Betcatcher Logo

Saturday - 2019/04/13

ALL SPORTS

MORE SPORTS

Paraguay Primera Division
23:15
Olimpia A — Sol de America
USA NBA
23:10
Toronto Raptors — Orlando Magic
Colombia Primera A
23:00
Once Caldas — Jaguares de Cordoba
USA MLS
23:00
Minnesota United — New York City FC
Brazil NBB
23:00
Basquete Cearense — Mogi das Cruzes
Argentina Superliga Cup
22:45
Belgrano — Lanus
Peru Primera Division
22:30
Sport Huancayo — Molinos El Pirata
Argentina Primera B Nacional
22:05
Almagro — Temperley
USA MLS
22:00
Seattle Sounders — Toronto
Ecuador Serie A
22:00
Macara — Mushuc Runa SC
Venezuela Primera Division
22:00
Portuguesa — Trujillanos
USA ATP Houston
21:50
Sam Querrey — Christian Garin
Portugal Primeira Liga
21:30
CD Aves — Sporting Lisbon
Chile Primera Division
21:30
Colo Colo — OHiggins
Venezuela Primera Division
21:30
Deportivo Anzoategui — Monagas SC
Colombia Primera A
21:00
Rionegro Aguilas — Union Magdalena
USA MLS
21:00
Houston Dynamo — San Jose Earthquakes
Bolivia Primera Division
21:00
Sport Boys Warnes — Real Potosi
Argentina Primera B Nacional
21:00
Club Ferro Carril Oeste — Brown de Adrogue
21:00
Olimpo Bahia Blanca — Independiente Rivadavia
Africa CAF Champions League
21:00
WAC Casablanca — Horoya
Uruguay Primera Division
21:00
Danubio — Defensor
21:00
Cerro — CA Progreso
Spain La Liga
20:45
Sevilla — Real Betis
Netherlands Eredivisie
20:45
Feyenoord — Heracles Almelo
20:45
Fortuna Sittard — VVV-Venlo
USA NBA
20:40
Philadelphia 76ers — Brooklyn Nets
Argentina Primera B
20:35
All Boys — Acassuso
Romania Liga I
20:30
Viitorul Constanta — CS Universitatea Craiova
Spain Liga ACB
20:30
Manresa La Bruixa — Gipuzkoa Basket
Belgium First Division A
20:30
AA Gent — Royal Antwerp
Spain Segunda Division
20:30
Rayo Majadahonda — CD Tenerife
Ireland 1st Division
20:30
Longford Town — Bray Wanderers
Argentina Primera B Nacional
20:30
Los Andes — Chacarita Juniors
Argentina Superliga Cup
20:30
San Martin SJ — Talleres de Cordoba
Italy Lega 1
20:30
Cimberio Varese — EA7 Emporio Armani Milano
France Ligue 1
20:00
Racing Strasbourg — EA Guingamp
20:00
AS Monaco — Stade Reims
Belgium First Division A
20:00
Cercle Brugge — Waasland
Norway Eliteserien
20:00
Viking — SK Brann
Belgium First Division A
20:00
Kortrijk — Union Saint-Gilloise
20:00
STVV — KV Oostende
Spain Segunda B G.1
20:00
Ponferradina — Navalcarnero
Colombia WTA Bogota
19:47
Lara Arruabarrena — Astra Sharma
Israel Premier League
19:30
Beitar Jerusalem — Maccabi Petach Tikva
Qatar Stars League
19:30
Al Sailiya — Al Khritiyat
Poland 1st League
19:10
Sandecja Nowy Sacz — Podbeskidzie Bielsko Biala
Portugal Primeira Liga
19:00
Portimonense SC — Porto
Croatia 1 HNL
19:00
HNK Rijeka — NK Inter Zapresic
Bulgaria First Professional League
19:00
CSKA Sofia — Beroe Stara Zagora
Switzerland Super League
19:00
Basel — Grasshoppers Zurich
19:00
FC Luzern — Neuchatel Xamax
USA MLS
19:00
Montreal Impact — Columbus Crew
Germany Bundesliga
18:30
Borussia Dortmund — FSV Mainz 05
England Premier League
18:30
Manchester United — West Ham United
Spain La Liga
18:30
Atletico Madrid — Celta Vigo
Netherlands Eredivisie
18:30
Ajax — Excelsior Rotterdam
England EFL Championship
18:30
Leeds United — Sheffield Wednesday
Ukraine Premier League
18:30
Lviv — Pfk Olexandriya
Chile Primera Division
18:30
Deportes Iquique — Union Espanola
Turkey TFF 1. League
18:30
Denizlispor — Boluspor
18:30
Eskisehirspor — Elazigspor
Jordan Premier League
18:30
Al Hussein — Al Faisaly Amman
Scotland League One
18:15
Airdrie United — Stenhousemuir
Italy Serie A
18:00
AS Roma — Udinese
Czech Republic 1st League
18:00
Viktoria Plzen — Banik Ostrava
Belgium First Division A
18:00
Zulte Waregem — Mouscron Peruwelz
Poland Ekstraklasa
18:00
Arka Gdynia — ASPN Miedz Legnica
18:00
Slask Wroclaw — Gornik Zabrze
18:00
Lech Poznan — Jagiellonia Bialystok
18:00
Cracovia — Lechia Gdansk
18:00
Legia Warszawa — Pogon Szczecin
18:00
GKS Piast Gliwice — Korona Kielce
Italy Serie B
18:00
Venezia — US Foggia
Poland 1st League
18:00
Chrobry Glogow — LKS Nieciecza
Belgium First Division A
18:00
Beerschot Wilrijk — AS Eupen
Turkcell Super League
18:00
Besiktas — Istanbul Basaksehir F.K.
