Betcatcher Logo

Saturday - 2018/11/03

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Brazil Serie B
23:30
Coritiba FC — Guarani
Colombia Primera A
23:30
Envigado — Chico F.C.
Peru Primera Division
23:15
Real Garcilaso — Academia Cantolao
Brazil Serie A
23:00
Palmeiras — Santos
Paraguay Primera Division
23:00
3 De Febrero — Independiente FBC
Bolivia Primera Division
22:15
Sport Boys Warnes — Bolivar
Ecuador Serie A
22:00
Emelec — Universidad Catolica Del Ecuador
Costa Rica Primera Division
22:00
UCR — Limon
Argentina Primera Division
21:45
Estudiantes — River Plate
Portugal Primeira Liga
21:30
Boavista — Vitoria Guimaraes
Chile Primera Division
21:30
Union Espanola — Everton
Colombia Primera A
21:15
Independente Santa Fe — Deportes Tolima
Brazil Serie B
21:00
Atletico GO — Fortaleza EC
Brazil Serie A
21:00
Fluminense — Vasco
USA NCAA
21:00
Arizona State — Utah
Peru Primera Division
21:00
Deportivo Municipal — San Martin
England Premier League
20:45
Wolves — Tottenham Hotspur
Spain La Liga
20:45
Rayo Vallecano — Barcelona
Netherlands Eredivisie
20:45
Ajax — Willem II
20:45
AZ Alkmaar — De Graafschap
USA NCAA
20:45
Michigan — Penn State
Italy Serie C Group A
20:45
Pistoiese — Alessandria
Italy Serie A
20:30
Juventus — Cagliari
Spain Segunda Division
20:30
Las Palmas — Deportivo La Coruna
Brazil Serie B
20:30
Avai — Londrina
20:30
CRB — Boa EC
Belgium First Division A
20:30
AA Gent — Kortrijk
Belgium First Division B
20:30
Beerschot Wilrijk — Roeselare
Poland Ekstraklasa
20:30
Legia Warszawa — Gornik Zabrze
USA NCAA
20:30
Kentucky — Georgia Bulldogs
20:30
North Carolina State — Florida State
20:30
Texas — West Virginia
Italy Lega 1
20:30
Avellino — Trento
Uruguay Primera Division
20:30
CA Progreso — Atenas
20:30
Fenix M — Torque
Italy Serie C Group A
20:30
Pro Vercelli — Novara Calcio
Italy Serie C Group C
20:30
Juve Stabia — Casertana
20:30
Viterbese Castrense — Rieti
France Ligue 1
20:00
Racing Strasbourg — Toulouse
20:00
Stade Reims — AS Monaco
20:00
SM Caen — Stade Rennais
20:00
Dijon — Nimes Olympique
20:00
Nice — SC Amiens
Romania Liga I
20:00
Botosani — CFR Cluj
Spain Segunda Division
20:00
CF Cordoba — Extremadura UD
Belgium First Division A
20:00
Cercle Brugge — Mouscron Peruwelz
France Pro A
20:00
Boulazac — Elan Bearnais
20:00
Le Mans — Strasbourg
USA ITF W Tyler
19:40
Belinda Bencic — Whitney Osuigwe
Hungary NB I
19:30
Ferencvaros — MTK
Argentina Primera B Nacional
19:30
Los Andes — Atletico Rafaela
Morocco GNF 1
19:30
FUS Rabat — MA Tetouan
Israel Premier League
19:30
Maccabi Tel Aviv — Hapoel Bnei Sakhnin
Israel Premier
19:30
Hapoel Holon — Hapoel Tel Aviv
Portugal Primeira Liga
19:00
CS Maritimo — Porto
Chile Primera Division
19:00
Deportes Temuco — Audax Italiano
Spain Segunda B G.4
19:00
Real Murcia — Granada II
Switzerland Super League
19:00
FC Thun — Neuchatel Xamax
19:00
Grasshoppers Zurich — BSC Young Boys
England Premier League
18:30
Arsenal — Liverpool
Germany Bundesliga
18:30
Hertha BSC — RB Leipzig
Spain La Liga
18:30
Valencia CF — Girona CF
England EFL Championship
18:30
Stoke City — Middlesbrough
Netherlands Eredivisie
18:30
NAC Breda — Heracles Almelo
18:30
PSV — Vitesse
Ukraine Premier League
18:30
Olimpik Donetsk — Karpaty Lviv
Argentina Primera B Nacional
18:30
Defensores de Belgrano — Independiente Rivadavia
France Pro A
18:30
Lyon-Villeurbanne — Dijon
USA NBA
18:10
Philadelphia 76ers — Detroit Pistons
Spain Segunda Division
18:00
Osasuna — Malaga CF
18:00
CD Numancia — CD Tenerife
Belgium First Division A
18:00
Racing Genk — Club Brugge
Poland Ekstraklasa
18:00
Slask Wroclaw — Wisla Plock
Norway Eliteserien
18:00
Stabaek — Kristiansund
Italy Serie B
18:00
Benevento — Ascoli Calcio
Sweden Superettan
18:00
AFC Eskilstuna — Frej
Slovenia Prva Liga
18:00
HIT Gorica — Rudar Velenje
Greece Superleague
18:00
Panathinaikos — AEK Athens
Spain Liga ACB
18:00
Fuenlabrada — Barcelona
Ecuador Serie B
