Betcatcher Logo

Saturday - 2018/11/10

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Peru Primera Division
23:45
Real Garcilaso — Universitario
USA NCAA
23:30
Utah — Oregon
Colombia Primera A
23:30
Once Caldas — Alianza Petrolera
Ecuador Serie A
23:15
Tecnico Universitario — LDU de Quito
Brazil Serie B
22:30
Sampaio Correa — Sao Bento
Bolivia Primera Division
22:15
Aurora — Sport Boys Warnes
Brazil Serie A
22:00
Botafogo RJ — Flamengo RJ
Uruguay ATP CH Montevideo
22:00
Pedro Sousa — Guido Pella
USA NBA
21:40
Los Angeles Clippers — Milwaukee Bucks
USA NCAA
21:30
Iowa State — Baylor
21:30
Oklahoma — Oklahoma State
21:30
Iowa — Northwestern
21:30
Colorado — Washington State
21:30
Alabama — Mississippi State
Peru Primera Division
21:30
Comerciantes Unidos — San Martin
Colombia Primera A
21:15
Deportes Tolima — Patriotas
Chile Primera Division
21:00
San Luis Quillota — Universidad de Chile
USA NCAA
21:00
Virginia — Liberty Univercity
Friendly Internationals Women
21:00
France (W) — Brazil (W)
Liga ABA
21:00
Cedevita — Igokea
USA NBA
21:00
Toronto Raptors — New York Knicks
Italy ATP Next Gen Finals
21:00
Stefanos Tsitsipas — Alex De Miaur
Spain La Liga
20:45
Girona CF — Leganes
Netherlands Eredivisie
20:45
VVV-Venlo — Fortuna Sittard
Brazil Serie B
20:30
Avai — Fortaleza EC
Belgium First Division A
20:30
Cercle Brugge — Waasland
Poland Ekstraklasa
20:30
Wisla Krakow — Zaglebie Lubin
Spain Segunda Division
20:30
CF Elche — Las Palmas
20:30
Deportivo La Coruna — Real Oviedo
Italy Serie C Group C
20:30
Bisceglie — Monopoli Srl
Germany Bundesliga
20:30
Rasta Vechta — Alba Berlin
France Ligue 1
20:00
AS Saint-Etienne — Stade Reims
20:00
Nimes Olympique — Nice
20:00
Angers SCO — Montpellier HSC
20:00
Toulouse — SC Amiens
Romania Liga I
20:00
CFR Cluj — Dunarea Calarasi
Brazil Serie B
20:00
Oeste — Londrina
20:00
Criciuma — CRB
20:00
CSA — Atletico GO
Brazil Serie A
20:00
America Mineiro — Parana Clube
20:00
Corinthians — Sao Paulo
Belgium First Division A
20:00
Zulte Waregem — Lokeren
20:00
AS Eupen — STVV
France Pro A
20:00
Bourg en Bresse — Antibes
20:00
Elan Bearnais — Le Portel
Netherlands Eredivisie
19:45
De Graafschap — PSV
19:45
Vitesse — Utrecht
Hungary NB I
19:30
Szombathelyi Haladas — Ferencvaros
Israel Premier League
19:30
Hapoel Hadera — Maccabi Haifa
Spain Segunda B G.1
19:30
Real Madrid Castilla — Burgos
Egypt Premier League
19:30
El Gouna — Smouha SC
USA NHL
19:05
Buffalo Sabres — Vancouver Canucks
19:05
Philadelphia Flyers — Chicago Blackhawks
Portugal Primeira Liga
19:00
Nacional Madeira — CS Maritimo
Switzerland Super League
19:00
Lugano — FC Luzern
19:00
FC Thun — Basel
Poland 1st League
19:00
SKS Wigry Suwalki — Jastrzebie
Morocco GNF 1
19:00
DH El Jadida — FUS Rabat
Peru Primera Division
19:00
Sporting Cristal — EM Deportivo Binacional
Spain Segunda B G.2
19:00
CD Izarra — Tudelano
Liga ABA
19:00
Partizan — Cibona
England Premier League
18:30
Crystal Palace — Tottenham Hotspur
Spain La Liga
18:30
Atletico Madrid — Athletic Bilbao
Germany Bundesliga
18:30
Borussia Dortmund — FC Bayern Munich
England EFL Championship
18:30
West Bromwich — Leeds United
Netherlands Eredivisie
18:30
Emmen — NAC Breda
Greece Superleague
18:30
Levadiakos — Ofi Kreta
Ukraine Premier League
18:30
Arsenal Kiev — Pfk Olexandriya
Italy Serie A
18:00
Spal Ferrara — Cagliari
Belgium First Division A
18:00
Charleroi — Club Brugge
Greece Superleague
18:00
Xanthi — Panionios
Italy Serie B
18:00
Cosenza — Lecce
Poland Ekstraklasa
18:00
Lechia Gdansk — Cracovia
Spain Segunda Division
18:00
Extremadura UD — Osasuna
18:00
CD Lugo — Alcorcon AD
USA NCAA
18:00
Texas AM — Mississippi
18:00
UCF — Navy
18:00
West Virginia — TCU
18:00
Penn State — Wisconsin
18:00
Florida — South Carolina
18:00
Michigan State — Ohio State
Argentina Primera B Nacional
18:00
Chacarita Juniors — Instituto AC Cordoba
18:00
Deportivo Moron — Deportivo Santamarina
Algeria 1st Division
18:00
Paradou AC — AS Ain Mlila
Spain Liga ACB
18:00