Spain Segunda Division
18:00
UD Almeria — Gimnastic De Tarragona
18:00
Osasuna — Deportivo La Coruna
Serbia Super Liga
18:00
Radnik Surdulica — Backa Palanka
Africa CAF Champions League
18:00
Al Ahly Cairo — Mamelodi Sundowns
Germany Bundesliga
18:00
Gottingen — Mitteldeutscher
Colombia WTA Bogota
18:00
Amanda Anisimova — Beatriz Haddad Maia
Poland 1st League
17:45
GKS Tychy 71 — LKS Lodz
Norway 2nd Division G.1
17:45
Arendal — Stjordals-Blink
Romania Liga I
17:30
Botosani — AFC Hermannstadt
Russia Premier League
17:30
FC Akhmat Grozny — Lokomotiv Moscow
Switzerland Challenge League
17:30
Schaffhausen — Rapperswil Jona
Qatar Stars League
17:20
Al Shahaniya — Al Gharrafa
France Ligue 1
17:00
Marseille — Nimes Olympique
Poland 1st League
17:00
Odra Opole — OKS 1945 Olsztyn
17:00
Chojniczanka Chojnice — Garbarnia Krakow
Austria Bundesliga
17:00
FC Wacker Innsbruck — FC Trenkwalder Admira
17:00
TSV Hartberg — SCR Altach
17:00
Rapid Vienna — SV Mattersburg
Slovakia 1st League
17:00
Senica — Nitra
Hungary NB I
17:00
Szombathelyi Haladas — MTK
Portugal Segunda Division
17:00
Academico Viseu — Vitoria Guimaraes II
Israel Premier League
17:00
Hapoel Tel Aviv — Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Switzerland Challenge League
17:00
FC Lausanne Sport — Wil 1900
Spain Segunda B G.3
17:00
UB Conquense — CF Valencia B
Spain Segunda B G.2
17:00
Leioa — Arenas de Getxo
India Super Cup
17:00
FC Goa (IND) — Chennai Titans
Portugal Primeira Liga
16:30
CD Santa Clara — Moreirense
Croatia 1 HNL
16:30
NK Istra 1961 Pula — NK Dinamo Zagreb
Austria Erste Liga
16:30
SC Austria Lustenau — Blau Weiss Linz
Bulgaria First Professional League
16:30
Botev Plovdiv — Cherno More Varna
Azerbaijan Premier League
16:30
Garabagh Agdam — Sabah (AZR)
Lithuania A Lyga
16:30
Stumbras — Zalgiris Vilnius
Spain La Liga
16:15
SD Huesca — Barcelona
England Premier League
16:00
Fulham FC — Everton
Denmark Superligaen
16:00
Vendsyssel — Aalborg
Sweden Superettan
16:00
IK Brage — Halmstads BK
England EFL Championship
16:00
West Bromwich — Preston North End
16:00
Sheffield United — Millwall
16:00
Derby County — Bolton Wanderers
16:00
Nottingham Forest — Blackburn Rovers
16:00
Reading — Brentford
England EFL League Two
16:00
Northampton Town — Mansfield Town
16:00
Lincoln City — Cheltenham Town
16:00
Morecambe — Grimsby Town
16:00
Bury — Colchester United
16:00
Crewe Alexandra — Notts County
England National League
16:00
Ebbsfleet United — Dagenham & Redbridge
16:00
Barrow — Dover Athletic
England EFL League Two
16:00
Oldham Athletic — Swindon Town
16:00
Exeter City — Port Vale
16:00
Tranmere Rovers — Milton Keynes Dons
England National League
16:00
Barnet — Wrexham
England EFL League Two
16:00
Yeovil Town — Crawley Town
Scotland Championship
16:00
Ross County — Partick Thistle
16:00
Dunfermline Athletic — Falkirk
England EFL League One
16:00
Barnsley — Fleetwood Town
16:00
Oxford United — AFC Wimbledon
16:00
Accrington Stanley — Walsall
16:00
Southend United — Wycombe Wanderers
16:00
Gillingham — Shrewsbury Town
England EFL League Two
16:00
Stevenage Borough — Carlisle United
England National League
16:00
Solihull Moors F.C. — Havant & Waterlooville
Scotland League Two
16:00
Peterhead — Albion Rovers
Scotland League One
16:00
East Fife — Montrose
16:00
Raith Rovers — Stranraer
England EFL League One
16:00
Doncaster Rovers — Plymouth Argyle
16:00
Charlton Athletic — Luton Town
Poland 1st League
16:00
SKS Wigry Suwalki — Bytovia Bytow
Finland Veikkausliiga
16:00
KuPS — HJK
Sweden 1st Division Norra
16:00
Sollentuna United — Nykoping
Spain Segunda Division
16:00
Malaga CF — Extremadura UD
Sweden 1st Division Norra
16:00
Akropolis — Carlstad United
Portugal Segunda Division
16:00
Porto II — Pacos de Ferreira
Germany Regionalliga Nord
16:00
SSV Jeddeloh — Eintracht Norderstedt
Jordan Premier League
16:00
Shabab Al Ordon — Al Ahli
Monaco ATP Monte Carlo
16:00
Yoshihito Nishioka — Lorenzo Sonego
Germany Bundesliga
15:30
RB Leipzig — VfL Wolfsburg
15:30
VfB Stuttgart — Bayer Leverkusen