18:00
Mushuc Runa SC — America de Quito
USA ATP CH Charlottesville
18:00
Peter Polansky — Thai Son Kwiatkowski
North America CONCACAF U20 Championship
17:45
Sint Maarten U20 — Honduras U20
Jordan Premier League
17:30
Al Faisaly Amman — Al Hussein
Bahrain Premier League
17:25
Manama — Malikiya
Argentina Primera Division
17:15
C.A. Aldosivi — Banfield
Uruguay ATP CH Montevideo
17:08
Tomas Lipovsek Puches — Gonzalo Lama
Argentina Primera B
17:05
Atlanta — Almirante Brown
Romania Liga I
17:00
Sepsi OSK — AFC Hermannstadt
Czech Republic 1st League
17:00
Tescoma Zlin — Karvina
17:00
1.FK Pribram — 1.FC Slovacko
17:00
Dukla Praha — FK Jablonec
17:00
Sigma Olomouc — Sfc Opava
Austria Bundesliga
17:00
FC Trenkwalder Admira — TSV Hartberg
17:00
Sturm Graz — FC Wacker Innsbruck
17:00
SKN St. Polten — LASK Linz
Belgium First Division B
17:00
Oud-Heverlee Leuven — Tubize
USA NCAA
17:00
Wake Forest — Syracuse
17:00
Ohio State — Nebraska
17:00
Kansas — Iowa State
Turkcell Super League
17:00
Medipol Basaksehir — Besiktas
Poland 1st League
17:00
Sandecja Nowy Sacz — Jastrzebie
17:00
Garbarnia Krakow — Puszcza Niepolomice
Slovakia 1st League
17:00
DAC Dunajska Streda — Nitra
17:00
Senica — Vion Zlate Moravce
17:00
Sered — AS Trencin
17:00
Slovan Bratislava — Mfk Zemplin Michalovce
Hungary NB I
17:00
Paksi SE — Videoton
17:00
Ujpest — Szombathelyi Haladas
Switzerland Challenge League
17:00
FC Lausanne Sport — Vaduz
Liga ABA
17:00
Mega Bemax — Partizan
Portugal Primeira Liga
16:30
Portimonense SC — Belenenses Lissabon
Spain La Liga
16:15
Real Madrid — Real Valladolid
Bulgaria First Professional League
16:15
Septemvri Sofia — Vereya
England Premier League
16:00
Cardiff City — Leicester City
16:00
Everton — Brighton
16:00
West Ham United — Burnley
Spain Segunda Division
16:00
Reus Deportiu — CD Lugo
England National League South
16:00
Chippenham Town — Woking
16:00
Dulwich Hamlet — St Albans City
Scotland Championship
16:00
Alloa Athletic — Dunfermline Athletic
16:00
Falkirk — Ayr United
16:00
Greenock Morton — Partick Thistle
16:00
Dundee United — Queen Of The South
16:00
Inverness Caledonian Thistle — Ross County
Scotland Premiership
16:00
Motherwell — Dundee
16:00
Hibernian — St. Johnstone
16:00
Hamilton Academical — Livingston
16:00
Celtic — Heart of Midlothian
England EFL Championship
16:00
Brentford — Millwall
16:00
Derby County — Birmingham City
16:00
Hull City — West Bromwich
16:00
Ipswich Town — Preston North End
16:00
Nottingham Forest — Sheffield United
16:00
Reading — Bristol City
16:00
Rotherham United — Swansea City
16:00
Sheffield Wednesday — Norwich City
England National League
16:00
Eastleigh — Salford City
16:00
Havant & Waterlooville — Halifax Town
16:00
Barnet — Maidstone United
16:00
Sutton United — Dagenham & Redbridge
16:00
Solihull Moors F.C. — Boreham Wood
16:00
Harrogate Town — Chesterfield
16:00
Bromley — Hartlepool United
16:00
AFC Fylde — Leyton Orient
16:00
Wrexham — Gateshead
16:00
Ebbsfleet United — Barrow
England National League North
16:00
Curzon Ashton — Stockport County
16:00
Darlington — Guiseley AFC
16:00
Hereford United — Altrincham
England EFL League One
16:00
Charlton Athletic — Doncaster Rovers
16:00
Rochdale — Luton Town
16:00
Bradford City — Portsmouth
16:00
AFC Wimbledon — Shrewsbury Town
16:00
Walsall — Burton Albion
16:00
Barnsley — Southend United
16:00
Plymouth Argyle — Sunderland
16:00
Wycombe Wanderers — Peterborough United
16:00
Blackpool — Bristol Rovers
16:00
Scunthorpe United — Oxford United
16:00
Gillingham — Fleetwood Town
England EFL League Two
16:00
Crawley Town — Milton Keynes Dons
16:00
Northampton Town — Crewe Alexandra
16:00
Cheltenham Town — Mansfield Town
16:00
Lincoln City — Forest Green Rovers
16:00
Morecambe — Yeovil Town
16:00
Carlisle United — Newport County
16:00
Stevenage Borough — Oldham Athletic
16:00
Port Vale — Notts County
16:00
Macclesfield Town — Bury
16:00