Joventut — Obradoiro CAB
18:00
Gran Canaria — Isla de Tenerife
Spain Segunda B G.2
18:00
Real Sociedad II — Leioa
Poland 1st League
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biala — GKS Katowice
Croatia 1 HNL
17:30
HNK Hajduk Split — NK Inter Zapresic
Switzerland Challenge League
17:30
Schaffhausen — Chiasso
Jordan Premier League
17:30
Al Wahdat — Aqaba
Bahrain Premier League
17:20
Budaiya — Al Hadd
Israel Premier League
17:15
Hapoel Tel Aviv — Hapoel Raanana
France Ligue 1
17:00
EA Guingamp — Lyonnais
Romania Liga I
17:00
Viitorul Constanta — CS Concordia Chiajna
Russia Premier League
17:00
FC Rostov — Dinamo Moscow
Czech Republic 1st League
17:00
1.FC Slovacko — Slovan Liberec
Turkcell Super League
17:00
Kayserispor — Galatasaray
Austria Bundesliga
17:00
LASK Linz — FC Trenkwalder Admira
17:00
Sturm Graz — SKN St. Polten
Slovakia 1st League
17:00
ZP Sport Podbrezova — Senica
Poland 1st League
17:00
Sandecja Nowy Sacz — Chojniczanka Chojnice
Hungary NB I
17:00
Kisvarda — Ujpest
Algeria 1st Division
17:00
ES Setif — JS Saoura
17:00
CS Constantine — DRB Tadjenanet
Israel Premier League
17:00
Hapoel Haifa — Bnei Yehoda
Morocco GNF 1
17:00
MA Tetouan — Rapide Oued Zem
Spain Segunda B G.3
17:00
Levante II — Peralada
17:00
Espanyol B — Ontinyent Club De Futbol
Egypt Premier League
17:00
El Entag El Harby — Zamalek
USA ATP CH Knoxville
17:00
Christopher Eubanks — Bjorn Fratangelo
17:00
Nikola Milojevic — Reilly Opelka
Portugal Primeira Liga
16:30
Belenenses Lissabon — Boavista
16:30
CD Aves — Rio Ave
Italy Serie C Group C
16:30
Virtus Francavilla — US Siracusa
Spain Segunda B G.4
16:30
Jumilla — Atletico Sanluqueno
Azerbaijan Premier League
16:30
Neftchi Baku — Zir?
France WTA Limoges
16:24
Margarita Gasparyan — Evgeniya Rodina
Spain La Liga
16:15
Getafe CF — Valencia CF
Bulgaria First Professional League
16:15
Vereya — Etar 1924 Veliko Tarnovo
Slovenia Prva Liga
16:15
Maribor — Triglav Gorenjska
England Premier League
16:00
Southampton — Watford
16:00
Newcastle United — Bournemouth
16:00
Huddersfield Town — West Ham United
England EFL Championship
16:00
Bristol City — Preston North End
16:00
Norwich City — Millwall
16:00
Derby County — Aston Villa
16:00
Reading — Ipswich Town
16:00
Bolton Wanderers — Swansea City
16:00
Nottingham Forest — Stoke City
16:00
Middlesbrough — Wigan Athletic
16:00
Queens Park Rangers — Brentford
Sweden Superettan
16:00
IK Brage — Degerfors
16:00
Helsingborgs IF — Varberg
16:00
Orgryte Gothenburg — Landskrona Bois
16:00
Falkenberg — Gais
16:00
Osters IF — Halmstads BK
16:00
Gefle — AFC Eskilstuna
Denmark Superligaen
16:00
AC Horsens — Sonderjyske
Portugal Segunda Division
16:00
Academico Viseu — CD Mafra
England FA Cup
16:00
Chesterfield — Billericay Town
16:00
Bury — Dover Athletic
16:00
Bromley — Peterborough United
16:00
Aldershot Town — Bradford City
16:00
Accrington Stanley — Colchester United
16:00
Barnsley — Notts County
16:00
Crewe Alexandra — Carlisle United
16:00
Exeter City — Blackpool
16:00
Rochdale — Gateshead
16:00
Maidstone United — Macclesfield Town
16:00
Oxford United — Forest Green Rovers
16:00
Scunthorpe United — Burton Albion
16:00
Morecambe — Halifax Town
16:00
Lincoln City — Northampton Town
16:00
Gillingham — Hartlepool United
16:00
Ebbsfleet United — Cheltenham Town
16:00
Plymouth Argyle — Stevenage Borough
16:00
Grimsby Town — Milton Keynes Dons
16:00
Walsall — Coventry City
16:00
Yeovil Town — Stockport County
16:00
Swindon Town — York City
16:00
Tranmere Rovers — Oxford City
16:00
Sutton United — Slough Town
16:00
Southport — Boreham Wood
16:00
Torquay United — Woking
Poland 1st League
16:00
Stal Mielec — Garbarnia Krakow
16:00
Bytovia Bytow — LKS Nieciecza
Portugal Segunda Division
16:00
Farense — Vitoria Guimaraes II
Scotland Championship
16:00
Partick Thistle — Inverness Caledonian Thistle
16:00
Greenock Morton — Alloa Athletic
16:00
Ayr United — Queen Of The South
16:00
Ross County — Dundee United
16:00
Dunfermline Athletic — Falkirk
