdenbeath
16:00
Albion Rovers — Queens Park
16:00
Clyde — Peterhead
16:00
Stirling Albion — Edinburgh City
Scotland Championship
16:00
Ross County — Greenock Morton
16:00
Dunfermline Athletic — Dundee United
16:00
Alloa Athletic — Inverness Caledonian Thistle
16:00
Partick Thistle — Ayr United
16:00
Queen Of The South — Falkirk
Ukraine Premier League
16:00
Arsenal Kiev — Shakhtar Donetsk
16:00
Zorya Lugansk — Pfk Olexandriya
Slovakia 1st League
16:00
ZP Sport Podbrezova — Slovan Bratislava
Northern Ireland Premiership
16:00
Coleraine — Cliftonville
16:00
Glenavon — Newry City
Spain Segunda B G.2
16:00
Real Sociedad II — Gimnastica Torrelavega
Germany Bundesliga
15:30
Borussia Dortmund — Hertha BSC
15:30
FSV Mainz 05 — FC Bayern Munich
15:30
Fortuna Dusseldorf — VfL Wolfsburg
15:30
Hannover 96 — FC Augsburg
Poland Ekstraklasa
15:30
Wisla Plock — GKS Piast Gliwice
Russia Premier League
15:30
Arsenal Tula — Gazovik Orenburg
Wales Premier League
15:30
Newtown — The New Saints
Italy Serie A
15:00
Atalanta — Parma
Turkcell Super League
15:00
Konyaspor — Medipol Basaksehir
France Ligue 2
15:00
Le Havre — RC Lens
Croatia 1 HNL
15:00
NK Inter Zapresic — HNK Gorica
Czech Republic 1st League
15:00
Sfc Opava — 1.FK Pribram
15:00
Mlada Boleslav — Bohemians 1905
Italy Serie B
15:00
Benevento — Cremonese
15:00
Pescara — AS Cittadella
15:00
Padova Calcio — Spezia Calcio
15:00
US Foggia — Lecce
15:00
Brescia Calcio — Cosenza
Belarus Premier League
15:00
FC Gorodeya — FC Smolevichi
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Eskilsminne — Oskarshamns AIK
Austria Erste Liga
14:30
FC Liefering — FAC Team Fur Wien
Italy Serie C Group C
14:30
Cavese — Trapani
Sweden Allsvenskan
14:00
Dalkurd — BK Hacken
Bulgaria First Professional League
14:00
Beroe Stara Zagora — CSKA Sofia
Germany Regionalliga Nord
14:00
Werder Bremen II — VFL Oldenburg
Germany Regionalliga West
14:00
Kaan-Marienborn — SV Rodinghausen
Finland Veikkausliiga
14:00
FC Honka — VPS
14:00
TPS — HJK
14:00
Lahti — PS Kemi
Germany 3. Liga
14:00
SpVgg Unterhaching — Karlsruher SC
14:00
SV Wehen Wiesbaden — FSV Zwickau
14:00
Energie Cottbus — FC Carl Zeiss Jena
14:00
Hansa Rostock — SC Fortuna Koln
14:00
KFC Uerdingen — Sportfreunde Lotte
14:00
FC Wurzburger Kickers — Hallescher FC
Slovenia Prva Liga
14:00
Triglav Gorenjska — Celje
Thailand FA Cup
14:00
Chiangrai United — Buriram PEA
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Tvaakers — Skovde Aik
14:00
Torns IF — Atvidabergs FF
Slovakia 1st League
13:45
Ruzomberok — AS Trencin
China Super League
13:35
Guangzhou R&F — Tianjin Songjiang
13:35
Hebei CFFC — Dalian Yifang
England EFL Championship
13:30
Middlesbrough — Derby County
Sweden Superettan
13:30
Osters IF — Helsingborgs IF
Spain La Liga
13:00
Girona CF — Rayo Vallecano
Germany 2 Bundesliga
13:00
SC Paderborn 07 — SV Sandhausen
13:00
FC Cologne — FC Heidenheim 1846
Russia Premier League
13:00
Ural Ekaterinburg — Ufa
Ukraine Premier League
13:00
Desna Chernigov — Illichivets
Belarus Premier League
13:00
Torpedo Minsk — FC Vitebsk
Sweden 1st Division Norra
13:00
Forward — Sandviken
Turkcell Super League
12:30
BB Erzurumspor — Kasimpasa
Turkey TFF 1. League
12:30
Elazigspor — Hatayspor
Russia Youth League
12:30
Rostov-D — Anzhi-D Makhachkala
Portugal Segunda Division
12:00
Famalicao — Porto II
Czech Republic League U19
12:00
Sparta Prague U19 — Brno U19
Estonia Meistriliiga
12:00
FC Flora Tallinn — Kuressaare
Finland Ykkonen
12:00
Kpv Kokkola — Kooteepee
12:00
AC Oulu — JJK
12:00
FF Jaro — Haka
12:00
Klubi 04 Helsinki — Eif
Germany Bundesliga U19
12:00
Vfl Osnabruck U19 — Magdeburg U19
Russia 2st Division
12:00
Khimki II — Strogino
Italy Primavera 2
12:00
Nuova Cosenza U19 — Lazio U19