Colchester United — Swindon Town
16:00
Cambridge United — Grimsby Town
Scotland League One
16:00
Stenhousemuir — Stranraer
16:00
Raith Rovers — Brechin City
16:00
Montrose — Dumbarton
16:00
Arbroath — East Fife
Scotland League Two
16:00
Peterhead — Albion Rovers
16:00
Queens Park — Annan Athletic
16:00
Stirling Albion — Berwick Rangers
Sweden Superettan
16:00
Degerfors — Gefle
16:00
Landskrona Bois — Jonkopings Sodra
Chile Primera Division
16:00
Deportes Iquique — Huachipato
Poland 1st League
16:00
Bytovia Bytow — GKS Katowice
16:00
Stal Mielec — OKS 1945 Olsztyn
Portugal Segunda Division
16:00
Sporting Braga B — Famalicao
16:00
CD Mafra — Penafiel
16:00
Cova Piedade — Arouca
Ukraine Premier League
16:00
Shakhtar Donetsk — Dynamo Kiev
Egypt Premier League
16:00
Al Masry — Ismaily
Azerbaijan Premier League
16:00
Garabagh Agdam — Sumgayit
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Skovde Aik — Oddevold
Germany Bundesliga
15:30
Bayer Leverkusen — 1899 Hoffenheim
15:30
FC Augsburg — FC Nurnberg
15:30
FC Schalke 04 — Hannover 96
15:30
FC Bayern Munich — Freiburg
Poland Ekstraklasa
15:30
Cracovia — ASPN Miedz Legnica
Qatar Stars League
15:15
Qatar SC — Al Rayyan
Sweden SHL
15:15
Vaxjo Lakers — Mora
Italy Serie A
15:00
Inter Milan — Genoa
Czech Republic 1st League
15:00
Banik Ostrava — Viktoria Plzen
Croatia 1 HNL
15:00
NK Lokomotiva Zagreb — NK Istra 1961 Pula
Italy Serie B
15:00
US Foggia — Brescia Calcio
15:00
Padova Calcio — AS Cittadella
15:00
Palermo — Cosenza
France Ligue 2
15:00
RC Lens — Chateauroux
15:00
ES Troyes AC — Valenciennes FC
15:00
US Orleans — Grenoble
15:00
Chamois Niortais — Le Havre
Poland 1st League
15:00
SKS Wigry Suwalki — KS Rakow Czestochowa
Greece Superleague
15:00
Atromitos Athinon — PAOK Salonika
Jordan Premier League
15:00
That Ras — Al Ramtha
Morocco GNF 1
15:00
KAC Marrakesh — HUS Agadir
Indian Super League
15:00
Chennai Titans — Mumbai City
Italy Serie C Group C
15:00
Potenza — Catania
Serbia Super Liga
15:00
Proleter Novi Sad — Crvena Zvezda
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Grebbestads IF — Utsikten
Russia KHL
15:00
Vityaz Podolsk — Krasnaya Zvezda Kunlun
Greek Cup
15:00
G.S. Kymis — Peristeri
Russia Premier League
14:30
Dinamo Moscow — CSKA Moscow
Austria Erste Liga
14:30
Klagenfurt — SV Ried
14:30
Wacker Innsbruck II — Austria Wien II
Italy Serie C Group C
14:30
Vibonese — Virtus Francavilla
14:30
Trapani — Matera
Bahrain Premier League
14:25
Budaiya — Riffa
Austria Erste Liga
14:00
FAC Team Fur Wien — Lafnitz
Bulgaria First Professional League
14:00
Lokomotiv Plovdiv — CSKA Sofia
Czech Republic 2nd League
14:00
Prostejov — SK Slovan Varnsdorf
Sweden Superettan
14:00
Halmstads BK — Orgryte Gothenburg
Germany 3. Liga
14:00
Karlsruher SC — FC Wurzburger Kickers
14:00
FC Carl Zeiss Jena — Hansa Rostock
14:00
FSV Zwickau — SpVgg Unterhaching
14:00
Preusen Munster — TSV 1860 Munich
14:00
Sportfreunde Lotte — VfR Aalen
Poland 1st League
14:00
LKS Lodz — Odra Opole
Turkey TFF 1. League
14:00
Gaziantep Bld Spor — Altay
Germany Regionalliga Bayern
14:00
FV Illertissen — Schweinfurt
14:00
FC Pipinsried — Spvgg Greuther Furth II
14:00
VfR Garching — TSV 1860 Rosenheim
14:00
SV Schalding-Heining — Heimstetten
14:00
Viktoria Aschaffenburg — TSV Buchbach
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Freiburg II — SC Hessen Dreieich
14:00
Pirmasens — FC 08 Homburg
14:00
Tsg Balingen — SV Elversberg 07
14:00
TSV Eintracht Stadtallendorf — SSV Ulm 1846
14:00
Sportverein Steinbach — 1. FSV Mainz 05 II
Germany Regionalliga West
14:00
SV Rodinghausen — Koln II
14:00
Borussia Dortmund II — Borussia Monchengladbach II
14:00
SC Wiedenbruck 2000 — Rot-Weiss Essen
14:00
SG Wattenscheid 09 — SC Verl
Azerbaijan Premier League
14:00
Keshla FK — Neftchi Baku
England Premier League II
14:00
Arsenal U23 — Chelsea U23
Tunisia Ligue 1
14:00
CS Sfaxien — Stade Gabesien
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Tvaakers — Torns IF