15:30
Werder Bremen — Freiburg
Czech Republic 1st League
15:30
1.FC Slovacko — 1.FK Pribram
15:30
Sfc Opava — Sigma Olomouc
15:30
Karvina — Tescoma Zlin
Norway 1st Division
15:30
Sandefjord — Aalesunds
Belarus Premier League
15:30
Gomel — Ynergetyk BGU
Italy Serie A
15:00
Spal Ferrara — Juventus
Italy Serie B
15:00
Lecce — Carpi
15:00
Salernitana — AS Cittadella
15:00
Crotone — Cremonese
Turkcell Super League
15:00
Konyaspor — Sivasspor
15:00
Caykur Rizespor — Goztepe AS Izmir
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Oskarshamns AIK — Kristianstads FF
Norway 2nd Division G.1
15:00
Levanger — Moss
Germany Regionalliga Nord
15:00
BSV Schwarz-WeiB Rehden — VFB Lubeck
Germany Regionalliga West
15:00
Rot-Weiss Essen — Borussia Dortmund II
Italy ATP CH Barletta
15:00
Viktor Galovic — Gianluca Mager
Estonia Meistriliiga
15:00
Trans Narva — FC Flora Tallinn
Italy Serie C Group A
14:30
Carrarese — Gozzano
Russia 1st Division
14:30
FC Tambov — FK Sochi 04
Slovenia Prva Liga
14:30
Triglav Gorenjska — Rudar Velenje
Germany 3. Liga
14:00
VfR Aalen — Sportfreunde Lotte
14:00
TSV 1860 Munich — Preusen Munster
14:00
Eintracht Braunschweig — SG Sonnenhof Grosaspach
14:00
Hansa Rostock — FC Carl Zeiss Jena
14:00
Energie Cottbus — FC Kaiserslautern
14:00
SV Wehen Wiesbaden — SC Fortuna Koln
Finland Veikkausliiga
14:00
Kpv Kokkola — RoPS
14:00
Inter Turku — Seinajoen JK
Denmark 2nd Division
14:00
Odder Igf — Tarup-Paarup
14:00
Kjellerup — Jammerbugt
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Tvaakers — Ljungskile SK
Denmark 2nd Division
14:00
Hillerod Fodbold — Marienlyst
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Lund — Eskilsminne
Germany Regionalliga Bayern
14:00
FC Pipinsried — Augsburg II
14:00
Nuremberg II — Spvgg Bayreuth
14:00
Wacker Burghausen — Heimstetten
14:00
Spvgg Greuther Furth II — Schweinfurt
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Wormatia Worms — Sportverein Steinbach
14:00
SSV Ulm 1846 — SC Hessen Dreieich
14:00
Kickers Offenbach — SV Waldhof Mannheim
14:00
Astoria Walldorf — Freiburg II
14:00
SV Elversberg 07 — 1. FC Saarbrucken
14:00
FC 08 Homburg — TSV Eintracht Stadtallendorf
Germany Regionalliga West
14:00
TV Herkenrath — Viktoria Koln
14:00
SV Rodinghausen — Fortuna Dusseldorf II
14:00
Koln II — SG Wattenscheid 09
Azerbaijan Premier League
14:00
Zir? — Sumgayit
England National League
13:35
Salford City — Maidenhead United
Sweden Allsvenskan
13:30
Falkenberg — BK Hacken
Sweden Superettan
13:30
Mjallby AIF — Vasteras
Belarus Premier League
13:30
Torpedo Zhodino — Minsk
Germany Regionalliga Nord
13:30
Etsv Weiche Flensburg — TSV Havelse
Germany Regionalliga Nordost
13:30
VSG Altglienicke — FSV Union Furstenwalde
13:30
Bischofswerdaer — SV Babelsberg 03
13:30
1. FC Lok Leipzig — Fsv Budissa Bautzen
Monaco ATP Monte Carlo
13:30
Thomas Fabbiano — Feliciano Lopez
Scotland FA Cup
13:15
Heart of Midlothian — Inverness Caledonian Thistle
Germany 2 Bundesliga
13:00
1. FC Magdeburg — SV Darmstadt 98
13:00
SC Paderborn 07 — Duisburg
13:00
SV Sandhausen — Dynamo Dresden
Spain La Liga
13:00
RCD Espanyol — CD Alaves
Russia Premier League
13:00
CSKA Moscow — Gazovik Orenburg
Ukraine Premier League
13:00
Illichivets — Dynamo Kiev
Russia 1st Division
13:00
FC Krasnodar II — Fakel
Romania Liga 2
13:00
Universitatea Cluj — Farul Constanta
Germany Regionalliga Nord
13:00
Hannover 96 II — VFL Oldenburg
Turkey TFF 1. League
13:00
Hatayspor — Afjet Afyonspor
Germany Bundesliga U19
12:30
VfB Stuttgart U19 — Kaiserslautern U19
Russia Premier League
12:00
Arsenal Tula — Ural Ekaterinburg
Russia 1st Division
12:00
Chertanovo — Tom Tomsk
12:00
Sibir Novosibirsk — Luch-Energiya Vladivostok
Japan J1 League
12:00
Yokohama F. Marinos — Nagoya Grampus
Portugal Segunda Division
12:00
Famalicao — Academica Coimbra
Germany Bundesliga U19
12:00
Hertha Berlin U19 — Werder Bremen U19
12:00
RB Leipzig U19 — Dynamo Dresden U19
Australia A League
11:50
Western Sydney Wanderers FC — Sydney FC
Bangladesh League 1
11:30
Team BJMC — Brothers Union