Scotland League One
16:00
Brechin City — Forfar Athletic
16:00
Dumbarton — Stenhousemuir
16:00
East Fife — Raith Rovers
16:00
Stranraer — Airdrie United
16:00
Arbroath — Montrose
Scotland League Two
16:00
Annan Athletic — Cowdenbeath
16:00
Elgin City — Berwick Rangers
16:00
Clyde — Stirling Albion
16:00
Albion Rovers — Edinburgh City
Scotland Premiership
16:00
Dundee — St. Mirren
16:00
Heart of Midlothian — Kilmarnock
Spain Segunda Division
16:00
CF Cadiz — Reus Deportiu
AFC Champions League
16:00
Perspolis — Kashima Antlers
England National League North
16:00
Brackley Town — Blyth Spartans
16:00
Chester City — Altrincham
16:00
Curzon Ashton — Bradford Park Avenue
16:00
Nuneaton Town — Kidderminster Harriers
16:00
AFC Telford United — Boston United
Ukraine Premier League
16:00
Zorya Lugansk — Karpaty Lviv
16:00
Desna Chernigov — Chornomorets Odesa
Argentina Primera B Nacional
16:00
Brown de Adrogue — Agropecuario
Algeria 1st Division
16:00
CR Belouizdad — MO Bejaia
Belarus Premier League
16:00
Neman Grodno — FC Smolevichi
Denmark Basketligaen
16:00
Stevnsgade SuperMen — EBAA
USA WTA Houston
16:00
Louisa Chirico — Maria Mateas
Saudi Arabia Professional League
15:50
Al Feiha — Al Ittihad
Germany Bundesliga
15:30
1899 Hoffenheim — FC Augsburg
15:30
Werder Bremen — Borussia Monchengladbach
15:30
Freiburg — FSV Mainz 05
15:30
Fortuna Dusseldorf — Hertha BSC
15:30
FC Nurnberg — VfB Stuttgart
Poland Ekstraklasa
15:30
Wisla Plock — Zaglebie Sosnowiec SA
Germany Regionalliga West
15:30
Alemannia Aachen — Borussia Dortmund II
Italy Serie A
15:00
AC Torino — Parma
Croatia 1 HNL
15:00
Belupo — NK Osijek
France Ligue 2
15:00
Valenciennes FC — RC Lens
Italy Serie B
15:00
Salernitana — Spezia Calcio
15:00
Ascoli Calcio — Padova Calcio
15:00
Cremonese — Livorno
15:00
Carpi — Benevento
Russia 1st Division
15:00
Baltika Kaliningrad — Tom Tomsk
Serbia Super Liga
15:00
Dinamo Vranje — Crvena Zvezda
Indian Super League
15:00
Atletico de Kolkata — Pune City
Israel Premier League
15:00
Maccabi Netanya — Maccabi Petach Tikva
Morocco GNF 1
15:00
Mouloudia Oujda — CAY Berrechid
Sweden 1st Division Norra
15:00
Nykoping — FC Linkoping City
15:00
Sollentuna United — Sandviken
15:00
Tegs — Forward
15:00
Rynninge IK — Umea
Russia Premier League
14:30
Krylya Sovetov Samara — FC Akhmat Grozny
Slovakia 1st League
14:30
AS Trencin — Zilina
Austria Erste Liga
14:30
Vorwarts Steyr — Klagenfurt
Hungary NB I
14:30
Diosgyori VTK — Debreceni VSC
France WTA Limoges
14:30
Ekaterina Alexandrova — Vera Zvonareva
Bahrain Premier League
14:20
Manama — Al Shabab
14:20
Al Hala — Muharraq
Romania Liga I
14:00
Astra Giurgiu — CSMS Iasi
Bulgaria First Professional League
14:00
Cherno More Varna — Levski Sofia
Germany 3. Liga
14:00
Hansa Rostock — FC Kaiserslautern
14:00
Energie Cottbus — Sportfreunde Lotte
14:00
VfR Aalen — VfL Osnabruck
14:00
Eintracht Braunschweig — KFC Uerdingen
14:00
SV Meppen — Karlsruher SC
Turkcell Super League
14:00
Caykur Rizespor — Medipol Basaksehir
Slovenia Prva Liga
14:00
Mura 05 — HIT Gorica
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
FSV Frankfurt — Freiburg II
14:00
1. FSV Mainz 05 II — SV Waldhof Mannheim
14:00
SV Elversberg 07 — Pirmasens
14:00
SSV Ulm 1846 — Sportverein Steinbach
14:00
Wormatia Worms — VfB Stuttgart II
Turkey TFF 1. League
14:00
Balikesirspor — Genclerbirligi
Belarus Premier League
14:00
Gomel — Minsk
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Astoria Walldorf — Tsg Balingen
14:00
SC Hessen Dreieich — 1. FC Saarbrucken
Germany Regionalliga West
14:00
SV Lippstadt 08 — SC Wiedenbruck 2000
14:00
TV Herkenrath — SV Rodinghausen
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Kristianstads FF — Atvidabergs FF
14:00
Angelholms FF — Tvaakers
Uzbekistan PFL
14:00
Nawbahor Namangan — Bunyodkor Tashkent
FED Cup
14:00
Barbora Zahlavova Strycova — Sofia Kenin
Slovakia ATP CH Bratislava
14:00
Alexander Bublik — Matthias Bachinger
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Eskilsminne — Mjallby AIF