14:00
Atvidabergs FF — Husqvarna FF
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
SV Waldhof Mannheim — Astoria Walldorf
Germany Regionalliga West
14:00
Fortuna Dusseldorf II — TV Herkenrath
14:00
Viktoria Koln — SV 19 Straelen
France ATP Paris
14:00
Dominic Thiem — Karen Khachanov
VTB League
14:00
Lokomotiv Kuban — BC Kalev/Cramo
Slovakia 1st League
13:45
Zilina — Ruzomberok
England Premier League
13:30
Bournemouth — Manchester United
Germany Regionalliga Nordost
13:30
BFC Viktoria — Germania Halberstadt
13:30
Bischofswerdaer — VfB Auerbach 1906
13:30
SV Babelsberg 03 — Bfc Dynamo
13:30
VSG Altglienicke — FSV Optik Rathenow
13:30
FC Oberlausitz Neugersdorf — Berliner AK 07
India WTA Mumbai
13:30
Irina Khromacheva — Dalila Jakupovic
VTB League
13:30
Parma — Tsmok? Minsk
Spain La Liga
13:00
Leganes — Atletico Madrid
Germany 2 Bundesliga
13:00
Duisburg — SC Paderborn 07
13:00
Holstein Kiel — FC Ingolstadt 04
Poland 1st League
13:00
Warta Poznan — LKS Nieciecza
Ukraine Premier League
13:00
Illichivets — Arsenal Kiev
Romania Liga 2
13:00
Farul Constanta — Dacia Mioveni
Belarus Premier League
13:00
FC Vitebsk — Dinamo Minsk
Italy Primavera 1
13:00
Juventus U19 — Palermo U19
England Premier League II
13:00
Manchester City U23 — Blackburn Rovers U23
13:00
West Ham United U23 — Derby County U23
Sweden 1st Division Norra
13:00
Forward — Sollentuna United
Germany Regionalliga Nord
13:00
Hamburger SV II — Hannover 96 II
China Super League
12:35
Guangzhou Evergrande — Shanghai SIPG
Germany Bundesliga Women
12:30
Bayer Leverkusen (W) — Hoffenheim (W)
India I League
12:30
Mohun Bagan — Aizawl FC
Australia A League
12:00
Perth Glory — Brisbane Roar
Portugal Segunda Division
12:00
Pacos de Ferreira — Benfica II
Estonia Meistriliiga
12:00
JK Tammeka Tartu — Kuressaare
Germany ATP CH Eckental Doubles
12:00
Sander Arends / Romain Arneodo — Hugo Nys / Jonny OMara
Kazakhstan Premier League
12:00
FK Astana — Kairat Almaty
Russia Youth League
12:00
Spartak-D Moscow — Ural-D Ekaterinburg
Lithuania A Lyga
12:00
Stumbras — Suduva Marijampole
12:00
Trakai — Spyris Kaunas
Armenia Premier League
12:00
Alashkert — Shirak
China WTA Zhuhai
12:00
Garbine Muguruza — Qiang Wang
France ATP Paris Doubles
11:45
Oliver Marach / Mate Pavic — Marcel Granollers / Rajeev Ram
Bulgaria First Professional League
11:30
Dunav Ruse — Vitosha Bistritsa
Turkcell Super League
11:30
Kasimpasa — Antalyaspor
Turkey TFF 1. League
11:30
Denizlispor — Adanaspor
Czech Republic League U19
11:00
MFK Karvina U19 — Sigma Olomouc U19
11:00
Mlada Boleslav U19 — Dukla Praha U19
Romania Liga 2
11:00
Braila — Petrolul Ploiesti
Germany Bundesliga U19
11:00
Borussia Monchengladbach U19 — Borussia Dortmund U19
11:00
SC Freiburg U19 — Nurnberg U19
11:00
Schalke U19 — Rot-Weiss Essen U19
11:00
Werder Bremen U19 — Hertha Berlin U19
11:00
Ingolstadt U19 — Augsburg U19
11:00
Bochum U19 — Fortuna Dusseldorf U19
Czech Republic 2nd League
10:15
FK Pardubice — Taborsko
Czech Republic 3rd League
10:15
SK Prevysov — Domazlice
Romania Liga 2
10:00
FC Clinceni — Timisoara
10:00
Daco Getica Bucuresti — Luceafarul Oradea
10:00
Balotesti — Chindia Targoviste
10:00
Pandurii Tg. Jiu — Metaloglobus Bucuresti
10:00
Snagov — Energeticianul
Kazakhstan Premier League
10:00
Kaisar Kyzylorda — Zhetisu Taldyqorghan
Australia A League
09:50
Newcastle Jets — Melbourne Victory
Australia NBL
09:50
Cairns — Melbourne
China WTA Zhuhai
09:30
Julia Goerges — Ashleigh Barty
Japan J1 League
08:00
Urawa Red Diamonds — Gamba Osaka
South Korea K League 1
08:00
Incheon United — Sangju Sangmu
Australia A League
07:35
Wellington Phoenix — Western Sydney Wanderers FC
China WTA Zhuhai Doubles
06:30
Miyu Kato / Makoto Ninomiya — Xinyu Jiang / Zhaoxuan Yang
Japan J1 League
06:00
Kawasaki Frontale — Kashiwa Reysol
06:00
Yokohama F. Marinos — Tokyo
06:00
Jubilo Iwata — Sanfrecce Hiroshima
06:00