Romania Liga 2
11:00
Balotesti — Snagov
Germany Bundesliga U19
11:00
Alemannia Aachen U19 — Koln U19
11:00
Rot-Weiss Essen U19 — Schalke U19
Switzerland WTA Lugano
11:00
Fiona Ferro — Polona Hercog
Spain ATP CH Murcia
11:00
Kimmer Coppejans — Roberto Carballes Baena
Italy ATP CH Barletta
11:00
Mohamed Safwat — Nikola Milojevic
Monaco ATP Monte Carlo
11:00
Elias Ymer — Miomir Kecmanovic
11:00
Andrey Rublev — Bernard Tomic
11:00
Leonardo Mayer — Alexei Popyrin
Czech Republic League U19
11:00
Sigma Olomouc U19 — FK Pardubice U19
11:00
Hradec Kralove U19 — Mlada Boleslav U19
Czech Republic 3rd League
10:15
Benesov — Olympia Radotin
Romania Liga 2
10:00
Pandurii Tg. Jiu — FC Clinceni
Australia A League
09:35
Melbourne Heart — Adelaide United
Russia Premier League
09:30
FK Yenisey — Ufa
China Super League
09:30
Chongqing Lifan — Hebei China Fortune
South Korea K League 1
09:00
Gyeongnam — Sangju Sangmu
China ATP CH Taipei
08:48
Sergiy Stakhovsky — Go Soeda
Japan J1 League
08:00
Cerezo Osaka — Consadole Sapporo
Japan J2 League
07:00
Avispa Fukuoka — Machida Zelvia
07:00
Albirex Niigata — Montedio Yamagata
South Korea K League 1
07:00
Jeju United — Jeonbuk Hyundai Motors
China ATP CH Taipei
07:00
Soonwoo Kwon — Dennis Novak
Japan J3 League
07:00
Tokyo U23 — Vanraure Hachinohe
Mexico Liga MX
04:00
Puebla — Leon
Peru Primera Division
03:00
Sport Boys Callao — Real Garcilaso
USA MLS
02:30
Chicago Fire — Vancouver Whitecaps
Ecuador Serie A
02:15
Barcelona Guayaquil — Dep. Cuenca
Argentina Superliga Cup
02:10
Gimnasia L.P. — Newell`s Old Boys
Brazil NBB
02:10
Botafogo(LDB) — Pinheiros
Chile Primera Division
02:00
Curico Unido — Everton de Vina del Mar
Paraguay Primera Division
02:00
Sportivo San Lorenzo — Sportivo Luqueno
Bolivia Primera Division
02:00
Nacional Potosi — Bolivar
USA NHL
01:05
Tampa Bay Lightning — Columbus Blue Jackets
USA ATP Houston
01:00
Daniel Elahi Galan — Jordan Thompson
Peru Primera Division
00:45
Academia Cantolao — Deportivo Municipal
Paraguay Primera Division
00:00
Deportivo Capiata — Guarani Asuncion
Paraguay Primera Division
23:15
Olimpia A — Sol de America
Colombia Primera A
23:00
Once Caldas — Jaguares de Cordoba
USA MLS
23:00
Minnesota United — New York City FC
Argentina Superliga Cup
22:45
Belgrano — Lanus
Peru Primera Division
22:30
Sport Huancayo — Molinos El Pirata
Argentina Primera B Nacional
22:05
Almagro — Temperley
USA MLS
22:00
Seattle Sounders — Toronto
Ecuador Serie A
22:00
Macara — Mushuc Runa SC
Venezuela Primera Division
22:00
Portuguesa — Trujillanos
Portugal Primeira Liga
21:30
CD Aves — Sporting Lisbon
Chile Primera Division
21:30
Colo Colo — OHiggins
Venezuela Primera Division
21:30
Deportivo Anzoategui — Monagas SC
Colombia Primera A
21:00
Rionegro Aguilas — Union Magdalena
USA MLS
21:00
Houston Dynamo — San Jose Earthquakes
Bolivia Primera Division
21:00
Sport Boys Warnes — Real Potosi
Argentina Primera B Nacional
21:00
Club Ferro Carril Oeste — Brown de Adrogue
21:00
Olimpo Bahia Blanca — Independiente Rivadavia
Africa CAF Champions League
21:00
WAC Casablanca — Horoya
Uruguay Primera Division
21:00
Danubio — Defensor
21:00
Cerro — CA Progreso
Spain La Liga
20:45
Sevilla — Real Betis
Netherlands Eredivisie
20:45
Feyenoord — Heracles Almelo
20:45
Fortuna Sittard — VVV-Venlo
Argentina Primera B
20:35
All Boys — Acassuso
Romania Liga I
20:30
Viitorul Constanta — CS Universitatea Craiova
Belgium First Division A
20:30
AA Gent — Royal Antwerp
Spain Segunda Division
20:30
Rayo Majadahonda — CD Tenerife
Ireland 1st Division
20:30
Longford Town — Bray Wanderers
Argentina Primera B Nacional
20:30
Los Andes — Chacarita Juniors
Argentina Superliga Cup
20:30
San Martin SJ — Talleres de Cordoba
France Ligue 1
20:00
Racing Strasbourg — EA Guingamp
20:00
AS Monaco — Stade Reims
Belgium First Division A
20:00
Cercle Brugge — Waasland
Norway Eliteserien
20:00
Viking — SK Brann
Belgium First Division A
20:00
Kortrijk — Union Saint-Gilloise
20:00
STVV — KV Oostende
Spain Segunda B G.1
20:00
Ponferradina — Navalcarnero