Czech Republic League U19
12:00
Dukla Praha U19 — Slovacko U19
Bulgaria First Professional League
11:30
Lokomotiv Plovdiv — Vitosha Bistritsa
Hong Kong Senior Shield
11:30
Sky Yuen Long — Guangzhou R&F (HKG)
Germany Bundesliga U19
11:00
Hannover 96 U19 — Wolfsburg U19
11:00
Heidenheim U19 — Mainz U19
11:00
Preusen Munster U19 — Schalke U19
11:00
RB Leipzig U19 — Hamburger Sv U19
11:00
MSV Duisburg U19 — Bochum U19
11:00
Rot-Weiss Essen U19 — Borussia Monchengladbach U19
Romania Liga 2
11:00
Timisoara — Uta Arad
Germany Bundesliga U19
11:00
Carl Zeiss Jena U19 — St Pauli U19
Kazakhstan Premier League
11:00
Kairat Almaty — Irtysh Pavlodar
Czech Republic League U19
11:00
Sigma Olomouc U19 — Banik Ostrava U19
11:00
Slavia Prague U19 — Viktoria Plzen U19
Australia A League
10:50
Sydney FC — Western Sydney Wanderers FC
Spain Superliga Women
10:30
Athletic Bilbao (W) — Valencia (W)
Czech Republic 2nd League
10:15
Fotbal Trinec — Vlasim
10:15
MFK Chrudim — Ceske Budejovice
10:15
Sokolov — FK Pardubice
Romania Liga 2
10:00
Energeticianul — FC Clinceni
10:00
Aerostar Bacau — Ripensia Timisoara
10:00
Metaloglobus Bucuresti — Balotesti
China Super League
09:30
Beijing Renhe — Jiangsu Suning
09:30
Changchun Yatai — Chongqing Lifan
Australia A League
08:35
Central Coast Mariners — Melbourne Heart
Japan J League Cup
06:05
Shonan Bellmare — Yokohama F. Marinos
Mexico Liga MX
04:00
Tiburones Rojos De Veracruz — Pachuca
Ecuador Serie A
03:00
Dep. Cuenca — El Nacional
Brazil Serie A
02:30
Vasco — Internacional
Argentina Primera B
02:05
Estudiantes De Caseros — UAI Urquiza
Argentina Primera Division
02:00
Huracan — Colon de Santa Fe
Mexico Liga MX
02:00
Santos Laguna — Monterrey
Brazil Serie B
01:30
Fortaleza EC — Ponte Preta
Argentina Primera B Nacional
01:05
Temperley — Instituto AC Cordoba
Chile Primera Division
01:00
Univ. de Concepcion — Union Espanola
Colombia Primera A
01:00
Chico F.C. — Deportivo Pasto
Brazil Serie A
00:30
Vitoria — Sao Paulo
Brazil Serie B
00:15
Londrina — Vila Nova
Argentina Primera Division
00:00
Tigre — Lanus
Peru ATP CH Lima
22:00
Pedro Sousa — Christian Garin
USA ATP CH Las Vegas
21:00
Thanasi Kokkinakis — Casper Ruud
Ecuador ATP CH Guayaquil
20:30
Martin Cuevas — Alexander Zederbauer
France ATP Paris
19:25
Dusan Lajovic — Vasek Pospisil
Switzerland ATP Basel Doubles
17:30
Divij Sharan / Artem Sitak — Alexander Zverev/Mischa Zverev
Germany ATP CH Eckental
16:00
Corentin Denolly — Elmar Ejupovic
Switzerland ATP Basel
16:00
Roger Federer — Daniil Medvedev
Austria ATP Vienna
15:44
Fernando Verdasco — Kevin Anderson
France ATP CH Brest
15:21
Stefano Travaglia — Hubert Hurkacz
Switzerland ATP Basel
14:30
Marius Copil — Alexander Zverev
Austria ATP Vienna
14:00
Kei Nishikori — Mikhail Kukushkin
France ATP Paris
13:55
Andreas Seppi — Denis Kudla
13:51
Nicolas Mahut — Sam Querrey
WTA Championships
13:30
Sloane Stephens — Karolina Pliskova
France ATP CH Brest
13:30
Roberto Carballes Baena — Ricardas Berankis
Switzerland ATP Basel Doubles
12:00
Dominic Inglot / Franko Skugor — Julio Peralta / Horacio Zeballos
WTA Championships
10:00
Kiki Bertens — Elina Svitolina
France ATP Paris
10:00
Aljaz Bedene — Peter Gojowczyk
India WTA Mumbai
09:26
Mahak Jain — Yana Sizikova
WTA Championships Doubles
07:30
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova — Andrea Sestini Hlavackova / Barbora Strycova
India WTA Mumbai
07:30
Oksana Kalashnikova — Ksenia Palkina
Australia ATP CH Traralgon Doubles
07:00
Max Purcell / Luke Saville — Jeremy Beale / Marc Polmans
China ATP CH Shenzhen 2
05:53
Miliaan Niesten — Khumoyun Sultanov
Peru ATP CH Lima
01:00
Christian Garin — Thiago Moura Monteiro

ARCHIVE

2020 December
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st