Nagoya Grampus — Vissel Kobe
Japan J2 League
06:00
Albirex Niigata — Roasso Kumamoto
Australia NBL
05:00
Perth — New Zealand Breakers
China ATP CH Shenzhen 2
05:00
Alejandro Davidovich Fokina — Blaz Kavcic
05:00
Aleksandr Nedovyesov — Miomir Kecmanovic
Mexico Liga MX
04:00
Puebla — Guadalajara
USA NBA
03:40
Golden State Warriors — Minnesota Timberwolves
03:10
Phoenix Suns — Toronto Raptors
USA NHL
03:05
Vancouver Canucks — Colorado Avalanche
03:05
Arizona Coyotes — Carolina Hurricanes
USA NBA
02:10
Utah Jazz — Memphis Grizzlies
Colombia Primera B
02:00
Pereira — Quindio
USA NBA
01:40
Dallas Mavericks — New York Knicks
Ecuador Serie A
01:15
Delfin SC — Dep. Cuenca
USA NBA
01:10
Chicago Bulls — Indiana Pacers
01:10
Washington Wizards — Oklahoma City Thunder
Argentina Primera B Nacional
01:05
Villa Dalmine — Brown de Adrogue
Argentina Primera Division
01:00
Union de Mar del Plata — Patronato
Australia ATP CH Canberra II
01:00
Maxime Janvier — Jordan Thompson
USA NBA
00:40
Brooklyn Nets — Houston Rockets
Brazil Serie B
00:30
Oeste — Figueirense
USA NCAA
00:30
Virginia — Pittsburgh
Ecuador ATP CH Guayaquil
00:15
Arthur De Greef — Pedro Sousa
USA NBA
00:10
Orlando Magic — Los Angeles Clippers
Brazil Serie B
23:30
Coritiba FC — Guarani
Colombia Primera A
23:30
Envigado — Chico F.C.
Peru Primera Division
23:15
Real Garcilaso — Academia Cantolao
Brazil Serie A
23:00
Palmeiras — Santos
Paraguay Primera Division
23:00
3 De Febrero — Independiente FBC
Bolivia Primera Division
22:15
Sport Boys Warnes — Bolivar
Ecuador Serie A
22:00
Emelec — Universidad Catolica Del Ecuador
Costa Rica Primera Division
22:00
UCR — Limon
Argentina Primera Division
21:45
Estudiantes — River Plate
Portugal Primeira Liga
21:30
Boavista — Vitoria Guimaraes
Chile Primera Division
21:30
Union Espanola — Everton
Colombia Primera A
21:15
Independente Santa Fe — Deportes Tolima
Brazil Serie B
21:00
Atletico GO — Fortaleza EC
Brazil Serie A
21:00
Fluminense — Vasco
Peru Primera Division
21:00
Deportivo Municipal — San Martin
England Premier League
20:45
Wolves — Tottenham Hotspur
Spain La Liga
20:45
Rayo Vallecano — Barcelona
Netherlands Eredivisie
20:45
Ajax — Willem II
20:45
AZ Alkmaar — De Graafschap
Italy Serie C Group A
20:45
Pistoiese — Alessandria
Italy Serie A
20:30
Juventus — Cagliari
Spain Segunda Division
20:30
Las Palmas — Deportivo La Coruna
Brazil Serie B
20:30
Avai — Londrina
20:30
CRB — Boa EC
Belgium First Division A
20:30
AA Gent — Kortrijk
Belgium First Division B
20:30
Beerschot Wilrijk — Roeselare
Poland Ekstraklasa
20:30
Legia Warszawa — Gornik Zabrze
Uruguay Primera Division
20:30
CA Progreso — Atenas
20:30
Fenix M — Torque
Italy Serie C Group A
20:30
Pro Vercelli — Novara Calcio
Italy Serie C Group C
20:30
Juve Stabia — Casertana
20:30
Viterbese Castrense — Rieti
France Ligue 1
20:00
Racing Strasbourg — Toulouse
20:00
Stade Reims — AS Monaco
20:00
SM Caen — Stade Rennais
20:00
Dijon — Nimes Olympique
20:00
Nice — SC Amiens
Romania Liga I
20:00
Botosani — CFR Cluj
Spain Segunda Division
20:00
CF Cordoba — Extremadura UD
Belgium First Division A
20:00
Cercle Brugge — Mouscron Peruwelz
Hungary NB I
19:30
Ferencvaros — MTK
Argentina Primera B Nacional
19:30
Los Andes — Atletico Rafaela
Morocco GNF 1
19:30
FUS Rabat — MA Tetouan
Israel Premier League
19:30
Maccabi Tel Aviv — Hapoel Bnei Sakhnin
Portugal Primeira Liga
19:00
CS Maritimo — Porto
Chile Primera Division
19:00
Deportes Temuco — Audax Italiano
Spain Segunda B G.4
19:00
Real Murcia — Granada II
Switzerland Super League
19:00
FC Thun — Neuchatel Xamax
19:00
Grasshoppers Zurich — BSC Young Boys
England Premier League
18:30
Arsenal — Liverpool
Germany Bundesliga
18:30
Hertha BSC — RB Leipzig
Spain La Liga
18:30
Valencia CF — Girona CF
England EFL Championship
18:30
Stoke City — Middlesbrough
Netherlands Eredivisie
18:30
NAC Breda — Heracles Almelo
18:30
PSV — Vitesse
Ukraine Premier League
18:30