Israel Premier League
19:30
Beitar Jerusalem — Maccabi Petach Tikva
Qatar Stars League
19:30
Al Sailiya — Al Khritiyat
Poland 1st League
19:10
Sandecja Nowy Sacz — Podbeskidzie Bielsko Biala
Portugal Primeira Liga
19:00
Portimonense SC — Porto
Croatia 1 HNL
19:00
HNK Rijeka — NK Inter Zapresic
Bulgaria First Professional League
19:00
CSKA Sofia — Beroe Stara Zagora
Switzerland Super League
19:00
Basel — Grasshoppers Zurich
19:00
FC Luzern — Neuchatel Xamax
USA MLS
19:00
Montreal Impact — Columbus Crew
Germany Bundesliga
18:30
Borussia Dortmund — FSV Mainz 05
England Premier League
18:30
Manchester United — West Ham United
Spain La Liga
18:30
Atletico Madrid — Celta Vigo
Netherlands Eredivisie
18:30
Ajax — Excelsior Rotterdam
England EFL Championship
18:30
Leeds United — Sheffield Wednesday
Ukraine Premier League
18:30
Lviv — Pfk Olexandriya
Chile Primera Division
18:30
Deportes Iquique — Union Espanola
Turkey TFF 1. League
18:30
Denizlispor — Boluspor
18:30
Eskisehirspor — Elazigspor
Jordan Premier League
18:30
Al Hussein — Al Faisaly Amman
Scotland League One
18:15
Airdrie United — Stenhousemuir
Italy Serie A
18:00
AS Roma — Udinese
Czech Republic 1st League
18:00
Viktoria Plzen — Banik Ostrava
Belgium First Division A
18:00
Zulte Waregem — Mouscron Peruwelz
Poland Ekstraklasa
18:00
Arka Gdynia — ASPN Miedz Legnica
18:00
Slask Wroclaw — Gornik Zabrze
18:00
Lech Poznan — Jagiellonia Bialystok
18:00
Cracovia — Lechia Gdansk
18:00
Legia Warszawa — Pogon Szczecin
18:00
GKS Piast Gliwice — Korona Kielce
Italy Serie B
18:00
Venezia — US Foggia
Poland 1st League
18:00
Chrobry Glogow — LKS Nieciecza
Belgium First Division A
18:00
Beerschot Wilrijk — AS Eupen
Turkcell Super League
18:00
Besiktas — Istanbul Basaksehir F.K.
Spain Segunda Division
18:00
UD Almeria — Gimnastic De Tarragona
18:00
Osasuna — Deportivo La Coruna
Serbia Super Liga
18:00
Radnik Surdulica — Backa Palanka
Africa CAF Champions League
18:00
Al Ahly Cairo — Mamelodi Sundowns
Poland 1st League
17:45
GKS Tychy 71 — LKS Lodz
Norway 2nd Division G.1
17:45
Arendal — Stjordals-Blink
Romania Liga I
17:30
Botosani — AFC Hermannstadt
Russia Premier League
17:30
FC Akhmat Grozny — Lokomotiv Moscow
Switzerland Challenge League
17:30
Schaffhausen — Rapperswil Jona
Qatar Stars League
17:20
Al Shahaniya — Al Gharrafa
France Ligue 1
17:00
Marseille — Nimes Olympique
Poland 1st League
17:00
Odra Opole — OKS 1945 Olsztyn
17:00
Chojniczanka Chojnice — Garbarnia Krakow
Austria Bundesliga
17:00
FC Wacker Innsbruck — FC Trenkwalder Admira
17:00
TSV Hartberg — SCR Altach
17:00
Rapid Vienna — SV Mattersburg
Slovakia 1st League
17:00
Senica — Nitra
Hungary NB I
17:00
Szombathelyi Haladas — MTK
Portugal Segunda Division
17:00
Academico Viseu — Vitoria Guimaraes II
Israel Premier League
17:00
Hapoel Tel Aviv — Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Switzerland Challenge League
17:00
FC Lausanne Sport — Wil 1900
Spain Segunda B G.3
17:00
UB Conquense — CF Valencia B
Spain Segunda B G.2
17:00
Leioa — Arenas de Getxo
India Super Cup
17:00
FC Goa (IND) — Chennai Titans
Portugal Primeira Liga
16:30
CD Santa Clara — Moreirense
Croatia 1 HNL
16:30
NK Istra 1961 Pula — NK Dinamo Zagreb
Austria Erste Liga
16:30
SC Austria Lustenau — Blau Weiss Linz
Bulgaria First Professional League
16:30
Botev Plovdiv — Cherno More Varna
Azerbaijan Premier League
16:30
Garabagh Agdam — Sabah (AZR)
Lithuania A Lyga
16:30
Stumbras — Zalgiris Vilnius
Spain La Liga
16:15
SD Huesca — Barcelona
England Premier League
16:00
Fulham FC — Everton
Denmark Superligaen
16:00
Vendsyssel — Aalborg
Sweden Superettan
16:00
IK Brage — Halmstads BK
England EFL Championship
16:00
West Bromwich — Preston North End
16:00
Sheffield United — Millwall
16:00
Derby County — Bolton Wanderers
16:00
Nottingham Forest — Blackburn Rovers
16:00
Reading — Brentford
England EFL League Two
16:00
Northampton Town — Mansfield Town
16:00
Lincoln City — Cheltenham Town
16:00
Morecambe — Grimsby Town
16:00
Bury — Colchester United
16:00
Crewe Alexandra — Notts County