14:00
Oddevold — Oskarshamns AIK
14:00
Torns IF — Karlskrona
England Premier League
13:30
Cardiff City — Brighton
England FA Cup
13:30
Maidenhead United — Portsmouth
Germany Regionalliga Nordost
13:30
VSG Altglienicke — Bfc Dynamo
13:30
FSV Optik Rathenow — Wacker Nordhausen
13:30
Chemnitzer FC — BFC Viktoria
13:30
VfB Auerbach 1906 — FSV Union Furstenwalde
Germany Regionalliga Nord
13:30
Etsv Weiche Flensburg — SSV Jeddeloh
France ATP CH Mouilleron Le Captif
13:30
Alexey Vatutin — Yannick Maden
Spain La Liga
13:00
Real Valladolid — Eibar
Germany 2 Bundesliga
13:00
St. Pauli — FC Heidenheim 1846
13:00
FC Cologne — Dynamo Dresden
Latvia Higher League
13:00
Jelgava — Valmiera
Russia 1st Division
13:00
Torpedo Armavir — Chertanovo
13:00
FC Khimki — Shinnik Yaroslavl
Poland 1st League
13:00
LKS Lodz — Chrobry Glogow
13:00
Warta Poznan — OKS 1945 Olsztyn
Germany Regionalliga West
13:00
Koln II — Wuppertaler SV
Serbia Super Liga
13:00
Zemun — Cukaricki
13:00
Partizan Beograd — Radnik Surdulica
Germany Regionalliga Nord
13:00
VFL Wolfsburg II — Werder Bremen II
Latvia Higher League
13:00
Rigas FS — SK Liepajas Metalurgs
13:00
Riga FC — Spartaks
Italy Primavera 1
13:00
Inter Milan U19 — Empoli U19
India I League
12:30
Pailan Arrows — Mohun Bagan
Germany Bundesliga U19
12:00
Hannover 96 U19 — Carl Zeiss Jena U19
Portugal Segunda Division
12:00
Penafiel — Benfica II
Russia Premier League
12:00
Ural Ekaterinburg — Gazovik Orenburg
Russia 1st Division
12:00
FC Krasnodar II — FC Tambov
Estonia Meistriliiga
12:00
JK Tammeka Tartu — Tallinna JK Kalev
12:00
Levadia Tallinn — FC Flora Tallinn
12:00
Paide Linnameeskond — Tulevik Viljandi
12:00
JK Nomme Kalju — Trans Narva
Belarus Premier League
12:00
FC Isloch — FC Vitebsk
Uzbekistan PFL
12:00
Pakhtakor Tashkent — Metallurg Bekabad
Russia Youth League
12:00
CSKA-D Moscow — Zenit-D St-Petersburg
Bulgaria First Professional League
11:30
Botev Plovdiv — Septemvri Sofia
Turkcell Super League
11:30
Konyaspor — Ankaragucu
11:30
BB Erzurumspor — Goztepe AS Izmir
Turkey TFF 1. League
11:30
Afjet Afyonspor — Hatayspor
Romania Liga 2
11:30
Chindia Targoviste — Pandurii Tg. Jiu
Philippines PBA Cup
11:30
Barangay Ginebra San Miguel — Purefoods Star Hotshots
Czech Republic League U19
11:00
Sparta Prague U19 — Slavia Prague U19
11:00
FK Pardubice U19 — Brno U19
Germany Bundesliga U19
11:00
RB Leipzig U19 — Werder Bremen U19
11:00
Eintracht Frankfurt U19 — Mainz U19
Russia 1st Division
11:00
Rotor Volgograd — Avangard Kursk
11:00
Sibir Novosibirsk — Mordoviya Saransk
Czech Republic League U19
10:30
FC Fastav Zlin U19 — Slovacko U19
Czech Republic 2nd League
10:15
MFK Chrudim — Prostejov
10:15
Fotbal Trinec — FC Zbrojovka Brno
10:15
Sokolov — Taborsko
Czech Republic League U19
10:15
Dukla Praha U19 — Viktoria Plzen U19
Romania Liga 2
10:00
Energeticianul — Balotesti
10:00
Aerostar Bacau — Uta Arad
10:00
Luceafarul Oradea — Metaloglobus Bucuresti
10:00
Daco Getica Bucuresti — Farul Constanta
Australia A League
09:50
Newcastle Jets — Sydney FC
India I League
09:30
Aizawl FC — Minerva
India ATP CH Bangalore
09:30
Nitin Kumar Sinha — Lucas Gerch
South Korea KBL
09:00
KT Sonicboom — Orions Goyang
Australia A League
07:35
Western Sydney Wanderers FC — Brisbane Roar
Japan B League 1
07:05
Chiba Jets — Ryukyu GK
Japan J1 League
07:00
Gamba Osaka — Shonan Bellmare
Japan J2 League
07:00
Kyoto Sangyo — Jef United Chiba
Russia Youth League
07:00
Ural-D Ekaterinburg — FC Orenburg-D
Japan J1 League
06:00
Cerezo Osaka — Kawasaki Frontale
06:00
Tokyo — Jubilo Iwata
06:00
Consadole Sapporo — Urawa Red Diamonds
06:00
V-Varen Nagasaki — Yokohama F. Marinos
06:00
Shimizu S-Pulse — Nagoya Grampus
06:00
Sanfrecce Hiroshima — Vegalta Sendai
Japan J2 League
06:00
Oita Trinita — Zweigen Kanazawa
06:00
Yokohama FC — Fagiano Okayama
South Korea K League 1
06:00
Suwon Samsung Bluewings — Ulsan Hyundai
06:00
Gangwon — Incheon United
Friendly Internationals Women
05:30