Olimpik Donetsk — Karpaty Lviv
Argentina Primera B Nacional
18:30
Defensores de Belgrano — Independiente Rivadavia
Spain Segunda Division
18:00
Osasuna — Malaga CF
18:00
CD Numancia — CD Tenerife
Belgium First Division A
18:00
Racing Genk — Club Brugge
Poland Ekstraklasa
18:00
Slask Wroclaw — Wisla Plock
Norway Eliteserien
18:00
Stabaek — Kristiansund
Italy Serie B
18:00
Benevento — Ascoli Calcio
Sweden Superettan
18:00
AFC Eskilstuna — Frej
Slovenia Prva Liga
18:00
HIT Gorica — Rudar Velenje
Greece Superleague
18:00
Panathinaikos — AEK Athens
Ecuador Serie B
18:00
Mushuc Runa SC — America de Quito
North America CONCACAF U20 Championship
17:45
Sint Maarten U20 — Honduras U20
Jordan Premier League
17:30
Al Faisaly Amman — Al Hussein
Bahrain Premier League
17:25
Manama — Malikiya
Argentina Primera Division
17:15
C.A. Aldosivi — Banfield
Argentina Primera B
17:05
Atlanta — Almirante Brown
Romania Liga I
17:00
Sepsi OSK — AFC Hermannstadt
Czech Republic 1st League
17:00
Tescoma Zlin — Karvina
17:00
1.FK Pribram — 1.FC Slovacko
17:00
Dukla Praha — FK Jablonec
17:00
Sigma Olomouc — Sfc Opava
Austria Bundesliga
17:00
FC Trenkwalder Admira — TSV Hartberg
17:00
Sturm Graz — FC Wacker Innsbruck
17:00
SKN St. Polten — LASK Linz
Belgium First Division B
17:00
Oud-Heverlee Leuven — Tubize
Turkcell Super League
17:00
Medipol Basaksehir — Besiktas
Poland 1st League
17:00
Sandecja Nowy Sacz — Jastrzebie
17:00
Garbarnia Krakow — Puszcza Niepolomice
Slovakia 1st League
17:00
DAC Dunajska Streda — Nitra
17:00
Senica — Vion Zlate Moravce
17:00
Sered — AS Trencin
17:00
Slovan Bratislava — Mfk Zemplin Michalovce
Hungary NB I
17:00
Paksi SE — Videoton
17:00
Ujpest — Szombathelyi Haladas
Switzerland Challenge League
17:00
FC Lausanne Sport — Vaduz
Portugal Primeira Liga
16:30
Portimonense SC — Belenenses Lissabon
Spain La Liga
16:15
Real Madrid — Real Valladolid
Bulgaria First Professional League
16:15
Septemvri Sofia — Vereya
England Premier League
16:00
Cardiff City — Leicester City
16:00
Everton — Brighton
16:00
West Ham United — Burnley
Spain Segunda Division
16:00
Reus Deportiu — CD Lugo
England National League South
16:00
Chippenham Town — Woking
16:00
Dulwich Hamlet — St Albans City
Scotland Championship
16:00
Alloa Athletic — Dunfermline Athletic
16:00
Falkirk — Ayr United
16:00
Greenock Morton — Partick Thistle
16:00
Dundee United — Queen Of The South
16:00
Inverness Caledonian Thistle — Ross County
Scotland Premiership
16:00
Motherwell — Dundee
16:00
Hibernian — St. Johnstone
16:00
Hamilton Academical — Livingston
16:00
Celtic — Heart of Midlothian
England EFL Championship
16:00
Brentford — Millwall
16:00
Derby County — Birmingham City
16:00
Hull City — West Bromwich
16:00
Ipswich Town — Preston North End
16:00
Nottingham Forest — Sheffield United
16:00
Reading — Bristol City
16:00
Rotherham United — Swansea City
16:00
Sheffield Wednesday — Norwich City
England National League
16:00
Eastleigh — Salford City
16:00
Havant & Waterlooville — Halifax Town
16:00
Barnet — Maidstone United
16:00
Sutton United — Dagenham & Redbridge
16:00
Solihull Moors F.C. — Boreham Wood
16:00
Harrogate Town — Chesterfield
16:00
Bromley — Hartlepool United
16:00
AFC Fylde — Leyton Orient
16:00
Wrexham — Gateshead
16:00
Ebbsfleet United — Barrow
England National League North
16:00
Curzon Ashton — Stockport County
16:00
Darlington — Guiseley AFC
16:00
Hereford United — Altrincham
England EFL League One
16:00
Charlton Athletic — Doncaster Rovers
16:00
Rochdale — Luton Town
16:00
Bradford City — Portsmouth
16:00
AFC Wimbledon — Shrewsbury Town
16:00
Walsall — Burton Albion
16:00
Barnsley — Southend United
16:00
Plymouth Argyle — Sunderland
16:00
Wycombe Wanderers — Peterborough United
16:00
Blackpool — Bristol Rovers
16:00
Scunthorpe United — Oxford United
16:00
Gillingham — Fleetwood Town
England EFL League Two
16:00
Crawley Town — Milton Keynes Dons
16:00