England National League
16:00
Ebbsfleet United — Dagenham & Redbridge
16:00
Barrow — Dover Athletic
England EFL League Two
16:00
Oldham Athletic — Swindon Town
16:00
Exeter City — Port Vale
16:00
Tranmere Rovers — Milton Keynes Dons
England National League
16:00
Barnet — Wrexham
England EFL League Two
16:00
Yeovil Town — Crawley Town
Scotland Championship
16:00
Ross County — Partick Thistle
16:00
Dunfermline Athletic — Falkirk
England EFL League One
16:00
Barnsley — Fleetwood Town
16:00
Oxford United — AFC Wimbledon
16:00
Accrington Stanley — Walsall
16:00
Southend United — Wycombe Wanderers
16:00
Gillingham — Shrewsbury Town
England EFL League Two
16:00
Stevenage Borough — Carlisle United
England National League
16:00
Solihull Moors F.C. — Havant & Waterlooville
Scotland League Two
16:00
Peterhead — Albion Rovers
Scotland League One
16:00
East Fife — Montrose
16:00
Raith Rovers — Stranraer
England EFL League One
16:00
Doncaster Rovers — Plymouth Argyle
16:00
Charlton Athletic — Luton Town
Poland 1st League
16:00
SKS Wigry Suwalki — Bytovia Bytow
Finland Veikkausliiga
16:00
KuPS — HJK
Sweden 1st Division Norra
16:00
Sollentuna United — Nykoping
Spain Segunda Division
16:00
Malaga CF — Extremadura UD
Sweden 1st Division Norra
16:00
Akropolis — Carlstad United
Portugal Segunda Division
16:00
Porto II — Pacos de Ferreira
Germany Regionalliga Nord
16:00
SSV Jeddeloh — Eintracht Norderstedt
Jordan Premier League
16:00
Shabab Al Ordon — Al Ahli
Germany Bundesliga
15:30
RB Leipzig — VfL Wolfsburg
15:30
VfB Stuttgart — Bayer Leverkusen
15:30
Werder Bremen — Freiburg
Czech Republic 1st League
15:30
1.FC Slovacko — 1.FK Pribram
15:30
Sfc Opava — Sigma Olomouc
15:30
Karvina — Tescoma Zlin
Norway 1st Division
15:30
Sandefjord — Aalesunds
Belarus Premier League
15:30
Gomel — Ynergetyk BGU
Italy Serie A
15:00
Spal Ferrara — Juventus
Italy Serie B
15:00
Lecce — Carpi
15:00
Salernitana — AS Cittadella
15:00
Crotone — Cremonese
Turkcell Super League
15:00
Konyaspor — Sivasspor
15:00
Caykur Rizespor — Goztepe AS Izmir
Sweden 1st Division Sodra
15:00
Oskarshamns AIK — Kristianstads FF
Norway 2nd Division G.1
15:00
Levanger — Moss
Germany Regionalliga Nord
15:00
BSV Schwarz-WeiB Rehden — VFB Lubeck
Germany Regionalliga West
15:00
Rot-Weiss Essen — Borussia Dortmund II
Estonia Meistriliiga
15:00
Trans Narva — FC Flora Tallinn
Italy Serie C Group A
14:30
Carrarese — Gozzano
Russia 1st Division
14:30
FC Tambov — FK Sochi 04
Slovenia Prva Liga
14:30
Triglav Gorenjska — Rudar Velenje
Germany 3. Liga
14:00
VfR Aalen — Sportfreunde Lotte
14:00
TSV 1860 Munich — Preusen Munster
14:00
Eintracht Braunschweig — SG Sonnenhof Grosaspach
14:00
Hansa Rostock — FC Carl Zeiss Jena
14:00
Energie Cottbus — FC Kaiserslautern
14:00
SV Wehen Wiesbaden — SC Fortuna Koln
Finland Veikkausliiga
14:00
Kpv Kokkola — RoPS
14:00
Inter Turku — Seinajoen JK
Denmark 2nd Division
14:00
Odder Igf — Tarup-Paarup
14:00
Kjellerup — Jammerbugt
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Tvaakers — Ljungskile SK
Denmark 2nd Division
14:00
Hillerod Fodbold — Marienlyst
Sweden 1st Division Sodra
14:00
Lund — Eskilsminne
Germany Regionalliga Bayern
14:00
FC Pipinsried — Augsburg II
14:00
Nuremberg II — Spvgg Bayreuth
14:00
Wacker Burghausen — Heimstetten
14:00
Spvgg Greuther Furth II — Schweinfurt
Germany Regionalliga Sudwest
14:00
Wormatia Worms — Sportverein Steinbach
14:00
SSV Ulm 1846 — SC Hessen Dreieich
14:00
Kickers Offenbach — SV Waldhof Mannheim
14:00
Astoria Walldorf — Freiburg II
14:00
SV Elversberg 07 — 1. FC Saarbrucken
14:00
FC 08 Homburg — TSV Eintracht Stadtallendorf
Germany Regionalliga West
14:00
TV Herkenrath — Viktoria Koln
14:00
SV Rodinghausen — Fortuna Dusseldorf II
14:00
Koln II — SG Wattenscheid 09
Azerbaijan Premier League
14:00
Zir? — Sumgayit
England National League
13:35
Salford City — Maidenhead United
Sweden Allsvenskan
13:30
Falkenberg — BK Hacken
Sweden Superettan
13:30
Mjallby AIF — Vasteras
Belarus Premier League
13:30
Torpedo Zhodino — Minsk
Germany Regionalliga Nord