Australia (W) — Chile (W)
Australia NBL
04:50
Adelaide 36ers — Sydney
Mexico Liga MX
04:00
Atlas — Pachuca
China ITF W Shenzhen
04:00
Saisai Zheng — Misaki Doi
USA NBA
03:40
Utah Jazz — Boston Celtics
USA NCAA
03:30
Auburn Montgomery — Washington Huskies
USA NBA
03:10
Denver Nuggets — Brooklyn Nets
USA NCAA
03:00
West Virginia — Buffalo
03:00
Montana — Georgia State
USA NBA
02:10
Miami Heat — Indiana Pacers
USA NHL
02:05
Winnipeg Jets — Colorado Avalanche
Mexico Liga MX
02:00
Tiburones Rojos De Veracruz — Queretaro
Mexico Ascenso MX
02:00
Atlante — UAEM
USA NCAA
02:00
LSU — NC Greensboro
Colombia Primera A
01:45
Chico F.C. — Atletico Huila
Bolivia Primera Division
01:30
Destroyers — Guabira
Ecuador Serie B
01:30
LDU Loja — Puerto Quito
USA NCAA
01:30
Mississippi St. — Austin Peay
Ecuador Serie A
01:15
Independiente Del Valle — Delfin SC
USA NBA
01:10
Orlando Magic — Washington Wizards
01:10
Philadelphia 76ers — Charlotte Hornets
USA NCAA
01:00
Syracuse — Louisville
Argentina Primera Division
01:00
At. Tucuman — Rosario Central
Argentina Primera B Nacional
01:00
Atletico Rafaela — Central Cordoba SDE
USA NCAA
01:00
Elon — North Carolina
Brazil Serie B
00:30
Coritiba FC — Goias
Uruguay ATP CH Montevideo
00:00
Mario Vilella Martinez — Martin Cuevas
Peru Primera Division
23:45
Real Garcilaso — Universitario
Colombia Primera A
23:30
Once Caldas — Alianza Petrolera
Ecuador Serie A
23:15
Tecnico Universitario — LDU de Quito
Brazil Serie B
22:30
Sampaio Correa — Sao Bento
Bolivia Primera Division
22:15
Aurora — Sport Boys Warnes
Brazil Serie A
22:00
Botafogo RJ — Flamengo RJ
Peru Primera Division
21:30
Comerciantes Unidos — San Martin
Colombia Primera A
21:15
Deportes Tolima — Patriotas
Chile Primera Division
21:00
San Luis Quillota — Universidad de Chile
Friendly Internationals Women
21:00
France (W) — Brazil (W)
Spain La Liga
20:45
Girona CF — Leganes
Netherlands Eredivisie
20:45
VVV-Venlo — Fortuna Sittard
Brazil Serie B
20:30
Avai — Fortaleza EC
Belgium First Division A
20:30
Cercle Brugge — Waasland
Poland Ekstraklasa
20:30
Wisla Krakow — Zaglebie Lubin
Spain Segunda Division
20:30
CF Elche — Las Palmas
20:30
Deportivo La Coruna — Real Oviedo
Italy Serie C Group C
20:30
Bisceglie — Monopoli Srl
France Ligue 1
20:00
AS Saint-Etienne — Stade Reims
20:00
Nimes Olympique — Nice
20:00
Angers SCO — Montpellier HSC
20:00
Toulouse — SC Amiens
Romania Liga I
20:00
CFR Cluj — Dunarea Calarasi
Brazil Serie B
20:00
Oeste — Londrina
20:00
Criciuma — CRB
20:00
CSA — Atletico GO
Brazil Serie A
20:00
America Mineiro — Parana Clube
20:00
Corinthians — Sao Paulo
Belgium First Division A
20:00
Zulte Waregem — Lokeren
20:00
AS Eupen — STVV
Netherlands Eredivisie
19:45
De Graafschap — PSV
19:45
Vitesse — Utrecht
Hungary NB I
19:30
Szombathelyi Haladas — Ferencvaros
Israel Premier League
19:30
Hapoel Hadera — Maccabi Haifa
Spain Segunda B G.1
19:30
Real Madrid Castilla — Burgos
Egypt Premier League
19:30
El Gouna — Smouha SC
Portugal Primeira Liga
19:00
Nacional Madeira — CS Maritimo
Switzerland Super League
19:00
Lugano — FC Luzern
19:00
FC Thun — Basel
Poland 1st League
19:00
SKS Wigry Suwalki — Jastrzebie
Morocco GNF 1
19:00
DH El Jadida — FUS Rabat
Peru Primera Division
19:00
Sporting Cristal — EM Deportivo Binacional
Spain Segunda B G.2
19:00
CD Izarra — Tudelano
England Premier League
18:30
Crystal Palace — Tottenham Hotspur
Spain La Liga
18:30
Atletico Madrid — Athletic Bilbao
Germany Bundesliga
18:30
Borussia Dortmund — FC Bayern Munich
England EFL Championship
18:30
West Bromwich — Leeds United
Netherlands Eredivisie
18:30
Emmen — NAC Breda
Greece Superleague
18:30
Levadiakos — Ofi Kreta
Ukraine Premier League
18:30
Arsenal Kiev — Pfk Olexandriya
Italy Serie A
18:00
Spal Ferrara — Cagliari
Belgium First Division A
18:00
Charleroi — Club Brugge
Greece Superleague
18:00
Xanthi — Panionios
Italy Serie B
18:00
Cosenza — Lecce
Poland Ekstraklasa
18:00
Lechia Gdansk — Cracovia
Spain Segunda Division
18:00