Northampton Town — Crewe Alexandra
16:00
Cheltenham Town — Mansfield Town
16:00
Lincoln City — Forest Green Rovers
16:00
Morecambe — Yeovil Town
16:00
Carlisle United — Newport County
16:00
Stevenage Borough — Oldham Athletic
16:00
Port Vale — Notts County
16:00
Macclesfield Town — Bury
16:00
Colchester United — Swindon Town
16:00
Cambridge United — Grimsby Town
Scotland League One
16:00
Stenhousemuir — Stranraer
16:00
Raith Rovers — Brechin City
16:00
Montrose — Dumbarton
16:00
Arbroath — East Fife
Scotland League Two
16:00
Peterhead — Albion Rovers
16:00
Queens Park — Annan Athletic
16:00
Stirling Albion — Berwick Rangers
Sweden Superettan
16:00
Degerfors — Gefle
16:00
Landskrona Bois — Jonkopings Sodra
Chile Primera Division
16:00
Deportes Iquique — Huachipato
Poland 1st League
16:00
Bytovia Bytow — GKS Katowice
16:00
Stal Mielec — OKS 1945 Olsztyn
Portugal Segunda Division
16:00
Sporting Braga B — Famalicao
16:00
CD Mafra — Penafiel
16:00
Cova Piedade — Arouca
Ukraine Premier League
16:00
Shakhtar Donetsk — Dynamo Kiev
Egypt Premier League
16:00
Al Masry — Ismaily
Azerbaijan Premier League
16:00
Garabagh Agdam — Sumgayit
Sweden 1st Division Sodra
16:00
Skovde Aik — Oddevold
Germany Bundesliga
15:30
Bayer Leverkusen — 1899 Hoffenheim
15:30
FC Augsburg — FC Nurnberg
15:30
FC Schalke 04 — Hannover 96
15:30
FC Bayern Munich — Freiburg
Poland Ekstraklasa
15:30
Cracovia — ASPN Miedz Legnica
Qatar Stars League
15:15
Qatar SC — Al Rayyan
Italy Serie A
15:00
Inter Milan — Genoa
Czech Republic 1st League
15:00
Banik Ostrava — Viktoria Plzen
Croatia 1 HNL
15:00
NK Lokomotiva Zagreb — NK Istra 1961 Pula
Italy Serie B
15:00
US Foggia — Brescia Calcio
15:00
Padova Calcio — AS Cittadella
15:00
Palermo — Cosenza
France Ligue 2
15:00
RC Lens — Chateauroux
15:00
ES Troyes AC — Valenciennes FC
15:00
US Orleans — Grenoble
15:00
Chamois Niortais — Le Havre
Poland 1st League
15:00
SKS Wigry Suwalki — KS Rakow Czestochowa
Greece Superleague
15:00
Atromitos Athinon — PAOK Salonika
Jordan Premier League
15:00
That Ras — Al Ramtha
Morocco GNF 1
15:00
KAC Marrakesh — HUS Agadir
Indian Super League
15:00
Chennai Titans — Mumbai City
Italy Serie C Group C
15:00
Potenza — Catania
Serbia Super Liga
15:00
Proleter Novi Sad — Crvena Zvezda
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Grebbestads IF — Utsikten
Russia Premier League
14:30
Dinamo Moscow — CSKA Moscow
Austria Erste Liga
14:30
Klagenfurt — SV Ried
14:30
Wacker Innsbruck II — Austria Wien II
Italy Serie C Group C
14:30
Vibonese — Virtus Francavilla
14:30
Trapani — Matera
Bahrain Premier League
14:25
Budaiya — Riffa
Austria Erste Liga
14:00
FAC Team Fur Wien — Lafnitz
Bulgaria First Professional League
14:00
Lokomotiv Plovdiv — CSKA Sofia
Czech Republic 2nd League
14:00
Prostejov — SK Slovan Varnsdorf
Sweden Superettan
14:00
Halmstads BK — Orgryte Gothenburg
Germany 3. Liga
14:00
Karlsruher SC — FC Wurzburger Kickers
14:00
FC Carl Zeiss Jena — Hansa Rostock
14:00
FSV Zwickau — SpVgg Unterhaching
14:00
Preusen Munster — TSV 1860 Munich
14:00
Sportfreunde Lotte — VfR Aalen
Poland 1st League
14:00
LKS Lodz — Odra Opole
Turkey TFF 1. League
14:00
Gaziantep Bld Spor — Altay
Germany Regionalliga Bayern
14:00
FV Illertissen — Schweinfurt
14:00
FC Pipinsried — Spvgg Greuther Furth II
14:00
VfR Garching — TSV 1860 Rosenheim
14:00
SV Schalding-Heining — Heimstetten
14:00
Viktoria Aschaffenburg — TSV Buchbach
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Freiburg II — SC Hessen Dreieich
14:00
Pirmasens — FC 08 Homburg
14:00
Tsg Balingen — SV Elversberg 07
14:00
TSV Eintracht Stadtallendorf — SSV Ulm 1846
14:00
Sportverein Steinbach — 1. FSV Mainz 05 II
Germany Regionalliga West
14:00
SV Rodinghausen — Koln II
14:00
Borussia Dortmund II — Borussia Monchengladbach II
14:00
SC Wiedenbruck 2000 — Rot-Weiss Essen
14:00
SG Wattenscheid 09 — SC Verl
Azerbaijan Premier League
14:00
Keshla FK — Neftchi Baku