13:30
Etsv Weiche Flensburg — TSV Havelse
Germany Regionalliga Nordost
13:30
VSG Altglienicke — FSV Union Furstenwalde
13:30
Bischofswerdaer — SV Babelsberg 03
13:30
1. FC Lok Leipzig — Fsv Budissa Bautzen
Scotland FA Cup
13:15
Heart of Midlothian — Inverness Caledonian Thistle
Germany 2 Bundesliga
13:00
1. FC Magdeburg — SV Darmstadt 98
13:00
SC Paderborn 07 — Duisburg
13:00
SV Sandhausen — Dynamo Dresden
Spain La Liga
13:00
RCD Espanyol — CD Alaves
Russia Premier League
13:00
CSKA Moscow — Gazovik Orenburg
Ukraine Premier League
13:00
Illichivets — Dynamo Kiev
Russia 1st Division
13:00
FC Krasnodar II — Fakel
Romania Liga 2
13:00
Universitatea Cluj — Farul Constanta
Germany Regionalliga Nord
13:00
Hannover 96 II — VFL Oldenburg
Turkey TFF 1. League
13:00
Hatayspor — Afjet Afyonspor
Germany Bundesliga U19
12:30
VfB Stuttgart U19 — Kaiserslautern U19
Russia Premier League
12:00
Arsenal Tula — Ural Ekaterinburg
Russia 1st Division
12:00
Chertanovo — Tom Tomsk
12:00
Sibir Novosibirsk — Luch-Energiya Vladivostok
Japan J1 League
12:00
Yokohama F. Marinos — Nagoya Grampus
Portugal Segunda Division
12:00
Famalicao — Academica Coimbra
Germany Bundesliga U19
12:00
Hertha Berlin U19 — Werder Bremen U19
12:00
RB Leipzig U19 — Dynamo Dresden U19
Australia A League
11:50
Western Sydney Wanderers FC — Sydney FC
Bangladesh League 1
11:30
Team BJMC — Brothers Union
Romania Liga 2
11:00
Balotesti — Snagov
Germany Bundesliga U19
11:00
Alemannia Aachen U19 — Koln U19
11:00
Rot-Weiss Essen U19 — Schalke U19
Czech Republic League U19
11:00
Sigma Olomouc U19 — FK Pardubice U19
11:00
Hradec Kralove U19 — Mlada Boleslav U19
Czech Republic 3rd League
10:15
Benesov — Olympia Radotin
Romania Liga 2
10:00
Pandurii Tg. Jiu — FC Clinceni
Australia A League
09:35
Melbourne Heart — Adelaide United
Russia Premier League
09:30
FK Yenisey — Ufa
China Super League
09:30
Chongqing Lifan — Hebei China Fortune
South Korea K League 1
09:00
Gyeongnam — Sangju Sangmu
Japan J1 League
08:00
Cerezo Osaka — Consadole Sapporo
Japan J2 League
07:00
Avispa Fukuoka — Machida Zelvia
07:00
Albirex Niigata — Montedio Yamagata
South Korea K League 1
07:00
Jeju United — Jeonbuk Hyundai Motors
Japan J3 League
07:00
Tokyo U23 — Vanraure Hachinohe
Mexico Liga MX
04:00
Puebla — Leon
Peru Primera Division
03:00
Sport Boys Callao — Real Garcilaso
USA MLS
02:30
Chicago Fire — Vancouver Whitecaps
Ecuador Serie A
02:15
Barcelona Guayaquil — Dep. Cuenca
Argentina Superliga Cup
02:10
Gimnasia L.P. — Newell`s Old Boys
Chile Primera Division
02:00
Curico Unido — Everton de Vina del Mar
Paraguay Primera Division
02:00
Sportivo San Lorenzo — Sportivo Luqueno
Bolivia Primera Division
02:00
Nacional Potosi — Bolivar
Peru Primera Division
00:45
Academia Cantolao — Deportivo Municipal
Paraguay Primera Division
00:00
Deportivo Capiata — Guarani Asuncion

ARCHIVE

2020 December
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020 November
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020 October
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2020
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2020
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2020
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2020
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2020
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2020
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2020
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019 December
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019 November
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019 October
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2019
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2019
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2019
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2019
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2019
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2019
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2019