Extremadura UD — Osasuna
18:00
CD Lugo — Alcorcon AD
Argentina Primera B Nacional
18:00
Chacarita Juniors — Instituto AC Cordoba
18:00
Deportivo Moron — Deportivo Santamarina
Algeria 1st Division
18:00
Paradou AC — AS Ain Mlila
Spain Segunda B G.2
18:00
Real Sociedad II — Leioa
Poland 1st League
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biala — GKS Katowice
Croatia 1 HNL
17:30
HNK Hajduk Split — NK Inter Zapresic
Switzerland Challenge League
17:30
Schaffhausen — Chiasso
Jordan Premier League
17:30
Al Wahdat — Aqaba
Bahrain Premier League
17:20
Budaiya — Al Hadd
Israel Premier League
17:15
Hapoel Tel Aviv — Hapoel Raanana
France Ligue 1
17:00
EA Guingamp — Lyonnais
Romania Liga I
17:00
Viitorul Constanta — CS Concordia Chiajna
Russia Premier League
17:00
FC Rostov — Dinamo Moscow
Czech Republic 1st League
17:00
1.FC Slovacko — Slovan Liberec
Turkcell Super League
17:00
Kayserispor — Galatasaray
Austria Bundesliga
17:00
LASK Linz — FC Trenkwalder Admira
17:00
Sturm Graz — SKN St. Polten
Slovakia 1st League
17:00
ZP Sport Podbrezova — Senica
Poland 1st League
17:00
Sandecja Nowy Sacz — Chojniczanka Chojnice
Hungary NB I
17:00
Kisvarda — Ujpest
Algeria 1st Division
17:00
ES Setif — JS Saoura
17:00
CS Constantine — DRB Tadjenanet
Israel Premier League
17:00
Hapoel Haifa — Bnei Yehoda
Morocco GNF 1
17:00
MA Tetouan — Rapide Oued Zem
Spain Segunda B G.3
17:00
Levante II — Peralada
17:00
Espanyol B — Ontinyent Club De Futbol
Egypt Premier League
17:00
El Entag El Harby — Zamalek
Portugal Primeira Liga
16:30
Belenenses Lissabon — Boavista
16:30
CD Aves — Rio Ave
Italy Serie C Group C
16:30
Virtus Francavilla — US Siracusa
Spain Segunda B G.4
16:30
Jumilla — Atletico Sanluqueno
Azerbaijan Premier League
16:30
Neftchi Baku — Zir?
Spain La Liga
16:15
Getafe CF — Valencia CF
Bulgaria First Professional League
16:15
Vereya — Etar 1924 Veliko Tarnovo
Slovenia Prva Liga
16:15
Maribor — Triglav Gorenjska
England Premier League
16:00
Southampton — Watford
16:00
Newcastle United — Bournemouth
16:00
Huddersfield Town — West Ham United
England EFL Championship
16:00
Bristol City — Preston North End
16:00
Norwich City — Millwall
16:00
Derby County — Aston Villa
16:00
Reading — Ipswich Town
16:00
Bolton Wanderers — Swansea City
16:00
Nottingham Forest — Stoke City
16:00
Middlesbrough — Wigan Athletic
16:00
Queens Park Rangers — Brentford
Sweden Superettan
16:00
IK Brage — Degerfors
16:00
Helsingborgs IF — Varberg
16:00
Orgryte Gothenburg — Landskrona Bois
16:00
Falkenberg — Gais
16:00
Osters IF — Halmstads BK
16:00
Gefle — AFC Eskilstuna
Denmark Superligaen
16:00
AC Horsens — Sonderjyske
Portugal Segunda Division
16:00
Academico Viseu — CD Mafra
England FA Cup
16:00
Chesterfield — Billericay Town
16:00
Bury — Dover Athletic
16:00
Bromley — Peterborough United
16:00
Aldershot Town — Bradford City
16:00
Accrington Stanley — Colchester United
16:00
Barnsley — Notts County
16:00
Crewe Alexandra — Carlisle United
16:00
Exeter City — Blackpool
16:00
Rochdale — Gateshead
16:00
Maidstone United — Macclesfield Town
16:00
Oxford United — Forest Green Rovers
16:00
Scunthorpe United — Burton Albion
16:00
Morecambe — Halifax Town
16:00
Lincoln City — Northampton Town
16:00
Gillingham — Hartlepool United
16:00
Ebbsfleet United — Cheltenham Town
16:00
Plymouth Argyle — Stevenage Borough
16:00
Grimsby Town — Milton Keynes Dons
16:00
Walsall — Coventry City
16:00
Yeovil Town — Stockport County
16:00
Swindon Town — York City
16:00
Tranmere Rovers — Oxford City
16:00
Sutton United — Slough Town
16:00
Southport — Boreham Wood
16:00
Torquay United — Woking
Poland 1st League
16:00
Stal Mielec — Garbarnia Krakow
16:00
Bytovia Bytow — LKS Nieciecza
Portugal Segunda Division
16:00
Farense — Vitoria Guimaraes II
Scotland Championship
16:00
Partick Thistle — Inverness Caledonian Thistle
16:00
Greenock Morton — Alloa Athletic
16:00
Ayr United — Queen Of The South
16:00
Ross County — Dundee United
16:00
Dunfermline Athletic — Falkirk