England Premier League II
14:00
Arsenal U23 — Chelsea U23
Tunisia Ligue 1
14:00
CS Sfaxien — Stade Gabesien
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Tvaakers — Torns IF
14:00
Atvidabergs FF — Husqvarna FF
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
SV Waldhof Mannheim — Astoria Walldorf
Germany Regionalliga West
14:00
Fortuna Dusseldorf II — TV Herkenrath
14:00
Viktoria Koln — SV 19 Straelen
Slovakia 1st League
13:45
Zilina — Ruzomberok
England Premier League
13:30
Bournemouth — Manchester United
Germany Regionalliga Nordost
13:30
BFC Viktoria — Germania Halberstadt
13:30
Bischofswerdaer — VfB Auerbach 1906
13:30
SV Babelsberg 03 — Bfc Dynamo
13:30
VSG Altglienicke — FSV Optik Rathenow
13:30
FC Oberlausitz Neugersdorf — Berliner AK 07
Spain La Liga
13:00
Leganes — Atletico Madrid
Germany 2 Bundesliga
13:00
Duisburg — SC Paderborn 07
13:00
Holstein Kiel — FC Ingolstadt 04
Poland 1st League
13:00
Warta Poznan — LKS Nieciecza
Ukraine Premier League
13:00
Illichivets — Arsenal Kiev
Romania Liga 2
13:00
Farul Constanta — Dacia Mioveni
Belarus Premier League
13:00
FC Vitebsk — Dinamo Minsk
Italy Primavera 1
13:00
Juventus U19 — Palermo U19
England Premier League II
13:00
Manchester City U23 — Blackburn Rovers U23
13:00
West Ham United U23 — Derby County U23
Sweden 1st Division Norra
13:00
Forward — Sollentuna United
Germany Regionalliga Nord
13:00
Hamburger SV II — Hannover 96 II
China Super League
12:35
Guangzhou Evergrande — Shanghai SIPG
Germany Bundesliga Women
12:30
Bayer Leverkusen (W) — Hoffenheim (W)
India I League
12:30
Mohun Bagan — Aizawl FC
Australia A League
12:00
Perth Glory — Brisbane Roar
Portugal Segunda Division
12:00
Pacos de Ferreira — Benfica II
Estonia Meistriliiga
12:00
JK Tammeka Tartu — Kuressaare
Kazakhstan Premier League
12:00
FK Astana — Kairat Almaty
Russia Youth League
12:00
Spartak-D Moscow — Ural-D Ekaterinburg
Lithuania A Lyga
12:00
Stumbras — Suduva Marijampole
12:00
Trakai — Spyris Kaunas
Armenia Premier League
12:00
Alashkert — Shirak
Bulgaria First Professional League
11:30
Dunav Ruse — Vitosha Bistritsa
Turkcell Super League
11:30
Kasimpasa — Antalyaspor
Turkey TFF 1. League
11:30
Denizlispor — Adanaspor
Czech Republic League U19
11:00
MFK Karvina U19 — Sigma Olomouc U19
11:00
Mlada Boleslav U19 — Dukla Praha U19
Romania Liga 2
11:00
Braila — Petrolul Ploiesti
Germany Bundesliga U19
11:00
Borussia Monchengladbach U19 — Borussia Dortmund U19
11:00
SC Freiburg U19 — Nurnberg U19
11:00
Schalke U19 — Rot-Weiss Essen U19
11:00
Werder Bremen U19 — Hertha Berlin U19
11:00
Ingolstadt U19 — Augsburg U19
11:00
Bochum U19 — Fortuna Dusseldorf U19
Czech Republic 2nd League
10:15
FK Pardubice — Taborsko
Czech Republic 3rd League
10:15
SK Prevysov — Domazlice
Romania Liga 2
10:00
FC Clinceni — Timisoara
10:00
Daco Getica Bucuresti — Luceafarul Oradea
10:00
Balotesti — Chindia Targoviste
10:00
Pandurii Tg. Jiu — Metaloglobus Bucuresti
10:00
Snagov — Energeticianul
Kazakhstan Premier League
10:00
Kaisar Kyzylorda — Zhetisu Taldyqorghan
Australia A League
09:50
Newcastle Jets — Melbourne Victory
Japan J1 League
08:00
Urawa Red Diamonds — Gamba Osaka
South Korea K League 1
08:00
Incheon United — Sangju Sangmu
Australia A League
07:35
Wellington Phoenix — Western Sydney Wanderers FC
Japan J1 League
06:00
Kawasaki Frontale — Kashiwa Reysol
06:00
Yokohama F. Marinos — Tokyo
06:00
Jubilo Iwata — Sanfrecce Hiroshima
06:00
Nagoya Grampus — Vissel Kobe
Japan J2 League
06:00
Albirex Niigata — Roasso Kumamoto
Mexico Liga MX
04:00
Puebla — Guadalajara
Colombia Primera B
02:00
Pereira — Quindio
Ecuador Serie A
01:15
Delfin SC — Dep. Cuenca
Argentina Primera B Nacional
01:05
Villa Dalmine — Brown de Adrogue
Argentina Primera Division
01:00
Union de Mar del Plata — Patronato
Brazil Serie B
00:30
Oeste — Figueirense

ARCHIVE

2020 December
Tuesday, 1st
2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st