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018 December
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018 November
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018 October
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2018
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2018
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2018
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2018
Thursday, 31st
Wednesday, 30th
Tuesday, 29th
Monday, 28th
Sunday, 27th
Saturday, 26th
Friday, 25th
Thursday, 24th
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2018
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2018
Saturday, 31st
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2018
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017 December
Sunday, 31st
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 20th
Tuesday, 19th
Monday, 18th
Sunday, 17th
Saturday, 16th
Friday, 15th
Thursday, 14th
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
Monday, 11th
Sunday, 10th
Saturday, 9th
Friday, 8th
Thursday, 7th
Wednesday, 6th
Tuesday, 5th
Monday, 4th
Sunday, 3rd
Saturday, 2nd
Friday, 1st
2017 November
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017 October
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st
2017
Saturday, 30th
Friday, 29th
Thursday, 28th
Wednesday, 27th
Tuesday, 26th
Monday, 25th
Sunday, 24th
Saturday, 23rd
Friday, 22nd
Thursday, 21st
Wednesday, 13th
Tuesday, 12th
2017
Wednesday, 23rd
Tuesday, 22nd
Monday, 21st
Sunday, 20th
Saturday, 19th
Friday, 18th
Thursday, 17th
Wednesday, 16th
Tuesday, 15th
Monday, 14th
Sunday, 13th
Saturday, 12th
Friday, 11th
Thursday, 10th
Wednesday, 9th
Tuesday, 8th
Monday, 7th
Sunday, 6th
Saturday, 5th
Friday, 4th
Thursday, 3rd
Wednesday, 2nd
Tuesday, 1st
2017
Monday, 31st
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 30th
Thursday, 29th
Wednesday, 28th
Tuesday, 27th
Monday, 26th
Sunday, 25th
Saturday, 24th
Friday, 23rd
Thursday, 22nd
Wednesday, 21st
Tuesday, 20th
Monday, 19th
Sunday, 18th
Saturday, 17th
Friday, 16th
Thursday, 15th
Wednesday, 14th
Tuesday, 13th
Monday, 12th
Sunday, 11th
Saturday, 10th
Friday, 9th
Thursday, 8th
Wednesday, 7th
Tuesday, 6th
Monday, 5th
Sunday, 4th
Saturday, 3rd
Friday, 2nd
Thursday, 1st
2017
Wednesday, 31st
Tuesday, 30th
Monday, 29th
Sunday, 28th
Saturday, 27th
Friday, 26th
Thursday, 25th
Wednesday, 24th
Tuesday, 23rd
Monday, 22nd
Sunday, 21st
Saturday, 20th
Friday, 19th
Thursday, 18th
Wednesday, 17th
Tuesday, 16th
Monday, 15th
Sunday, 14th
Saturday, 13th
Friday, 12th
Thursday, 11th
Wednesday, 10th
Tuesday, 9th
Monday, 8th
Sunday, 7th
Saturday, 6th
Friday, 5th
Thursday, 4th
Wednesday, 3rd
Tuesday, 2nd
Monday, 1st
2017
Sunday, 30th
Saturday, 29th
Friday, 28th
Thursday, 27th
Wednesday, 26th
Tuesday, 25th
Monday, 24th
Sunday, 23rd
Saturday, 22nd
Friday, 21st
Thursday, 20th
Wednesday, 19th
Tuesday, 18th
Monday, 17th
Sunday, 16th
Saturday, 15th
Friday, 14th
Thursday, 13th
Wednesday, 12th
Tuesday, 11th
Monday, 10th
Sunday, 9th
Saturday, 8th
Friday, 7th
Thursday, 6th
Wednesday, 5th
Tuesday, 4th
Monday, 3rd
Sunday, 2nd
Saturday, 1st
2017
Friday, 31st
Thursday, 30th
Wednesday, 29th
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 28th
Monday, 27th
Sunday, 26th
Saturday, 25th
Friday, 24th
Thursday, 23rd
Wednesday, 22nd
Tuesday, 21st
Monday, 20th
Sunday, 19th
Saturday, 18th
Friday, 17th
Thursday, 16th
Wednesday, 15th
Tuesday, 14th
Monday, 13th
Sunday, 12th
Saturday, 11th
Friday, 10th
Thursday, 9th
Wednesday, 8th
Tuesday, 7th
Monday, 6th
Sunday, 5th
Saturday, 4th
Friday, 3rd
Thursday, 2nd
Wednesday, 1st
2017
Tuesday, 31st
Monday, 30th
Sunday, 29th
Saturday, 28th
Friday, 27th
Thursday, 26th
Wednesday, 25th
Tuesday, 24th
Monday, 23rd
Sunday, 22nd
Saturday, 21st
Friday, 20th
Thursday, 19th
Wednesday, 18th
Tuesday, 17th
Monday, 16th
Sunday, 15th
Saturday, 14th
Friday, 13th
Thursday, 12th
Wednesday, 11th
Tuesday, 10th
Monday, 9th
Sunday, 8th
Saturday, 7th
Friday, 6th
Thursday, 5th
Wednesday, 4th
Tuesday, 3rd
Monday, 2nd
Sunday, 1st