Scotland League One
16:00
Brechin City — Forfar Athletic
16:00
Dumbarton — Stenhousemuir
16:00
East Fife — Raith Rovers
16:00
Stranraer — Airdrie United
16:00
Arbroath — Montrose
Scotland League Two
16:00
Annan Athletic — Cowdenbeath
16:00
Elgin City — Berwick Rangers
16:00
Clyde — Stirling Albion
16:00
Albion Rovers — Edinburgh City
Scotland Premiership
16:00
Dundee — St. Mirren
16:00
Heart of Midlothian — Kilmarnock
Spain Segunda Division
16:00
CF Cadiz — Reus Deportiu
AFC Champions League
16:00
Perspolis — Kashima Antlers
England National League North
16:00
Brackley Town — Blyth Spartans
16:00
Chester City — Altrincham
16:00
Curzon Ashton — Bradford Park Avenue
16:00
Nuneaton Town — Kidderminster Harriers
16:00
AFC Telford United — Boston United
Ukraine Premier League
16:00
Zorya Lugansk — Karpaty Lviv
16:00
Desna Chernigov — Chornomorets Odesa
Argentina Primera B Nacional
16:00
Brown de Adrogue — Agropecuario
Algeria 1st Division
16:00
CR Belouizdad — MO Bejaia
Belarus Premier League
16:00
Neman Grodno — FC Smolevichi
Saudi Arabia Professional League
15:50
Al Feiha — Al Ittihad
Germany Bundesliga
15:30
1899 Hoffenheim — FC Augsburg
15:30
Werder Bremen — Borussia Monchengladbach
15:30
Freiburg — FSV Mainz 05
15:30
Fortuna Dusseldorf — Hertha BSC
15:30
FC Nurnberg — VfB Stuttgart
Poland Ekstraklasa
15:30
Wisla Plock — Zaglebie Sosnowiec SA
Germany Regionalliga West
15:30
Alemannia Aachen — Borussia Dortmund II
Italy Serie A
15:00
AC Torino — Parma
Croatia 1 HNL
15:00
Belupo — NK Osijek
France Ligue 2
15:00
Valenciennes FC — RC Lens
Italy Serie B
15:00
Salernitana — Spezia Calcio
15:00
Ascoli Calcio — Padova Calcio
15:00
Cremonese — Livorno
15:00
Carpi — Benevento
Russia 1st Division
15:00
Baltika Kaliningrad — Tom Tomsk
Serbia Super Liga
15:00
Dinamo Vranje — Crvena Zvezda
Indian Super League
15:00
Atletico de Kolkata — Pune City
Israel Premier League
15:00
Maccabi Netanya — Maccabi Petach Tikva
Morocco GNF 1
15:00
Mouloudia Oujda — CAY Berrechid
Sweden 1st Division Norra
15:00
Nykoping — FC Linkoping City
15:00
Sollentuna United — Sandviken
15:00
Tegs — Forward
15:00
Rynninge IK — Umea
Russia Premier League
14:30
Krylya Sovetov Samara — FC Akhmat Grozny
Slovakia 1st League
14:30
AS Trencin — Zilina
Austria Erste Liga
14:30
Vorwarts Steyr — Klagenfurt
Hungary NB I
14:30
Diosgyori VTK — Debreceni VSC
Bahrain Premier League
14:20
Manama — Al Shabab
14:20
Al Hala — Muharraq
Romania Liga I
14:00
Astra Giurgiu — CSMS Iasi
Bulgaria First Professional League
14:00
Cherno More Varna — Levski Sofia
Germany 3. Liga
14:00
Hansa Rostock — FC Kaiserslautern
14:00
Energie Cottbus — Sportfreunde Lotte
14:00
VfR Aalen — VfL Osnabruck
14:00
Eintracht Braunschweig — KFC Uerdingen
14:00
SV Meppen — Karlsruher SC
Turkcell Super League
14:00
Caykur Rizespor — Medipol Basaksehir
Slovenia Prva Liga
14:00
Mura 05 — HIT Gorica
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
FSV Frankfurt — Freiburg II
14:00
1. FSV Mainz 05 II — SV Waldhof Mannheim
14:00
SV Elversberg 07 — Pirmasens
14:00
SSV Ulm 1846 — Sportverein Steinbach
14:00
Wormatia Worms — VfB Stuttgart II
Turkey TFF 1. League
14:00
Balikesirspor — Genclerbirligi
Belarus Premier League
14:00
Gomel — Minsk
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Astoria Walldorf — Tsg Balingen
14:00
SC Hessen Dreieich — 1. FC Saarbrucken
Germany Regionalliga West
14:00
SV Lippstadt 08 — SC Wiedenbruck 2000
14:00
TV Herkenrath — SV Rodinghausen
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Kristianstads FF — Atvidabergs FF
14:00
Angelholms FF — Tvaakers
Uzbekistan PFL
14:00
Nawbahor Namangan — Bunyodkor Tashkent
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Eskilsminne — Mjallby AIF
14:00
Oddevold — Oskarshamns AIK
14:00
Torns IF — Karlskrona
England Premier League
13:30
Cardiff City — Brighton
England FA Cup
13:30
Maidenhead United — Portsmouth
Germany Regionalliga Nordost
13:30
VSG Altglienicke — Bfc Dynamo
13:30
FSV Optik Rathenow — Wacker Nordhausen
13:30
Chemnitzer FC — BFC Viktoria
13:30
VfB Auerbach 1906 — FSV Union Furstenwalde
Germany Regionalliga Nord
13:30
Etsv Weiche Flensburg — SSV Jeddeloh
Spain La Liga
13:00
Real Valladolid — Eibar
Germany 2 Bundesliga
13:00
St. Pauli — FC Heidenheim 1846
13:00
FC Cologne — Dynamo Dresden
Latvia Higher League
13:00
Jelgava — Valmiera
Russia 1st Division
13:00
Torpedo Armavir — Chertanovo
13:00
FC Khimki — Shinnik Yaroslavl
Poland 1st League
13:00
LKS Lodz — Chrobry Glogow
13:00
Warta Poznan — OKS 1945 Olsztyn
Germany Regionalliga West
13:00
Koln II — Wuppertaler SV
Serbia Super Liga
13:00
Zemun — Cukaricki
13:00
Partizan Beograd — Radnik Surdulica
Germany Regionalliga Nord
13:00
VFL Wolfsburg II — Werder Bremen II
Latvia Higher League
13:00
Rigas FS — SK Liepajas Metalurgs
13:00
Riga FC — Spartaks
Italy Primavera 1
13:00
Inter Milan U19 — Empoli U19
India I League
12:30
Pailan Arrows — Mohun Bagan
Germany Bundesliga U19
12:00
Hannover 96 U19 — Carl Zeiss Jena U19
Portugal Segunda Division
12:00
Penafiel — Benfica II
Russia Premier League
12:00
Ural Ekaterinburg — Gazovik Orenburg
Russia 1st Division
12:00
FC Krasnodar II — FC Tambov
Estonia Meistriliiga
12:00
JK Tammeka Tartu — Tallinna JK Kalev
12:00
Levadia Tallinn — FC Flora Tallinn
12:00
Paide Linnameeskond — Tulevik Viljandi
12:00
JK Nomme Kalju — Trans Narva
Belarus Premier League
12:00
FC Isloch — FC Vitebsk
Uzbekistan PFL
12:00
Pakhtakor Tashkent — Metallurg Bekabad
Russia Youth League
12:00
CSKA-D Moscow — Zenit-D St-Petersburg
Bulgaria First Professional League
11:30
Botev Plovdiv — Septemvri Sofia
Turkcell Super League
11:30
Konyaspor — Ankaragucu
11:30
BB Erzurumspor — Goztepe AS Izmir
Turkey TFF 1. League
11:30
Afjet Afyonspor — Hatayspor
Romania Liga 2
11:30
Chindia Targoviste — Pandurii Tg. Jiu
Czech Republic League U19
11:00
Sparta Prague U19 — Slavia Prague U19
11:00
FK Pardubice U19 — Brno U19
Germany Bundesliga U19
11:00
RB Leipzig U19 — Werder Bremen U19
11:00
Eintracht Frankfurt U19 — Mainz U19
Russia 1st Division
11:00
Rotor Volgograd — Avangard Kursk
11:00
Sibir Novosibirsk — Mordoviya Saransk
Czech Republic League U19
10:30
FC Fastav Zlin U19 — Slovacko U19
Czech Republic 2nd League
10:15
MFK Chrudim — Prostejov
10:15
Fotbal Trinec — FC Zbrojovka Brno
10:15
Sokolov — Taborsko
Czech Republic League U19
10:15
Dukla Praha U19 — Viktoria Plzen U19
Romania Liga 2
10:00
Energeticianul — Balotesti
10:00
Aerostar Bacau — Uta Arad
10:00
Luceafarul Oradea — Metaloglobus Bucuresti
10:00
Daco Getica Bucuresti — Farul Constanta
Australia A League
09:50
Newcastle Jets — Sydney FC
India I League
09:30
Aizawl FC — Minerva
Australia A League
07:35
Western Sydney Wanderers FC — Brisbane Roar
Japan J1 League
07:00
Gamba Osaka — Shonan Bellmare
Japan J2 League
07:00
Kyoto Sangyo — Jef United Chiba
Russia Youth League
07:00
Ural-D Ekaterinburg — FC Orenburg-D
Japan J1 League
06:00
Cerezo Osaka — Kawasaki Frontale
06:00
Tokyo — Jubilo Iwata
06:00
Consadole Sapporo — Urawa Red Diamonds
06:00
V-Varen Nagasaki — Yokohama F. Marinos
06:00
Shimizu S-Pulse — Nagoya Grampus
06:00
Sanfrecce Hiroshima — Vegalta Sendai
Japan J2 League
06:00
Oita Trinita — Zweigen Kanazawa
06:00
Yokohama FC — Fagiano Okayama
South Korea K League 1
06:00
Suwon Samsung Bluewings — Ulsan Hyundai
06:00
Gangwon — Incheon United
Friendly Internationals Women
05:30
Australia (W) — Chile (W)
Mexico Liga MX
04:00
Atlas — Pachuca
02:00
Tiburones Rojos De Veracruz — Queretaro
Mexico Ascenso MX
02:00
Atlante — UAEM
Colombia Primera A
01:45
Chico F.C. — Atletico Huila
Bolivia Primera Division
01:30
Destroyers — Guabira
Ecuador Serie B
01:30
LDU Loja — Puerto Quito
Ecuador Serie A
01:15
Independiente Del Valle — Delfin SC
Argentina Primera Division
01:00
At. Tucuman — Rosario Central
Argentina Primera B Nacional
01:00
Atletico Rafaela — Central Cordoba SDE
Brazil Serie B
00:30
Coritiba FC — Goias

ARCHIVE

2020 November
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st